پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر بوکال فت در کرج【سال1402】❤️+ لیست 10تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر بوکال فت در کرج آشنا کنیم و اطلاعات مفیدی را در زمینه جراحی بوکال فت در اختیارتان قرار دهیم. یکی از روش های نوین و پیشرفته برای زاویه سازی و لاغری صورت عمل بوکال فت می باشد، این جراحی جزء جراحی های بسیار رایج و محبوب به خصوص در میان افراد مشهور و سلبریتی ها به حساب می آید. افرادی که به دنبال صورتی با شکل قلب یا مثلث وارونه هستند، به راحتی می توانند به نتیجه عمل بوکال فت اعتماد کنند و خود را به متخصص بوکال فت بسپارند. از فواید این جراحی می توان به کوتاه بودن زمان عمل، هزینه مقرون به صرفه آن، بدون نیاز به بی هوشی و بدون عارضه بودن آن اشاره کرد.

جراحی بوکال فت چیست؟

جراحی بوکال فت یکی از جراحی های زیبایی سرپایی محسوب می شود که معمولا روند جراحی با بی حسی موضعی انجام می پذیرد و نیازی به بستری شدن و دوره نقاهت طولانی مدت ندارد. این عمل زیبایی با هدف تخلیه چربی های موجود در قسمت داخلی دهان صورت می گیرد. جراحی زیبایی بوکال فت در صورتی که توسط بهترین دکتر بوکال فت در کرج انجام شود هیچ گونه عارضه ای را به همراه ندارد و متخصص بوکال فت با توجه به مهارت و سابقه ای که دارد تخلیه بافت چربی را با احتیاط انجام می دهد، به این دلیل که اگر مقدار برداشت چربی کم یا زیاد باشد؛ ممکن است با بالا رفتن سن گونه های فرد ظاهر نامناسبی به خود بگیرد.

جراحی زیبایی بوکال فت مزیت های متعددی را دارا می باشد که برخی از این مزیت ها شامل باقی نماندن جای زخم و بخیه در داخل دهان، برگشت ناپذیر بودن آن و ماندگاری طولانی مدت اثر جراحی بوکال فت، ایجاد زیبایی دو چندان برای صورت و لاغری و زاویه سازی صورت و … می باشد. افرادی که در صدد زیبایی ظاهری هر چه بیشتر هستند به راحتی می توانند در کنار جراحی بوکال فت سایر جراحی های زیبایی از قبیل تزریق چربی به گونه ها را نیز همزمان انجام دهند و به این صورت ظاهر گونه خود را زیباتر و برجسته تر سازند.

زمان تقریبی انجام جراحی زیبایی بوکال فت برای هر فردی متغیر است؛ به این دلیل که آناتومی صورت همه افراد یکسان نیست و ممکن است بوکال فت در برخی از افراد خیلی بزرگ و یا در برخی دیگر کوچک تر باشد، بنابراین زمان انجام جراحی تخلیه بافت چربی نیز کاملا متغیر است.

روش های شناسایی بهترین دکتر بوکال فت در کرج

با توجه به این که جراحی بوکال فت در ظاهر و زیبایی افراد نقش به سزایی ایفا می کند، الزامی است که توسط بهترین دکتر بوکال فت در کرج انجام شود تا از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری به عمل آورد. حال نکته ای که در این جا باقی می ماند این است که چگونه بهترین دکتر بوکال فت را بشناسید؟ ما در این مقاله برخی از روش های شناسایی متخصص بوکال فت را شرح می دهیم تا به کمک آن ها بتوانید به هدف خویش دست یابید. لازم به ذکر است لیستی از بهترین دکتر بوکال فت در کرج را نیز در ادامه این مقاله گنجانده ایم تا به راحتی با مراجعه به مقاله ما متخصص مورد نظر را جویا شوید.

برخی از راه ها و روش های شناسایی بهترین دکتر بوکال فت عبارتند از:

یکی از ساده ترین روش ها برای یافتن بهترین دکتر بوکال فت این است که از آشنایان و اطرافیان خویش که قبلا جراحی بوکال فت را انجام داده اند و از متخصص مربوطه رضایت کامل را دارا می باشند، مشخصات پزشک مذکور را بگیرید و به صورت حضوری نزد ایشان بروید. اما اگر در میان آشنایان خویش شخصی این عمل را انجام نداده باشد و یا از متخصص معالج خود ناراضی بوده باشد؛ توصیه می شود از فضای مجازی کمک بگیرید. فضای مجازی امروزه بسیار پرطرفدار و رایج بوده، به این دلیل که دقیق ترین و بهترین اطلاعات را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار می دهد و از مزیت های دیگر آن می توان به مقایسه مهارت و تخصص پزشکان با یکدیگر اشاره نمود.

معمولاً پزشکان در سایت نظام پزشکی عضو هستند و از این رو به راحتی می توانید با مراجعه به سایت نظام پزشکی به هدف خویش دست یابید. اکثر پزشکان همکاران متخصص خود را به خوبی می شناسند، بنابراین در صورتی که بیماری از ایشان در رابطه با پزشک متخصص دیگر سوالی بپرسد، می توانند وی را راهنمایی کنند. بر همین اساس شما هم می توانید برای شناسایی و یافتن بهترین دکتر بوکال فت در کرج به پزشک عمومی و یا خانوادگی خویش مراجعه کنید و در رابطه با متخصص بوکال فت سوالاتی بپرسید.

10 تا از بهترین دکتر بوکال فت در کرج را بشناسید!

نحوه انجام جراحی بوکال فت

پس از این که بهترین دکتر بوکال فت در ایران را شناسایی کردید و به منظور کسب اطلاعات بیشتر به جلسه مشاوره نزد ایشان رفتید، متخصص مربوطه در جلسه مشاوره روند جراحی و همچنین توصیه های مراقبتی قبل و بعد را به طور کامل به شما شرح می دهد تا به این طریق در صورتی که قصد انجام جراحی بوکال فت را داشتید، با آگاهی کامل اقدام به آن نمایید.

نحوه انجام جراحی بوکال فت به این صورت است که ابتدا پزشک معالج از شما سوال می پرسد که اگر تنها به جراحی بوکال فت بسنده می کنید این عمل را با بی حسی موضعی پیش ببرد اما اگر در کنار جراحی بوکال فت قصد انجام جراحی های زیبایی دیگری را نیز دارید بهتر است که از بیهوشی استفاده نمایید. ممکن است پیش از عمل بیمار دچار استرس و یا ناراحتی شود به همین منظور متخصص بوکال فت کمی آرام بخش به بیمار تزریق می نماید تا روند جراحی به خوبی پیش رود.

پس از این که بیمار بی حس و یا بیهوش شد، بهترین دکتر بوکال فت در کرج برش بسیار نازکی را در بخش داخلی دهان ایجاد می کند و سپس لوله دستگاه را به داخل برش وارد می کند و بافت های چربی اضافه را به این طریق خارج می سازد. پس از این که مقدار قابل توجهی از چربی ها را تخلیه نمود، لوله دستگاه را از قسمت برش داده شده کنار می‌گذارد و سپس به کمک بخیه های جذبی برش ایجاد شده را بخیه می زند.

نکته حائز اهمیت در انجام جراحی بوکال فت این است که هیچگونه جای زخم و یا برشی در ظاهر صورت و یا داخل دهان باقی نمی ماند و بهترین دکتر بوکال فت این اطمینان را به بیمار خویش می دهد که هیچ جای زخم و یا برشی در صورت وی قابل مشاهده نخواهد بود. پس از جراحی به منظور کاهش درد متخصص بوکال فت داروهای مسکن تجویز می کند و بهتر است در زمان معین داروها را مصرف کنید تا روند بهبودی به طور طبیعی پیش رود.

عوارض جراحی بوکال فت

همانطور که پیش تر گفتیم؛ جراحی بوکال فت در صورتی که توسط بهترین دکتر بوکال فت در کرج انجام شود و دوره بهبودی و نقاهت آن به خوبی پیش روند، هیچگونه عارضه و یا مشکلی را ایجاد نخواهد کرد و به طور یقین می توان گفت، این عمل زیبایی جزء جراحی های بی خطر به شمار می رود. با این حال احتمال بروز برخی عوارض در این جراحی نیز مانند سایر جراحی ها وجود دارد و برخی از این عوارض را ما در این مقاله شرح می دهیم تا دیدی بازتر در رابطه با جراحی بوکال فت داشته باشید و با آگاهی کامل اقدام به چنین عملی بزنید. این عوارض احتمالی عبارتند از:

  • دردهای احتمالی: وجود درد پس از هر جراحی کاملاً طبیعت است و معمولاً متخصص مربوطه داروهای مسکن را برای کاهش درد و یا از بین بردن آن تجویز می نماید و در صورتی که در زمان تعیین شده آن ها را مصرف کنید از بروز دردهای ناشی از عمل خودداری می کنید. لازم به ذکر است، در صورتی که توصیه های قبل و بعد از جراحی را به درستی رعایت نکنید ممکن است دچار دردهای احتمالی شوید.
  • وارد شدن آسیب به ماهیچه های صورت: در صورتی که توسط متخصص نابلد و بی تجربه بودن جراحی شوید، امکان بروز هر گونه مشکل و یا خطری وجود دارد و تنها راه حل این است که پیش از جراحی درباره پزشک خویش تحقیق کنید و سپس اقدام به جراحی نمایید.
  • عفونت: متخصص بوکال فت خاطر نشان می کند که مراقبت های قبل و بعد از جراحی را به خوبی انجام دهید و در صورتی که هر کدام از توصیه ها را پشت گوش بیاندازید و یا اصول بهداشتی را رعایت نکنید و همچنین دخانیات و الکل مصرف نمایید، امکان بروز عفونت بسیار زیاد است.
  • افتادگی گونه ها: این عارضه ربطی به مهارت و تجربه پزشک متخصص ندارد و معمولا به دنبال بالا رفتن سن و رعایت نکردن توصیه های مراقبتی و همچنین انجام فعالیت های طاقت فرسا و سنگین ایجاد می شود.
  • نامتقارن بودن گونه ها: در صورتی که تحت نظر بهترین دکتر بوکال فت در کرج عمل نشوید، این امکان وجود دارد که به سبب غیر متخصص بودن و مهارت نداشتن پزشک، دچار نامتقارن بودن گونه ها شوید. البته در صورتی که توسط متخصص مربوطه عمل شوید و به اصول مراقبتی دقت نداشته باشید و محل جراحی را دستکاری کنید، ممکن است با چنین مشکلی روبرو شوید.
  • خونریزی: در صورتی که بعد از جراحی استراحت یک روزه نداشته باشید و غذاهای سفت مصرف کنید، به قسمت جراحی شده ضربه وارد کنید و یا فعالیت های سنگین انجام دهید، این امکان وجود دارد که با خونریزی در محل جراحی مواجه شوید.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر بوکال فت در کرج آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما سودمند و مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که قصد انجام جراحی زیبایی بوکال فت را در شهر تهران دارید و به دنبال متخصص بوکال فت هستید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر بوکال فت در تهران مراجعه کنید و از مطالب ارائه شده آن بهره مند شوید.

4.6/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا