جراحی بینی

10 تا از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج ❤️【سال1403】⭐

در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین جراح بینی گوشتی در کرج آشنا کنیم و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه بدهیم. همان طور که می دانید بینی و نوع و فرم آن، بسیار بر چهره و زیبایی آن تاثیر مستقیم دارد. به طوری که می توان گفت بینی یکی از اجزای بسیار مهم صورت است و بخشی از زیبایی و جذابیت چهره، به فرم و اندازه بینی مرتبط می باشد.

متاسفانه امروزه در کرج کم نیستند افرادی که از فرم و حالت بینی خود ناراضی هستند و خواستار تغییر شکل فرم و حالت آن هستند. بعضی از افراد دارای بینی هایی گوشتی هستند که این موضوع، مسئله ای ناراحت کننده و آزاردهنده برایشان می باشد. از آن جایی که تمامی افراد به دنبال زیبایی و تناسب اجزای صورت خود با یکدیگر هستند، تناسب فرم بینی با دیگر اجزای صورت هم نیز از اهمیت بسیار بالایی در بین افراد برخوردار می باشد.

خوشبختانه برای رفع مشکلات بینی گوشتی می توانید به راحتی به یک جراح خوب مراجعه کنید تا با خیالی آسوده به رفع نواقص بینی شما بپردازد و جذابیت و زیبایی چهره شما عزیزان را دو چندان کند. نکته بسیار مهم در این رابطه، مراجعه به بهترین جراح بینی گوشتی در کرج می باشد؛

پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در این زمینه به شما بدهیم و شما بتوانید با خیالی آسوده تر و سطح بالا تری از آگاهی در این مورد، تصمیم بگیرید و بهترین جراح بینی گوشتی در کرج را نیز انتخاب نمایید.

بینی گوشتی چیست؟

در پاسخ به این سوال که بینی گوشتی چیست باید بگوییم که در واقع بینی گوشتی به بینی ای گفته می شود که دارای پوستی با ضخامت بسیار بالا باشد و چربی و غدد فراوان داشته باشد. همچنین بینی گوشتی دارای غضروف بسیار ضعیف می باشد که مقاومت زیادی ندارد. در بینی گوشتی منافذ پوست باز است و پره های بینی بسیار ضخیم است و قطر زیادی دارد. معمولا در بینی های گوشتی نوک بینی حالت افتاده ای دارد.

اگر بینی با این مشخصات دارید، شما دارای بینی گوشتی هستید. در جراحی بینی گوشتی توسط بهترین جراح بینی گوشتی در کرج بهترین و مناسب ترین راه جراحی، جراحی به روش باز است. زیرا در این روش جراح، بر بینی بیمار مسلط است و دسترسی بیشتر و راحت تری بر بینی و استخوان و غضروف و ساختار کلی بینی بیمار دارد و به این ترتیب جراحی بینی گوشتی با نتیجه مطلوب و بهتری پایان می پذیرد. برای انجام عمل بینی می توانید به بهترین جراح بینی در کرج مراجعه کنید.

بینی گوشتی چیست؟

ویژگی بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

همانطور که گفته شد، برای گرفتن نتیجه مثبت و مطلوب و دلخواه از جراحی بینی گوشتی، لازم است که به بهترین جراح بینی گوشتی در کرج مراجعه کنید. به همین دلیل یافتن بهترین جراح، ضرورت بسیار بالایی دارد. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد و مطالبی در این رابطه ارائه می دهیم تا بتوانید به راحتی بهترین جراح بینی گوشتی در کرج را پیدا کنید و با خیال راحت تری به او مراجعه کنید و برای جراحی بینی خود و عزیزانتان اقدام کنید.

به طور کلی بهترین جراح بینی در کرج دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد و بسیار زیادی است که بر اساس همان خصوصیات و ویژگی ها به او لقب بهترین جراح بینی گوشتی در کرج را نسبت می دهند. این ویژگی ها و خصوصیات باید به گونه ای باشد که بتوان با خیالی راحت و خاطری آسوده تر به آن جراح برای انجام خدمات زیبایی و در برخی موارد هم نیز درمانی مراجعه کرد.

در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی در کرج اشاره خواهیم کرد: 

 • بهترین جراح بینی گوشتی در کرج باید دارای وجدان کاری باشد و سلامت و احوال بیمارانش برایش اهمیت داشته باشد و در اولویت باشد.
 • بهترین جراح باید بتواند متناسب ترین بینی را که با دیگر اجزای صورت فرد همخوانی داشته باشد، برای فرد در نظر بگیرد و ایجاد کند.
 • بهترین جراح بینی گوشتی در کرج باید با اصول زیبایی شناسی به طور تخصصی و دقیق ، آگاه باشد تا بتواند فرم بینی زیبایی برای فرد به وجود بیاورد.
 • برخورد خوب و مناسب جراح با بیماران، بسیار دارای اهمیت بالایی است.
 • در نتیجه طرز برخورد و رفتار بهترین جراح بینی گوشتی در کرج با بیماران باید به گونه ای باشد تا بیماران و مراجعه کنندگان بتوانند با جراح احساس راحتی کنند و همین موضوع باعث کاهش استرس آن ها بشود.
 • بهترین جراح بینی گوشتی در کرج باید به قدری صبور و با تحمل باشد تا بتواند با صبر و حوصله، تمام مراحل عمل بینی را به طور کامل برای بیمار توضیح بدهد و بیمار را در رابطه با عمل جراحی بینی و قبل و بعد از جراحی آگاه سازد.
ویژگی بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

روش شناخت بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

برای شناخت بهترین جراح بینی گوشتی در کرج راه و روش هایی نیز وجود دارد که با استفاده از همان راه و روش ها می توانید به راحتی به یک جراح بسیار خوب و با سابقه و همچنین با مهارت برای انجام خدمات زیبایی و درمانی بینی خود مراجعه داشته باشید و از عمل بینی تان نتیجه مطلوبی دریافت کنید.

 • از اطرافیان و مراجعه کنندگان قبلی جراح مورد نظر، پرس و جو کنید، در صورتی که آن ها از خدمات جراح رضایت کامل را داشته باشند می توانید به آن جراح مراجعه کنید.
 • یکی از مهم ترین نکات در رابطه با شناخت و یافتن بهترین جراح بینی گوشتی در کرج، توجه به میزان شهرت آن جراح می باشد.
 • می توانید نمونه کار های جراح مورد نظرتان را در فضای مجازی مثل اینستاگرام و گوگل جستجو کنید و در صورت مورد پسند بودن آن نمونه کار ها، می توانید به او مراجعه داشته باشید.
 • از دکتر عمومی نزدیک محل زندگیتان نیز درباره بهترین جراح بینی گوشتی در کرج پرس و جو کنید و با کسب اطمینان، برای انجام خدمات مربوطه، به آن جراح نیز مراجعه داشته باشید.

روش های شناخت بهترین جراح بینی گوشتی در کرج:

✅پرس و جو از آشنایانتماس با دوستان و آشنایان و همچنین مراجعات قبلی از پزشکان متخصص توصیه می شود.
❤️ بررسی میزان سابقهجراح بینی ترمیمی در تهران باید مجوز فعالیت داشته باشند و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کنند.
⚡ مدرک تحصیلی معتبرپزشک متخصص باید مدرک تحصیلی خود را از بهترین و معتبرترین دانشگاه ها دریافت کرده باشند.
⭐موقعیت مکانی مطبموقعیت مکانی مطب پزشک باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند به راحتی به مطب ایشان مراجعه کنند.

10 تا از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج را بشناسید!

دکتر فرید دادور

دکتر فرید دادور

دکتر فرید دادور مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان تخصص خود را در زمینه گوش و حلق و بینی اخذ کردند و با موفقیت از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • الرژی

آدرس : کرج، چهار راه طالقانی، جنب پارکینگ شهرداری، ساختمان ارغوان

دکتر منصور توفیقی

دکتر منصور توفیقی

دکتر منصور توفیقی متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان پس از اتمام مقطع تخصص در دوره های اموزشی مختلف و متعددی در زمینه جراحی بینی شرکت کردند و اموزش های خوبی دیدند و تلاش دارند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی اندوسکوپی سینوس بینی
 • معاینه
 • الرژی

آدرس : کرج، چهار راه طالقانی، بالاتر از اداره پست، نبش کوچه شهروز، ساختمان بهبود

دکتر فرید عطار

دکتر فرید عطار

دکتر فرید عطار متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سپری کردند و دوره تخصص گوش و حلق و بینی را در دانشگاه UM در خارج از کشور گذراندند و دوره تکمیلی راینولوژی را در کشور سنگاپور و انگلیس سپری کردند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • جراحی بینی ترمیم

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی، کوچه پوشاک سالیان، ساختمان اترا

دکتر نجمه زندی پور

دکتر نجمه زندی پور

دکتر نجمه زندی پور متخصص جراحی فک و صورت و دهان می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان در دوران رزیدنتی به عنوان رزیدنت ارشد گروه جراحی فک و صورت انتخاب شدند و طی این دوره از طرف ریاست بیمارستان بعثت همدان به عنوان رزیدنت نمونه معرفی شدند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • جراحی چانه

آدرس : کرج، حد فاصل میدان شهدا به سمت چهار راه طالقانی، برج قائم،واحد 32

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی متخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان بسیاری از دوره های تخصصی و فوق تخصصی را در زمینه انجام جراحی دست و جراحی پلاستیک در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با موفقیت گذراندند و مدت زمانی را در شهرستان کردستان گذرانده و توانسته است خدمات  به مردم ارائه دهند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • لیفت صورت
 • معاینه
 • لیپوماتیک

آدرس : کرج، چهار راه طالقانی، بالاتر از اداره پست به سمت شهدا، جنب داروخانه اهورا، ساختمان امید، واحد ۱۰۶

دکتر الهه فروتن

دکتر الهه فروتن

دکتر الهه فروتن متخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان دوره دکترای پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران با موفقیت به پایان رسانند و  مدرک تخصص در زمینه جراحی عمومی و پلاستیک را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کردند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • جراحی سینه

آدرس : کرج، چهار راه طالقانی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان پزشکان اترا، طبقه اول

دکتر سید سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی متخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال ۱۳۸۴ از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کردند و در سال ۱۳۸۸ مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی خود را نیز از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و  عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران می باشند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • لیپوماتیک

آدرس : کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهار راه طالقانی و میدان شهدا، نبش بانک انصار، ساختمان سینا

دکتر حمیدرضا مفرد

دکتر حمیدرضا مفرد

دکتر حمیدرضا مفرد فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان تا به حال بیش از ۱۶ هزار جراحی موفق را در کارنامه خود دارند و ایشان مدرک فوق تخصص جراح پلاستیک خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کردند و رتبه سوم مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک کشور را از ان خود کرده اند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • جراحی باسن

آدرس : کرج، چهار راه طالقانی به سمت میدان شهدا، برج آرین، طبقه ۱۲

دکتر سید علی نبی پور اشرفی

دکتر سید علی نبی پور اشرفی

دکتر سید علی نبی پور اشرفی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان افتخارات بسیار زیادی در کارنامه شغلی و تحصیلی خود به ثبت رسانده اند که شامل شرکت در کنگره های گوش و حلق و بینی و شرکت در دوره رینوپلاستی پیشرفته بیمارستان امیر اعلم و شرکت در دوره اندوسکوپی سینوس بیمارستان رسول اکرم تهران می باشند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی اصلاح فرم بینی
 • معاینه
 • جراحی بینی

آدرس : کرج، نرسیده به میدان شهدا، ساختمان پزشکان رازی، واحد ۶۲

دکتر فرشته عبدالمطلبی

دکتر فرشته عبدالمطلبی

دکتر فرشته عبدالمطلبی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و سر و گردن می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و از جمله افتخارات ایشان عضویت در هیات مدیره انجمن گوش و حلق و بینی ایران  و گذراندن دوره تکمیلی اندوسکوپی و راینولوژی می باشد و ایشان مدرک پزشک عمومی خود را از دانشگاه ایران اخذ کرده اند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • اندوسکوپی بینی

آدرس : کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، ساختمان قائم، جنب ساختمان پزشکان، واحد ۱۴

هزینه عمل بینی به چه صورت می باشد؟

در رابطه با هزینه عمل بینی باید گفت که هزینه های عمل های زیبایی بینی را به هیچ عنوان نمی توان پیش بینی کرد زیرا هزینه عمل بینی برای تمامی بینی ها و تمامی افراد یکسان نیست و نخواهد بود. فقط می توان طبق تعرفه سازمان پزشکی میانگینی از حداقل و حداکثر آن را نیز در نظر داشت. لازم به ذکر است که نوع بینی فرد و همچنین شرایط جسمی او، در میزان هزینه عمل بینی، بی تاثیر نیست.

در نتیجه نمی شود هزینه یکسانی را از عمل بینی پیش بینی کرد، اما هرگز فراموش نکنید که قبل از مراجعه برای عمل بینی حتما طی جلسات مشاوره با بهترین جراح بینی گوشتی در کرج، در رابطه به هزینه های عمل بینی خود، سوال کنید و با آگاهی کامل از تمامی قیمت ها، برای عمل حاضر شوید.

هزینه عمل بینی به چه صورت می باشد؟

مراقبت های پس از جراحی بینی گوشتی، به چه صورت است؟

بهتر است بدانید که پس از انجام شدن جراحی بینی، توسط بهترین جراح بینی گوشتی در کرج، لازم است مراقبت های از جانب خودتان نیز صورت بگیرد. این مراقبت های پس از عمل، در جهت تسریع در روند بهبودی شما و همچنین حاصل شدن نتیجه مثبت از عمل جراحی بینی تان، به شما توصیه می گردد. لازم است تمامی نکات را رعایت کنید تا به نتیجه دلخواه و مطلوب دست یابید.

در ادامه به برخی از مهم ترین مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی نیز اشاره خواهیم کرد: 

 • پس از عمل جراحی بینی، ممکن است کمی خونریزی و تورم داشته باشید، در این صورت می توانید از کمپرس های سرد استفاده نمایید.
 • بعد از جراحی بینی باید از انجام فعالیت‌های سنگین مانند ایروبیک و آهسته دویدن به شدت خودداری کنید.
 • همچنین باید کاملا استراحت کنید و در رخت خواب خود باشید.
 • فراموش نکنید که باید سرتان را بالا نگه دارید.
 • سعی کنید به هنگام سرفه و عطسه دهان خود را باز کنید و از دهان عطسه و سرفه کند تا فشاری به بینی تان وارد نشود.
 • لازم به ذکر است که از خندیدن و حرف زدن های زیاد خود داری نمایید.
 • دندان های خود را به آرامی مسواک بزنید تا حرکت لب بالایی شما تا حد زیادی محدود شود.
 • پس از جراحی بینی لازم است در روز هایی که پزشکتان تعیین می کند، نزد او بروید و معاینات لازم را انجام دهید.
 • برای استفاده از هرگونه دارویی باید حتما از قبل با پزشک خود مشورت داشته باشید.
 • به بیتم ساده تر به هیچ عنوان سرخود چیزی مصرف نکنید و کاری انجام ندهید.
مراقبت های پس از جراحی بینی گوشتی، به چه صورت است؟

کلام آخر

از شما سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح بینی گوشتی در کرج نیز آشنا کند و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه بدهد. امیدواریم این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و جهت دریافت مشاوره، با شماره های ذکر شده در این مقاله تماس حاصل فرمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا