پزشکانجراحی بینی

بهترین جراح بینی در شیراز【سال1402】❤️ + لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح بینی در شیراز آشنا کنیم. آیا می خواهید ظاهر بینی خود را تغییر دهید؟ آیا به دلیل ناهنجاری های بینی با مشکلات تنفسی خاصی دست و پنجه نرم کرده اید؟ در حالی که ممکن است فکر کنید ایجاد این تغییرات غیر ممکن است؛ اما، در واقع می توان آن ها را با یک روش زیبایی محبوب حل کرد. روش های جراحی بینی می تواند با بهبود آناتومی و ظاهر کلی بینی، این مشکلات را برطرف کند. جراحی بینی، علاوه بر این که به شما کمک می کند ظاهر بینی خود را بهبود دهید، مشکلات تنفسی خاصی را نیز برطرف می کند.

جراحی بینی چیست؟

جراحی بینی یا رینوپلاستی، یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی در جهان است. رینوپلاستی، یک عمل جراحی پلاستیک است که اندازه، شکل یا آناتومی بینی را تغییر می‌دهد تا ظاهر آن را بهبود بخشد و یا مشکلات تنفسی خاصی را برطرف کند. این جراحی ممکن است، شامل اضافه کردن یا برداشتن غضروف، تراشیدن استخوان، یا تغییر اندازه و شکل سوراخ های بینی باشد.

بیماران اغلب به دو دلیل به دنبال جراحی بینی هستند. شایع ترین آن ها این است که از ظاهر بینی خود ناراضی هستند. بسیاری از بیماران می خواهند، یک برآمدگی بزرگ در امتداد پل بینی را از بین ببرند. برای سایر بیماران، عرض بینی ممکن است مشکل آن ها باشد؛ یعنی، احساس کنند که نوک بینی آنها خیلی بزرگ یا خیلی کوچک است. برخی از بیماران برای بهبود عدم تقارن بینی به دنبال جراحی زیبایی بینی هستند. این موارد تنها برخی از مسائل رایج زیبایی است که بیماران با جراحی بینی به دنبال بهبود آن ها هستند.

جراحی بینی یکی از جراحی هایی است که به طور شگفت انگیزی به ایجاد تعادل در چهره افراد کمک می کند. اغلب اوقات، بینی بر سایر اعضای زیبای چهره مانند چشم ها و لب ها غلبه می کند؛ بنابراین، جراحی زیبایی بینی به این ویژگی ها اجازه می دهد تا در مرحله اول خود را نشان دهند. یک دلیل غیر زیبایی که بیماران به دنبال جراحی بینی هستند، مشکلات تنفسی است. ناهنجاری های ساختاری مانند انحراف سپتوم می تواند، منجر به مشکل در تنفس در برخی از بیماران شود. تغییر آناتومی بینی در قالب جراحی درمانی بینی، می تواند این مشکلات را برطرف کند و عملکرد بینی را بهبود بخشیده و اصلاح کند.

انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز

اگر از ظاهر بینی خود ناراضی هستید یا مشکلات تنفسی دارید، ممکن است کاندیدای خوبی برای جراحی بینی باشید. افراد مناسب برای جراحی بینی، باید افراد سالم غیر سیگاری با دیدگاه واقع بینانه نسبت به نتیجه عمل جراحی پلاستیک خود باشند. معمولا پزشکان و جراحانی مانند بهترین جراح پلاستیک در شیراز یا بهترین جراح بینی در شیراز، که تحصیلات و مدارک دانشگاهی معتبر از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را در زمینه ی انجام جراحی پلاستیک و زیبایی دریافت کرده اند، می توانند خدمات جراحی بینی را به شما ارائه کنند.

بهترین جراح بینی در شیراز، علاوه بر داشتن تخصص در ترمیم جنبه های زیبایی خارجی بینی، آناتومی داخلی را نیز برای کمک به تنفس حفظ کرده و بهبود می بخشد. بنابراین این پزشکان از یک رویکرد پیشرفته برای ارائه ی بهترین نتایج ممکن در جراحی بینی به بیماران، استفاده می کند. در قسمت بعدی مقاله می توانید روند و مراحل جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی در شیراز را مطالعه کنید. همچنین، ما در ادامه فهرستی از بهترین جراح پلاستیک در شیراز را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

10 تا از بهترین جراح بینی در شیراز را بشناسید!

فرایند جراحی بینی

اگر علاقمند به انجام جراحی بینی هستید، آگاهی از همه ی دستورالعمل ها و مراحلی که این فرایند مستلزم انجام آن ها می باشد، بسیار مهم است؛ بهترین جراح بینی در شیراز این اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهد داد. در ادامه، در مورد هر مرحله از عمل جراحی بینی، از مشاوره تا بهبودی، را می توانید بخوانید:

1. آماده سازی

قبل از انجام هر گونه عمل جراحی پلاستیک، مانند جراحی بینی باید در مطب شخصی یا بهترین کلینیک زیبایی در شیراز، با بهترین جراح بینی در شیراز مشورت کنید. در طول مشاوره، بهترین جراح بینی در شیراز، آناتومی فعلی بینی شما را ارزیابی کرده و در مورد نتیجه مورد نظر شما صحبت خواهد کرد. آناتومی طبیعی بینی و نتایجی که می خواهید به دست آورید به بهترین جراح بینی در شیراز کمک می کند تا تعیین کند آیا روش برای شما سودمند است یا خیر.

برای اطمینان از این که جراحی بینی، بهترین نتیجه ممکن را به همراه خواهد داشت، بهترین جراح بینی در شیراز، ارزیابی جامعی از چهره شما انجام خواهد داد که شامل ثبت عکس های دیجیتال و تصویربرداری رایانه ای می شود، تا مشخص شود چگونه آناتومی بینی شما می تواند تغییر کند تا نتایج دلخواه را به شما بدهد. بهترین جراح بینی در شیراز بیماران را تشویق می کند، عکس هایی از بینی هایی که دوست دارند یا می خواهند شبیه‌ آن را داشته باشند، همراه خود بیاورند.

فرایند جراحی بینی

اگر بهترین جراح بینی در شیراز تشخیص دهد که شما کاندید جراحی زیبایی بینی هستید، برای اطمینان از سلامت عمومی خود، قبل از انجام جراحی باید یک معاینه ی کامل پزشکی داشته باشید. از این رو، بهترین جراح بینی در شیراز از شما می خواهد آزمایش های تشخیصی مانند تست خون، ادرار و … را در بهترین آزمایشگاه در شیراز انجام دهید و نتایج را به او ارائه دهید.

رینوپلاستی شامل بیهوشی عمومی است، بنابراین بهترین جراح بینی در شیراز مطمئن می شود که بیماران هیچ مشکل زمینه ای که می تواند باعث بروز عوارض شود، نداشته باشند. جراحی بینی برای افراد سیگاری توصیه نمی شود، زیرا منجر به عوارض ترمیم زخم می شوند. به همین دلیل است که بهترین جراح بینی در شیراز از افراد متقاضی جراحی بینی می خواهد، از دو ماه تا یک سال قبل از جراحی، سیگار کشیدن را ترک کنند. برای به حداقل رساندن خونریزی بیش از حد، باید دو هفته قبل از عمل، مصرف آسپرین، داروهای ضد التهاب، الکل و داروهای گیاهی را نیز متوقف کنید.

2. جراحی

جراحی بینی با بیهوشی عمومی انجام می شود. بهترین جراح بینی در شیراز از دستگاه معاینه میکروسکوپی 3.5X برای ارائه دقیق ترین و متقارن ترین نتایج استفاده می کند. در طول این عمل، یک برش محتاطانه در داخل بینی ایجاد می‌شود و سپس پوست به آرامی به عقب برمی‌گردد تا بهترین جراح بینی در شیراز به استخوان و غضروف دسترسی پیدا کند. سپس، بهترین جراح بینی در شیراز، استخوان و غضروف را با توجه به نتایج دلخواه شما تغییر می دهد.

فرایند جراحی بینی

تغییرات ممکن است شامل تغییر شکل غضروف و تراشیدن استخوان برجسته باشد. بیمارانی که مشکلات تنفسی دارند، ممکن است نیاز به صاف کردن سپتوم انحرافی خود نیز داشته باشند. پس از تکمیل تغییرات و جراحی توسط بهترین جراح بینی در شیراز، پوست به آرامی در جای خود قرار می گیرد و برش ها بسته و بخیه می شوند. کل این مرحله می تواند بین سه تا پنج ساعت طول بکشد.

3. بهبود

بهترین جراح بینی در شیراز از یک رویکرد ظریف و ملایم استفاده می کند، تا اطمینان حاصل شود دوران بهبودی بعد از جراحی بینی شما، تا حد ممکن بدون درد و ساده پیش خواهد رفت. بهترین جراح بینی در شیراز برای اکثر بیماران جهت کنترل هر گونه درد یا ناراحتی داروهایی مانند تایلنول را تجویز می کنند. در روزهای بعد از جراحی، اطراف بینی و چشم ها کبودی و تورم وجود خواهد داشت که برای پیشگیری از آن می توان از کمپرس سرد استفاده کرد. بسیاری از بیماران می توانند پس از هفته اول به محل کار خود بازگردند. همچنین، اجتناب از هر گونه ضربه به بینی در دوران نقاهت بسیار مهم است.

بهترین جراح بینی در شیراز، بینی شما را با یک آتل سبک وزن به خانه می فرستد تا شکل جدید بینی را در حین بهبود، حفظ کند. همچنین، ممکن است اسپلینت های بینی (تامپون داخلی) برای محافظت از سپتوم استفاده شوند. این اسپلینت ها معمولاً بعد از هفته ی اول برداشته می شوند. از سوی دیگر، امکان باقی ماندن مقداری تورم برای چند هفته وجود دارد. این بدان معناست که بیماران باید از ورزش یا انجام هر فعالیتی که ممکن است منجر به صدمه یا ضربه به بینی شود، اجتناب کنند. در نهایت، اکثر بیماران نتایج نهایی جراحی بینی خود را حدود سه تا چهار ماه پس از جراحی، مشاهده خواهند کرد.

فرایند جراحی بینی

هزینه جراحی بینی

در بیشتر موارد، بیمه جراحی زیبایی بینی را پوشش نمی دهد. این به این دلیل است که شرکت های بیمه اغلب آن را یک عمل زیبایی و نه یک ضرورت پزشکی می دانند. اگر رینوپلاستی شما برای انحراف سپتوم باشد، برخی از ارائه دهندگان بیمه ممکن است شما را حمایت کنند. همیشه بهترین کار این است که مستقیماً با بهترین جراح بینی در شیراز مشورت کنید تا ببینید چه نوع پرداخت و بیمه ای را می پذیرد.

کلام آخر

جراحی بینی فقط برای رفع مسائل زیبایی نیست. در حالی که بسیاری از افراد برای بهبود ظاهر یا مشخصات صورت خود به دنبال جراحی زیبایی بینی هستند، برخی از بیماران می خواهند مشکلات عملکردی مانند انحراف سپتوم را حل کنند. چه با اهداف زیبایی و چه با هدف درمانی، اولین قدم در رسیدن به سلامت و نتیجه ی دلخواه انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز است؛ پزشکی که می تواند با هنر و علم خود چهره ای متقارن، زیبا و تنفسی راحت را برای شما به ارمغان بیاورد.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با  بهترین جراح بینی در شیراز آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا