پزشکانکاشت ابرو

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران【سال 1402】❤️+ لیست 10تایی

ما در این مقاله اطلاعاتی راجع به بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم، در صورتی که قصد انجام این کار را دارید به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا بهترین دکتر کاشت ابرو را بشناسید و سپس آن ها را ارزیابی نمایید و در نهایت با آگاهی کامل به سراغ بهترین دکتر برای کاشت ابرو بروید. کاشت ابرو از جمله مهم ترین عملیات زیبایی به شمار می رود که در میان اکثریت خانم ها و اغلب آقایان محبوبیت خاصی دارد.

همان طور که می دانید شکل ظاهری ابرو در جذابیت فرد تاثیر بسزایی دارد به همین سبب افرادی که قصد کاشت ابرو را دارند، حساسیت بیشتری در انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران را از خود نشان می دهند. امروزه کلینیک های بسیاری تحت زمینه کاشت ابرو فعالیت دارند اما متاسفانه اغلب این کلینیک ها مورد تایید وزارت بهداشت و درمان نبوده و نتایج کار آن ها باعث ایجاد عوارض ناخوشایندی در فرد شده است.همچنین اگر به دنبال بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران هستید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

چگونه بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران را پیدا کنیم؟

یکی از قدم های مهم در انجام کاشت ابرو، انتخاب بهترین دکتر برای کاشت ابرو می باشد، این انتخاب در نتیجه کار بسیار موثر است و علاوه بر این فرد را از خطرات و عوارض کاشت ابرو و ناخوشایند بودن نتیجه عمل در امان نگه می دارد. از جمله ویژگی های بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران به شرح زیر است:

 1. تخصص و سوابق تحصیلی مرتبط با کاشت ابرو
 2. مورد تایید بودن پزشک توسط وزارت بهداشت
 3. استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارهای روز دنیا
 4. داشتن نمونه کارهای موفق قبلی از مراجعه کنندگان
 5. رعایت موارد بهداشتی و پروتکل های ایمنی
 6. مشاوره قبل از انجام کاشت ابرو
 7. داشتن اخلاق حرفه ای کاری
 8. نظم و سرعت در رسیدگی به مراجعه کنندگان
چگونه بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران را پیدا کنیم؟

دلایل انجام کاشت ابرو

معمولا افرادی که به هر دلیلی ابرو های خود را از دست داده اند، اقدام به کاشت ابرو می نمایند. با این وجود اشخاصی نیز وجود دارند که از شکل ظاهری و مدل ابرو، تراکم و ضخامت آن ناراضی هستند بنابراین دست به اقدام کاشت ابرو می زنند.
از جمله دلایل کاشت ابرو را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شرایط مادرزادی یا وراثت(ژنتیکی بودن) که منجر به عدم وجود مو در بدن می شود.
 • درمان های جراحی که باعث از بین رفتن فولیکول های موی ابرو و ایجاد زخم در بافت می شود. هم چنین شیمی درمانی و رادیوتراپی برای درمان سرطان نیز می تواند منجر به ریزش موی ابرو شود.
 • داشتن خالکوبی می تواند یکی از عوامل ریزش ابرو باشد.
 • ضربات جسمی مثل آسیب های صورت و زخم ناشی از حوادثی چون تصادف های جاده ای، تصادفات صنعتی، سوختگی های شیمیایی و حرارتی که باعث شکستگی یا جراحت ابرو ها می شوند.
 • کم کاری تیروئید، کسانی که مشکلات پوستی دارند هم موجب ریزش موی ابرو می شود.
 • خانم هایی که بر اثر اصلاح بیش از حد موجب نازک شدن و کم پشت شدن ابروهای خود می شوند.
 • افرادی که از شکل ظاهری و فرم ابرو های خود ناراضی هستند و دوست دارند با روشی غیر از تتو و هاشور ابروهای خود را تغییر دهند.
 • خانم هایی که ابروهای تتو شده و یا هاشور شده دارند می توانند به کمک کاشت ابرو آن ها را تغییر دهند.

اقدامات قبل از کاشت ابرو:

⭐نخوردن داروهای خاصدارو های رقیق کننده ی خون را در فاصله ی کوتاهی تا انجام کاشت مصرف نکنید
✅نخوردن مشروبات الکلی از مصرف مشروبات الکلی قبل از کاشت ابرو بپرهیزید
❤️نکشیدن سیگاراز مصرف دخانیات و سیگار برای حداقل دو هفته قبل از کاشت خودداری کنید
❣داشتن همراهبهتر است روز موعد پیوند ابرو، یک همراه با خود داشته باشید که شما را به خانه ببرد.

کاندیدای مناسب کاشت ابرو

یکی از مهم ترین اقدام برای انجام کاشت ابرو این است که فرد باید اطلاعات کافی را نسبت به این روش کسب نماید. لازم به ذکر است که فرد باید عاملی که موجب ریزش ابرو است را توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران بیابد به عنوان مثال: دلیل مصرف یک دارو موجب ریزش ابرو می شود و همچنین بعد از کاشت ابرو نیز احتمال این که ابرو به حالت قبل باز گردد، وجود دارد.

قبل از این که هزینه ای را جهت درمان ابرو بپردازید بهتر است که ابتدا علت مشکل را از پیش روی خود حذف کنید. افرادی که شرایط زیر را دارند می توانند اقدام به کاشت ابرو توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران نمایند. در ادامه به معرفی کاندیدای مناسب کاشت ابرو می پردازیم:

 • افرادی که در ناحیه پشت سر و پشت گوش بانک موی خوبی دارند.
 • اگر به صورت مادرزادی یا به دلیل ژنتیکی فرد مشکل کم پشتی ابرو دارد؛ با انجام این روش فرد صاحب ابروهای طبیعی می شود.
 • فردی که از حالت و فرم ابروی خود راضی نمی باشد و یا قرینگی لازم را ابروهای وی ندارد.
 • افرادی که به بیهوشی موضعی حساسیت ندارند.
 • افرادی که به علت جراحت ناشی از سوختگی ابروی خود را از دست داده اند نیز کاندیدای مناسب برای کاشت ابرو هستند.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو یک فرآیند زیبایی و درمانی است که در این روش برای انجام کاشت ابرو، پزشک متخصص موهای زائد را از نواحی مختلف مانند کنار گوش، پشت سر و… برداشته سپس موهای برداشته شده را در ناحیه مورد نظر می کارد. کاشت ابرو مانند کاشت مو است، موهای کاشته شده در ناحیه ابرو تا پایان عمر به رشد خود ادامه می دهند و باید مانند ابروهای طبیعی افراد کوتاه و مرتب شوند.

چگونه بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران را پیدا کنیم؟

روند کاشت ابرو توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

یکی از مهم ترین ویژگی های کاشت ابرو این است که در کمترین زمان انجام می شود و روند بسیار ساده و آسانی دارد. با توجه به میزان کاشتی که قرار است انجام دهید، در این روش از 50 الی 400 گرافت مو که شامل یک الی دو تار مو است را در بر می گیرد.
اولین مرحله کاشت مو، مشاوره با بهترین دکتر کاشت مو در تهران می باشد که ایشان مدل ابروی دلخواه فرد را طراحی می نماید و سپس بررسی به عمل می آید که آیا مدل ابروی پیشنهادی به فرم صورت و شکل ظاهری فرد می آید یا خیر؟
پس از پشت سر گذاشتن مرحله اول، حال زمان آن رسیده تا فرد برای کاشت ابرو آماده شود، بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران ابتدا داروهای مسکن به بیمار می دهد تا از درد های احتمالی جلوگیری به عمل آورد.
کاشت ابرو معمولا با استفاده از دو تکنیک FUG( پیوند واحد فولیکولی) و FUE(استخراج واحد فولیکولی) استفاده می شود. به منظور اینکه موهای کاشته شده نازک باشند، پزشک متخصص از موهای پشت سر استفاده می نماید.
پس از برداشتن گرافت ها، دکتر متخصص آنها را زیر میکروسکوپ بررسی می نماید و در آخر برای پیوند، آنها را آماده سازی می نماید. هم چنین نقاط منطقه گیرنده که زاویه و جهت موها را مشخص می کنند، با دقت و حوصله کافی توسط پزشک انجام می شود. در انتها دکتر مذکور گرافت ها را در نقاطی که از قبل مشخص کرده می کارد.
لازم به ذکر است که گرافت های کاشته شده باید توسط پزشک چک شود تا اطمینان حاصل شود که هم پزشک و هم فرد از تراکم موها رضایت کافی را داشته باشند. تا زمانی که فرم ابرو ها طبق نظر و سلیقه مراجعه کننده و پزشک حاصل نشود، این فرایند هم چنان ادامه دارد.
زمان تقریبی کاشت ابرو طبق میزان موهای کاشته شده حدودا 4 ساعت به طول می انجامد. پس از پایان عمل پیوند، بیمار به راحتی می تواند به خانه بازگردد و به زندگی روزمره خویش ادامه دهد و تنها در صورتی که دردی حاصل شد، بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران به او داروی مسکن می دهد. هم چنین ممکن است تا یک هفته بعد از کاشت ابرو، اطراف موها لایه های قرمز و سفتی همراه با کمی تورم ایجاد شود که کاملا طبیعی بوده و پس از گذشت چند روز به حالت اولیه باز می گردد.
تعدادی از مراجعه کنندگان ممکن است در اطراف چشم های خود کبودی، تورم و یا قرمزی رویت نمایند که اصلا جای نگرانی ندارد و به مرور زمان رفع می شود. در صورتی که در ناحیه اهدا دهنده بخیه زده شده باشد، بعد از گذشت چند هفته بخیه جذب شده و خط بسیار باریکی از خود بر جای می گذارد. اما در صورتی که کاشت ابرو به روش FUE صورت گیرد، دیگر نیازی به بخیه زدن نیست و اثری از آن برجای نمی ماند.
لازم به ذکر است که موهای پیوند زده شده پس از زمان 2 الی 3 هفته کاملا می ریزند و بعد از مدت چهار ماه مجدد شروع به رویش می کنند.
نکته قابل توجه این است که در هفته دوم و سوم که هنوز شروع به ریزش نکرده اند،ابروها بسیار خوب و زیبا به نظر می رسند. پس از گذشت شش ماه تراکم ابروها روز به روز افزایش می یابند.
و نکته آخر این که به دلیل رشد بیش از حد ابروهای کاشته شده نسبت به ابروهای طبیعی، باید هر هفته یا هر 10 روز کوتاه شوند.

10 تا از بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران را بشناسید!

دکتر سعیدرضا یوسف

دکتر سعیدرضا یوسف

دکتر سعید رضا یوسف جراح و متخصص پوست دارای بورد تخصصی، متولد 5 شهریور 1354 متولد تهران، فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی و تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عضو افتخاری انجمن جراحان پوست امریکا (ASDS)، رتبه دوم آزمون جامع علوم پایه پزشکی کشور در سال 1375، رتبه اول دانشجوی ممتاز و برگزیده دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1380 می باشد.

ایشان مولف برگزیده سال 1382، دارای مدرک SFA استرالیا، تالیف و ترجمه صد و شصت عنوان کتاب در زمینه پزشکی و بیماری های پوست، مو و زیبایی، مدیر مسئول موسسه فرهنگی انتشاراتی یوسف مهر، مدیر بخش پوست بیمارستان بهارلو دانشگاه علوم پزشکی تهران، مجربترین متخصص و تنها پیشرو و مبدع جوانسازی ماندگار مدرن طبیعی در جهان با کمک لیزر بدون جراحی تزریق ژل یا چربی با عنوان جوانی به روش دکتر یوسف، مجربترین متخصص پوست در درمان ضایعات غیر قابل درمان پوستی اعم از اسکار، سوختگی و بیماری های عروقی مادرزادی در ایران، قویترین متخصص کاشت مو و ابرو در ایران می باشد.

هم چنین ایشان قویترین متخصص در کاشت مو تنها در یک مرحله بخصوص تنها و آخرین شانس کاشت مو در افراد دارای سابقه کاشت ناراضی، افراد دچار سوختگی بانک مو، افراد طاس کامل و دارای بانک موی بسیار ضعیف، افراد دارای بیماری های پوستی یا زمینه‌ای کاشت ممنوع و یا افراد فاقد بانک و خانم های دچار طاسی سر و ریزش مو با روش کاشت دکتر یوسف هستند.

خدمات:

 • بوتاکس
 • فیلر
 • کاشت مو
 • لیپوساکشن
 • فوتونا
 • کاشت ابرو
 • خدمات درمانی پوست

آدرس: الهیه، خیابان فرشته، خیابان مریم شرقی، خیابان امین، برج SMP طبقه 2، واحد B

تلفن تماس:

02122050770 – 09360708766

وب سایت: www.dr-yousef.com

اینستاگرام: kashteabroo.dryousef

کلینیک زیبایی آوینا تهران

کلینیک تخصصی پوست، مو آوینا با بهره‌گیری از کادری متعهد و پزشکان متخصص و مجرب در زمینه خدمات پوست و مو؛ با به کارگیری جدیدترین تجهیزات و به‌روزترین دستگاه‌های دنیا در فضایی دلنشین و امن همراه و پشتیبان شما عزیزان است.
مراجعین گرامی بدون صرف وقت و تنها با یک بار مراجعه به کلینیک پوست و مو آوینا از تمامی مزایای این کلینیک بهره‌مند شده و با رضایت و آرامش‌خاطر به نتیجه مورد نظر خود دست خواهند یافت.

خدمات :

 • تزریق ژل لب
 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • کاشت مو
 • کاشت ابرو
 • ریزش مو
 • تزریق چربی
 • لیپوماتیک

آدرس:  تهران – ونک – گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23

تلفن تماس: 

09129252506

09120434397

دکتر سید امیرعلی موسوی

دکتر امیرعلی موسوی

پزشک کاشت مو و ابرو
فارغ التحصیل دانشگاه تهران
با ۱۰ سال سابقه موفق
دارای تاییدیه انجمن جراحان ایران
دارای تاییدیه انجمن زیبایی طب سوزنی ایران

خدمات:

 • کاشت و پیوند مو
 • کاشت و پیوند ابرو
 • کاشت و پیوند ریش
 • مزوتراپی
 • Prp
 • کربوکسی تراپی مخصوص مو

آدرس: ضلع شمال شرقی میدان ونک-ابتدای خیابان صانعی-ساختمان ۴۱-طبقه ۴

شماره تماس:
09333003432

021-88656632

09121405809

اینستاگرام: drmousavi_kashtemoo

کلینیک زیبایی لاله

مرکز تخصصی کاشت مو و کاشت ابرو لاله در چند سال گذشته با بیشترین تعداد عمل کاشت ابرو در ایران، نام خود را در جایگاه اول جذب و رضایت مراجعین محترم متقاضی کاشت ابرو و کاشت مو قرار داده است.

کاشت مو و ابرو در کلینیک تخصصی لاله با بهترین کیفیت و به روزترین متد کاشت مو در جهان در یک جلسه با کمترین میزان ریزش در میان دیگر کلینیک های کاشت مو همراه است.

کلینیک تخصصی کاشت ابرو و کاشت مو لاله با کادر مجرب خود در سالهای گذشته با کسب رضایت حداکثری با افتخار از شما عزیزان دعوت می کند با حضور در محل کلینیک از خدمات مشاوره ای رایگان ما استفاده نمایید.

مشاوره کاشت مو و ابرو در کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو لاله با معاینه حضوری شما در محل کلینیک لاله به صورت کاملا رایگان و با انجام تست های تشخیصی و معاینه بهترین زمان و نحوه کاشت مو را برای شما مشخص خواهند نمود.

آدرس شعبه 1: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کتاب، بلوار فرحزادی، پلاک 115، طبقه دوم (شهرک غرب)

آدرس شعبه 2: تهران، نیاوران، چهارراه مژده، خیابان مصطفی مقدسی، جنب داروخانه نجفیان، پلاک ۳۴

شماره تماس: 22084007-21(98+)
تماس از ساعت 9 صبح تا 9 شب

آدرس اینستاگرام: clinic.laleh

وب سایت: cliniclaleh.com

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی جزء یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران می باشند و از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده اند. ایشان مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و کاشت ابرو هستند. ایشان همیشه تلاش دارند تا بتوانند بهترین خدمات را در زمینه تخصص خود به مراجعه کنندگان ارائه دهند و رضایت آن ها را دریافت کنند.

خدمات:

 • کاشت ابرو
 • کاشت مو
 • درمان ریزش مو
 • درمان مشکلات های پوست

آدرس: تهران، ضلع شمالی مترو صادقیه، خیابان ولیعصر، خیابان طاهریان ، پلاک 58

شماره تماس: 0214406700

دکتر سینا صفایی

دکتر سینا صفایی

دکتر سینا صفایی جزء یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران می باشد و مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه اصفهان دریافت کرده اند و فارغ التحصیل شده اند و دارای بورد تخصصی می باشند. ایشان دارای مهارت های تکمیلی در زمینه جراحی و لیزر پوست و کاشت مو از کشور ایران و آمریکا می باشند و 22 سال سابقه دارند و تلاش دارند بهترین خدمات را ارائه دهند.

خدمات:

 • کاشت ابرو
 • کاشت مو
 • فیلر
 • لیزر

آدرس: تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، روبروی خیابان سپند، نبش خیابان نیلوفر، ساختمان پزشکان صاحب قرانیه، طبقه 4، واحد 403

شماره تماس: 02126140439

دکتر هادی نوریان

دکتر هادی نوریان

دکتر هادی نوریان جزء یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران می باشند و عضو انجمن جراحان ایران و اروپا می باشند و تلاش دارند تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند.

خدمات:

 • کاشت ابرو
 • کاشت مو
 • لیزر
 • درمان پوست

آدرس: تهران، فلکه چهارم تهرانپارس، بلوار توحید، رو به روی پارک پلیس، پلاک 28

شماره تماس: 02177040499

دکتر میر احد موسوی

دکتر میر احد موسوی

دکتر میر احد موسوی جزء یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران می باشند و دارای 20 سال سابقه می باشند و تلاش دارند تا بهترین خدمات را ارائه دهند.

خدمات:

 • کاشت ابرو
 • کاشت مو
 • جراحی صورت
 • کاشت ریش و سبیل

آدرس: تهران، شهرک غرب، فرحزادی تقاطع دریا، خیابان نورانی، پلاک 26، طبقه چهارم

شماره تماس: 02188695236

دکتر مریم نوکنده

دکتر مریم نوکنده

دکتر مریم نوکنده جزء یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران می باشند و دارای بورد تخصصی می باشند و عضو انجمن متخصصین پوست و موی ایران و اروپا هستند و تلاش دارند تا بهترین خدمات را ارائه می دهند.

خدمات:

 • کاشت ابرو
 • کاشت مو
 • فیلر
 • تزریق ژل به لب

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به مترو تجریش، کوچه محوی، پلاک 2، طبقه 2

شماره تماس: 02126919726

دکتر مسعود اسلامی زاده

دکتر مسعود اسلامی زاده

دکتر مسعود اسلامی زاده جزء یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران می باشند و دوره تخصصی و فلوشیپ خود را با رتبه برتر گذراندند و همیشه در تلاش هستند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند و بهترین خدمات ارائه دهند.

خدمات:

 • کاشت ابرو
 • کاشت مو
 • رفع لک
 • مشکلات پوست

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان ظفر، پلاک 26، طبقه 3، واحد 3

تلفن تماس: 09058939441

مراقبت های قبل از کاشت ابرو

مهم ترین نکاتی که باید قبل از کاشت ابرو به آنها توجه کرد از قبیل:

 1. اگر از داروی خاصی مصرف می کنید، حتما پزشک خود را در جریان بگذارید.
 2. پیش از انجام جراحی حمام بروید و کاملا تمیز باشید.
 3. از یک هفته قبل از جراحی از داروهایی چون آسپیرین، ویتامینE و ویتامینB را متوقف نمایید، این داروها رقیق کننده خون و ضد التهاب هستند که موجب خونریزی حین کاشت ابرو می شوند.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

 • پانسمان برای دو روز کافی است و اسپری نرمال سالین و لیپوزومالATP هر 2 الی 3ساعت پس از انجام عمل ضروری می باشد.
 • بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران به شما توضیحات کامل در خصوص فعالیت های سنگین و ورزش پس از عمل را می دهد و فرد باید تا چند وقت بعد از عمل از هرگونه فعالیت سنگینی اجتناب نماید.
 • استفاده از لوازم آرایشی در هفته های اول خودداری شود.
 • روز های اول کاشت ابرو نباید به ابروها دست زد، زیرا موجب التهاب بیشتر ابروها می شوند.
 • پس از کاشت ابرو باید از پماد آنتی بیوتیک استفاده نمود، زمان دقیق مصرف این پماد بسیار مهم است.
 • هرگز سرتان را به سمت پایین خم نکنید و در زمان خواب از چند بالش استفاده کنید.
 • پس از زمان 48ساعت به راحتی می توانید مکانی که مو از آن منطقه گرفته شده را شست و شو نمایید.
 • تا مدتی هرگز در مقابل نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.
 •  دو هفته پس از عمل ممکن است ریزش موقت رخ دهد و رویش ابروها از ماه سوم و چهارم آغاز می شود و ظرف مدت 4 الی6 ماه به دانسیته بیشتر می رسد.
 • باید به این نکته هم توجه داشت که قبل از زمان 9 ماه امکان کاشت مجدد وجود ندارد.
مراقبت های بعد از کاشت ابرو

عوارض احتمالی کاشت ابرو

در صورتی که زیر نظر بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران قرار نگیرید ممکن است تعدادی یا تمام عوارض پایین را موقتا مشاهده نمایید.

 • ریزش مو در مدت زمان کوتاهی که کاملا طبیعی است.
 • خارش و سوزش در محل مورد نظر
 • حساسیت، تورم و قرمزی در ابرو
 • تفاوت رنگ بین ابروهای کاشته شده و ابروهای طبیعی فرد
 • خطر خونریزی، پوسته پوسته شدن ابروها
 • احساس درد جزئی که به کمک داروهای مسکن رفع می شود.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران آشنا کند و آرزومندیم که مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن سوال و یا مشاوره می توانید با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. همچنین اگر پونک هستید و به دنبال بهترین دکتر کاشت ابرو در پونک هستید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

چه افرادی برای کاشت ابرو مناسب هستند؟

بعضی از افراد که از کم پشت بودن ابرو رنج می برند برای عمل کاشت مناسب هستند در نتیجه این نوع افراد نباید بیماری های خونی داشته باشند.

برای کاشت ابرو چقدر باید هزینه کرد؟

هزینه کاشت ابرو به تعداد گرافت های مو که در کاشت قرار گرفته است بستگی دارد. در نتیجه تعداد موها که برای پیوند به کار رفته و هزینه پزشک، هزینه جراح، هزینه کلینیک محاسبه می شود.

شایع‌ترین علل ریزش ابرو چیست؟

عامل‌های مختلفی باعث ریزش یا کم‌پشت شدن ابروها می‌شود. کندن بیش از حد ابروها برای حالت دادن به ابروها یا سوانح و اتفاقاتی مانند آسیب‌های فیزیکی و شیمیایی صورت منجر به ریزش ابرو می‌شود، همچنین ابتلا به بعضی بیماری‌ها نیز می‌تواند باعث ریزش ابروها شود.

5/5 - (33 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا