پزشکان

بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز【سال 1402】❤ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کرده و از خدمات ارزنده آن ها بهره مند شوید. جراحی زیبایی کاشت ریش یکی از محبوب ترین روش های زیبایی در بین آقایان می باشد که به رفع مشکل عدم رشد ریش آن ها کمک شایانی خواهد کرد. از نظر بسیاری از افراد، ریش صورت آقایان، یکی از جذاب ترین فاکتور های زیبایی آن ها می باشد؛ به همین دلیل بسیاری از آقایان به دنبال داشتن ریش های پر پشت و طبیعی می باشند که بتواند جلوه زیبایی به چهره آن ها داده و اعتماد به نفس آن ها را نیز افزایش دهد. اگر شما نیز از عدم رشد ریش صورت خود رنج می برید، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

کاشت ریش چیست؟

جراحی زیبایی کاشت ریش یکی از جراحی های زیبایی در حوزه کاشت مو می باشد که از محبوب ترین و پرطرفدار ترین جراحی ها در بین آقایان محسوب می شود. جراحی کاشت ریش مانند کاشت ابرو و مو صورت می‌ گیرد و برای پیوند آن، از ریش طبیعی استفاده می کنند تا نتیجه بهتری حاصل شود.

در این روش، بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز از نقاط اهدا کننده پشت سر استفاده کرده و فولیکول های مو را به صورت تکی، جدا کرده و در نقاط گیرنده و با استفاده از سوزن های مخصوص خواه

د کاشت. این روش هیچ گونه جای بخیه و یا زخم بر روی پوست شما باقی نخواهد گذاشت و شما می توانید در کوتاه ترین مدت ممکن، از داشتن ریش های پر پشت و طبیعی لذت ببرید.

در روش کاشت ریش، فولیکول های پشت سر به صورت کاملا مستقیم از این ناحیه جدا شده و به ناحیه ریش انتقال داده می‌ شوند که موجب خواهد شد درد کم تری حین پیوند حس نمایید. این جراحی کاملا سبک می باشد و تنها 3 الی 4 ساعت طول خواهد کشید و پس از آن می توانید دوره نقاهت خود را گذرانده و از داشتن ریش های پر پشت لذت ببرید.

اگر شما آقایان نیز به دلایلی مانند ژنتیک و یا عوارض مصرف برخی از داروها دچار مشکل در رشد ریشه های خود شده اید، همین حالا به بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز مراجعه نمایید و از خدمات ارزنده او در این حوزه بهره مند شوید. همچنین اگر شما عزیزان به دنبال داشتن موهای پر پشت و زیبا در ناحیه سر خود می باشید، می توانید به بهترین دکتر کاشت مو در شیراز مراجعه نمایید و از خدمات ارزنده او در حوزه کاشت مو بهره مند شوید.

کاشت ریش چیست؟

ویژگی بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز

پزشکان بسیاری در سراسر شهر پهناور شیراز در زمینه انجام جراحی زیبایی همچون کاشت ریش و سبیل و سایر جراحی های مربوط به این حوزه در حال ارائه خدمات می باشند که برخی از آن ها دارای دانش کافی در این زمینه نمی باشند و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را نیز برای مراجعان خود رقم زنند.

بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز می بایست دارای ویژگی های برتری نسبت به سایر پزشکان فعال در این حوزه باشد که او را از تمامی آن ها متمایز سازد و افراد را مجاب نماید تا برای کاشت ابروی خود به او مراجعه نمایند. از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز می‌ بایست از پیشرفته ترین لوازم و دستگاه های کاشت مو جهت کاشت ریش برای آقایان استفاده نماید.
 • پزشک منتخب شما در حوزه کاشت ریش می‌ بایست از بهترین روش های کاشت ریش جهت دریافت نتیجه بهتر و دائمی تر برای شما عزیزان استفاده نماید.
 • بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز می بایست تمامی ضمانت‌ نامه‌ های کتبی کاشت موی سر و صورت را دریافت نموده و کم ترین عوارض ممکن را برای شما عزیزان رقم زند.
 • پزشک منتخب شما در حوزه کاشت ریش می بایست ریش های کاملا طبیعی و پر پشت برای شما رقم زده و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.
 • بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز می بایست مدارک تخصصی و دانشگاهی خود در حوزه کاشت موی صورت را از بهترین مراکز علمی و دانشگاه های کشور کسب نموده و دارای تجربه بالایی در این زمینه باشد.
 • پزشک منتخب شما می بایست نمونه عکس هایی از نمونه های پیشین خود در حوزه کاشت ریش به شما عزیزان ارائه دهد.

همچنین اگر شما عزیزان از داشتن ابرو های نازک رنج می برید و یا بخش هایی از ابروهای شما به دلایلی مانند سوختگی از بین رفته است، می توانید به بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز مراجعه نمایید و از خدمات با کیفیت او در این زمینه بهره مند شوید.

10 تا از بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز را بشناسید!

تیم تخصصی کاشت ریش زینب حقیقت

تیم تخصصی کاشت مو زینب حقیقت

کاشت ابرو بهترین گزینه برای افرادی است که ابروهایی کم پشت و یا فاقد حالت دارند یا از تاتو و فیبروز ابروی خود خسته شده اند. در کلینیک ما کاشت ابرو به کمک تکنولوژی ها و دستگاه های مدرن و بهره گیری از متخصصان برتر پوست و مو خدمات خود را به بهترین نحو و جدیدترین روش های روز کاشت ارائه می دهد. نمونه کارهای موفق بی شماری در این کلینیک توسط تیم تخصصی کاشت مو و ابروی حقیقت انجام شده

خدمات دکتر زینب حقیقت:

 • کاشت مو
 • کاشت ابرو
 • کاشت ریش

آدرس: شیراز،خیابان میرزای شیرازی،قبل از پل معالی آباد

شماره تماس:

09176050186 – 09381245423

دلایل ریزش مو در ناحیه ریش

بسیاری از آقایان در بخش هایی از صورت خود فاقد ریش می باشند و از این مسئله رنج می برند. جهت درمان این مشکل می بایست ابتدا از دلایل آن آگاه شوید تا بتوانید بهترین روش درمانی را جهت رفع هرچه سریع تر آن انتخاب نمایید. از مهم ترین دلایل ریزش مو در ناحیه ریش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عوامل ژنتیکی: عوامل ارثی و ژنتیکی از اصلی ترین دلایل ریزش مو و کم پشت شدن ریش می باشند که می‌ تواند از پدر و یا پدربزرگ شما، به شما رسیده باشد. ریزش مو در ناحیه ریش به دلایل ژنتیکی، تقریباً هیچ گونه دارویی را دارا نمی باشد که بتواند آن را درمان نمایند. تنها چاره آن کاشت ریش می باشد که می بایست به دست بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز انجام شود.

هورمون ها: یکی دیگر از دلایل کم پشتی در ناحیه ریش و سبیل، هورمون های آقایان می باشد که می تواند تاثیر بسیاری بر روی رشد موهای ریش آن ها بگذارد. تستسترون هورمونی می باشد که به هورمون جنسی مردانه نیز معروف می باشد و مقدار ترشح آن در دوران بلوغ آقایان زیاد می شود. رشد این هورمون بر روی فولیکول های مو نیز تاثیر بسیاری خواهد گذاشت و در مواقعی می تواند کم پشتی در رشد را نیز برای آن ها ایجاد نماید.

آسیب ها و بیماری ها: گاهی اوقات برخی از آسیب های وارده به پوست مانند جای بخیه و شکستگی، جای زخم و اسکار، جراحی های ترمیم شکاف، سوختگی ها و التهاب فولیکول ها نیز می تواند باعث ریزش موقت و یا دائمی در نواحی ریش شود که تنها راه بهبود آن کاشت ریش به دست بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز می باشد.

رژیم غذایی و سبک زندگی: از دیگر دلایل نداشتن ریش های پر پشت و زیبا می توان به عدم خواب کافی در طول روز، عدم استفاده از غذاهای سالم و میزان استرس در افراد اشاره کرد که می توانند تاثیر بسیاری بر روی رشد موهای سر و صورت آن ها بگذارند. تمامی آقایان می بایست در رژیم غذایی خود ویتامین های بیوتین و نیاسین بسیاری مصرف نمایند که می تواند در رشد ریش آن ها تاثیر بسیاری بگذارد.

دلایل ریزش مو در ناحیه ریش

توصیه های بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز

 • روز بعد از کاشت ریش می بایست صورت خود را با محلول ضدعفونی کننده مخصوص برای صورت بشویید.
 • تا دو روز پس از کاشت ریش می بایست صورت خود را با آب سرد و صابون ملایم بشویید.
 • پس از 3 روز تمامی زخم های کوچک شما خوب خواهند شد.
 • تا شش ماه پس از کاشت ریش می بایست برای چکاپ به کلینیک و یا دکتر معالج خود مراجعه نمایید.
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک خود را سر ساعت مصرف نمایید تا از بروز عفونت جلوگیری نمایید.
 • ورم صورت شما تا 24 ساعت پس از کاشت، طبیعی میباشد و معمولاً ظرف 2 الی 4 روز می خوابد.
 • سه ماه پس از کاشت، موهای کاشته شده خواهند ریخت و کمی طول می کشد تا موهای جدید جوانه بزنند؛ پس می بایست صبر بسیاری داشته باشید تا از بهترین نتیجه برخوردار شوید.

کلام آخر

کاشت ریش یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی در بین آقایان می باشد که می تواند مشکل ریزش مو در ناحیه ریش و یا عدم رشد ریش آن ها را به صورت کامل برطرف سازد. در این روش از موهای پشت سر استفاده کرده و فولیکول های آن را به ریش های صورت شما انتقال می دهند تا شما عزیزان از ریش های پر پشت و طبیعی برخوردار شوید.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها زیبایی را به ریش های خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

چه امتیازی به این مقاله میدهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا