پزشکانجراحی بینی

بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج【سال 1402】❤️ + لیست 10تایی

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج آشنا کنیم و اطلاعاتی در این رابطه به ما عزیزان ارائه بدهیم. متاسفانه افراد بسیار زیادی در جامعه به ویژه در شهر بزرگ کرج نیز وجود دارند که پس از جراحی بینی خود، رضایت کافی از جراحی و فرم و شکل جدید بینی خود ندارند.

در چنین شرایطی نیاز است که فرد، بر روی بینی خود جراحی ترمیمی انجام بدهد. اما اصولا در این حالت، فرد دغدغه و استرس بیشتری بابت نتیجه عمل جراحی ترمیمی بینی خود نیز دارد و دچار اضطراب و نگرانی بسیار زیادی نیز می شود. خوشبختانه پزشکان با تجربه ای در کرج وجود دارند که تخصص بالایی در جراحی ترمیمی بینی های عمل شده دارند و افراد می توانند با خیال کاملا راحت تری به آن پزشکان مراجعه کنند و خدمات مربوطه را انجام بدهند.

در برخی مواقع هم اصلا مسئله ترمیم جراحی قبلی از نظر ظاهر و زیبایی نیست، در بعضی شرایط افراد برای انجام خدمات درمانی بینی خود مانند مشکل در تنفس، لازم است به بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج نیز مراجعه داشته باشند. ما در این مقاله می خواهیم در رابطه با بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج نیز اطلاعاتی به شما بدهیم تا در صورت نیاز، بتوانید با خیال آسوده تری بهترین جراح بینی ترمیمی را در کرج پیدا کنید و به او مراجعه داشته باشید.

البته باید این را هم بدانید که برای جراحی ترمیمی بینی، لازم است حتما یک سال صبوری کنید و پس از یک سال اگر همچنان با فرم و ظاهر بینی تان و یا با تنفس و مسائل این چنینی مشکل داشتید، برای ترمیم اقدام کنید.

هدف از جراحی بینی ترمیمی چیست؟

افراد و پزشکان برای جراحی ترمیمی بینی، چند هدف بسیار مهم نیز دارند که بر اساس همان اهداف تصمیم می گیرند جراحی ترمیمی انجام بشود. جراحی ترمیمی بینی در هر شخصی متفاوت است و هر کسی بنا بر دلیل و مشکلی که در نواحی بینی خود احساس می کند به سراغ انجام جراحی ترمیمی می رود. به طور مثل شخصی بابت مسائل ظاهری و شخصی برای برطرف ساختن مشکلات تنفسی و… به بیان ساده تر هدف از جراحی ترمیمی بینی، یا بحث زیبایی است و یا بحث درمانی.

در مواردی که نوک بینی غیر طبیعی باشد و یا به شکل دلخواه بیمار نباشد، لازم است جراحی ترمیمی صورت بگیرد. حتی در شرایطی که فاصله بین سوراخ های بینی زیاد باشد، لازم است جراحی ترمیمی انجام بشود. در برخی موارد نیز پس از جراحی بینی، بینی فرد همچنان بزرگ می باشد، در این صورت نیاز است جراحی بینی ترمیمی صورت بگیرد.

همچنین در مواقعی که فرد پس از جراحی بینی خود، با مشکلات تنفسی مواجه باشد و به اصطلاح بینی فرد خشک باشد، لازم است جراحی ترمیمی بینی نیز انجام بشود. اگر بینی پس از جراحی، کج باشد و دچار انحراف تیغه بینی باشد، باید توسط بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج، این مشکل برطرف شود. در برخی زمان ها هم نیز نا متقارن بودن سوراخ های بینی نسبت به یکدیگر دلیلی برای انجام جراحی ترمیمی خواهد بود.

هدف از جراحی بینی ترمیمی چیست؟

ویژگی بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج

به طور کلی بهترین جراح بینی ترمیمی دارای ویژگی ها و خصوصیات زیاد و منحصر به فردی است که بر اساس همان ویژگی ها و خصوصیات، به او لقت بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج را نسبت می دهند. این ویژگی ها و خصوصیات باید به گونه ای باشد که بتوان با خیالی راحت و خاطری آسوده تر به آن جراح جهت خدمات زیبایی و درمانی بینی مراجعه کرد.

در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج اشاره خواهیم کرد: 

 • بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج، کسی است که سلامت بیمارانش برایش در اولویت قرار دارد و فقط به خاطر منافع مالی خود به دنبال انجام جراحی های بینی نیست.
 • مشاوره دادن به بیمار جهت اطمینان خاطر او و جلب اعتماد بیمار از ویژگی های بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج می باشد.
 • یک جراح بینی خوب باید تمام نکات در رابطه با جراحی بینی و اقدامات قبل و مراقبت های بعد از عمل بینی را برای بیمارانش توضیح بدهد و آن ها را از همه شرایط و جوانب آگاه بسازد.
 • توجه کنید که بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج باید دارای سوابق مفید پزشکی و تحصیلی عالی در بهترین و معتبر ترین مراکز تحصیلی و آموزشی و خدماتی باشد.
 • بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج باید دارای دانش زیبایی شناختی باشد. همچنین او باید آگاهی و مهارت و تبحر کافی در زمینه جراحی بینی را نیز داشته باشد.
 • بهترین جراح باید فردی صبور و با حوصله باشد تا بتواند به تمام سوالات و ابهامات و انتظارات بیماران پاسخ کامل بدهد.
 • همچنین بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج باید به تمام خواسته ها و انتظارات بیمار توجه کند و بهترین و مناسب ترین روش را برای جراحی بینی او در نظر بگیرد.
 • بهترین جراح در این زمینه باید بیمار را از نتیجه جراحی آگاه بسازد و سعی کند به طور منطقی او را متقاعد کند.
 • او باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت داشته باشد و دارای جواز و پروانه طبابت باشد.
 • همچنین بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج باید از تجهیزات و لوازم و دستگاه های استریل و پاکیزه برای خدمات رسانی هایش استفاده کند.
 • خوش برخوردی و رفتار مناسب جراح با بیماران و پرسنلش، از نکات و ویژگی های بسیار مهم بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج می باشد.
 • بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج باید دارای وجدان کاری باشد.
 • میزان تحصیلات جراح و سابقه کاری او در حیطه پزشکی و زیبایی بینی باید به حد و اندازه ای بالا و عالی باشد تا بشود به راحتی به او اطمینان کرد. به گونه ای که جراح باید دوره های تحصیلی و آموزشی خود را در بهترین و معتبر ترین دانشگاه ها و مراکز تحصیلی گذرانده باشد.
ویژگی بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج

روش های شناخت بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج

برای شناختن و یافتن بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج، راه هایی وجود دارد که بر اساس همان راه و روش ها، می توانید به یک جراح بسیار خوب برای انجام خدمات زیبایی و یا درمانی بینی مراجعه داشته باشید:

 • از اطرافیان و مراجعه کنندگان قبلی جراح مورد نظر، پرس و جو کنید، در صورتی که آن ها از خدمات جراح رضایت کامل را داشته باشند می توانید به آن جراح مراجعه کنید.
 • یکی از مهم ترین نکات در رابطه با شناخت و یافتن بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج، توجه به میزان شهرت آن جراح می باشد.
 • می توانید نمونه کار های جراح مورد نظرتان را در فضای مجازی مثل اینستاگرام و گوگل جستجو کنید و در صورت مورد پسند بودن آن نمونه کار ها، می توانید به او مراجعه داشته باشید.
 • از دکتر عمومی نزدیک محل زندگیتان نیز درباره بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج پرس و جو کنید و با کسب اطمینان، برای انجام خدمات مربوطه، به آن جراح نیز مراجعه داشته باشید.

10 تا از بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج را بشناسید!

در جراحی ترمیمی بینی چه نکاتی دارای اهمیت است؟

لازم به ذکر است که در رابطه با جراحی بینی ترمیمی، نکاتی نیز وجود دارد که بسیار دارای اهمیت است و لازم است به آن نکات توجه ویژه ای بشود. اهمیت این نکات هم برای پزشک مربوطه زیاد است هم برای بیمار. پس بهتر است حتما به آن ها توجه داشته باشید.

در ادامه به چندین نکته مهم در رابطه با جراحی بینی ترمیمی نیز اشاره خواهیم کرد:

 • دقت داشته باشید در مواقعی ممکن است ساختار بینی امکان جراحی دوم به افراد را ندهد پس بهتر است اصرار بی اثر نکنید.
 • باید توجه داشته باشید انجام عمل بینی باید حداقل پس از یک سال از جراحی اولیه نیز انجام شود.
 • نکته ای که وجود دارد این است که داخل بینی باید از هرگونه زخم عاری بوده باشد.
 • برای تجربه جراحی موفقیت آمیز باید جراح از تمامی جزئیات جراحی اولیه مطلع باشد.
 • عمل بینی ترمیمی در صورت ایجاد تغییرات اندک می تواند به صورت بی حسی موضعی انجام شود. اما اگر بینی به تغییرات و اصلاحات اساسی نیازمند باشند باید تحت بیهوشی عمومی صورت گیرد.
 • در صورت بروز اختلالات اساسی مانند انحراف بینی و یا نیازمندی فرد به پیوند استخوان جراحی بینی به صورت باز انجام می شود.
 • مراقبت ها بعد از جراحی بینی ترمیمی بیش از جراحی اولیه بینی حائز اهمیت است و فرد باید با دقت بیشتری توصیه های بعد از جراحی بینی را رعایت کند.
در جراحی ترمیمی بینی چه نکاتی دارای اهمیت است؟

ترمیم بینی بدون جراحی چگونه است؟

لازم به ذکر است که در خیلی از موارد، افرادی که نیاز به جراحی ترمیمی بینی دارند و لازم است مشکلات و ایرادات بینی شان رفع گردد، به جای عمل جراحی از روش های دیگری برای اصلاح مشکلات بینی خود استفاده کنند. البته استفاده از روش های غیر جراحی، نیازمند تشخیص و صلاح دید بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج است.

در ادامه به برخی از روش های غیر جراحی برای ترمیم نواقص و مشکلات بینی اشاره خواهیم کرد: 

 •  تزریق ژل به بینی می تواند راه حل مناسب و ایمنی برای رفع عیوب ظاهری بینی باشد.
 • اگر قوس بیش از اندازه ای در استخوان بینی بیمار به وجود آمده باشد، فرد می تواند با استفاده از فیلر های پر کننده، این فرورفتگی را برطرف سازد و زیبایی را به بینی و چهره ی خود بازگرداند.
 • اگر هم فردی از مشکلات تنفسی بعد از عمل جراحی رنج می برد متاسفانه این مشکل با روش های ساده قابل حل نمی باشد و نیاز به عمل رویژن و ثانویه برای برطرف کردن عوارض موجود، می باشد.
 • پس فراموش نکنید تنها عیوب کوچک بینی را می توان با تزریق فیلر از بین برد و قرار نیست بعد از ژل تزریق کردن به بینی مشکلات داخلی بینی برطرف شود.

کلام آخر

از شما سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج نیز آشنا کند و اطلاعاتی در ان رابطه به شما عزیزان ارائه بدهد. امیدواریم این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. همچنین می توانید برای کسی اطلاعات بیشتر و در جهت دریافت مشاوره، با شماره های ذکر شده در این مقاله تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا