پزشکانجراحی بینی

بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با عمل های ترمیمی یا ثانویه در اختیارتان قرار دهیم. امروزه اکثریت افراد به سمت اعمال زیبایی سوق داده می شوند و برای رسیدن به زیبایی هر چه بیشتر اقدامات مختلفی را انجام می دهند. نکته حائز اهمیت این است، در صورتی که نتیجه اعمال زیبایی این افراد با تصورات ذهنی خویش مغایرت داشته باشد، ناگزیر اقدام به عمل ثانویه یا ترمیمی می زنند، بر همین اساس انجام جراحی ترمیمی نیز مانند هر جراحی نکات خاص خود را دارد که در ادامه توضیحات کامل تری راجع به این اقدامات ارائه می دهیم؛ از این رو به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

جراحی بینی ترمیمی و بهترین زمان انجام آن

جراحی بینی ترمیمی ممکن است به سادگی انجام پذیرد و یا به دنبال برخی مشکلات به پیچیده ترین جراحی ها تبدیل شود. از این رو نوع سادگی و پیچیدگی عمل در زمان مشاوره با بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان مشخص می شود. جراح مورد نظر با در نظر داشتن برخی عوامل همچون خصوصیات پوست بینی و کیفیت مجراهای بینی، شدت تخریب بینی که در جراحی اولیه رخ داده و همچنین مقدار تیغه بینی که برداشته می شود، نوع عمل ترمیمی و مدت زمان آن را تخمین می زند.

با توجه به این که جراحی بینی ترمیمی جزء جراحی های پیچیده یا نیمه پیچیده به حساب می آید، از این رو؛ نمی توان آن را بدون دلیل انجام داد و باید ایرادات اساسی در جراحی اولیه وجود داشته باشد تا جراح معالج اقدام به انجام عمل ثانویه نماید. در صورتی که شخص دارای شرایطی از قبیل: نامتقارن شدن سوراخ های بینی، کوچک شدن بیش از حد بینی، دفرمه شدن بینی، وجود گوشت اضافه بینی، مشکل در تنفس، وجود قوز بر روی بینی پس از عمل اولیه، کج شدن بینی، افتاده بودن نوک بینی، افراط در تغییر فرم بینی و … باشد، بهترین جراح بینی ترمیمی در ایران اقدام به انجام چنین عملی می کند.

بهترین زمان برای انجام جراحی بینی ترمیمی گذشت مدت زمان شش الی دوازده ماه از انجام جراحی اولیه می باشد، به این خاطر که در طی این مدت زمان تورم و ضایعات موجود در بینی کاملا از بین می رود و بینی شکل نهایی خودش را به دست می آورد. بنابراین پس از گذشت 6 الی 12 ماه از عمل اولیه‌ خود در صورتی که از شکل نهایی آن و یا ایرادات و مشکلات داخلی آن دچار تردید شدید، بهتر است نزد جراح معالجه خویش بروید و اقدام به عمل بینی ثانویه نمایید.

جراحی بینی ترمیمی و بهترین زمان انجام آن

روش های شناسایی بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان

همانطور که می دانید، جراحی بینی بسیار جراحی حساس و مهم می باشد و در صورتی که با مشکل مواجهه شود و نیاز به عمل ثانویه داشته باشد؛ باید نسبت به جراح موردنظر بسیار دقت نمود و در نظر داشت که جراحی ثانویه از جراحی اولیه حساس تر می باشد و نمی توان آن را توسط هر جراحی انجام داد. بنابراین شناسایی و یافتن بهترین جراح جزء اولویت های انجام عمل بینی محسوب می شود.

به منظور کمک رسانی به شما عزیزان در این مقاله ابتدا معیارهای مناسب برای انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان را ارائه می دهیم و سپس برخی از راه ها و روش های شناسایی جراح موردنظر را ذکر می کنیم تا به کمک آن ها به هدف خویش سریع تر دست یابید. برخی از معیارها و ملاک های انتخاب بهترین جراح بینی عبارتند از:

 • اولین نکته ای که باید دقت کنید، این است که جراح بینی دارای شماره نظام پزشکی باشد و کلیه خدمات قابل ارائه را تحت نظر وزارت بهداشت و درمان انجام دهد و به اصول اخلاقی پایبند باشد.
 • رعایت اصول بهداشتی بسیار تاکید شده و بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان باید این نکتهرا جزء اولویت های خود بداند تا از بروز عوارضی همچون عفونت جلوگیر یبه عمل آورد.
 • جراحی را جزء بهترین ها می دانیم که از سطح دانش بالایی برخوردار باشد و همواره در یافتن مطالب علمی بیشتر و کسب روش های نوین‌ برای انجام اعمال زیبایی و درمانی باشد.
 • مطب و یا کلینیک در حال فعالیت بهترین جراح بینی در اصفهان باید در مکانی نزدیک به مرکز شهر باشد تا رفت و آمد به آن به آسودگی صورت گیرد.
 • باید از تجربه و سابقه درخشانی برخوردار باشد و دارای نمونه کارهای قبلی بسیار متعددی باشد تا پیش از عمل و در زمان مشاوره آن ها را به مراجعین نشان دهد.
 • یکی دیگر از مهم ترین معیارهای انتخاب بهترین جراح این است که از به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات و همچنین دستگاه های پزشکی در راستای انجام اعمال مختلف بینی بهره جوید.

پس از این که معیارها را شناختید؛ حال نوبت آن رسیده تا روش های شناسایی جراح بینی را بدانید و به کمک آن ها بهترین انتخاب را در کوتاهترین زمان انجام دهید. برخی از این روش های شناسایی به شرح زیر می باشد:

 • با بروزرسانی تکنولوژی و انجام کلیه فعالیت ها به کمک فضای مجازی، یافتن بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان نیز به کمک فضای مجازی بسیار آسان تر و ساده تر خواهد بود.
 • معمولاً بهترین پزشکان در سازمان نظام پزشکی عضو می باشند و بر همین اساس می توان با جستجو در سایت نظام پزشکی با بهترین های جراح بینی آشنا شد.
 • امروزه به دنبال روی آوردن اکثریت افراد به انجام جراحی زیبایی بینی، به راحتی می توان از این افراد که در میان اطرافیان و آشنایان خود نیز هستند، سوالاتی را به جراح معالج خویش پرسید و اطلاعات موردنیاز را کسب نمود.
 • روش آخر که تضمین شده است، این می باشد که از پزشک عمومی و یا پزشک خانوادگی خود در رابطه با بهترین جراح بینی اطلاعاتی کسب کرد.

در ادامه لیستی از بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان را ارائه داده ایم تا در صورت نیاز، به آن ها مراجعه نمایید و آرزومندیم مطالب گفته شده برای شما عزیزان سودمند واقع شود. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و جویای جراح بینی ترمیمی می باشید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

10 تا بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان را بشناسید!

هدف از انجام جراحی بینی ترمیمی

هدف اصلی افراد از انجام جراحی زیبایی بینی دستیابی به ظاهری زیباتر و رفع مشکلات تنفسی و جذابیت بیشتر می باشد؛ بنابراین در صورتی که هریک از این اهداف به درستی پیش نرود و یا جراحی بینی اولیه با مشکل روبرو شود، فرد ناخواسته نیازمند جراحی بینی ترمیمی می شود. نکته ای که در رابطه با جراحی بینی ترمیمی بسیار حائز اهمیت است، این است که این جراحی حتماً باید شش الی دوازده ماه پس از عمل بینی اولیه گذشته باشد تا مشکلی در روند جراحی پیش نیاید.

برخی از هدف هایی که در جراحی زیبایی بینی ترمیمی مدنظر افراد می باشد شامل این است که: معمولاً افراد جراحی بینی را با هدف ایجاد تقارن بینی، از بین بردن کجی بینی، رفع مشکلات تنفسی، از بین بردن انحراف بینی و یا جاسازی درست غضروف بینی انجام می دهند و در صورتی که این اهداف در عمل اولیه نتیجه بخش نباشید، جراحی ثانویه پس از گذشت مدت زمان ذکر شده توصیه می شود.

بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان خاطر نشان می کند که این جراحی را به منظور تغییر شکل ظاهری بینی یعنی تغییر دادن باریک یا بزرگ بودن بیش از حد نوک بینی و همچنین برآمدگی های بینی پس از عمل اولیه انجام می دهد.

هدف از انجام جراحی بینی ترمیمی

توصیه های مهم پس از جراحی بینی ترمیمی

با توجه به این که جراحی بینی ترمیمی برای بار دوم انجام می شود و نسبت به عمل بینی اولیه حساس تر می باشد، از این رو مراقبت های پس از آن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان در زمان مشاوره کلیه توصیه ها و نکات مراقبتی پیش و پس از جراحی را با شما در میان می گذارد و از حساس بودن این جراحی بسیار تاکید می نماید. برخی از این توصیه های مهم ایشان عبارتند از:

 • مصرف الکل و دخانیات را برای مدت زمانی کنار بگذارید.
 • باید از مواد غذایی نرم و له شده استفاده کنید.
 • از انجام فعالیت های سنگین و ورزش های دشوار بپرهیزید زیرا این عمل بسیار حساس تر می باشد.
 • میوه آناناس برای بهبودی بسیار تعریف شده است.
 • نحوه صحیح چسب زدن را یاد بگیرید و به درستی چسب را به بینی بزنید، ممکن است در جراحی اولیه چسب زدن را به درستی انجام نمی دادید.

کلام آخر

هدف اصلی افراد از انجام جراحی بینی یا رینوپلاستی، رفع مشکلات ظاهری و داخلی بینی و همچنین جذابیت و زیباسازی چهره می باشد؛ در صورتی که هر یک از این اهداف دچار مشکل شود و یا نتیجه پایانی باب میل شخص نباشد، می توان به کمک جراح زیبایی بینی به مقصود خویش دست یابد. از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان آشنا کند و اطلاعات موردنیازتان را ارائه دهد. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

4.5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا