پزشکان

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اصفهان【سال 1402】❤ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اصفهان را به شما ساکنان این شهر معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کرده و از خدمات آن ها بهره‌ مند شوید. جراحی ابدومینوپلاستی نوعی جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد که طی آن تمامی چربی ها و پوست های اضافه ای که کشسانی خود را از دست داده و موجب نا پسند دیده شدن شکم می شوند، جدا شده تا شکل زیبا و سفت تر به شکم شما بخشیده شود. این جراحی هم اکنون از محبوب ترین جراحی های زیبایی اندام به شمار می رود که تمامی چربی های اضافی ناحیه شکم را برداشته و عضلات شکم را نمایان می کند. اگر شما نیز به دنبال زیبایی اندام خود به خصوص در ناحیه شکم می باشید، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

ابدومینوپلاستی چیست؟

جراحی ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم یکی از انواع جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد که با خارج نمودن چربی و پوست اضافه شکم، موجب سفت شدن شکم شما خواهد شد. این جراحی برای افرادی مناسب می باشد که به دلایلی مانند سبک زندگی ناسالم و یا ژنتیک، به چاقی مفرط دچار هستند و با رژیم های غذایی و ورزش های سنگین نیز قادر به رسیدن به اندام ایده آل خود نبوده اند.

جراحی ابدومینوپلاستی به ویژه برای بانوانی که بارداری های متعدد داشته اند و پوست شکم آن ها دچار کشش شده است توصیه می شود؛ زیرا می‌ تواند پوست شکم آن ها را سفت نموده و ظاهری زیبا به اندام آن ها ببخشد. اما افرادی که تصمیم به کاهش وزن شدید داشته و یا بانوانی که قصد بارداری دوباره دارند، نباید از این جراحی استفاده نمایند؛ زیرا ممکن است به وضعیت قبل از ابدومینوپلاستی خود بازگردند.

تفاوت جراحی ابدومینوپلاستی با لیپوساکشن در این مورد می باشد که در جراحی لیپوساکشن، هدف فقط از بین بردن چربی های اضافی شکم می باشد؛ اما در جراحی ابدومینوپلاستی، علاوه بر حذف چربی های اضافه، پوست شل نیز از بین رفته و عضلات شکم ترمیم می شوند.

تمامی بانوان و آقایانی که مقدار زیادی پوست چربی در ناحیه شکم آن ها متمرکز شده است و از آن رنج می برند، می توانند به بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اصفهان مراجعه نمایند و شکمی صاف و زیبا برای خود به وجود آورند. همچنین اگر شما عزیزان از فرم کلی بدن خود ناراضی می باشید و اعتماد به نفس خود را به صورت کامل از دست داده اید، می توانید به بهترین جراح پیکر تراشی در اصفهان مراجعه نمایید و تمامی نواحی بدن خود را به صورت دلخواه فرم دهی نمایید.

ابدومینوپلاستی چیست؟

ویژگی بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اصفهان

شهر اصفهان یکی از پهناور ترین شهرهای کشور می باشد که در سراسر آن پزشکان بسیاری در زمینه های مختلف زیبایی اندام مانند جراحی ابدومینوپلاستی مشغول به ارائه خدمات می باشند. اما برخی از پزشکان از مهارت لازم جهت انجام جراحی با کیفیت و بدون عوارض جانبی برخوردار نمی باشند و می توانند آسیب ها و عوارضی را برای مراجعان به وجود آورند.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اصفهان می بایست دارای ویژگی های متمایز کننده ای نسبت به تمامی پزشکان مشغول در این حوزه داشته باشد که بتواند تمامی مراجعان را به سوی خود جذب نماید. از مهم ترین ویژگی‌ های بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اصفهان می بایست پوست های اضافه شکم مراجعان خود را حذف نموده و شکمی سفت و زیبا برای آن ها به ارمغان آورد.
 • پزشک معالج شما می بایست دارای مدارک تخصصی معتبری از دانشگاه‌ ها و مراکز علمی داخل کشور و یا خارج کشور در حوزه جراحی پلاستیک باشد.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اصفهان می بایست تصاویری از نمونه جراحی های پیشین خود در اختیار مراجعان قرار دهد تا بتوانند از کیفیت کار او اطمینان حاصل نمایند.
 • پزشک منتخب شما در حوزه جراحی پلاستیک می بایست کم ترین عوارض احتمالی را پس از جراحی برای مراجعان خود به وجود بیاورد.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اصفهان می بایست در بهترین کلینیک های لاغری و زیبایی اندام و در برترین موقعیت های مکانی در شهر اصفهان مشغول به ارائه خدمات به مراجعان خود باشد.

همچنین شما عزیزان با مراجعه به بهترین کلینیک لاغری در اصفهان می توانید برای همیشه از چربی های اضافی نواحی مختلف بدن خود رها شوید و اعتماد به نفس را به خود بازگردانید.

10 تا از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اصفهان را بشناسید!

انواع جراحی ابدومینوپلاستی

این جراحی به 3 روش قابل انجام می باشد که به شرح زیر است:

مینی ابدومینوپلاستی: در این روش جراحی کوچک انجام می شود و برش بسیار کوچکی در زیر شکم ایجاد می شود. این جراحی مناسب افرادی می باشد که چربی اضافه و پوست اضافه آن ها در ناحیه زیر شکم و یا زیر ناف است. در این روش ناف را جابجا نمی کنند و تغییرات بسیاری در شکم ایجاد نمی شود. به طور کلی این روش برای افرادی مناسب می باشد که چربی های موجود در شکم آن ها بسیار کم می باشد.

ابدومینوپلاستی کامل: در این روش از جراحی ابدومینوپلاستی، برش کاملی از سمت پهلوی راست تا پهلوی چپ زده می شود تا تمامی چربی ها و پوست های اضافی شکم را جدا سازند. این روش برای افرادی مناسب می باشد که دارای چربی های بسیاری در ناحیه شکم می باشند و نیاز به ترمیم اساسی در این ناحیه دارند. در روش جراحی ابدومینوپلاستی کامل، ناف جابجا خواهد شد تا جراح بتواند تمامی عضلات شکم را جابجا نماید. پس از انجام جراحی ابدومینوپلاستی کامل، در زیر پوست یک لوله تخلیه قرار می‌ گیرد تا تمامی ترشحات را از آن خارج سازند.

ابدومینوپلاستی گرداگرد یا محیطی: در این روش جراحی، برش ایجاد شده تا بخشی از پشت کمر بیمار نیز ادامه خواهد یافت و بیمار در دو جهت، ابتدا روی شکم و سپس به پشت، بر روی تخت قرار خواهد گرفت. این روش مناسب افرادی می باشد که کاهش وزن بسیار شدیدی داشته اند و پوست ناحیه شکم آن ها آویزان شده است.

توصیه های بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اصفهان

 • تا زمان رسیدن به وزن ایده آل و مناسب خود صبر کنید و پس از آن ابدومینوپلاستی انجام دهید.
 • سیگار کشیدن می تواند عوارض پس از جراحی شما را افزایش دهد و بهبود شما را به تاخیر بیندازد.
 • تا دو هفته پس از جراحی به حالت خمیده راه بروید و به مدت کافی استراحت کنید.
 • تا دو ماه پس از جراحی از شکم بند ها و گن های مخصوص استفاده نمایید تا نواحی جراحی شده را بپوشاند.
 • از سیگار کشیدن و نوشیدن الکل خودداری نمایید.
 • به طور منظم پیاده روی نمایید و پاهای خود را آرام تکان دهید.
 • مصرف آب را در رژیم روزانه خود افزایش دهید و از مولتی ویتامین ها استفاده کنید.
 • تا 3 ماه پس از جراحی از انجام فعالیت های سنگین و ورزش های سخت خودداری کنید.
 • تا سه ماه پس از جراحی از بلند کردن اجسام سنگین خودداری نمایید.
 • فعالیت های روزانه خود را می توانید پس از سه هفته از جراحی ادامه دهید.

کلام آخر

جراحی ابدومینوپلاستی یکی از انواع جراحی های پلاستیک و زیبایی می باشد که هدف اصلی آن، حذف چربی ها و پوست اضافه شکم و کوچک کردن و سفت نمودن شکم می باشد. این جراحی برای افرادی که از چاقی مفرط رنج می برد و یا بانوانی که به طور مکرر باردار بوده اند مناسب می باشد تا به اندام ایده آل خود دست یابند.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن ها سلامت و زیبایی را به اندام خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا