پزشکانتزریق ژل لب

بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز【سال1402】❤️ + لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز آشنا کنیم. با افزایش سن، چین و چروک و افتادگی پوست روی چهره ی شما اثر می گذارد. قرار گرفتن در معرض نور خورشید و سال ها حرکت ماهیچه های صورت در اثر نگاه کردن، جویدن، لبخند زدن و … باعث فرسودگی بافت های پوست می شود. تزریق ژل، روشی مطمئن برای جوانسازی پوست است. از سوی دیگر، از تزریق ژل علاوه بر جوانسازی پوست، در شکل دهی نواحی مختلف مانند گونه ها، لب، چانه و  … نیز استفاده می شود.

ژل چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر درباره مفهوم ژل های تزریقی و کاربرد آن ها از بهترین دکتر پوست و مو در شیراز، سؤال کنید؛ او به شما توضیح خواهد داد: “ژل، یکی از انواع پر کننده های پوستی است؛ مواد ژل مانندی که زیر سطح پوست تزریق می شوند و به بازگرداندن حجم از دست رفته و حجیم کردن، صاف کردن خط لبخند، چین و چروک های صورت و همچنین، تقویت خطوط و زوایای طبیعی صورت، کمک می کنند”. در واقع، تزریق ژل، امکان داشتن استخوان گونه های برجسته تر، لب های پرتر، صورت صاف تر، کاهش گودی زیر چشم و … را برای شما به ارمغان می آورد.

در برخی شرایط، می توان از تزریق ژل برای بهبود پوست شل یا چروک و نازک شده، استفاده کرد. تزریق ژل صورت، برای افرادی که به دنبال جایگزینی حجم از دست رفته صورت یا تقویت خطوط و کانتور صورت خود هستند، نیز گزینه ی ایده آلی محسوب می شود. وقتی گفته می شود اثر تزریق ژل یک ساله است به این معنا نیست که اثر پرکننده در طول یک سال باقی می ماند؛ بلکه، معمولا در شش ماه اول تزریق، ژل خوب و مانند ماه اول است؛ اما ، از ماه ششم و هفتم به بعد، اثر آن کمتر می شود و تا پایان سال اثر ژل کاملا از بین می رود.

ژل چیست و چه کاربردی دارد؟

مدت زمان ماندگاری ژل، بستگی به این دارد که کدام یک از انواع آن تزریق می شود. یکی از انواع رایج ژل های پرکننده صورت اسید هیالورونیک است. ژل اسید هیالورونیک، معمولاً 6 تا 12 ماه دوام می آورد؛ بعضی از آن ها در صورت تزریق در مقادیر زیاد تا دو سال نیز ماندگاری دارند؛ در حالی که پر کننده ی هیدروکسی آپاتیت کلسیم 9 تا 12 ماه، دوام دارد. به طور خلاصه، مدت اثر ژل های تزریقی با برندهای معتبر، از 6 ماه تا 2 سال متغیر است.

انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز

همان طور که هنگام انتخاب یک کرم دور چشم، جهت رفع چین و چروک های اطراف چشم، تحقیق می کنید؛ باید قبل از استفاده از پرکننده های پوستی و ژل ها نیز حساسیت لازم را به خرج دهید. زیرا، هنگامی که روش تزریق پرکننده های پوستی در میان است، نسبت به استفاده از کرم ها و انواع پمادها، تصمیم گیری پیچیده تری در پیش دارید. اولین قدم انتخاب یک متخصص زیبایی مانند بهترین دکتر پوست در شیراز است که مهارت و دانش لازم را داشته و از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجوز فعالیت دارد.

اغلب، بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز را می توانید، در بهترین کلینیک زیبایی در شیراز پیدا کنید. اما، اگر از طریق جستجو در صفحات وب و یا از طریق توصیه ی دوستان، فهرستی از پزشکان یا متخصصان تزریق ژل را پیش رو دارید، بهتر است به مواردی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، توجه کنید. انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز می تواند شما را به هدف دلخواهتان بدون کمترین عارضه، برساند.

بهترین دکتر تزریق زل در شیراز، دانش و آموزش های لازم را در زمینه ی پرکننده های تزریقی پوست دارد؛ بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، معمولا فارغ التحصیل دکترای تخصصی بیماری های پوست است و یا دارای مدرک دکترای پزشکی عمومی است و دوره های آموزشی مربوط به تزریق انواع پرکننده های پوستی را گذرانده است. بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، معاینه دقیقی انجام خواهد داد؛ داروهای مصرفی و موادی که احیانا به آن ها حساسیت دارید را بررسی خواهد کرد تا در صورت واکنش آلرژیک به مواد تشکیل دهنده ژل، درمان دیگری را برای شما در نظر بگیرد.

انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز

بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، انتظارات شما را از انجام تزریق با دقت و صبورانه خواهد شنید؛ او از شما می خواهد تا با انتظارات واقع بینانه به این روش زیبایی نگاه کنید. سپس، با توجه به وسعت و ناحیه ی تحت تزریق، نوع پوست و … اطلاعات لازم را درباره هزینه ی تزریق ژل در اختیارتان خواهد گذاشت. همچنین، بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، بعد از تصمیم گیری شما به انجام تزریق ژل، دستورالعمل های مراقبتی قبل و بعد از تزریق را به شما می دهد.

ماندگاری ژل علاوه بر نوع ژل، به تکنیک تزریق توسط بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز بستگی دارد. به عنوان مثال، ژلی به نام کلاژن یا هیالورونیک که باید به لایه میانی پوست یا درم تزریق شود، اگر بیش از حد سطحی یا عمیق تزریق شود، بر ماندگاری آن تأثیر زیادی خواهد داشت. بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز با تسلط بر تکنیک ها و روش های متناسب با نوع ژل و ناحیه تزریق، بیشترین ماندگاری و تغییر طولانی مدت را برای شما رقم خواهد زد.

انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز از این حیث که بهترین مواد مصرفی و ژل های مورد تأیید سازمان غذا و دارو را برای تزریق استفاده می کند، بسیار مهم است؛ زیرا، عوارض ژل های تزریقی کاملاً به نوع و کیفیت آن ها بستگی دارد. ژل های خوبی وجود دارند، که بدن ابتدا به آن ها واکنش نشان نمی دهد و به مرور زمان، قوام و شکل خود را در زیر پوست محل تزریق، از دست نمی دهد. در مقابل، ژل هایی وجود دارند که بعد از تزریق تا چند ماه مشکلی ندارند، اما، بعد از مدتی تبدیل به گلوله می شوند؛ در این صورت، تخلیه آن بسیار مشکل است.

بنابراین، با مراجعه به بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، این اطمینان خاطر را خواهید داشت که با بهترین نوع و برند ژل، تحت تزریق قرار خواهید گرفت. از سوی دیگر، برخی عوارض، به اصول بهداشتی و محیط استرلیزه مربوط می شود؛ البته بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، به این اصول پایبند است. برای مثال، اگر موضع خوب ضد عفونی نشود و شرایط استریل تزریق رعایت نشود، ممکن است عفونت در محل تزریق ایجاد شود. البته در برخی موارد عوارض کوتاه مدتی در 2 تا 3 روز اول تزریق رخ می دهد، مانند تورم و التهاب در محل تزریق و یا حتی کبودی و خون مردگی که پس از چند روز بهبود می یابد.

ما در ادامه فهرستی از بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. برای آشنایی با روش های دیگر جوانسازی پوست پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین دکتر بوتاکس در شیراز را از دست ندهید.

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز را بشناسید!

مراقبت های بعد از تزریق ژل

برای تزریق ژل توسط بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، نیازی به بی حسی نیست؛ اما، برای کاهش و از بین بردن درد احتمالی در ناحیه ی تزریق، از بی حس کننده موضعی استفاده می شود. تزریق ژل به سرعت انجام می شود. برخی از مهم ترین دستورالعمل هایی که بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، از شما می خواهد آن ها را رعایت کنید، عبارتند از:

  • بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز به شما توصیه خواهد کرد حداقل از هفت روز، قبل از انجام تزریق، از محصولات و داروهایی که رقیق کننده خون هستند؛ مانند آسپرین خودداری کنید تا از خونریزی در محل تزریق جلوگیری شود.
  • بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، به شما تأکید خواهد کرد، در 24 ساعت اول پس از تزریق ژل، از انجام ورزش های شدید، قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید یا گرمای شدید و مصرف نمک و نوشیدنی های الکلی اجتناب کنید، تا احتمال قرمزی، تورم و خارش موقت در محل تزریق کاهش یابد.
  • تا سه روز محل تزریق را لمس نکنید یا ماساژ ندهید. بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز به شما یادآوری خواهد کرد که پس از تزریق، برخی از واکنش های موقتی مانند قرمزی، درد یا تورم ممکن است در محل تزریق مشاهده شود؛ جای نگرانی نیست و معمولاً این علائم در هفته اول پس از تزریق از بین می روند.
  • بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، برای تسریع در از بین بردن تورم احتمالی به شما پیشنهاد خواهد داد، برای مدت کوتاهی حداکثر تا 10 روز پس از تزریق از کمپرس یخ استفاده کنید.
  • پس از دو هفته، برای ارزیابی وضعیت و در صورت لزوم، انجام کارهای اضافی یا ترمیم احتمالی باید مجددا توسط بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز ویزیت شوید.

ممنوعیت تزریق ژل

بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز، تزریق ژل را برای همه ی افراد مناسب نمی داند. به عنوان مثال، افرادی که دارای آلرژی شدید یا سابقه ی شوک آنافیلاکتیک یا آنافیلاکسی هستند، نباید تزریق ژل را انجام دهند. همچنین، افرادی که پوستشان ملتهب است یا عفونت های پوستی دارند، تا زمانی که این عفونت از بین نرود، نباید از تزریق ژل استفاده کنند.

کلام آخر

در میان روش های زیبایی غیر جراحی، تزریق پرکننده های صورت محبوبیت زیادی دارد. یکی از این پرکننده های محبوب، ژل ها هستند. اگر قصد دارید در چهره خود تقارن یا تغییر ایجاد کنید؛ مثلا لب های برجسته تری داشته باشید یا چین و چروک های ناشی از افزایش سن خود را محو کنید، تزریق ژل می تواند انتخاب مناسبی باشد. زیرا نسبت به روش های جراحی زیبایی، دوران نقاهت، هزینه و عوارض کمتری دارد؛ البته، در صورتی که توسط بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز انجام شود.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با  بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا