پزشکانجراحی بینی

بهترین جراح بینی گوشتی در کرج ❤️【سال 1402】+ لیست 10تایی

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین جراح بینی گوشتی در کرج آشنا کنیم و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه بدهیم. همان طور که می دانید بینی و نوع و فرم آن، بسیار بر چهره و زیبایی آن تاثیر مستقیم دارد. به طوری که می توان گفت بینی یکی از اجزای بسیار مهم صورت است و بخشی از زیبایی و جذابیت چهره، به فرم و اندازه بینی مرتبط می باشد.

متاسفانه امروزه در کرج کم نیستند افرادی که از فرم و حالت بینی خود ناراضی هستند و خواستار تغییر شکل فرم و حالت آن هستند. بعضی از افراد دارای بینی هایی گوشتی هستند که این موضوع، مسئله ای ناراحت کننده و آزاردهنده برایشان می باشد. از آن جایی که تمامی افراد به دنبال زیبایی و تناسب اجزای صورت خود با یکدیگر هستند، تناسب فرم بینی با دیگر اجزای صورت هم نیز از اهمیت بسیار بالایی در بین افراد برخوردار می باشد.

خوشبختانه برای رفع مشکلات بینی گوشتی می توانید به راحتی به یک جراح خوب مراجعه کنید تا با خیالی آسوده به رفع نواقص بینی شما بپردازد و جذابیت و زیبایی چهره شما عزیزان را دو چندان کند. نکته بسیار مهم در این رابطه، مراجعه به بهترین جراح بینی گوشتی در کرج می باشد؛

پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در این زمینه به شما بدهیم و شما بتوانید با خیالی آسوده تر و سطح بالا تری از آگاهی در این مورد، تصمیم بگیرید و بهترین جراح بینی گوشتی در کرج را نیز انتخاب نمایید.

بینی گوشتی چیست؟

در پاسخ به این سوال که بینی گوشتی چیست باید بگوییم که در واقع بینی گوشتی به بینی ای گفته می شود که دارای پوستی با ضخامت بسیار بالا باشد و چربی و غدد فراوان داشته باشد. همچنین بینی گوشتی دارای غضروف بسیار ضعیف می باشد که مقاومت زیادی ندارد. در بینی گوشتی منافذ پوست باز است و پره های بینی بسیار ضخیم است و قطر زیادی دارد. معمولا در بینی های گوشتی نوک بینی حالت افتاده ای دارد.

اگر بینی با این مشخصات دارید، شما دارای بینی گوشتی هستید. در جراحی بینی گوشتی توسط بهترین جراح بینی گوشتی در کرج بهترین و مناسب ترین راه جراحی، جراحی به روش باز است. زیرا در این روش جراح، بر بینی بیمار مسلط است و دسترسی بیشتر و راحت تری بر بینی و استخوان و غضروف و ساختار کلی بینی بیمار دارد و به این ترتیب جراحی بینی گوشتی با نتیجه مطلوب و بهتری پایان می پذیرد.

بینی گوشتی چیست؟

ویژگی بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

همانطور که گفته شد، برای گرفتن نتیجه مثبت و مطلوب و دلخواه از جراحی بینی گوشتی، لازم است که به بهترین جراح بینی گوشتی در کرج مراجعه کنید. به همین دلیل یافتن بهترین جراح، ضرورت بسیار بالایی دارد. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد و مطالبی در این رابطه ارائه می دهیم تا بتوانید به راحتی بهترین جراح بینی گوشتی در کرج را پیدا کنید و با خیال راحت تری به او مراجعه کنید و برای جراحی بینی خود و عزیزانتان اقدام کنید.

به طور کلی بهترین جراح بینی در کرج دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد و بسیار زیادی است که بر اساس همان خصوصیات و ویژگی ها به او لقب بهترین جراح بینی گوشتی در کرج را نسبت می دهند. این ویژگی ها و خصوصیات باید به گونه ای باشد که بتوان با خیالی راحت و خاطری آسوده تر به آن جراح برای انجام خدمات زیبایی و در برخی موارد هم نیز درمانی مراجعه کرد.

در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی در کرج اشاره خواهیم کرد: 

 • بهترین جراح بینی گوشتی در کرج باید دارای وجدان کاری باشد و سلامت و احوال بیمارانش برایش اهمیت داشته باشد و در اولویت باشد.
 • بهترین جراح باید بتواند متناسب ترین بینی را که با دیگر اجزای صورت فرد همخوانی داشته باشد، برای فرد در نظر بگیرد و ایجاد کند.
 • بهترین جراح بینی گوشتی در کرج باید با اصول زیبایی شناسی به طور تخصصی و دقیق ، آگاه باشد تا بتواند فرم بینی زیبایی برای فرد به وجود بیاورد.
 • برخورد خوب و مناسب جراح با بیماران، بسیار دارای اهمیت بالایی است.
 • در نتیجه طرز برخورد و رفتار بهترین جراح بینی گوشتی در کرج با بیماران باید به گونه ای باشد تا بیماران و مراجعه کنندگان بتوانند با جراح احساس راحتی کنند و همین موضوع باعث کاهش استرس آن ها بشود.
 • بهترین جراح بینی گوشتی در کرج باید به قدری صبور و با تحمل باشد تا بتواند با صبر و حوصله، تمام مراحل عمل بینی را به طور کامل برای بیمار توضیح بدهد و بیمار را در رابطه با عمل جراحی بینی و قبل و بعد از جراحی آگاه سازد.
 • بهترین جراح بینی گوشتی در کرج باید دارای مدارک و تحصیلات بالا و عالی از معتبر ترین و بهترین مراکز آموزشی و دانشگاه ها باشد.
 • بهترین جراح بینی گوشتی در کرج باید از انجام عمل های غیر منطقی بینی خودداری کند، یعنی اگر بیمار توقعات غیر منطقی و غیر معقولانه از جراحی بینی داشته باشد، جراح باید سعی کند او را متقاعد کند تا بیمار تجدید نظر کند، چنانچه بیمار اهمیتی نداد و متقاعد نشد، جراح از انجام عمل بینی خودداری کند.
 • بهترین جراح بینی گوشتی در کرج جراحی است که تمام اقدامات لازم قبل و بعد از عمل بینی را برای بیمار بازگو کند و او را نسبت به کار هایی که باید انجام بدهد آگاه سازد .
 • استفاده از تجهیزات و لوازم پاکیزه و استریل شده از ویژگی های مهم بهترین جراح بینی گوشتی در کرج است.
 • همچنین پاکیزگی همیشگی کلینیک و یا مطب او از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
 • بهترین جراح بینی گوشتی در کرج باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند و دارای جواز و پروانه کسب باشد.
 • دارا بودن مهارت بالا و تخصصی و داشتن تجربه در عمل های بینی، از ویژگی های اصلی و مهم بهترین جراح بینی گوشتی در کرج است.
 • بهترین جراح بینی گوشتی در کرج، جراحی است که راجع به سابقه بیماری بیمار و داروهایی که مصرف می کند، اطلاعات کافی و دقیق کسب کند.

ویژگی بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

روش شناخت بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

برای شناخت بهترین جراح بینی گوشتی در کرج راه و روش هایی نیز وجود دارد که با استفاده از همان راه و روش ها می توانید به راحتی به یک جراح بسیار خوب و با سابقه و همچنین با مهارت برای انجام خدمات زیبایی و درمانی بینی خود مراجعه داشته باشید و از عمل بینی تان نتیجه مطلوبی دریافت کنید.

 • از اطرافیان و مراجعه کنندگان قبلی جراح مورد نظر، پرس و جو کنید، در صورتی که آن ها از خدمات جراح رضایت کامل را داشته باشند می توانید به آن جراح مراجعه کنید.
 • یکی از مهم ترین نکات در رابطه با شناخت و یافتن بهترین جراح بینی گوشتی در کرج، توجه به میزان شهرت آن جراح می باشد.
 • می توانید نمونه کار های جراح مورد نظرتان را در فضای مجازی مثل اینستاگرام و گوگل جستجو کنید و در صورت مورد پسند بودن آن نمونه کار ها، می توانید به او مراجعه داشته باشید.
 • از دکتر عمومی نزدیک محل زندگیتان نیز درباره بهترین جراح بینی گوشتی در کرج پرس و جو کنید و با کسب اطمینان، برای انجام خدمات مربوطه، به آن جراح نیز مراجعه داشته باشید.

10 تا از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج را بشناسید!

هزینه عمل بینی به چه صورت می باشد؟

در رابطه با هزینه عمل بینی باید گفت که هزینه های عمل های زیبایی بینی را به هیچ عنوان نمی توان پیش بینی کرد زیرا هزینه عمل بینی برای تمامی بینی ها و تمامی افراد یکسان نیست و نخواهد بود. فقط می توان طبق تعرفه سازمان پزشکی میانگینی از حداقل و حداکثر آن را نیز در نظر داشت. لازم به ذکر است که نوع بینی فرد و همچنین شرایط جسمی او، در میزان هزینه عمل بینی، بی تاثیر نیست.

در نتیجه نمی شود هزینه یکسانی را از عمل بینی پیش بینی کرد، اما هرگز فراموش نکنید که قبل از مراجعه برای عمل بینی حتما طی جلسات مشاوره با بهترین جراح بینی گوشتی در کرج، در رابطه به هزینه های عمل بینی خود، سوال کنید و با آگاهی کامل از تمامی قیمت ها، برای عمل حاضر شوید.

هزینه عمل بینی به چه صورت می باشد؟

مراقبت های پس از جراحی بینی گوشتی، به چه صورت است؟

بهتر است بدانید که پس از انجام شدن جراحی بینی، توسط بهترین جراح بینی گوشتی در کرج، لازم است مراقبت های از جانب خودتان نیز صورت بگیرد. این مراقبت های پس از عمل، در جهت تسریع در روند بهبودی شما و همچنین حاصل شدن نتیجه مثبت از عمل جراحی بینی تان، به شما توصیه می گردد. لازم است تمامی نکات را رعایت کنید تا به نتیجه دلخواه و مطلوب دست یابید.

در ادامه به برخی از مهم ترین مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی نیز اشاره خواهیم کرد: 

 • پس از عمل جراحی بینی، ممکن است کمی خونریزی و تورم داشته باشید، در این صورت می توانید از کمپرس های سرد استفاده نمایید.
 • بعد از جراحی بینی باید از انجام فعالیت‌های سنگین مانند ایروبیک و آهسته دویدن به شدت خودداری کنید.
 • همچنین باید کاملا استراحت کنید و در رخت خواب خود باشید.
 • فراموش نکنید که باید سرتان را بالا نگه دارید.
 • سعی کنید به هنگام سرفه و عطسه دهان خود را باز کنید و از دهان عطسه و سرفه کند تا فشاری به بینی تان وارد نشود.
 • لازم به ذکر است که از خندیدن و حرف زدن های زیاد خود داری نمایید.
 • دندان های خود را به آرامی مسواک بزنید تا حرکت لب بالایی شما تا حد زیادی محدود شود.
 • پس از جراحی بینی لازم است در روز هایی که پزشکتان تعیین می کند، نزد او بروید و معاینات لازم را انجام دهید.
 • برای استفاده از هرگونه دارویی باید حتما از قبل با پزشک خود مشورت داشته باشید.
 • به بیتم ساده تر به هیچ عنوان سرخود چیزی مصرف نکنید و کاری انجام ندهید.
 • لباسی بپوشید که جلوی آن باز و دکمه‌ای باشد.
 • لباس‌هایی مانند پیراهن یا یقه اسکی را روی سر خود نکشید.
 • بهتر است از غذاهای جویدنی و سفت، استفاده نکنید تا نیازی به جویدن نباشد.
 • برای جلوگیری از فشار روی بینی، حداقل چهار هفته بعد از جراحی عینک یا عینک آفتابی را روی بینی خود قرار ندهید.

مراقبت های پس از جراحی بینی گوشتی، به چه صورت است؟

به خاطر بسپارید که برای انجام عمل جراحی بینی گوشتی خود، بهتر است حتما به بهترین جراح بینی گوشتی در کرج مراجعه کنید و با خیالی راحت خدمات زیبایی و همچنین خدمات درمانی خود را انجام بدهید.

کلام آخر

از شما سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح بینی گوشتی در کرج نیز آشنا کند و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه بدهد. امیدواریم این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و جهت دریافت مشاوره، با شماره های ذکر شده در این مقاله تماس حاصل فرمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا