پزشکان

بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان【سال 1402】❤️+ لیست 10تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با هایفوتراپی در اختیارتان قرار دهیم. با توجه به این که افراد در راستای زیباسازی و جذابیت هر چه بیشتر دست به اقدامات زیبایی مختلفی می زنند و به دنبال روش های جدید می باشند، از این رو در این مقاله یکی از نوین ترین روش های جوانسازی پوست را شرح داده ایم تا در این راستا کمکی نموده باشیم. روش هایفوتراپی یکی از اقدامات غیر تهاجمی بی خطری محسوب می شود که بسیار به روز و جزء روش های نوین زیبایی می باشد. به سبب این که هایفوتراپی هیچ گونه عارضه ای را به همراه ندارد و ساده انجام می شود، از این رو به راحتی می توان آن را جایگزین لیفت صورت نمود. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به هایفوتراپی در اختیارتان قرار می دهیم، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید. همچنین اگر به دنبال بهترین دکتر هایفوتراپی در اصفهان هستید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

هایفوتراپی و کاربردهای آن

یکی از به روز ترین روش های جوانسازی پوست و رفع چین و چروک های صورت و گردن، هایفوتراپی می باشد که توسط بهترین مرکز هایفوتراپی در ایران انجام می پذیرد. این روش جوانسازی نیازی به جراحی ندارد و کاملا غیر تهاجمی است. روش جوانسازی و زیبایی هایفوتراپی از هزینه کمتری برخوردار می باشد و جلسات انجام آن بسیار کم و به طور تقریبی با یک الی سه جلسه می توان به نتیجه دلخواه رسید. از مزیت های روش مذکور می توان به ماندگاری بالای آن در حدود یک الی دو سال، بدون خونریزی، بدون درد و پانسمان، بدون استفاده از تزریق و برش، نیاز نداشتن به دوره نقاهت و ریکاوری و همچنین استفاده آن همراه با میکرونیدلینگ اشاره نمود.

هایفوتراپی روشی نوین است که کاربردهای متعددی دارد و برخی از این کاربردها شامل: کاهش چین و چروک های موجود بر روی پوست، بهبود وضعیت خط چانه و سفت کردن گردن و غبغب، صاف نمودن پوست صورت، لیفت بخش های گونه، گردن و دکلته، لیفت ابروها و پلک ها و اصلاح کردن طرح خنده، درمان تومورهای سرطانی و … می باشد.

هایفوتراپی و کاربردهای آن

خصوصیات بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان

بی شمار بودن مراکز و کلینیک های زیبایی منجر شده تا انتخاب بهترین مرکز کمی سخت شود، بر همین اساس معیارها و ملاک های متعددی را در قالب چارچوب در نظر گرفته ایم تا به کمک این ملاک ها بهترین انتخاب را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهید. برخی از این ملاک ها و خصوصیات بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان عبارتند از:

 • بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان مرکزی است که از محیطی امن و آرام برای خدمت رسانی بهره جویند و اولویت خویش را سلامتی بیماران بدانند و به جنبه های مالی توجهی نداشته باشند.
 • بهترین مرکز هایفوتراپی در صورتی جزء بهترین ها محسوب می‌شود که کلیه پزشکان ارائه دهنده خدمات، دارای تخصص و مهارت بسیاری باشند و کسب رضایت مراجعه کنندگان را جزء اولویت های کاری خویش بدانند.
 • با توجه به این که برخی از بهترین مراکز هایفوتراپی انواع جراحی های زیبایی و درمانی را نیز انجام می دهند؛ از این رو الزامی است که از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی پیشرفته و به روزی بهره جویند.
 • در انجام خدمات زیبایی و درمانی از روش های پیشرفته و متنوعی استفاده کنند و اصول بهداشتی را رعایت نمایند تا از بروز هرگونه عفونت ها و بیماری ها جلوگیری به عمل آورند.
 • به منظور آگاهی رساندن به بیماران و مراجعین ضروری است که پیش از اقدامات درمانی و زیبایی، متخصصین موجود در مراکز زیبایی مشاوره های لازم را به مراجعه کنندگان ارائه دهند و دیدگاه آنان را نسبت به انجام روند درمان آگاه سازند.
 • بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان مرکز و یا کلینیکی می باشد که همواره در راستای ارتقاء سطح پرسنل، پزشکان و همچنین ارائه خدمات خود کوشا باشد و نوین ترین و جدید ترین خدمات را با کمترین هزینه ها ارائه دهد.

مزایای هایفوتراپی:

❣زمان کوتاه درمانمتوسط زمان برای انجام هایفوتراپی 20 تا 30 دقیقه است.
❤غیر تهاجمیدرمان لیفت پوست با هایفوتراپی یک عمل غیر تهاجمی است. با استفاده از امواج مافوق صوت متمرکز میکرو و ماکرو انجام می‌شود.
✅غیر جراحیهایفوتراپی نیاز به ایجاد هیچ برشی ندارد و با ایجاد امواج، لایه های پوست را مورد هدف قرار می دهد و هیچ آسیبی به پوست نمی زند.
⭐نداشتن دوره‌ی بهبودیاز آنجا که هایفوتراپی غیر تهاجمی است، هیچگونه برش دردناک جراحی یا عوارض پس از بیهوشی برای بهبودی بیمار وجود ندارد.

در ادامه لیستی هفت تایی از بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان را ارائه داده ایم تا در صورتی که ساکن شهر اصفهان هستید و در پی یافتن مرکز زیبایی برای انجام خدمات زیبایی از قبیل: هایفوتراپی و سایر اقدامات زیبایی پوست و مو می باشید؛ به یکی از این مراکز معتبر مراجعه نمایید و از خدمات قابل ارائه آن ها بهره مند شوید، آرزومندیم مطالب گفته شده برای شما عزیزان مفید و سودمند واقع شود. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر اصفهان هستید و از مشکلات پوستی خویش رنج می برید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر پوست در اصفهان مراجعه کنید و از لیست پزشکان شرح داده شده یکی را برگزینید و برای درمان نزد ایشان بروید.

10 تا از بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان را بشناسید!

مراحل انجام هایفوتراپی

در صورتی که قصد انجام هایفوتراپی را دارید، ابتدا باید بهترین مرکز را برای چنین خدماتی جویا شوید و سپس به صورت حضوری به آن جا مراجعه کنید و تحت درمان قرار بگیرید. پس از سپری کردن مراحل آشنایی، متخصص هایفوتراپی اقدامات اولیه را انجام می دهد. به این ترتیب که ابتدا محل موردنظر را کاملا پاکیزه و استریل می نمایند تا از برزو هرگونه مشکلی پس از هایفو جلوگیری به عمل آورند.

پس از استریل سازی محل هدف، قسمت موردنظر را به کمک کرم های بی حس کننده، کاملا بی حس می نمایند تا درد و یا ناراحتی را در حین درمان متحمل نشوید. متخصص هایفوتراپی و یا تکنسین، از ژل مخصوصی که در حین سونوگرافی نیز استفاده می شود، برای انجام هایفوتراپی استفاده می کند و این گونه روند درمان آغاز می گردد. الزامی است امواج فراصوت توسط متخصص بر روی مانیتور دستگاه تنظیم شود و ادامه درمان شکل گیرد.

به طور میانگین می توان گفت زمان انجام هایفوتراپی 30 الی 90 دقیقه تخمین زده شده است که در این زمان، تکنسین امواج فراصوت را با پالس های کوتاه به محل موردنظر می فرستد و به این طریق منجر به درمان ناحیه هدف می شود. در نهایت پس از طی نمودن تمامی روش های ذکر شده، هایفوتراپی تمام می شود و در طی مدت زمان ناچیزی بی حسی نیز کاملا از بین می رود.

توصیه های مهم پس از هایفوتراپی

معمولا در جلسات مشاوره در بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان، پزشکان اقداماتی را به منظور نتیجه بخشی مطلوب تر با مراجعین در میان می گذارند و آن ها باید کلیه نکات توصیه ای را رعایت کنند تا روش جوانسازی هایفوتراپی بهترین نتیجه را ایجاد نماید. از جمله این توصیه های مراقبتی عبارتند از:

 1. از کرم های ضد آفتاب و مرطوب کننده بعد از هایفوتراپی استفاده شود.
 2. مصرف رژیم غذایی مناسب از قبیل: مصرف میوه و سبزیجات و … و نوشیدن آب کافی بسیار مورد تاکید واقع شده است.
 3. به مدت 48 ساعت پس از هایفوتراپی از خوابیدن به سمت صورت خودداری کنید.
 4. از لوازم آرایشی تا زمان بهبودی کامل استفاده ننمایید.
 5. به هیچ عنوان پوست صورت و گردن خود را ماساژ ندهید.
 6. تا 48 ساعت پس از هایفوتراپی از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید و گرما و حرارت جلوگیری به عمل آورید.
 7. برای بهبودی از التهاب و ورم پوست از کمپرس آب یخ و دوش آب سرد می توان استفاده کرد.
توصیه های مهم پس از هایفوتراپی

روش های شناسایی بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان

با در نظر داشتن به این موضوع که اصفهان شهری بسیار بزرگ است و یافتن کلینیک و مرکز زیبایی بسیار زمانبر خواهد بود و یا این که ممکن است در انتخاب خویش اشتباهاتی صورت گیرد، از این رو برای شناسایی بهترین مرکز هایفوتراپی روش های مختلفی وجود دارد که افراد را در شناسایی آن کمک می کند. در این مقاله نیز ما سعی نمودیم تا روش های اصلی شناسایی را در اختیار شما قرار دهیم تا به آسودگی به هدف خویش دست یابید، برخی از این روش های شناسایی به شرح زیر می باشد:

 1. تحقیقات محلی: معمولا در میان دوستان و آشنایان افرادی وجود دارند که به منظور انجام خدمات زیبایی و درمانی به مراکز هایفوتراپی مراجعه کرده باشند، از این رو در صورت رضایت این افراد، مشخصات بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان را می توان دریافت نمود و به صورت حضوری به آن جا مراجعه کرد.
 2. جستجو در فضای مجازی: روش دیگر برای یافتن مرکز هایفوتراپی جستجو در فضای مجازی همچون گوگل است. این فضا مزیت های متعددی از قبیل: دقیق بودن اطلاعات و امکان مقایسه کلینیک ها و مراکز با یکدیگر دارا می باشد.
 3. پرس و جو از پزشکان همکار: معمولا کلینیک های زیبایی از متخصصین متعددی برای خدمت رسانی بهره می جویند و بنابراین می توان به کمک پزشک معالج خویش، بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان را شناسایی نمود و با اطمینان خاطر به کلینیک مذکور مراجعه کرد.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و در جست و جوی مرکز جوانسازی پوست در شهر تهران می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم، به مقاله ما با عنوان بهترین مرکز جوانسازی پوست در تهران مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

هایفوتراپی برای افراد با چه سنی مناسب است؟

این روش برای افراد بالای ۳۰ سال بنا به تشخیص پزشک انجام می‌شود.

آیا نتایج حاصل از روش هایفو پایدار است؟

به طور میانگین ماندگاری این روش حدود دو سال گزارش شده است. با این حال، این میزان می‌تواند بر اساس شدت افتادگی، میزان چین و چروک‌های صورت و سن بیمار دچار تغییر شود.

4.5/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا