جراحی زیبایی

بهترین جراح سینه در اصفهان【سال1403】❤️+ لیست 10تایی

ما در این مقاله تمام سعی خود را کرده ایم تا شما عزیزان را با بهترین جراح سینه در اصفهان آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در زمینه جراحی سینه در اختیارتان قرار دهیم. اگر بخواهیم دیدی کلی راجع به جراحی سینه داشته باشیم، باید بگوییم که نتیجه این نوع جراحی در نهایت منجر به کوچک و یا بزرگ سازی سینه ها، لیفت سینه و … می گردد. خانم هایی که از شکل ظاهری سینه های خود رنج می برند و یا به دنبال زیبایی و جذابیت بیشتر هستند؛ به آسودگی می توانند با مراجعه به متخصص جراحی سینه اقدام به چنین عملی زنند.

جراحی سینه و ممنوعیت های آن

امروزه خانم های بسیاری از ظاهر سینه خود ناراضی هستند و در پی روش و یا روش هایی برای ایجاد ظاهری جذاب و زیبا می باشند، از این رو با توجه به این خواسته دانش بشر نیز همگام با چنین هدفی، روش های نوینی را برای جراحی زیبایی سینه در نظر گرفته است تا متخصصین مربوطه با تکیه بر این نوع روش ها و اعمال زیبایی، رضایت را برای مراجعین به ارمغان آورند.

بهترین جراح سینه در اصفهان خاطر نشان می کند که در برخی مواقع چندین عامل دست به دست هم داده اند و منجر به بد فرمی سینه ها شده اند، از این رو تنها یک روش پاسخ گوی رفع کلیه مشکلات نخواهد بود و متخصص مربوطه طبق ویژگی های بافتی سینه و با توجه به انتظارات بیمار چندین روش را با هم ترکیب می نماید و سپس اقدام به جراحی زیبایی سینه می کند.

نکته ای که در رابطه با جراحی سینه حائز اهمیت است، این است که این نوع جراحی؛ به صورت همزمان و یا به طور مرحله ای قابل اجرا می باشد. به عنوان مثال: جراحی لیفت سینه را می توان با افزایش سینه همراه ساخت و به این طریق کلیه مشکلات سینه اعم از: عدم تقارن و پتوز (افتادگی) سینه، کوچکی سینه را رفع سازد. مثال دیگر در این زمینه می توان به روش ترکیبی کاهش سینه همزمان با کاشت ایمپلنت اشاره نمود.

جراحی سینه نیز همانند سایر جراحی ها، دارای چارچوبی است که پیش از اقدام به عمل، ابتدا باید از آن چارچوب گذر نمود و در صورت عدم مشکل؛ آمادگی های لازم برای جراحی فراهم می گردد. این چارچوب ها متنوع هستند و برخی از انواع آن ها شامل موارد زیر می باشد:

 • بانوانی که از مشکلات دیابتی رنج می برند، ابتدا باید مقدار قند خون خود را تحت کنترل قرار دهند و سپس اقدام به عمل زیبایی سینه نمایند. بهترین جراح سینه در اصفهان خاطر نشان می کند؛ خانم هایی که دچار بدخیمی سینه، انواع بیماری هایی که نیازمند شیمی درمانی و پرتو درمانی است و از این قبیل مشکلات رج می برند، پیش از هر اقدامی باید مشکل و بیماری خود را رفع سازند و سپس تصمیم به انجام جراحی کنند.
 • همانطور که می دانید؛ چاقی های بیمارگونه در همه موارد مشکل ساز هستند و این افراد در صورتی که قصد انجام جراحی سینه را داشته باشند، ابتدا باید تا حد ممکن آن را کاهش دهند و سپس برای انجام جراحی سینه اقدام نمایند. سیگار کشیدن نیز جزء ممنوعیت ها محسوب می شود و افراد سیگاری باید به مدت دو هفته پیش از جراحی و مدت زمانی پس از عمل از سیگار کشیدن بپرهیزند.
 • بیماری های زمینه ای همچون بیماری های مرتبط با قلب و عروق دارای ممنوعیت هایی هستند و اگر شخصی قصد انجام جراحی های زیبایی را داشته باشد، پیش از هر اقدامی باید با پزشک معالج خود (بهترین دکتر قلب در ایران) در میان بگذارد و ایشان در صورت صلاحدید خویش تاییدیه های لازم را می دهند.
جراحی سینه و ممنوعیت های آن

انتخاب بهترین جراح سینه در اصفهان

با توجه به این که جراح متخصص همچون جراح سینه نقش اساسی در ظاهر و در نتیجه زندگی فرد ایفا می کند، از این رو انتخاب بهترین جراح سینه برای مطلوب سازی نتیجه عمل زیبایی سینه بسیار حائز اهمیت است. دلیل اصلی این امر این است که اگر جراح موردنظر تخصص و مهارت های کافی در انجام عمل را نداشته باشد و یا از سابقه و تجربه کافی برخوردار نباشد، نتیجه جراحی با نظر دلخواه یکی نخواهد بود و در نتیجه موجب نارضایتی شخص شود.

برای انتخاب بهترین جراح سینه ضروری است تا معیارها و ملاک های برترین بودن را در نظر داشت و به کمک آن بهترین جراح را سنجید. برخی از این ملاک ها شامل: برخورداری از مجوزهای رسمی، مدارک تخصصی و گواهینامه های متعدد، دارا بودن رزومه خوب در حوزه انجام جراحی ها، به کارگیری به روزترین و نوین ترین روش ها در انجام جراحی ها، داشتن توانایی های لازم جهت هدایت و مدیریت تیم جراحی، روحیه خستگی ناپذیر و برخورد صبورانه و صمیمی با بیماران از دیگر ویژگی ها و معیارهای انتخاب بهترین جراح سینه در اصفهان می باشد که هر پزشکی باید با آن آشنا باشد.

پس از آشنایی با کلیه ملاک ها و معیارهای برترین بودن، حال به روش های شناسایی بهترین جراح سینه می پردازیم تا به کمک آن مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید. برخی از روش های شناسایی بهترین جراح سینه در اصفهان شامل: جست و جو در فضای مجازی، تحقیق کردن از افرادی که قبلا این عمل را انجام داده اند، پرس و جو از پزشک خانوادگی خویش و … از این قبیل موارد می باشد.

در ادامه لیستی از بهترین جراح سینه در اصفهان را ارائه داده ایم تا در صورتی که ساکن شهر اصفهان هستید و قصد انجام عمل سینه را دارید، با مراجعه به مقاله ما از لیست ارائه شده و اطلاعات آن بهره مند شوید. لازم به ذکر است، در صورتی که قصد انجام جراحی سینه در شهر تهران را دارید؛ به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده لیست هفت تایی از متخصصین شهر تهران می توانید به مقاله ما با عنوان بهترین جراح سینه در تهران مراجعه نمایید.

10 تا از بهترین جراح سینه در اصفهان را بشناسید!

دکتر علی اخوان

دکتر علی اخوان

دکتر علی اخوان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان برای درمان بیماران خود از بهترین و به روز ترین تجهیزات و امکانات پیشرفته پزشکی استفاده می کنند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • لیپوماتیک
 • معاینه
 • پیکرتراشی

آدرس: اصفهان، دروازه شیراز، خیابن هزار جریب، بن بست پویان، ساختمان فراز، طبقه اول، واحد 8

شماره تماس: 09917617335

دکتر بهمن معتمدی

دکتر بهمن معتمدی

دکتر بهمن معتمدی جراح سینه و جراح عمومی می باشند و دارای تخصص در جراحی عمومی، جراحی ترمیمی و جراحی تومور ها می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و دارای مدرک دکترای پزشکی حرفه ای می باشند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • لیپوماتیک
 • معاینه
 • پروتز سینه

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع گلدیس، طبقه اول

شماره تماس: 03132225803

دکتر کامران دولتشاهی

دکتر کامران دولتشاهی

دکتر کامران دولتشاهی مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان عضو هیات علمی دانشگاه می باشند و دارای مدرک جراحی سرطان و بیماری های خوش خیم سرطان می باشند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • جراحی معده
 • معاینه
 • ابدومینوپلاستی

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، روبروی داروخانه اصفهان، ساختمان میلاد، طبقه اول

شماره تماس: 03132209929

دکتر محمود عمرانی فرد

دکتر محمود عمرانی فرد

دکتر محمود عمرانی فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و سوختگی و متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و در لیست جراحان بسیار حاذق و برتر قرار گرفته اند و بسیاری جراحی ها را با موفقیت به پایان رسانده اند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • جراحی برای ترمیم سوختگی
 • معاینه
 • پروتز سینه

آدرس: اصفهان، خیابان سپهسالار، بعد از خیابان سپهر، روبروی دبستان دخترانه هدایت، ساختمان ونوس

شماره تماس: 09134317787

دکتر محمد رضا عسکر زاده

دکتر محمد رضا عسکر زاده

دکتر محمد رضا عسکر زاده جراح عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و اصفهان می باشند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • تزریق چربی
 • معاینه
 • لیفت سینه

آدرس: اصفهان، بلوار توحیدجنوبی، مجتمع ژیوار، واحد 302

شماره تماس: 03131310376

دکتر سید محمد جواد طباطبایی

دکتر سید محمد جواد طباطبایی

دکتر سید محمد جواد طباطبایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و دوره تکمیلی جراحی صورت را در امریکا به اتمام رساندند و عضو انجمن جراحان پلاستیک و بین المللی می باشند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • پروتز سینه
 • معاینه
 • جراحی بزرگ کردن سینه

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، روبروی بیمارستان سینا، ساختمان 174

شماره تماس: 0312336349

دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان استاد یار بخش جراحی پلاستیک دانشگاه جندی شاپور می باشند و برای ارائه خدمات از بهترین تجهیزات استفاده می کنند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • پروتز سینه
 • معاینه
 • پروتز باسن

آدرس: اصفهان، خیابان شریعتی، رو به روی بیمارستان شریعتی، مجتمع فراز، واحد 102

شماره تماس: 09109135759

دکتر شمیلا رضوی

دکتر شمیلا رضوی

دکتر شمیلا رضوی دارای تخصص جراحی عمومی و دکترای حرفه ای می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و از به روز ترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • جراحی معده
 • معاینه
 • جراحی لاپاراسکوپی

آدرس: خیابان اماده گاه، بن بست سپاهان، جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان، طبقه سوم

شماره تماس: 03132204030

دکتر رسول فاتحی فرد

دکتر رسول فاتحی فرد

دکتر رسول فاتحی فرد مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان عضو ارشد اکادمی جراحان اروپا می باشند و به صورت کاملا حرفه ای در حین عمل جراحی پستان رادیوتراپی انجام می دهند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • جراحی کوچک کردن سینه
 • معاینه
 • پروتز سینه

آدرس: اصفهان، ابتدای خیابان شمس آبادی، مجتمع بزرگان، طبقه دوم

شماره تماس: 03132373656

دکتر سید محمدرضا حکیمیان

دکتر سید محمدرضا حکیمیان

دکتر سید محمدرضا حکیمیان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان دارای گواهینامه اموزشی در سرطان پستان از امریکا می باشند و دارای گواهی اموزشی در باز سازی پستان از انجمن سرطان اروپا می باشند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • پروتز سینه
 • معاینه
 • لیفت سینه

آدرس: اصفهان، توحید میانی، کوچه 23

شماره تماس: 03136294896

انواع جراحی های سینه 

جراحی سینه با هدف تغییر و ایجاد ظاهری متناسب با سلیقه مراجعه کننده صورت می گیرد. این نوع جراحی به سبب نقش مهمی که در ظاهر افراد ایفا می کند، حتما باید توسط بهترین جراح سینه در اصفهان انجام شود و مراقبت های لازم رعایت گردد تا نتیجه مطلوب در مدت زمان کوتاه ایجاد شود. برخی از انواع جراحی های زیبایی سینه به شرح زیر می باشد:

 • جراحی پروتز سینه: این نوع جراحی با هدف افزایش حجم سینه ها ایجاد می شود و خانم هایی که از کوچکی سینه های خود رنج می برند و یا این که اندازه سینه آن ها متقارن نباشد، به راحتی با مراجعه به بهترین جراح سینه در اصفهان می توانند به سینه های زیبا و ایده آل خویش دست یابند. این جراحی از زیر بغل و نواحی اطراف سینه انجام می شود و در حین عمل، به سینه ها چربی تزریق می شود و داخل بافت سینه نیز پروتز قرار می گیرد.
 • جراحی لیفت سینه: نام دیگر این نوع جراحی، ماستوپکسی است و انواع متعددی دارد. جراحی لیفت سینه علاوه بر رفع افتادگی و از بین بردن شل شدگی پوست سینه ها، باعث افزایش حجم و بالا بردن سینه ها نیز می شود. نحوه جراحی سینه به گونه ای است که متخصص مربوطه ابتدا پوست اضافه سینه را بر می دارد و سپس سینه ها را به سمت بالا می کشد تا لیفت صورت گیرد.
 • جراحی ترمیمی سینه: معمولا پروتزهای سینه ماندگاری و دوام بالایی دارند، با این وجود پس از گذشت مدت زمانی، نیازمند جراحی ترمیمی می باشند. در این جراحی بهترین جراح سینه در ایران پروتز سینه را بر می دارد و پروتز دیگری را جای می گذارد. با این عمل خانم ها می توانند فرم پروتز سینه خود را تغییر دهند.
 • جراحی بازسازی سینه: این نوع جراحی بیشتر مختص افرادی است که دچار بیماری هایی از قبیل سرطان سینه هستند. پزشک متخصص در این نوع جراحی از پروتزهای مخصوصی استفاده می کند و در برخی مواقع نیز از عضلات قسمت های مختلف بدن به منظور بازسازی سینه بهره می جوید.
 • تزریق چربی به سینه: از جمله روش های بی خطر و بدون خونریزی که منجر به افزایش حجم سینه ها می شود، روش تزریق چربی به سینه ها می باشد. مهم ترین مزیت این روش این است که هیچ گونه برشی بر روی بدن ایجاد نمی شود و این روش مختص افرادی است که ذخیره چربی مناسبی دارند.
انواع جراحی های سینه 

مراقبت های قبل و بعد از جراحی سینه

برخی از مهم ترین اقدامات مراقبتی قبل از جراحی سینه به شرح زیر می باشد:

 • بهترن جراح سینه در اصفهان در جلسه مشاوره؛ آزمایشاتی را تجویز می کند تا سلامت کلی بدن بیمار را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد و به این طریق آمادگی بدن برای جراحی را می سنجد.
 • ماموگرافی مشکل سینه را به صورت کامل و دقیق نشان می دهد و الزامی است پیش از جراحی ماموگرافی انجام دهید.
 • به منظور نتیجه بخشی بهتر، بهترین جراح سینه توصیه می کند تا مصرف سیگار و سایر مواد مخدر را برای چند روزی قبل و بعد از جراحی کنار بگذارید.
 • به منظور توقف و یا کاهش خونریزی در طول جراحی الزامی است تا از مصرف قرص ها و داروهایی همچون: آسپرین، داروهای ضد التهاب مثل Motrin یا Aleve و مکمل های گیاهی جلوگیری به عمل آورید.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو و یا سابقه بیماری با پزشک متخصص در میان بگذارید و به این صورت از بروز مشکلات بعدی خودداری کنید.

از جمله توصیه های مراقبتی پس از انجام جراحی عبارتند از:

 • گن های مخصوصی توسط پزشک معالج تجویز می شود که الزامی است به مدت دو الی سه ماه آن را استفاده کنید.
 • پمادها و ژل های مخصوص برای جای بخیه و برش ها را در زمان معین استفاده نمایید.
 • به منظور بررسی و ارزیابی وضعیت پس از جراحی باید نزد پزشک موردنظر مورد معاینه و ویزیت قرار بگیرید.
 • یکی از ضرورت های مهم پس از جراحی سینه مصرف زیاد مایعات و آب می باشد.
 • باید از خوردن غذاهایی که باعث نفخ می شوند، خودداری نمایید و در طول دوره نقاهت از رژیم غذایی سالم پیروی کنید.
 • در هفته ابتدایی پس از جراحی، از انجام فعالیت های سنگین بپرهیزید و از وارد کردن هرگونه فشار بر روی سینه جدا خودداری فرمایید.
 • سرفه و عطسه خود را تا حد ممکن کنترل نمایید تا هیچ گونه فشاری به عضلات وارد نشود.

کلام آخر

روش های مختلفی برای جراحی سینه وجود دارد که نتیجه آن منجر به ایجاد شکل و ظاهری جدید همراه با رضایت قلبی بیمار می گردد که این روش ها انواع گوناگونی دارند و الزامی است که توسط متخصص مربوطه انجام شود. برخی از انواع جراحی های سینه شامل: بازسازی سینه، بزرگ کردن سینه ها با پروتز، کوچک کردن سایز سینه، ترمیم و یا برداشت پروتزهای انجام شده، تزریق ژل و تزریق چربی، لیفت سینه می باشد.

از شما عزیزان کمال تشکر را داریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید؛ سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح سینه در اصفهان آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما سودمند واقع شده باشد، در صورت داشتن سوال و یا انتقاد با شماره های مذکور تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و قصد انجام چنین جراحی زیبایی را دارید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح سینه در کرج مراجعه نمایید و اطلاعات موردنیاز را کسب کنید.

3.8/5 - (5 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.
دکمه بازگشت به بالا