لیزر موهای زائد

10 تا از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران❤️【سال1403】💎

بهترین کلینیک‌ لیزر موهای زائد در ایران با بکارگیری جدیدترین دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا، تجربه‌ای ایمن، کم درد و مؤثر را برای مراجعین خود فراهم می‌آورند. این کلینیک‌ها معمولاً توسط پزشکان متخصص و با تجربه اداره می‌شوند که در ارزیابی نوع پوست و موی فرد و انتخاب بهترین روش درمانی تبحر دارند. علاوه بر امکانات پیشرفته، توجه به استانداردهای بهداشتی و ارائه مشاوره‌های تخصصی قبل و بعد از درمان، از جمله ویژگی‌هایی است که برترین کلینیک‌ها را متمایز می‌سازد. این امکانات موجب شده تا افراد بسیاری از نقاط مختلف ایران و حتی کشورهای همسایه برای استفاده از خدمات این کلینیک‌ها به ایران سفر کنند.

کلینیک های لیزر و زیبایی نیز به منظور تحقق چنین اهدافی ایجاد شده اند و کمک شایانی در رفع موهای زائد بدن و صورت می کنند. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به این کلینیک ها خواهیم داد. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

کلینیک لیزر موهای زائد چه بخش هایی از بدن را لیزر می کند؟

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران همواره از دستگاه ها و امکانات متفاوتی برای انجام لیزر موهای زائد استفاده می کند که این تفاوت ها منجر به متغیر بودن هزینه ها و تعداد جلسات می گردد. از جمله بخش هایی که تحت لیزر موهای زائد قرار می گیرد عبارتند از:

 • بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران به منظور لیزر کامل بخش صورت، قسمت های چانه، گونه، دور لب، زیر گلو و گردن، دور ابروها و چشم ها را تحت لیزر و پاکسازی قرار می دهد. زمان انجام لیزر صورت به طور تقریبی ده دقیقه زمان می برد و این امکان وجود دارد که بیش از هشت جلسه تحت درمان قرار بگیرید.
 • نکته بسیار مهمی که بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران خاطر نشان می کند، این است که معمولا هزینه و مدت زمان لیزر فول بادی( تمام بدن) بسیار کمتر از لیزر سایر نقاط بدن به صورت جداگانه و مجزا می باشد. زمان انجام لیزر تمام بدن بین دو الی سه ساعت زمان می برد و در شش الی هشت جلسه صورت می پذیرد.
 • لیزر موهای زیر بغل، ساده و بدون درد انجام می شود و هیچ گونه مشکلی را پدید نمی آورد. این کار جدا از پاکسازی، فولیکول های مو را نیز ضعیف می کند و در آینده رشد موها را کمتر و در نهایت متوقف می سازد. این لیزر باعث رفع تیرگی و روشن تر شدن زیر بغل نیز می گردد. لیزر زیر بغل در کلینیک لیزر موهای زائد در مدت کمتر تر از ده دقیقه انجام می شود و حداقل نیاز به چهار جلسه پی در پی را دارد.
 • لیزر پا در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران انجام می شود و جزء رایج ترین انواع لیزرها محسوب می شود. در این روش کل پا، پنجه ها، ساقه ها و ران ها پاکسازی می شوند. در اغلب موارد لیزر بیکینی هم جزء قسمت کل پا به حساب می آید. لیزر پا اثر دائمی دارد و در شش الی هشت جلسه به اتمام می رسد.
کلینیک لیزر موهای زائد چه بخش هایی از بدن را لیزر می کند؟

عوارض لیزر موهای زائد

اگرچه لیزر موهای زائد بدن می تواند زیبایی و صافی به پوست صورت و بدن شما ببخشد، اما عوارض و معایب زیادی دارد. عوارض جانبی لیزر موهای زائد در صورت عدم بهبود می تواند بدتر شود. اما بهتر است برای مقابله با این عوارض ابتدا عوارض لیزر موهای زائد بدن را بدانید.

سوختگی پوست : سوختگی پوست یکی از شایع ترین عوارض لیزر موهای زائد است. هنگامی که پرتوی لیزر قدرتمند است ، اپراتور یا پزشک کار خود را به درستی انجام نمی دهد ، از دستگاه اشتباه برای لیزر مو استفاده می شود و … ممکن است پوست سوزاند. پس از مدت کوتاهی، سوختگی با استفاده از کرم های ترمیم کننده درمان می شود.

درد: درد در حین لیزر موهای زائد بدن کوتاه مدت است و فقط در همان جلسه لیزر پایان می یابد. خوشبختانه امروزه به لطف استفاده از دستگاه های لیزر مدرن جدید با سیستم خنک کننده، درد در حین لیزر درمانی کاهش یافته است.

قرمزی و التهاب: قرمزی و التهاب معمولا یکی از شایع ترین عوارض لیزر موهای زائد و سایر روش های درمانی است. قرمزی و التهاب بعد از لیزر دائمی نیست و به مرور زمان از بین خواهد رفت. استفاده از کمپرس سرد می تواند این التهاب را کمی کاهش دهد. در بسیاری از موارد، استفاده از استروئیدهای موضعی نیز می تواند این علائم را کاهش دهد.

پوسته پوسته شدن : یکی از عوارضی که به عنوان عوارض خفیف لیزر موهای زائد بدن شناخته می شود، لایه برداری بعد از لیزر است. البته این عارضه فقط در درصد کمی از افراد رخ می دهد و با رعایت توصیه های مراقبتی می توان از شدت آن کاسته شد. لایه برداری بعد از لیزر باعث خشکی و آسیب پذیری سطح پوست می شود. پس بهتر است برای جلوگیری از آن از مرطوب کننده ها استفاده کنید.

عوارض لیزر موهای زائد

روشنایی رنگ پوست: کاهش رنگدانه های پوست و روشن شدن پوست بدن یکی از عوارض گذرا و کوتاه مدت لیزر موهای زائد است. علت این عارضه هنوز مشخص نیست و پس از چند ماه از بین می رود. معمولا دوری از آفتاب و استفاده از کرم ضد آفتاب به مدت 6 هفته می تواند احتمال بروز این عارضه را کاهش دهد. سایر عواملی که ممکن است بعد از لیزر موهای زائد سطح پوست را روشن کند عبارتند از: زمان کوتاه تابش، استفاده از دستگاهی با طول موج نامناسب، استفاده از تکنیک های خنک کننده و غیره.

تیره شدن رنگ پوست: یکی دیگر از عوارض لیزر موهای زائد تیره شدن سطح پوست یا هیپرپیگمانتاسیون است. این عارضه گذرا و موقت است و پس از 3 تا 4 هفته بهبود می یابد.

تاول: سوختگی و تاول جدی ترین عوارض لیزر موهای زائد هستند. اگر اپراتور ناتوان و غیرحرفه ای باشد، سطح پوست شما دچار سوختگی و تاول می شود. بنابراین بهتر است برای لیزر موهای زائد بدن به کلینیک های معتبر مراجعه کنید. امروزه برای جلوگیری از سوختگی و تاول روی سطح پوست از تکنیک های خنک کننده مختلف استفاده می کنند و از تجهیزات و وسایل خنک کننده استفاده می کنند.

مزایا لیزر موهای زائد:

⭐دائمیمی توان گفت یکی از فواید لیزر موهای زائد دائمی بودن آن می باشد و افراد می توانند با چند جلسه مراجعه به کلینیک لیزر موهای زائد از شر موهای زائد بدن و صورت خود خلاص شوند.
✅️
روشی ایمن
لیزر موهای زائد روشی بی خطر می باشد و به پوست افراد هیچ آسیبی وارد نمی کند و همچنین پوست تحریک نمی شود تا فرد دچار مشکل شود.
❤️هزینه مناسببا انجام لیزر موهای زائد دیگر نیازی به صرف هزینه برای روش های دیگری همچون موم و…. برای رفع موهای زائد ندارید.
💎از بین رفتن موهای زیر پوستیشما می توانید با انجام لیزر از رشد موهای زائد جلوگیری کرده و آنها را بین ببرید، همچنین با انجام لیزر موهای زائد از شر موهای زائد زیر پوستی نیز راحت می شوید.

10 تا از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران را بشناسید!

کلینیک تخصصی لیزر و زیبایی رزا

کلینیک لیزر رزا یکی از برترین کلینیکهای زیبایی در کرج می‌باشد که از سال ۱۳۹۶ شروع به فعالیت نموده و طی این ۶ سال با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و بهترین اپراتورها توانسته رضایت کامل مراجعین خود را جلب کند.یکی از نکات مثبت در مجموعه رزا استفاده کامل از لوازم یکبار مصرف و بهداشت فردی مراجعین می‌باشد ،و دیگری ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت برای شما شهروندان کرجی می‌باشد .

خدمات:

 • لیزر
 • مزونیدلینگ
 • مزوتراپی صورت
 • مزوتراپی مو
 • فشیال و پاکسازی صورت

آدرس: فاز سه گوهردشت بلوک ۲ ( خیابان شهرداری) بین نهم و دهم پلاک ۱۴۰ طبقه دوم (کلینیک لیزر رزا)

شماره تماس:

۰۹۳۵۸۹۰۴۰۰۴
۰۲۶۳۴۲۵۹۴۶۷

اینستاگرام: Clinic__roza

کلینیک زیبایی به سیما

کلینیک زیبایی به سیما

کلینیک زیبایی به سیما یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران به شمار می رود. این کلینیک در سال 1388 تاسیس شده است. کلینیک زیبایی به سیما دارای پرسنل و کادر درمان بسیار با تجربه و متخصص می باشد. تمامی افرادی که در این کلینیک مشغول فعالیت هستند تلاش خود را می کنند تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به افراد ارائه دهند. کلینیک زیبایی به سیما دارای تجهیزات بسیار پیشرفته و مناسب برای ارائه خدماتی با کیفیت به مراجعین است. افراد می توانند برای انجام لیزر موهای زائد به این کلینیک مراجعه نمایند.

خدمات کلینیک زیبایی به سیما:

 • لیزر موهای زائد
 • درمان لک
 • جوانسازی
 • درمان ریزش مو

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از توانیر، کوچه شاهین، پلاک 10

شماره تماس: 0218876444

کلینیک آلما

کلینیک زیبایی آلما

کلینیک لیزر و زیبایی پوست آلما دارای تجهیزات بسیار پیشرفته برای ارائه خدمات به افراد می باشد. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران به شمار می رود. کلینیک آلما جزء بهترین کلینیک ها در زمینه فعالیت خود به شمار می رود. این کلینیک دارای کادر درمان و پزشکان بسیار با تجربه می باشد.

کلینیک آلما دارای محیطی بسیار آرام و همچنین تمیز و عاری از آلودگی است که تمامی افرادی که در این مکان مشغول فعالیت هستند، تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات را با کیفیتی بسیار مناسب در اختیار افراد قرار دهند. در این کلینیک از مواد با کیفیت برای ارائه خدمات به افراد مراجعه کننده استفاده می شود. افراد می توانند برای انجام لیزر موهای زائد و خدمات پوست و مو به این کلینیک مراجعه نمایند.

خدمات کلینیک لیزر آلما:

 • لیزر موهای زائد
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • خدمات فیشیال و پاکسازی

آدرس: اهواز، کیانپارس، چهارراه پهلوان، مجتمع پزشکی جام جم، طبقه ششم، واحد 2

شماره تماس: 09367371685

کلینیک پرتو

کلینیک پرتو

کلینیک تخصصی لیزر و پوست پرتو دارای پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات و همچنین پیشرفته ترین دستگاه لیزر برای ارائه خدمات بسیار با کیفیت به مراجعین می باشد. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران به شمار می رود. کلینیک تخصصی لیزر و پوست پرتو کادر درمان و پرسنل مجرب و متخصصی دارد که تمامی آنان تلاش می کنند خدمات خود را به بهترین شکل در اختیار افراد قرار دهند. این کلینیک دارای محیط تمیز و عاری از هر گونه آلودگی می باشد.

خدمات کلینیک پرتو:

 • لیزر موهای زائد
 • میکرونیدلینگ
 • میکرودرم ابریژن
 • خال برداری
 • تزریق ژل و بوتاکس

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان 2 غربی، مجتمع پزشکی نوید، طبقه دوم

شماره تماس: 06133380599

کلینیک زیبایی دکتر کوروش فیاض مقدم

کلینیک زیبایی دکتر کوروش فیاض مقدم

کلینیک زیبایی دکتر کوروش فیاض مقدم یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران به شمار می رود. این کلینیک از سال 1395 فعالیت خود را آغاز نموده است. کلینیک زیبایی دکتر کوروش فیاض مقدم دارای پرسنلی بسایر متخصص و مجرب می باشد.

این کلینیک یکی از بهترین کلینیک ها به شمار می رود و دارای بیش از 20 سال سابقه فعالیت می باشد. کلینیک زیبایی دکتر فیاض مقدم تحت نظر ایشان اداره می شود و دارای تجهیزات بسیار پیشرفته جهت ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مراجعین است. کلینیک دکتر فیاض مقدم از با کیفیت ترین مواد برای ارائه خدمات به مراجعین استفاده می کند.

خدمات کلینیک زیبایی دکتر کوروش فیاض مقدم:

 • لیزر موهای زائد
 • مزوتراپی
 • لیفتینگ با نخ
 • تزریق بوتاکس
 • جوانسازی پوست

آدرس: گیلان، رشت، چهارراه گلسار، ساختمان پزشکان دانا، طبقه ششم، واحد 65

شماره تماس: 01333132613

کلینیک زیبایی آلما

کلینیک لیزر آلما

کلینیک زیبایی آلما در سال 1392 تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه پوست، مو و زیبایی آغاز نمود. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران به شمار می رود. کلینیک زیبایی آلما دارای کادری بسیار متخصص و با تجربه در زمینه فعالیت خود می باشد. تمامی افرادی که در این مطب مشغول فعالیت هستند تلاش می کنند تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مراجعین ارائه دهند. این کلینیک مشاوره های تخصصی بسیاری در مباحث مختلف مربوط به پوست و زیبایی را به افراد مراجعه کننده ارائه می دهد. افراد می توانند برای انجام لیزر موهای زائد به این کلینیک مراجعه نمایند.

خدمات کلینیک زیبایی آلما:

 • لیزر موهای زائد
 • پاکسازی پوست
 • هایفوتراپی
 • میکرونیدلینگ

آدرس: رشت، منظریه، بالای داروخانه فارابی، طبقه پنجم، واحد 11

شماره تماس: 01333662196

کلینیک پارسی

کلینیک پارسی

درمانگاه تخصصی پوست و مو پارسی دارای تجهیزات بسیار مناسب و پیشرفته ای می باشد. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران به شمار می رود. کلینیک تخصصی پوست و مو پارسی مجموعه کاملی از پزشکان متخصص، کادر مجرب و حرفه ای و دوره دیده دارد و همچنین تمامی این افراد از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مراجعین استفاده می کنند. کلینیک تخصصی پوست و مو پارسی دارای مجهز ترین و بهترین دستگاه های لیزر می باشد. افراد می توانند برای انجام خدمات مربوط به پوست و مو و همچنین لیزر موهای زائد به این کلینیک مراجعه نمایند.

خدمات کلینیک زیبایی پارسی:

 • لیزر موهای زائد
 • خدمات تخصصی پوست و مو
 • میکرونیدلینگ تخصصی، تزریق ژل و بوتاکس
 • جوانسازی با نخ
 • کاشت مو و ابرو
 • پاکسازی پوست و مو
 • جراحی های پوستی
 • برداشت خال و ضایعه پوستی
 • پاک کردن تتو و خالکوبی

آدرس: اصفهان خانه اصفهان ۵ طبقه ابتدای خیابان گلستانه درمانگاه تخصصی پوست و مو پارسی

شماره تماس: 09134604047

کلینیک زیبایی لاوین

کلینیک زیبایی لاوین

کلینیک زیبایی لاوین دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران به شمار می رود. کلینیک زیبایی لاوین کادر و پرسنل مجرب و متخصص جهت ارائه با کیفیت ترین خدمات به افراد می باشد. کلینیک زیبایی لاوین دارای تجهیزات پیشرفته و مناسب برای ارائه خدماتی خوب به مراجعین می باشد. کلینیک زیبایی لاوین از بهترین و با کیفیت ترین مواد برای ارائه خدمات استفاده می کند. افراد می توانند به این کلینیک جهت استفاده از خدمات با کیفیت آن مراجعه نمایند.

 خدمات کلینیک زیبایی لاوین:

 • لیزر موهای زائد
 • تزریق بوتاکس
 • مزوتراپی
 • هایفوتراپی
 • کاشت مو و ابرو

آدرس: رشت، گلسار، بلوار دیلمان، چهارراه شهید بهشتی، بلوار عرفان، ابتدای کوی یخ، درمانگاه لاوین

شماره تماس: 013327649

مرکز لیزر شاین

مرکز لیزر شاین

مرکز لیزر شاین یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران به شمار می رود. این مرکز توسط خانم صارمی اداره می‌ شود. مرکز شاین دارای کادر و پرسنلی بسیار مجرب برای ارائه خدمات با کیفیت به مراجعین می باشد. مرکز لیزر شاین هزینه های بسیار مناسبی را برای مراجعین در نظر گرفته است. این مرکز دارای اپراتور های کاملاً حرفه ای می باشد. مرکز شاین دارای تجهیزات بسیار پیشرفته و مناسب و محیط کاملا تمیز و عاری از هر گونه آلودگی می باشد و تمام تلاش خود را می کند تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مراجعین ارائه دهد.

خدمات کلینیک شاین:

 • لیزر موهای زائد

آدرس: اهواز، کیانپارس

شماره تماس: 09160442248

کلینیک دکتر احمد صاکی

کلینیک دکتر احمد صاکی

کلینیک دکتر احمد صاکی دارای بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات برای ارائه بهترین خدمات می باشد و دارای محیطی بسیار بهداشتی می باشد و پرسنل این کلینیک در زمینه تخصص خود ماهر می باشند و تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین این کلینیک جزء یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران می باشد.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد
 • مزوتراپی
 • معاینه
 • هایفوتراپی

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، هم ردیف دادگاه، ساختمان سینوهه، طبقه دوم

شماره تماس: 06133732033

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد چه ویژگی هایی دارد؟

 • بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران ویژگی ها و خصوصیات بسیاری دارد که در این مقاله گنجانده نمی شود. با این وجود به برخی از این ویژگی ها می پردازیم. از جمله خصوصیات و مزایا کلینیک لیزر موهای زائد شامل موارد زیر می باشد:
 • بهترین کلینیک لیزر موهای زائد کلینیکی می باشد که همواره از متنوع ترین و جدید ترین روش ها در انجام لیزر استفاده نماید.
 • بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران کلینیکی می باشد که تمامی پزشکان در حال فعالیت آن جا دارای سابقه و تجربه بسیار بالایی در زمینه انجام انواع خدمات زیبایی، پوستی و لیزری را دارا باشند و هم چنین تمامی مراجعین ایشان از نتیجه اقدامات زیبایی خویش رضایت قلبی را برخوردار باشند.
 • پزشکان کلینیک موردنظر می بایست از مدرک تخصصی معتبری برخوردار باشند و این مدرک را از بهترین و مشهورترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی اخذ نموده باشند.
 • زیر نظر سازمان وزارت بهداشت و درمان به ارائه خدمات زیبایی و لیزری بپردازند.
 • کلینیک لیزر موهای زائد می بایست از بروزترین و مجهز ترین دستگاه ها و تجهیزات در انجام تمتمی خدمات لیزری و زیبایی و پوستی بهره گیرد تا مطلوب ترین نتیجه را عرضه نماید.
 • به مسائل و جنبه های مای توجهی نداشته باشند و تنها هدف اصلی کلینیک لیزر رضایت مراجعه کنندگان باشد.
بهترین کلینیک لیزر موهای زائد چه ویژگی هایی دارد؟

روش های یافتن بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران

روش ها و راه های بسیاری برای شناسایی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران وجود دارد که به شما در پیدا کردن و شناسایی کلینیک موردنظر کمک می نماید، با این حال برخی از این روش ها را برای شما بیان می کنیم، از جمله روش های یافتن کلینیک لیزر موهای زائد به شرح زیر می باشد:

 • یکی از روش های شناسایی برترین و بهترین کلینیک لیزر موهای زائد این است که از اطرافیان، اقوام و آشنایان سوالاتی در رابطه با یافتن کلینیک موردنظر کنید و در صورتی که آن ها از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران آگاهی داشته باشند، دلایل انتخاب کلینیک مذکور را سوال بفرمایید و اگر به نتیجه دلخواه دست یافتید، به شما پیشنهاد می کنیم که حضوری به کلینیک ذکر شده بروید و تحت مشاوره های لازم و در نهایت انجام خدمات لیزری و زیبایی قرار بگیرید.
 • روش دیگر بهره مندی از فضای مجازی می باشد. این فضا شامل بسیاری از اطلاعات و موارد مهم و دقیق می باشد که شما را در رسیدن به هدف خویش یاری می رساند. از مزایای بهره مندی  فضای مجازی می توان به ارائه اطلاعات و مشخصات دقیق کلینیک و مقایسه کلینیک های زیبایی با یکدیگر اشاره نمود.
 • از دیگر روش های شناسایی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران این است که می توانید از پزشک عمومی یا پزشک خانوادگی خود در رابطه با کلینیک مناسب لیزر سوال بپرسید و راهنمایی بطلبید.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و جویای بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران می باشید، به مقاله ما با چنین عنوانی مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

4.7/5 - (12 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا