پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح ایجاد چال گونه در اصفهان【سال1402】❤️+ لیست 10تایی

ما در این مقاله سعی نموده ایم، لیستی هفت تایی از بهترین جراح ایجاد چال گونه در اصفهان را با ارائه اطلاعات ارزشمند راجع به ایجاد چال گونه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا در صورتی که قصد انجام چنین اقدام زیبایی را داشتید؛ با مراجعه به مقاله ما به اطلاعات موردنیاز دست یابید. چال گونه امری طبیعی است که در بدو تولد ایجاد می شود و به سبب زیبایی که به همراه دارد، افرادی که از این پدیده بی بهره هستند، با انجام برخی اقدامات دارای چال گونه می شوند.

جراحی ایجاد چال گونه و مزایای آن

همانطور که می دانید؛ چال گونه مادرزادی در پی حفره ای کوچک در عضله گونه همچون عضله شیپوری ایجاد می شود. این نوع چال در زیبایی لبخند و جذابیت افراد نقش به سزایی ایفا می کند و به همین دلیل افراد بسیاری درصدد دست یابی به آن، اقدام به انجام جراحی ایجاد چال گونه می زنند. جراحی ایجاد چال گونه محدودیت ها و ممنوعیت های خاصی ندارد و به طور کلی هر شخصی با هر شرایطی می تواند این جراحی زیبایی را انجام دهد.

جراحی ایجاد چال گونه در میان ملل مختلف رایج بوده و طبق آمار به دست آمده جزء پر طرفدارترین جراحی های زیبایی در سده های اخیر محسوب می شود. با تمام این تفاسیر این جراحی نیز مانند سایر اقدامات زیبایی ممکن است با تب و لرز، درد، وجود حس گرما در داخل دهان، قرمزی بیش از حد در اطراف گودی و … روبرو شد که درصد مواجه شدن با آن بسیار ناچیز است و به راحتی و با در میان گذاشتن با بهترین جراح ایجاد چال گونه در اصفهان می توان در رفع آن گام برداشت.

جراحی ایجاد چال گونه داریا مزیت های بسیار زیادی می باشد که برخی از مهم ترین این مزیت ها به شرح زیر می باشد:

جراحی ایجاد چال گونه جزء ایمن ترین جراحی ها محسوب می شود و این نوع جراحی نیازی به دوران نقاهت ندارد، امکان بازگشتن به حالت اولیه را دارد، منجر به افزایش اعتماد به نفس می شود، نیازی به بیهوشی ندارد و در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود، با درد و خونریزی همراه نیست و کبودی و تورم بسیار ناچیز است.

جراحی ایجاد چال گونه و مزایای آن

انتخاب بهترین جراح ایجاد چال گونه در اصفهان

با توجه به حساس بودن جراحی ایجاد چال گونه، باید جراح ماهری را در نظر گرفت تا نتیجه مطلوب ایجاد شود. به منظور انتخاب بهترین جراح ایجاد چال گونه در اصفهان ابتدا باید با معیارها و ملاک های برترین بودن آشنا شد و سپس روش های شناسایی را مورد بررسی قرار داد تا با کمک این دو عامل بهترین انتخاب صورت گیرد. از جمله برخی معیارهای انتخاب بهترین جراح ایجاد چال گونه عبارتند از:

 • طبق اصول زیباشناسی عمل کند و به این طریق نتیجه دلخواه را بیافریند.
 • بهترین جراح پلاستیک در ایران باید منصفانه رفتار نماید و تا حد امکان دستمزد خود را کم بگوید.
 • داشتن مجوزهای لازم و مدارک تخصصی بسیار حائز اهیمت است و متخصص مربوطه باید مهارت و تبحر کافی را در انجام جراحی ایجاد چال گونه داشته باشد.
 • تجهیزات و امکانات مورد استفاده بهترین جراح ایجاد چال گونه باید به روز و پیشرفته باشد تا روند جراحی به نحو احسن انجام پذیرد.
 • کلیه فعالیت خود را طبق اصول بهداشتی انجام دهد و به این صورت از بروز هرگونه مشکلات و عفونت ها جلوگیری به عمل آورد.
 • همواره دانش خود را طبق تکنولوژی روز دنیا به روز نماید و از پیشرفته ترین و نوین ترین روش ها و تکنیک ها در روند جراحی بهره جوید.
 • نکته بسیار مهم این است که جراح معالج باید سلامتی بیماران را از اولویت های خود بداند و به مسائل و جنبه های مالی توجهی نداشته باشد.

برخی از روش های شناسایی که منجر به یافتن بهترین جراح ایجاد چال گونه در اصفهان می شود، به شرح زیر می باشد:

 • به کلینیک های زیبایی و بیمارستان های مختلف مراجعه نموده و به این طریق اطلاعات موردنیاز را کسب کنید.
 • جست و جو در فضای مجازی و یافتن مشخصات و اطلاعات دقیق پزشک متخصص باعث می شود تا در زمانی کوتاه جراح موردنظر را بیابید.
 • تحقیق در میان اطرافیان و کسب اطلاعات دقیق جراح موردنظر در صورت رضایت آن ها باعث می شود تا به راحتی به هدف خویش دست یابید.
 • پرس و جو از پزشکان عمومی و یا پزشکان خانوادگی ساکن محل زندگی خویش منجر می شود تا آن ها طبق شرایط شما متخصص مربوطه را معرفی نمایند.

در ادامه لیست بهترین جراح ایجاد چال گونه در اصفهان را شرح داده ایم و کمی از مشخصات دقیق آن ها را ارائه داده ایم؛ از این رو به منظور کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و قصد انجام جراحی چال گونه را در شهر خود دارید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران مراجعه فرمایید و از اطلاعات شرح داده شده بهره مند شوید.

10 تا از بهترین جراح ایجاد چال گونه در اصفهان را بشناسید!

روند انجام جراحی ایجاد چال گونه

پیش از این که راجع به نحوه انجام جراحی ایجاد چال گونه توضیحاتی را شرح دهیم ابتدا باید بگوییم که با توجه به سرپایی بودن این جراحی، امکان انجام آن در بیمارستان، کلینیک و یا حتی مطب جراح معالج نیز امکان پذیر می باشد. معمولا این نوع جراحی بدون نیاز به بیهوشی صورت می گیرد و به منظور نتیجه بخشی مطلوب تر حتما باید توسط بهترین جراح ایجاد چال گونه در اصفهان انجام شود.

روند انجام جراحی به گونه ای است که ابتدا به منظور بی حس کردن ناحیه موردنظر، جراح مذکور بی حس کننده موضعی همچون لیدوکائین را به شما می زند و این اقدام منجر می شود تا به طور کامل در حین جراحی بی حس باشید و هیچ گونه درد و یا ناراحتی را احساس نکنید. (به طور تقریبی ده دقیقه زمان می برد تا داروی بی حسی اثر کند.)

جراح موردنظر ساختار کلی صورت را ارزیابی می کند و سپس به منظور ایجاد چال گونه، از یک ابزار کوچک نمونه برداری یا بیوپسی به منظور ایجاد سوراخ در پوست استفاده می کند. در حین این جراحی مقدار کمی از ماهیچه و چربی برداشته می شود و در حدود دو الی سه میلی متر عمق ناحیه موردنظر فرو رفته می شود.

پس از به وجود آوردن فضای موردنظر به منظور گودی روی گونه، بهترین جراح پلاستیک در اصفهان بخیه ای را از نوع جذبی از یک سمت ماهیچه گونه به سمت دیگر آن می زند تا گودی به طور دائم در جای خود باقی بماند. جراح معالج خاطر نشان می کند که ممکن است، بلافاصله پس از جراحی ایجاد چال گونه با کبودی و تورم خفیفی بر روی صورت خویش مواجه شوید که جای نگرانی ندارد و می توانید از کمپرس سرد، به منظور کاهش تورم استفاده کنید.

روند انجام جراحی ایجاد چال گونه به این طریق اتمام می یابد و بهترین جراح ایجاد چال گونه در اصفهان توصیه می کند تا به منظور مشاهده نتیجه نهایی چند هفته پس از عمل (معمولا ده روز) به مطب و یا کلینیک ایشان مراجعه نمایید.

روند انجام جراحی ایجاد چال گونه

توصیه های مراقبتی قبل و بعد از جراحی چال گونه

برای این که جراحی ایجاد چال گونه با موفقیت انجام شود و روند بهبودی و نقاهت آن به درستی پیش رود، الزامی است؛ به توصیه ها و نکات مراقبتی قبل و بعد از انجام جراحی ایجاد چال گونه توجه داشته باشید، برخی از این توصیه های مراقبتی عبارتند از:

 • مصرف داروهایی همچون: آسپیرین، موترین، ادویل یا هر نوع داروی غیر استروئیدی و یا روغن ماهی را به مدت حداقل یک هفته کنار بگذارید و به این طریق جریان نتیجه بخشی بهتر جراحی را به تعویق نیاندازید.
 • سیگار کشیدن و مصرف مشروبات الکلی موجب تداخل دارویی می گردد و توصیه شدید می شود تا طی یک بازه زمانی از مصرف آن ها خودداری فرمایید.
 • در صورت داشتن سابقه بیماری و مصرف داروهای خاص حتما با پزشک معالج خویش در میان بگذارید و ایشان را از کوچکترین مشکل خود آگاه سازید.
 • بهترین جراح ایجاد چال گونه در اصفهان مکمل ها و ویتامین هایی را تجویز می کند که مصرف آن ها در بهبودی و نتیجه بخشی مطلوب تر بسیار مهم تلقی می شود و بنابراین زمان مصرف آن را جدی بگیرید و طبق زمان معین مصرف کنید.
 • از غذاهای آبکی و نرم همچون سوپ پس از جراحی بیشتر استفاده کنید.
 • جراح معالج توصیه می کند تا به مدت چند روز پس از انجام جراحی، از انجام فعالیت های طاقت فرسا و سنگین خودداری کنید.
 • برای جلوگیری از عفونت های احتمالی به صورت منظم بهداشت دهانی را با شست و شوی دهانشویه و یا محلول ضدعفونی کننده رعایت کنید.
 • به منظور کاهش تورم و کبودی توصیه می شود تا کمپرس سرد یا کیسه یخ را پس از جراحی استفاده کنید.

کلام آخر

با توجه به این که جراحی ایجاد چال گونه از اعمال بسیار ساده محسوب می شود و نیازمند روند اجرایی خاصی نمی باشد و در نهایت با بیهوشی هم انجام نمی شود، بر همین اساس هزینه نهایی آن نسبت به بسیاری از جراحی های زیبایی بسیار کمتر خواهد بود. با این وجود در جراحی ایجاد چال گونه عوامل مختلفی همچون: انتخاب یک چال یا هردو چال، دستمزد جراح ایجاد چال گونه، بیمارستان و یا کلینیک موردنظر و بسیاری از این قبیل موارد در قیمت نهایی تاثیر گذار می باشد.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح ایجاد چال گونه در اصفهان آشنا کند و امیدوارم مطالب گفته شده برای شما ارزشمند واقع شده باشد، در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، اگر ساکن شهر دیگری همچون کرج هستید و قصد انجام چنین جراحی را دارید، پیشنهاد می کینم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح ایجاد چال گونه در کرج مراجعه کنید و اطلاعات موردنیاز را کسب نمایید.

4.8/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا