پزشکان

بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز【سال 1402】❤ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کرده و به بهبود فرم ظاهری ابروهای خود بپردازید. زیبایی ابروها و طبیعی بودن آن ها یکی از مهم ترین لازمه های زیبایی چهره می باشد که همواره بسیاری از بانوان به دنبال بهبود ظاهر آن بوده‌ اند. کاشت ابروی طبیعی می‌ تواند جلوه‌ ای زیبا و طبیعی به ابروهای شما ببخشد و در نتیجه چهره شما را نیز جذاب تر از گذشته نماید. تمامی افرادی که به دلایلی مانند استفاده بیش از حد از مواد آرایشی مانند مداد ابرو و یا سوختن ناحیه ای از ابرو دچار ریزش یا کم پشتی آن شده‌ اند، می‌ توانند با کاشت ابرو به درمان مشکلات خود بپردازند. اگر شما نیز به دنبال داشتن ابروهای طبیعی و پر پشت می باشید، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

کاشت ابرو چیست؟

بسیاری از افراد به دلایلی مانند افزایش سن، عدم تعادل هورمون های بدن، شرایط پوستی نامناسب، کمبود های تغذیه ای و یا شرایط ژنتیکی دچار ریزش ابرو شده اند یا ابروهای آن ها کاملاً ریخته است. این افراد می توانند با کاشت ابروی طبیعی و پیوند فولیکول های مو به قسمت ابروها، از ابروهای طبیعی و پر پشت بهره‌ مند شوند و زیبایی را به چهره خود باز گردانند.

کاشت و پیوند ابرو یکی از شیوه‌ های زیبایی ابرو می باشد که در آن، فولیکول های مو و قسمت های بسیار جزئی که وظیفه ساخت و رشد مو را دارند، از قسمت های پشت سر برداشته شده و به ناحیه ابرو که نیاز به پیوند دارد، منتقل می شود. پس از کاشت این فولیکول ها در ناحیه ابرو، تارهای موی کاشته شده مانند گذشته به رشد خود ادامه می دهند و فرد می بایست در مدت زمان های معینی به اصلاح و یا برداشت آن ها بپردازد.

کاشت ابرو به روش طبیعی دارای چهار ویژگی مهم می باشد که در فرایند کاشت می بایست مورد توجه قرار بگیرد:

 • خواب و رویش ابرو در بخش های مختلف ابرو برای هر فرد متفاوت می باشد و پزشک معالج شما می بایست با توجه به آن اقدام به کاشت ابرو نماید.
 • موهای ابرو به صورت افقی رشد می کنند و مانند موهای مو نمی باشند.
 • زاویه رشد موهای ابرو نسبت به پوست صورت متفاوت می باشد و به همین دلیل می بایست قبل از کاشت ابرو به آن توجه ویژه ای نمایند.
 • برخلاف موهای سر که به صورت دوتایی و یا سه تایی رشد می کنند، موهای ابرو به صورت تکی رشد می کنند و می بایست با دقت و ظرافت بیشتری کاشته شوند.
 • چرخه رشد مو و ابرو دارای تفاوت بسیاری از نظر مدت زمان نتیجه گیری و رشد می باشد و می بایست صبر بیشتری برای آن خرج داده شود.

موارد قید شده از مهم ترین مواردی می باشد که بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز می بایست پیش از انجام هرگونه جراحی به آن توجه فرماید تا بتواند ابروهای کاملا طبیعی و متناسب با صورت فرد برای او به وجود آورد. همچنین اگر شما عزیزان به دلایل مختلف دچار ریزش مو و یا از دست دادن بخشی از موهای سر خود شده اید، می توانید به بهترین دکتر کاشت مو در شیراز مراجعه نمایید.

کاشت ابرو چیست؟

ویژگی بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز

پزشکان بسیاری در سراسر شهر پهناور شیراز در زمینه انجام جراحی زیبایی همچون کاشت مو و یا ابرو و سایر جراحی های مربوط به این حوزه در حال ارائه خدمات می باشند که برخی از آن ها دارای دانش کافی در این زمینه نمی باشند و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را نیز برای مراجعان خود رقم زنند.

تیم تخصصی کاشت ابروی زینب حقیقت

تیم تخصصی کاشت ابروی زینب حقیقت

کاشت ابرو بهترین گزینه برای افرادی است که ابروهایی کم پشت و یا فاقد حالت دارند یا از تاتو و فیبروز ابروی خود خسته شده اند. در کلینیک ما کاشت ابرو به کمک تکنولوژی ها و دستگاه های مدرن و بهره گیری از متخصصان برتر پوست و مو خدمات خود را به بهترین نحو و جدیدترین روش های روز کاشت ارائه می دهد. نمونه کارهای موفق بی شماری در این کلینیک توسط تیم تخصصی کاشت مو و ابروی حقیقت انجام شده.

خدمات:

 • کاشت مو
 • کاشت ابرو
 • کاشت ریش

آدرس: شیراز،خیابان میرزای شیرازی،قبل از پل معالی آباد

شماره تماس:

09176050186 

09381245423

اینستاگرام: kasht.abro.haghighat

بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز می بایست دارای ویژگی های برتری نسبت به سایر پزشکان فعال در این حوزه باشد که او را از تمامی آن ها متمایز سازد و افراد را مجاب نماید تا برای کاشت ابروی خود به او مراجعه نمایند. از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز می بایست مدل ابروهای فرد را کاملاً طبیعی و متناسب با رنگ پوست او در بیاورد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه کاشت ابرو می بایست روند کاشت ابروی خود را به گونه ای انجام دهد که در پایان کار ابروهای شما کاملاً طبیعی و پر پشت جلوه نماید.
 • بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز می بایست در برترین کلینیک های زیبایی و کاشت ابرو مشغول به ارائه خدمات کاشت ابرو به مراجعان خود باشد.
 • پزشک منتخب شما در زمینه کاشت ابرو می بایست به تمامی نکات قید شده در کاشت ابرو مانند خواب ابرو توجه نماید تا بهترین نتیجه را برایتان رقم زند.
 • بهترین دکتر کاشت مو در شیراز می بایست اطلاعاتی دقیق از نحوه و مدت زمان نتیجه گیری کاشت ابرو در اختیار مراجعان خود قرار دهد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه کاشت ابرو می بایست برترین و مناسب ترین سطوح قیمتی را در برابر خدماتی همچون کاشت مو و ابرو به مراجعان خود در نظر بگیرد.

مزایای کاشت ابرو با موهای طبیعی

کاشت ابرو دارای حساسیت بسیاری می باشد و اگر با موهای طبیعی فرد کاشته شود می تواند مزایای بسیاری دارا باشد. از مهم ترین مزایای کاشت ابرو با موهای طبیعی فرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این روش به صورت دائمی می باشد و فرد را از انجام هرگونه روش دیگر برای داشتن ابروهای طبیعی و پر پشت بی نیاز می سازد.
 • کاشت ابرو با موی طبیعی می‌ تواند ظاهری کاملا طبیعی به ابروهای شما ببخشد و زیبایی و جلوه چهره شما را بیش از گذشته نماید.
 • کاشت ابرو با موهای طبیعی بسیار کم خطر تر از سایر روش های کاشت ابرو می باشد و تقریبا هیچ گونه عوارضی برای فرد به دنبال نخواهد داشت.
 • این روش دارای ماندگاری بیشتری بوده و تنها پس از یک هفته گذشت از کاشت می توانید نتیجه آن را بر روی صورت خود مشاهده نمایید.
 • هزینه کاشت ابرو با موهای طبیعی بسیار کم تر از سایر روش های کاشت ابرو می باشد و نتیجه بهتری را نیز برای فرد به دنبال خواهد داشت.
 مزایای کاشت ابرو با موهای طبیعی

توصیه های بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز

 • تا یک هفته پس از کاشت ابرو، از مصرف مشروبات الکلی و دخانیات پرهیز نمایید.
 • به هیچ عنوان به ناحیه کاشته شده ابرو فشاری وارد نکنید و یا آن را نخارید.
 • از آرایش در ناحیه ابرو و یا حتی تماس مواد آرایشی با این ناحیه پرهیز نمایید.
 • ابروهای کاشته شده خود را مرتب کوتاه و تمیز نمایید تا ظاهری زیبا به آن ببخشید.
 • مصرف مایعات و میوه طبیعی را در برنامه روزانه خود افزایش دهید تا به رشد فولیکول های مو کمک نمایید.
 • تا 3 روز پس از کاشت ابرو از تماس آب به ابرو های خود جلوگیری کنید.
 • جهت جلوگیری از التهاب در ناحیه ابروها از کمپرس یخ روی ابروهای خود و یا اطراف آن استفاده نمایید.
 • تا دو روز پس از کاشت ابرو صورت خود را نشویید و پس از گذشت آن نیز از آب ولرم و شوینده تجویز شده توسط پزشک خود استفاده نمایید.
 • تا مدتی از سشوار زدن به موها و برخورد باد گرم به ابروها جلوگیری نمایید.

کلام آخر

بسیاری از افراد به دلایلی مانند ژنتیک، تغذیه نامناسب، مشکلات هورمونی و یا افزایش سن دچار ریزش در ناحیه ابروهای خود شده‌ اند و بخشی از ابروهای خود را از دست داده اند. این افراد می توانند با مراجعه به بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز و با پیوند فولیکول های موی سر به ناحیه ابرو، از ابرو های طبیعی و پر پشت بهره‌ مند شده و زیبایی را به ظاهر خود باز گردانند.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها زیبایی را به ابرو های خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

چه امتیازی به این مقاله میدهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا