پزشکانجراحی درمانی

بهترین مرکز لازک در ایران【سال1402】❤️ + لیست 10تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین مرکز لازک در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با عمل لازک در اختیارتان قرار دهیم. لازک نوعی روش جراحی لیزری محسوب می شود که به منظور اصلاح عیوب انکساری در افراد نزدیک بین، دوربین و آستیکمات مورد استفاده قرار می گیرد. این روش جراحی راهی آسان برای درمان مشکلات بینایی و کنار گذاشتن عینک های طبی می باشد و به سبب این که منجر به مشکلات بعدی نمی گردد، بسیار رایج شده و مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به این جراحی ارائه می دهیم و به شما پیشنهاد می کنیم، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

عمل لازک چشم چیست؟

جراحی لازک، برای اکثر افراد مناسب می باشد، به این سبب که محدودیت های خاصی ندارد و به راحتی در بهترین مرکز لازک در ایران انجام می پذیرد. به ویژه اشخاصی که دارای قرنیه نازک هستند، ورزشکاران حرفه ای که پس از عمل باید به فعالیت های ورزشی خویش ادامه دهند، بیماران مبتلا به سندروم خشکی چشم و همچنین بیماران با اعصاب ضعیف و دارای فشار چشم و بسیاری از این قبیل موارد، با انجام عمل لازک می توانند به بهبودی کامل دست یابند.

در عمل لازک از لیزر اگزایمر برای تغییر ساختار قرنیه استفاده می شود و در نهایت منجر به اصلاح شبکیه و امواج نورانی آن می گردد. این عمل در صورتی که در بهترین مرکز لازک در ایران و توسط بهترین متخصص چشم در ایران صورت گیرد، هیچ گونه عارضه ای به همراه نخواهد داشت و فرد پس از عمل به راحتی می تواند به زندگی روزمره خود ادامه دهد و نیازی به زدن عینک های طبی ندارد.

لازم به ذکر است، دوران نقاهت جراحی لازک و مدت زمان اصلاح دید، به عوامل متعددی همچون شماره چشم وابسته است و این دوران بین دو هفته  الی دو ماه متغیر می باشد. در صورتی که شماره چشم بیمار بالا باشد و یا دچار نزدیک بینی شدیدی باشد، به نسبت، مدت زمان بیشتری نیز طول می کشد تا دید آن کامل گردد.

عمل لازک چشم چیست؟

انتخاب بهترین مرکز لازک در ایران

با توجه به این که عمل لازک در رفع مشکلات بینایی بسیار تاثیرگذار می باشد و نیازمند دقت و توجه بالایی می باشد، از این رو در انتخاب پزشک و کلینیکی که قرار است عمل در آن انجام شود، باید بسیار دقت نمود و بهترین مرکز لازک در ایران را شناسایی و انتخاب کرد. به منظور انتخاب بهترین مرکز لازک در ایران می بایست معیارهایی را در نظر داشت تا به کمک آن ها، به مقصود خود دست یافت. از جمله معیارهای کاربردی در انتخاب بهترین مرکز لازک در ایران به شرح زیر می باشد:

بهترین مرکز لازک در ایران مرکزی می باشد که از موقعیت جغرافیایی مناسبی برخوردار باشد و رفت و آمد به آن جا با کلیه وسایل نقلیه اعم از: وسایل نقلیه شخصی و عمومی امکان پذیر باشد و مسیر رفت و آمد آن مشکل نباشد. بهترین مرکز لازک در ایران در صورتی بهترین می باشد که کلیه تجهیزات موجود در کلینیک اعم از: ابزارها، دستگاه ها و سایر امکانات موجود در مرکز لازک کاملا استریل شده و پاکیزه باشد و اصول بهداشتی را رعایت نماید.

بسیار ضروری است که بهترین مرکز لازک در ایران از به روز ترین و مجهزترین دستگاه ها و امکانات پزشکی به منظور انجام اعمال جراحی بهره جوید و همواره مطابق با علم روز دنیا پیش رود. بهترین مرکز لازک در ایران کلینیکی می باشد که دارای کادر درمان و  پرسنل مجرب و متخصصین، متعهد و با تجربه ای باشد که کلیه روش های مرتبط با اعمال لازک و لیزیک و سایر جراحی های مرتبط با عیوب چشمی را بداند و از مناسب ترین روش برای رفع مشکلات بینایی استفاده نماید. کلینیکی را بهترین می دانیم که همواره به روز باشد و طبق متدهای روز دنیا به فعالیت های درمانی و انجام جراحی های چشمی بپردازد.

بهترین مرکز لازک در ایران باید تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان به فعالیت های جراحی خود بپردازد و مجوزهای لازم را اخذ کرده باشد. پزشکان موجود در بهترین مرکز لازک در ایران می بایست، همگی دارای شماره نظام پزشکی و مجوزهای لازم به منظور انجام جراحی درمانی را دارا باشند.

در ادامه لیستی از بهترین مرکز لازک در ایران را برای شما فراهم کرده ایم، در صورتی که نیاز به بهترین مرکز لازک در ایران داشتید، به شما توصیه می کنیم، به سراغ یکی از این مراکز لازک بروید و پس از اقدامات لازم، آماده جراحی باشید. همچنین اگر ساکن شهر تهران هستید و در جست و جوی بهترین مرکز لازک در تهران می باشید، به شما توصیه می کنیم تا مقاله ما را مطالعه کنید و و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

10 تا از بهترین مرکز لازک در ایران را بشناسید!

مزایای عمل لازک

عمل لازک در مقایسه با بسیاری از اعمال درمانی دیگر، از مزیت های بسیاری برخوردار می باشد و افراد مختلفی به منظور درمان مشکلات بینایی، به سمت عمل لازک سوق داده می شوند. برخی از مزایای عمل لازم عبارتند از:

 1. یکی از مزیت های لازک چشمی این است که پایداری طبیعی قرنیه حفظ می شود.
 2. برخی از اعمال جراحی دوران نقاهت طولانی دارند و بیمار باید مراقبت های بعدی بسیاری را رعایت نماید تا نتیجه عمل مطلوب گردد، اما عمل لازک جزء اعمال سبک محسوب می شود و پس از پایان جراحی، فرد درد ناچیزی را احساس می کند.
 3. عمل لازک برای کلیه افراد مورد استفاده قرار می گیرد، به خصوص اشخاصی که  که پلک های سفت، آناتومی غیر طبیعی یا قرنیه های خیلی استیپ دارند، به راحتی می توانند با انجام لازک به مقصود خود برسند.
 4. فرد با خشکی چشم مواجهه نمی شود.
 5. از مزایای دیگر عمل لازک می توان به کاهش بروز عوارض در رابطه با تهیه فلپ در لیزیک اشاره نمود.
 6. در جراحی لازک با لک قرنیه مواجهه نمی شوید، مگر در مواقع بسیار نادر که آن هم قابل درمان است.
 7. بهترین مرکز لازک در ایران از مزایای دیگر این روش، درمان نوروتروفیک قرنیه (بازسازی سریعتر پایانه های عصبی آسیب دیده) را خاطر نشان می کند.
 8. عمل لازک به راحتی در درمان نزدیک بینی های بالاتر همراه با قرنیه نازک تر نقش دارد.

مزایای عمل لازک

اقدامات پس از عمل لازک

همانطور که می دانید، عمل لازک جزء اعمال سرپایی به حساب می آید که مدت زمان لازم برای انجام چنین عملی بسیار کم می باشد و الزامی است که در بهترین مرکز لازک در ایران انجام شود تا با عارضه های بعدی مواجهه نشوند. به سبب این که عمل لازک بسیار راحت و ساده می باشد، بیمار پس از استراحت یک روزه به آسودگی می تواند به فعالیت های روزمره خود ادامه دهد.

با این وجود برخی مراقبت ها وجود دارد که متخصصین موجود در بهترین مرکز لازک در ایران به شما شرح می دهند تا با رعایت آن ها مطلوب ترین نتیجه را دریافت نمایید. از جمله اقدامات پس از لازک شامل موارد زیر می باشد:

 • پیش از جراحی، پزشک معالج داروهای تقویتی و مسکنی را به منظور بهبودی سریع تر برای شما تجویز می نماید، ضروری است که طبق دستور پزشک داروهای تجویزی را پس از جراحی مصرف نمایید.
 • در صورتی که ساکن شهر تهران باشید و نزد بهترین متخصص چشم پزشکی در تهران، عمل لازک را انجام داده باشید، ایشان شما را به مدت تقریبی یک ماه از مالیدن و فشار به چشم خود منع می دارد.
 • بسیار تاکید شده است که تا مدت زمان چهار روز پس از عمل و تا هنگام برداشتن باند چشم ها از شست و شوی آن ها خودداری کنید و برای تمیز کردن صورت خویش می توانید از دستمال های مرطوب استفاده نمایید.
 • پس از ترخیص شدن از بهترین مرکز لازم در ایران باید از نگاه مستقیم به نور تا مدتی جلوگیری به عمل آورید.
 • به مدت دو ماه از انجام ورزش های سنگین و فعالیت های طاقت فرسا خودداری کنید.
 • شنا کردن بعد از عمل ممنوع می باشد و بهتر است که در صورت نیاز، پس از گذشت دو الی سه هفته شنا نمایید و حتما از عینک شنا استفاده کنید تا مشکلی پیش نیاید.
 • نکته حائز اهمیت این است که تا زمان وجود باندها بر روی چشم، بیمار به خوبی استراحت کند تا اپی تلیوم به خوبی ترمیم شود.
 • پس از جراحی لازک از داروها و قطره های تجویز شده طبق دستور پزشک در زمان های تعیین شده استفاده نمایید.
 • معمولا بهترین مرکز لازک در ایران عینک های طبی خاصی را به بیماران خویش می دهند تا پس از عمل برای مدت زمانی از آن ها استفاده کنند و از این رو استفاده از عینک های آفتابی مناسب و استاندارد بعد از عمل ضروری می باشد و این عینک های آفتابی از برخورد اشعه خورشید به چشم جلوگیری می کنند و روند بهبودی را تسریع می نمایند.
 • به منظور اجتناب از بروز عفونت های چشمی، متخصصان موجود در بهترین مرکز لازک در ایران، شما را از استفاده لنزهای زیبایی منع می دارند.

کلام آخر

چشم، عضو بسیار حساسی می باشد که باید نسبت به آن بسیار دقت نمود و در صورت بروز هرگونه مشکلی، نزد متخصص چشم پزشکی رفت و تحت مراقبت های لازم قرار گرفت تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری به عمل آورد.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین مرکز لازک در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا