پزشکان

بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز【سال 1402】❤ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید با مراجعه به آن ها، زیبایی و جوانی را به چشم های خود بازگردانید. بلفاروپلاستی یا جراحی افتادگی پلک یکی از انواع جراحی های زیبایی می باشد که برای رفع مشکلات ناشی از افتادگی در قسمت پلک ها به کار برده می شود. این جراحی می تواند بر روی پلک های پایین و یا بالایی انجام شود و مشکلاتی مانند افتادگی پلک، پف پلک و زائده های عضلانی آن را برطرف سازد. اگر شما عزیزان نیز به دنبال پزشکی ماهر جهت انجام جراحی بلفاروپلاستی در شهر شیراز می باشید، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

بلفاروپلاستی چیست؟

جراحی بلفاروپلاستی یا جراحی افتادگی پلک یکی از محبوب ترین های حوزه جراحی زیبایی می باشد که با از بین بردن مشکلاتی مانند پف و یا افتادگی پلک می تواند ظاهر زیبا به چشم ها و در نهایت صورت شما دهد. این جراحی بر روی پلک بالا و پایین انجام می شود و تمامی زائده ها و غدد چربی ماهیچه ای و یا عضلانی را به طور کامل برطرف می سازد.

جراحی بلفاروپلاستی علاوه بر آن که جنبه زیبایی داشته، دارای جنبه درمانی نیز می باشد؛ زیرا در برخی از شرایط غدد چربی موجود در پلک می توانند آسیب های بسیاری مانند نابینایی را نیز برای افراد به وجود آورند. جراحی بلفاروپلاستی برای مواردی مانند سفت شدن و یا از دست دادن لطافت پوست که موجب بروز چین و چروک خواهد شد نیز استفاده می شود. همچنین برخی از افراد در مواردی با کاهش زاویه دید و افتادگی بیش از حد پلک نیز مواجه شدند که جهت درمان آن به بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز روی آوردند.

بلفاروپلاستی را با نام لیفت چشم و یا لیفت پلک نیز می‌ شناسند که در آن تمامی حاشیه های اضافی پلک را جدا کرده و پوست های اضافی موجود در اطراف چشم را حذف می کنند تا چشم های شما زیباتر و جوان تر از گذشته به نظر برسند. این جراحی تمامی چین و چروک های زیر چشم را برطرف می سازد و در برخی موارد مانند تزریقات زیبایی عمل می کند تا نتیجه بهتری را برای افراد حاصل نماید.

هم اکنون تمامی شما عزیزانی که به دلایلی مانند افزایش سن دچار افتادگی پلک و یا پف بیش از حد پلک شده اید می توانید با مراجعه به بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز، چشم های خود را زیباتر از گذشته نمایید. همچنین شما عزیزان می توانید جهت انجام سایر جراحی های زیبایی بر روی چشم و یا دیگر قسمت‌ های صورت، به بهترین جراح زیبایی در شیراز مراجعه نمایید و از خدمات ارزنده او بهره مند شوید.

بلفاروپلاستی چیست؟

ویژگی بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز

شهر شیراز یکی از پهناور ترین شهرهای کشور می باشد که در سراسر آن پزشکان بسیاری در زمینه های مختلف زیبایی مانند جراحی پلاستیک مشغول به ارائه خدمات می باشند. اما برخی از پزشکان از مهارت لازم جهت انجام جراحی با کیفیت و بدون عوارض جانبی برخوردار نمی باشند و می توانند آسیب ها و عوارضی را برای مراجعان به وجود آورند.

بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز می بایست دارای ویژگی های متمایز کننده ای نسبت به تمامی پزشکان مشغول در این حوزه داشته باشد که بتواند تمامی مراجعان را به سوی خود جذب نماید. از مهم ترین ویژگی‌ های بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز می‌ بایست جراحی افتادگی پلک خود را با کم ترین عوارض جانبی به پایان برساند و در نهایت ظاهری جوان به چشم های شما دهد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه جراحی بلفاروپلاستی می بایست عکس هایی از نمونه جراحی های پیشین خود در اختیار تمامی مراجعان قرار دهد.
 • بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز می بایست مدارک جراحی پلاستیک خود را از معتبر ترین دانشگاه های پزشکی کشور کسب نموده باشد و در برترین کلینیک های زیبایی مشغول به ارائه خدمات باشد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه جراحی زیبایی می بایست در بهترین کلینیک های سطح شهر شیراز مشغول به ارائه خدمات باشد که دسترسی آن برای عموم مردم بسیار راحت باشد.
 • بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز می بایست سطوح قیمتی مناسبی را برای تمامی جراحی های زیبایی خود از جمله جراحی بلفاروپلاستی در نظر بگیرد.

همچنین اگر شما عزیزان به دنبال رفع چین و چروک ها و حجم دادن به قسمت های مختلف صورت خود هستید، می توانید به بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز مراجعه نمایید و از خدمات با کیفیت او در حوزه انجام تزریقات زیبایی برخوردار شوید.

10 تا از بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز را بشناسید!

مراقبت های جراحی بلفاروپلاستی

انجام جراحی بلفاروپلاستی حتی اگر به دست بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز انجام شود نیز می تواند عوارض احتمالی به دنبال داشته باشد. تاری دید، آسیب به عضلات چشم، لخته شدن خون و عفونت و خونریزی مواردی از عوارض احتمالی و نادر پس از جراحی بلفاروپلاستی می باشند که می بایست هر چه زودتر به پزشک معالج اطلاع داده شوند.

به همین دلیل بهتر است تمامی افراد نکاتی را به عنوان مراقبت های پوستی در جلوگیری از افتادگی پلک رعایت کنند تا هیچ گونه نیازی به انجام جراحی بلفاروپلاستی و سایر جراحی های زیبایی نداشته باشند. از مهم ترین نکات پیشگیری از افتادگی پلک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ورزش و پیاده روی را در برنامه روزانه خود قرار دهید.
 • از مواد آرایشی نا مرغوب برای آرایش پلک خود استفاده نکنید.
 • خواب کافی و به موقع داشته باشید.
 • از نگاه کردن بیش از حد به گوشی، مانیتور و سایر صفحات الکترونیکی خودداری نمایید.
 • مصرف بیش از حد شکر و نمک را از رژیم غذایی خود به صورت کامل حذف نمایید.
 • روزانه 8 تا 10 لیوان آب مصرف کنید.
 • از وارد کردن استرس و تنش های عصبی به خود، خودداری نمایید.
 • قبل از خواب از کرم های آب رسان و مرطوب کننده مناسب دور چشم استفاده کنید.
 • ماساژ و ورزش های پوستی را فراموش نکنید.
 • از ماسک های طبیعی برای پوست و برای جلوگیری از افتادگی پلک استفاده کنید.
راه های پیشگیری از افتادگی پلک

توصیه های بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز

 • تا 48 ساعت پس از جراحی پلک، استراحت کافی داشته و چشم های خود را فشار ندهید.
 • هنگام استراحت و خوابیدن سر خود را بالاتر از بدن خود قرار دهید.
 • اگر در روزهای ابتدایی جراحی دردهای غیرقابل تحمل داشتید، از مسکن های تجویز شده توسط پزشک استفاده نمایید.
 • در روزهای ابتدایی جراحی بلفاروپلاستی از انجام فعالیت های سنگین و یا ورزش های سخت پرهیز کنید.
 • تا یک هفته پس از جراحی از انجام فعالیت هایی که موجب خشکی چشم هایتان می شود خودداری نمایید.
 • پس از گذشت 7 الی 10 روز می توانید به فعالیت های روزانه خود باز گردید.
 • تا چهار هفته پس از جراحی از انجام فعالیت هایی که موجب افزایش فشار به چشم هایتان می شود خودداری کنید.
 • جهت جلوگیری از تورم، از کیسه یخ بر روی پلک خود استفاده کنید.
 • توصیه می‌ شود که در هفته‌ های ابتدایی هنگام قرار گرفتن در آفتاب، از عینک آفتابی استفاده نمایید.
 • از مواد غذایی پر کالری و پروتئین دار و میوه های تازه در رژیم غذایی خود استفاده کنید.

کلام آخر

جراحی بلفاروپلاستی یا جراحی پلک یکی از جراحی های زیبایی می باشد که برای حذف زائده های عضلانی و چربی بر روی پلک و درمان افتادگی پلک استفاده می شود و این جراحی راه حل منحصر به فردی برای بازگرداندن جوانی و شادابی به چشم‌ های شما می باشد که زیبایی چهره تان را نیز افزایش خواهد داد.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها سلامت و زیبایی را به چشم های خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

3/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا