پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح سینه در اصفهان【سال1402】❤️+ لیست 10تایی

ما در این مقاله تمام سعی خود را کرده ایم تا شما عزیزان را با بهترین جراح سینه در اصفهان آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در زمینه جراحی سینه در اختیارتان قرار دهیم. اگر بخواهیم دیدی کلی راجع به جراحی سینه داشته باشیم، باید بگوییم که نتیجه این نوع جراحی در نهایت منجر به کوچک و یا بزرگ سازی سینه ها، لیفت سینه و … می گردد. خانم هایی که از شکل ظاهری سینه های خود رنج می برند و یا به دنبال زیبایی و جذابیت بیشتر هستند؛ به آسودگی می توانند با مراجعه به متخصص جراحی سینه اقدام به چنین عملی زنند.

جراحی سینه و ممنوعیت های آن

امروزه خانم های بسیاری از ظاهر سینه خود ناراضی هستند و در پی روش و یا روش هایی برای ایجاد ظاهری جذاب و زیبا می باشند، از این رو با توجه به این خواسته دانش بشر نیز همگام با چنین هدفی، روش های نوینی را برای جراحی زیبایی سینه در نظر گرفته است تا متخصصین مربوطه با تکیه بر این نوع روش ها و اعمال زیبایی، رضایت را برای مراجعین به ارمغان آورند.

بهترین جراح سینه در اصفهان خاطر نشان می کند که در برخی مواقع چندین عامل دست به دست هم داده اند و منجر به بد فرمی سینه ها شده اند، از این رو تنها یک روش پاسخ گوی رفع کلیه مشکلات نخواهد بود و متخصص مربوطه طبق ویژگی های بافتی سینه و با توجه به انتظارات بیمار چندین روش را با هم ترکیب می نماید و سپس اقدام به جراحی زیبایی سینه می کند.

نکته ای که در رابطه با جراحی سینه حائز اهمیت است، این است که این نوع جراحی؛ به صورت همزمان و یا به طور مرحله ای قابل اجرا می باشد. به عنوان مثال: جراحی لیفت سینه را می توان با افزایش سینه همراه ساخت و به این طریق کلیه مشکلات سینه اعم از: عدم تقارن و پتوز (افتادگی) سینه، کوچکی سینه را رفع سازد. مثال دیگر در این زمینه می توان به روش ترکیبی کاهش سینه همزمان با کاشت ایمپلنت اشاره نمود.

جراحی سینه نیز همانند سایر جراحی ها، دارای چارچوبی است که پیش از اقدام به عمل، ابتدا باید از آن چارچوب گذر نمود و در صورت عدم مشکل؛ آمادگی های لازم برای جراحی فراهم می گردد. این چارچوب ها متنوع هستند و برخی از انواع آن ها شامل موارد زیر می باشد:

 • بانوانی که از مشکلات دیابتی رنج می برند، ابتدا باید مقدار قند خون خود را تحت کنترل قرار دهند و سپس اقدام به عمل زیبایی سینه نمایند. بهترین جراح سینه در اصفهان خاطر نشان می کند؛ خانم هایی که دچار بدخیمی سینه، انواع بیماری هایی که نیازمند شیمی درمانی و پرتو درمانی است و از این قبیل مشکلات رج می برند، پیش از هر اقدامی باید مشکل و بیماری خود را رفع سازند و سپس تصمیم به انجام جراحی کنند.
 • همانطور که می دانید؛ چاقی های بیمارگونه در همه موارد مشکل ساز هستند و این افراد در صورتی که قصد انجام جراحی سینه را داشته باشند، ابتدا باید تا حد ممکن آن را کاهش دهند و سپس برای انجام جراحی سینه اقدام نمایند. سیگار کشیدن نیز جزء ممنوعیت ها محسوب می شود و افراد سیگاری باید به مدت دو هفته پیش از جراحی و مدت زمانی پس از عمل از سیگار کشیدن بپرهیزند.
 • بیماری های زمینه ای همچون بیماری های مرتبط با قلب و عروق دارای ممنوعیت هایی هستند و اگر شخصی قصد انجام جراحی های زیبایی را داشته باشد، پیش از هر اقدامی باید با پزشک معالج خود (بهترین دکتر قلب در ایران) در میان بگذارد و ایشان در صورت صلاحدید خویش تاییدیه های لازم را می دهند.
جراحی سینه و ممنوعیت های آن

انتخاب بهترین جراح سینه در اصفهان

با توجه به این که جراح متخصص همچون جراح سینه نقش اساسی در ظاهر و در نتیجه زندگی فرد ایفا می کند، از این رو انتخاب بهترین جراح سینه برای مطلوب سازی نتیجه عمل زیبایی سینه بسیار حائز اهمیت است. دلیل اصلی این امر این است که اگر جراح موردنظر تخصص و مهارت های کافی در انجام عمل را نداشته باشد و یا از سابقه و تجربه کافی برخوردار نباشد، نتیجه جراحی با نظر دلخواه یکی نخواهد بود و در نتیجه موجب نارضایتی شخص شود.

برای انتخاب بهترین جراح سینه ضروری است تا معیارها و ملاک های برترین بودن را در نظر داشت و به کمک آن بهترین جراح را سنجید. برخی از این ملاک ها شامل: برخورداری از مجوزهای رسمی، مدارک تخصصی و گواهینامه های متعدد، دارا بودن رزومه خوب در حوزه انجام جراحی ها، به کارگیری به روزترین و نوین ترین روش ها در انجام جراحی ها، داشتن توانایی های لازم جهت هدایت و مدیریت تیم جراحی، روحیه خستگی ناپذیر و برخورد صبورانه و صمیمی با بیماران از دیگر ویژگی ها و معیارهای انتخاب بهترین جراح سینه در اصفهان می باشد که هر پزشکی باید با آن آشنا باشد.

پس از آشنایی با کلیه ملاک ها و معیارهای برترین بودن، حال به روش های شناسایی بهترین جراح سینه می پردازیم تا به کمک آن مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید. برخی از روش های شناسایی بهترین جراح سینه در اصفهان شامل: جست و جو در فضای مجازی، تحقیق کردن از افرادی که قبلا این عمل را انجام داده اند، پرس و جو از پزشک خانوادگی خویش و … از این قبیل موارد می باشد.

در ادامه لیستی از بهترین جراح سینه در اصفهان را ارائه داده ایم تا در صورتی که ساکن شهر اصفهان هستید و قصد انجام عمل سینه را دارید، با مراجعه به مقاله ما از لیست ارائه شده و اطلاعات آن بهره مند شوید. لازم به ذکر است، در صورتی که قصد انجام جراحی سینه در شهر تهران را دارید؛ به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده لیست هفت تایی از متخصصین شهر تهران می توانید به مقاله ما با عنوان بهترین جراح سینه در تهران مراجعه نمایید.

10 تا از بهترین جراح سینه در اصفهان را بشناسید!

انواع جراحی های سینه 

جراحی سینه با هدف تغییر و ایجاد ظاهری متناسب با سلیقه مراجعه کننده صورت می گیرد. این نوع جراحی به سبب نقش مهمی که در ظاهر افراد ایفا می کند، حتما باید توسط بهترین جراح سینه در اصفهان انجام شود و مراقبت های لازم رعایت گردد تا نتیجه مطلوب در مدت زمان کوتاه ایجاد شود. برخی از انواع جراحی های زیبایی سینه به شرح زیر می باشد:

 • جراحی پروتز سینه: این نوع جراحی با هدف افزایش حجم سینه ها ایجاد می شود و خانم هایی که از کوچکی سینه های خود رنج می برند و یا این که اندازه سینه آن ها متقارن نباشد، به راحتی با مراجعه به بهترین جراح سینه در اصفهان می توانند به سینه های زیبا و ایده آل خویش دست یابند. این جراحی از زیر بغل و نواحی اطراف سینه انجام می شود و در حین عمل، به سینه ها چربی تزریق می شود و داخل بافت سینه نیز پروتز قرار می گیرد.
 • جراحی لیفت سینه: نام دیگر این نوع جراحی، ماستوپکسی است و انواع متعددی دارد. جراحی لیفت سینه علاوه بر رفع افتادگی و از بین بردن شل شدگی پوست سینه ها، باعث افزایش حجم و بالا بردن سینه ها نیز می شود. نحوه جراحی سینه به گونه ای است که متخصص مربوطه ابتدا پوست اضافه سینه را بر می دارد و سپس سینه ها را به سمت بالا می کشد تا لیفت صورت گیرد.
 • جراحی ترمیمی سینه: معمولا پروتزهای سینه ماندگاری و دوام بالایی دارند، با این وجود پس از گذشت مدت زمانی، نیازمند جراحی ترمیمی می باشند. در این جراحی بهترین جراح سینه در ایران پروتز سینه را بر می دارد و پروتز دیگری را جای می گذارد. با این عمل خانم ها می توانند فرم پروتز سینه خود را تغییر دهند.
 • جراحی بازسازی سینه: این نوع جراحی بیشتر مختص افرادی است که دچار بیماری هایی از قبیل سرطان سینه هستند. پزشک متخصص در این نوع جراحی از پروتزهای مخصوصی استفاده می کند و در برخی مواقع نیز از عضلات قسمت های مختلف بدن به منظور بازسازی سینه بهره می جوید.
 • تزریق چربی به سینه: از جمله روش های بی خطر و بدون خونریزی که منجر به افزایش حجم سینه ها می شود، روش تزریق چربی به سینه ها می باشد. مهم ترین مزیت این روش این است که هیچ گونه برشی بر روی بدن ایجاد نمی شود و این روش مختص افرادی است که ذخیره چربی مناسبی دارند.
انواع جراحی های سینه 

مراقبت های قبل و بعد از جراحی سینه

برخی از مهم ترین اقدامات مراقبتی قبل از جراحی سینه به شرح زیر می باشد:

 • بهترن جراح سینه در اصفهان در جلسه مشاوره؛ آزمایشاتی را تجویز می کند تا سلامت کلی بدن بیمار را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد و به این طریق آمادگی بدن برای جراحی را می سنجد.
 • ماموگرافی مشکل سینه را به صورت کامل و دقیق نشان می دهد و الزامی است پیش از جراحی ماموگرافی انجام دهید.
 • به منظور نتیجه بخشی بهتر، بهترین جراح سینه توصیه می کند تا مصرف سیگار و سایر مواد مخدر را برای چند روزی قبل و بعد از جراحی کنار بگذارید.
 • به منظور توقف و یا کاهش خونریزی در طول جراحی الزامی است تا از مصرف قرص ها و داروهایی همچون: آسپرین، داروهای ضد التهاب مثل Motrin یا Aleve و مکمل های گیاهی جلوگیری به عمل آورید.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو و یا سابقه بیماری با پزشک متخصص در میان بگذارید و به این صورت از بروز مشکلات بعدی خودداری کنید.

از جمله توصیه های مراقبتی پس از انجام جراحی عبارتند از:

 • گن های مخصوصی توسط پزشک معالج تجویز می شود که الزامی است به مدت دو الی سه ماه آن را استفاده کنید.
 • پمادها و ژل های مخصوص برای جای بخیه و برش ها را در زمان معین استفاده نمایید.
 • به منظور بررسی و ارزیابی وضعیت پس از جراحی باید نزد پزشک موردنظر مورد معاینه و ویزیت قرار بگیرید.
 • یکی از ضرورت های مهم پس از جراحی سینه مصرف زیاد مایعات و آب می باشد.
 • باید از خوردن غذاهایی که باعث نفخ می شوند، خودداری نمایید و در طول دوره نقاهت از رژیم غذایی سالم پیروی کنید.
 • در هفته ابتدایی پس از جراحی، از انجام فعالیت های سنگین بپرهیزید و از وارد کردن هرگونه فشار بر روی سینه جدا خودداری فرمایید.
 • سرفه و عطسه خود را تا حد ممکن کنترل نمایید تا هیچ گونه فشاری به عضلات وارد نشود.

کلام آخر

روش های مختلفی برای جراحی سینه وجود دارد که نتیجه آن منجر به ایجاد شکل و ظاهری جدید همراه با رضایت قلبی بیمار می گردد که این روش ها انواع گوناگونی دارند و الزامی است که توسط متخصص مربوطه انجام شود. برخی از انواع جراحی های سینه شامل: بازسازی سینه، بزرگ کردن سینه ها با پروتز، کوچک کردن سایز سینه، ترمیم و یا برداشت پروتزهای انجام شده، تزریق ژل و تزریق چربی، لیفت سینه می باشد.

از شما عزیزان کمال تشکر را داریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید؛ سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح سینه در اصفهان آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما سودمند واقع شده باشد، در صورت داشتن سوال و یا انتقاد با شماره های مذکور تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و قصد انجام چنین جراحی زیبایی را دارید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح سینه در کرج مراجعه نمایید و اطلاعات موردنیاز را کسب کنید.

3.8/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا