دندانپزشکی

بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج【سال1403】❤️ + لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج آشنا کنیم؛ وجود یک مشکل دندانی، به معنای مراجعه سریع و فوری به کلینیک دندانپزشکی است؛ هرگز نباید مشکلات دندانی خود را نادیده بگیرید؛ زیرا، اگر به درستی درمان نشوند، ممکن است، به سرعت پیشرفت کرده و بدتر شوند. از طرف دیگر، شما باید به طور منظم جهت انجام معاینات دوره ای، معمولا هر شش ماه یک بار، به یک کلینیک دندانپزشکی معتبر مراجعه کنید، تا بهداشت دهان و دندان خود را حفظ کرده و از هر گونه مشکل در آینده پیشگیری کنید. از این رو، آگاهی از ویژگی های بهترین کلینیک های دندانپزشکی جهت داشتن انتخابی برتر، ضروری است.

انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج

مشکلات دندانی، اختلالات بسیار حساسی هستند و برای درمان نیاز به تخصص دارند. اگر در شرایطی هستید که کلینیک دندانپزشکی قابل اعتمادی را نمی شناسید، می توانید در وب جستجو کنید یا از یک دوست قابل اطمینان در این مورد بپرسید. بهتر است تحقیقات خود را به طور کامل انجام دهید و در نهایت، فقط بهترین را انتخاب کنید.

یک کلینیک دندانپزشکی خوب، مانند بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، می تواند به طور مؤثر و رضایتبخشی، نیازهای بالینی و درمانی مراجعین را برآورده کرده و اصول مدیریت ارتباط با مشتری را به بهترین نحو به کار گیرد. در ادامه برخی از ویژگی هایی که بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج را از سایر کلینیک ها متمایز می کند، مرور کنیم:

 • تجربه: بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج را بر اساس تجربه خود انتخاب کنید. همچنین، هر چه سابقه ی فعالیت کلینیک بیشتر باشد، قطعا خدمات با کیفیت تری را ارائه می دهد؛ زیرا، توانسته است اعتماد مراجعین خود را پس از سال ها فعالیت، حفظ کند.
 • تجهیزات مناسب: بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج بر مبنای تجربه ی دندانپزشک و تجهیزات آن، شناخته می شود و سرمایه گذاری قابل توجهی روی تجهیزات خود می کند؛ زیرا، فقط تجهیزات مدرن و خوب تعیین می کنند که چه میزان به سلامت بیماران اهمیت می دهد. از مراجعه به کلینیک هایی که دارای تجهیزات قدیمی، فرسوده یا بی کیفیت هستند، خودداری کنید. کلینیک های دندانپزشکی باید با آخرین فناوری ها، به روز بمانند و ابزارهای خود را ارتقاء دهند. همچنین، برخی از کلینیک های دندانپزشکی، به تجهیزات خاصی نیاز دارند که معمولا بسیار گران قیمت هستند؛ اما، بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، قطعا روی آن ها سرمایه گذاری خواهد کرد.

انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج

 • مجوز فعالیت: بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، باید دارای مجوزهای قانونی لازم باشد. در واقع، این مجوزها تعیین می کنند، آیا یک کلینیک مجاز به درمان بیماران هست یا خیر. مجوز به بیماران اطمینان خاطر می دهد و اگر از خدمات کلینیک رضایت داشته باشند، به احتمال زیاد مراجعه به آن جا را به دوستان خود نیز توصیه می کنند.
 • پرسنل و کارکنان: بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، باید دارای چند دندانپزشک با تجربه، دستیاران، تکنسین ها و بخش خدمات مشتریان باشد. کارکنان پذیرش کلینیک، باید مطمئن شوند که روال کاری کلینیک به خوبی اجرا و مدیریت می شود؛ همچنین، باید آرامش و نظم محیط کلینیک را حفظ کنند. آن ها باید به گرمی از بیماران و مراجعین استقبال کنند و باعث آسودگی خاطر در آن ها شوند. اغلب بیماران معمولا قبل از انجام درمان های دندانپزشکی می ترسند؛ اما، کارکنان با مهارت خود، اجازه نمی دهند بیمار وحشت کند و استرس او را مدیریت می کنند.
 • دلسوزی: بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، از وجود پرسنل دندانپزشکی حرفه ای که در کار خود حرفه ای و با تجربه هستند، برخوردار است. از این رو، آن ها با نهایت دقت و حساسیت با بیمار رفتار می کنند. در واقع، پرسنل کلینیک، نباید مانند یک ربات مکانیکی باشند؛ بلکه، باید کار خود را با دلسوزی انجام دهند و برای ارائه ی خدمات مناسب و درمان بیماران، تلاش کنند. همان طور که گفته شد، بیماران معمولاً قبل از انجام درمان های دندانپزشکی مضطرب و عصبی هستند. این وظیفه پرسنل و دندانپزشکان است که دوستانه با آن ها برخورد کنند.
 • بهداشت: بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، بالاترین سطح بهداشت را حفظ می کند. همچنین، دندانپزشک باید از روش های صحیح دفع زباله های دندانپزشکی و تمیز نگه داشتن تجهیزات مطلع باشد. توجه داشته باشید، اصل رعایت بهداشت در انتخاب کلینیک های دندانپزشکی، یک اولویت مهم است. بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، در هنگام مراجعه بیماران، با تلاش کارکنان بخش خدمات، همواره تمیز و مرتب است؛ زیرا، هیچ کس نمی خواهد وقتی وارد کلینیک دندانپزشکی، می شود انبوهی از کاغذ، دستمال های استفاده شده و ضایعات دندانی، خون و … را ببیند.

انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج

 • توجه به نظرات بیماران: بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، از دریافت نظرات و پیشنهادات بیماران استقبال می کند؛ زیرا، بیمار در طول فرآیند درمان از وجود مشکلات و کاستی های درمان، به خوبی آگاه است. همچنین، بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج مراجعین را از نوع مشکل، درمان و هزینه ی آن آگاه می کنند. اگر بیمار مایل به خرج کردن به آن مقدار نیست، مختار است این کار را انجام دهد؛ زیرا، بسیار غیراخلاقی است که بیمار مجبور به انجام درمانی شود که برای آن آمادگی ندارد.
 • مهارت های ارتباطی: بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، باید از مهارت های ارتباطی عالی برخوردار باشد. در واقع، موفقیت یک کلینیک با مهارت های ارتباطی کارکنان آن مشخص می شود. همچنین، از قرارهای تعیین شده تا لغو آن ها، همه ی سوابق و پرونده های بیماران، باید به روز شوند. بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، همواره با دقت و صمیمیت پذیرای بیماران است. این وظیفه ی بهترین جراح دندانپزشک در کرج است که بیمار را متوجه مشکل خود کند. به بیان دیگر، اگر بیمار از مشکل و بیماری خود آگاه نباشد، دندانپزشک باید اطلاعات لازم را صبورانه و در نهایت ادب، در اختیار وی قرار دهد.
 • نحوه پرداخت هزینه های درمانی: بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، گزینه های پرداخت متعددی را برای بیماران در نظر می گیرد و تمهیدات لازم را برای همکاری با شرکت های ارائه دهنده بیمه های درمانی، فراهم کرده است تا به بیماران و مراجعین کمک کند، فرصت درمان مشکلات دهان و دندان خود را به خاطر مسائل مالی، از دست ندهند.
 • صبور بودن دندانپزشکان: گاهی اوقات دندانپزشکان ساعت های طولانی کار می کنند. بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، باید دندانپزشکانی را استخدام کند که به اندازه کافی صبور باشند تا به هر یک از بیماران توجه ویژه ای داشته باشند. اگر دندانپزشک خسته به نظر می رسد یا عجله دارد، می تواند آسیب دائمی و جبران ناپذیری به سلامت دهان و دندان بیمار وارد کند. یک دندانپزشک خوب مانند بهترین دندانپزشک کودکان در کرج اهمیت برخورد با کودکان و بیماران مسن را می داند و باید 100% وقت و انرژی خود را هنگام درمان، صرف سلامتی بیمار کند.

ما در ادامه فهرستی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. پیشنهاد می کنیم در صورت سکونت در تهران، مقاله بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران را نیز مطالعه کنید.

10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج را بشناسید!

دکتر فاطمه السادات حسینی

انجام کلیه خدمات دندانپزشکی زیبایی و درمانی
توسط پزشکان ماهر و حاذق
با شرایط اقساطی ویژه

خدمات:

 • کامپوزیت ونیر برند های ژاپنی ؛سوئیسی و آمریکایی
 • لمینیت سرامیکی ایمکس و آی پی اس
 • روکش های سرامیکی زیرکونیوم و آی پی اس
 • روکش پی اف ام
 • روکش دندان طلا
 • بلیچینگ
 • ایمپلنت توسط جراح متخصص فک و صورت با ضمانتنامه کتبی
 • عصب کشی و ترمیم
 • جرمگیری و بروساژ
 • (اوردنچر)
 • دندان مصنوعی

آدرس: محدوده کرج

شماره تماس:

09194016757

اقدامات لازم قبل از مراجعه به کلینیک دندانپزشکی چیست؟

ممکن است این تصور را داشته باشید که در خانه، به خوبی از دندان های خود مراقبت می کنید؛ اما، در واقع، هیچ جایگزینی برای مراقبت های دندانی با کیفیتی که دندانپزشکان در بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، می توانند ارائه دهند، وجود ندارد. به همین دلیل است که توصیه می شود، هر شش ماه یک بار به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج مراجعه کنید. بایدها و نبایدهایی را که لازم است قبل از مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج رعایت کنید، عبارتند از:

 • مسواک بزنید و نخ دندان بکشید؛ با این حال، زیاده‌روی کردن در استفاده از مسواک، درست قبل از جلسه ی ویزیت، می تواند مشکلاتی را ایجاد کند؛ در واقع، تشخیص نواحی مشکل دار یا سایر بیماری ها برای دندانپزشک دشوار خواهد شد. به طور کلی، شما باید مطابق با عادت و روال خود از مسواک استفاده کنید. همچنین، اگر تا قبل از مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، از نخ دندان استفاده نمی کرده اید، کشیدن آن درست قبل از مراجعه به کلینیک، تأثیر چندانی ندارد و می توانید از آن صرف نظر کنید.
 • اطلاعات و مدارک لازم را برای ارائه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، همراه داشته باشید؛ معمولا هنگام مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، لازم است فرم های ساده ای را پر کنید. بنابراین، بهتر است اطلاعات مربوط به سابقه ی پزشکی، داروهایی که مصرف می کنید و بیمه هایی که تحت پوشش آن ها هستید، را فراموش نکنید، تا علاوه بر فراهم آوردن این امکان برای دندانپزشک جهت ارائه ی بهترین مراقبت ها به شما، هزینه های درمانی خود را با استفاده از بیمه های طرف قرارداد بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، کاهش دهید.

اقدامات لازم قبل از مراجعه به کلینیک دندانپزشکی چیست؟

 • قبل از مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، فهرستی از سؤالاتی که می خواهید از دندانپزشک بپرسید، تهیه کنید. جلسه ی ویزیت با دندانپزشک، فرصت بسیار ارزشمندی است برای دریافت توضیحات در مورد نگرانی ها و سؤالات شما در مورد مراقبت های عمومی دندانپزشکی. از آن جایی که ممکن است استرس باعث شود نتوانید این سوالات را به خاطر بسپارید، تهیه لیستی از موضوعاتی که می خواهید با دندانپزشک خود در میان بگذارید، مفید خواهد بود. قطعا دندانپزشکان در بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، خوشحال خواهند شد، کمی از زمان خود را صرف ارائه ی پاسخ هایی برای بهبود مراقبت و آموزش شما کنند.
 • با دندانپزشک خود در بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، در مورد راه های درمانی که می تواند برای شما تجویز کند و همچنین، درباره ی مزایا و معایب و هزینه های آن، صحبت کنید. این کار باعث می شود تا با افزایش آگاهی، استرس و نگرانی های شما کاهش پیدا کند و انتخاب بهتری داشته باشید.
 • قبل از رفتن به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، چیزی نخورید؛ به خصوص اگر غذای مورد نظر جویدنی، چسبناک یا تند و یا حاوی کافئین باشد. البته نه به این معنا که روزه بگیرید! زیرا، باعث می شود قند خونتان به شدت کاهش پیدا کند. توصیه می کنیم حداقل یک ساعت زودتر از زمان مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، یک وعده غذایی سرشار از پروتئین بخورید و بعد از آن برنامه ریزی کنید، با یک میان وعده ی سالم، از خودتان پذیرایی کنید.

اقدامات لازم قبل از مراجعه به کلینیک دندانپزشکی چیست؟

 • اگر بیمار هستید، حتی اگر فکر می کنید بیماری شما یک سرماخوردگی ساده است، جلسه ی ویزیت خود را در بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج، لغو کنید؛ زیرا، علاوه بر تجربه ی احساسی ناخوشایند هنگام معالجه، ممکن است سلامت دندانپزشک را نیز در معرض خطر قرار دهید. به طور کلی، اگر سیستم ایمنی بدنتان در حال حاضر ضعیف است، بهتر است قرار ملاقات خود را دوباره برنامه ریزی کنید.

کلام آخر

بیشتر بیماران به دلیل ترس از درد هنگام دندانپزشکی، از معاینه شدن می ترسند. اما، به یاد داشته باشید که اگر روزی دو بار مسواک می زنید، نخ دندان می کشید، رژیم غذایی سالمی دارید و سیگار نمی کشید و …، چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. به طور کلی، هر چند وقت یک بار، مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج را فراموش نکنید. انجام معاینات دوره ای هر شش ماه یک بار، در بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج و نزد بهترین دندانپزشکان، توصیه ی ما به شماست.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.9/5 - (29 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.
دکمه بازگشت به بالا