پزشکان

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران【سال1402】❤️+ لیست 10تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با آنژیوپلاستی ارائه دهیم. آنژیوپلاستی روشی درمانی محسوب می شود که به منظور رفع تنگی و انسداد رگ های خونی کاربرد دارد. اشخاصی که دچار حملات قلبی و به دنبال آن با گرفتگی رگ مواجهه شده اند و همچنین افرادی که با تشخیص آنژیوگرافی دارای گرفتگی شریان قلب می باشند، به کمک این روش درمانی به بهبودی و سلامتی قبلی خویش باز می گردند. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به آنژیوپلاستی و بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران در اختیارتان قرار می دهیم، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

آنژیوپلاستی چیست؟

آنژیوپلاستی روشی درمانی با حداقل تهاجم و بدون نیاز به جراحی بدن می باشد که توسط بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران انجام می پذیرد. در این روش بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران رگ های مسدود شده و باریک شده را باز می کند و از این طریق از مشکلات بعدی و حملات قلبی جلوگیری به عمل می آورد. آنژیوپلاستی شامل دو نوع می باشد که عبارتند از: آنژیوپلاستی با استنت و آنژیوپلاستی با بالون.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران کیست؟

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران پزشکی می باشد که در زمینه تخصصی خود، دارای مهارت بالایی باشد و از روش های متعددی در درمان بیماری ها و گرفتگی رگ ها استفاده نماید.

پزشکی را بهترین می دانیم که از نظر علمی سطح بالایی داشته باشد و همواره تلاش نماید تا دانش خود را با آخرین پیشرفت های علمی روز همگام سازد که از جمله این همگام سازی عبارتند از: شرکت و حضور فعال داشتن در سمینارها و کنفرانس های علمی و همچنین در امر پژوهش و تحقیقات علمی فعالیت های متعددی را به انجام رساند.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در تهران می بایست اصول ارتباط موثر با بیماران را بداند و در تلاش باشد تا پیش از انجام آنژوپلاستی، اطلاعات کافی و مشاوره دلسوزانه ای را به بیماران خویش ارائه دهد و آن ها را از نگرانی و استرس در امان سازد.

از تجربه و سابقه زیادی برخوردار باشد و بیماران بسیاری را معالجه نموده باشد.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران پزشکی می باشد که انواع روش های درمانی و آنژیوپلاستی را در بهترین بیمارستان دولتی در ایران انجام دهد.

از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه ها در انجام اعمال خویش بهره جوید.

پزشکی را بهترین می دانیم که در وهله اول، به سلامتی بیماران خویش توجه نماید و در جهت بهبودی هر چه سریع تر آن ها از هیچ تلاشی دریغ نکند و به جنبه های مالی توجهی نداشته باشد.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران باید از شماره نظام پزشکی برخوردار باشد و زیر نظر وزارت بهداشت و درمان فعالیت نماید.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران کیست؟

نحوه انجام آنژیوپلاستی

پیش از انجام آنژیوپلاستی، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران جلسه مشاوره ای برگزار می کند و مراحل انجام آنژیوپلاستی و توضیحاتی راجع به این روش درمانی را در اختیار بیماران خویش قرار می دهند تا آن ها را از بروز نگرانی و اضطراب جلوگیری به عمل آورند.

در روش درمانی آنژیوپلاستی تنها بخش کوچکی از بازو، کشاله ران و یا مچ دست به منظور ورود کاتتر بریده می شود و بنابراین جراحی با بریدگی های بسیار زیاد همراه نخواهد بود.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران پیش از اقدام به هر عملی، ابتدا داروی مسکن به بیمار می دهد و سپس قسمت ورودی کاتتر را ضدعفونی و بی حس می کند. پس از سپری نمودن مراحل قبل، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج بر روی قفسه سینه بیمار، گیرنده الکترودی را قرار می دهد و به این طریق از ضربان قلب بیمار باخبر می گردد.

پس از این که بی حسی به صورت کامل انجام پذیرفت، پزشک معالج برش موردنظر را ایجاد می کند و به این صورت به سمت شریان های تحت درمان، سوزن مخصوصی را وارد می کند. لازم به ذکر است که در این مواقع، بیمار دچار فشار می شود و به سبب این که بی حس بوده دردی را متحمل نمی شود و تنها احساس فشار می نماید.

در رابطه با انجام آنژیوپلاستی بهترین دکتر قلب در ایران خاطر نشان می کند که این عمل به طور تقریبی سی دقیقه زمان می برد و در معدود مواقعی این زمان بیشتر می شود. نکته قابل توجه این است که بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران این اطمینان را به بیمار می دهد که در زمان ورود کاتتر به داخل رگ های خونی، هیچ گونه احساس دردی را تحمل نمی کند.

پیش از خارج کردن بالن، بهترین دکتر قلب در تهران و یا بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران به منظور رفع انسداد کامل رگ خونی، چندین بار آن را باد و خالی می نماید. در زمانی که بالن باد می شود، به مدت چند ثانیه مسیر جریان خون متوقف می شود و به دنبال آن، احساس درد ناچیزی در بخش قفسه سینه پدید می آید که آن هم گذرا می باشد.

پس از پایان یافتن این عمل، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران، بیمار را برای یک روز در بیمارستان بستری می کند و وی تحت مراقبت های لازم قرار می دهند. در زمان بستری، پزشک معالج به منظور پیشگیری از لخته خونی، داروی ضد انعقاد خون و برای آرام کردن جریان خونی، اسپاسم های کرونری را تجویز می نماید.

لازم به ذکر است که بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران پس از این که از وضعیت کلی بیمار اطمینان حاصل نمود، وی را مرخص می نماید و اقداماتی را برای کمک رسانی به بهبودی سریع تر در اختیار بیمار قرار می دهد. همچنین به بیمار توصیه می کند تا به مدت یک هفته استراحت نماید و پس از آن به کارهای روزمره خود برسد.

10 تا از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران را بشناسید!

انواع روش های آنژیوپلاستی

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران خاطر نشان می کند که آنژیوپلاستی دارای دو نوع روش درمانی می باشد که از جمله این روش ها به شرح زیر می باشد:

آنژیوپلاستی قلب: در صورتی که شریان های تامین کننده خون قلبی، مسدود شده باشند و یا دچار اختلالاتی شوند، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران از روش درمانی آنژیوپلاستی قلبی بهره می جوید. این روش درمانی برای افرادی استفاده می شود که دارای علائمی از قبیل: تنگی نفس، وجود درد و ناراحتی در بخش قفسه سینه می باشد.

آنژیوپلاستی محیطی: بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران در مواقعی که عروق اندام های انتهایی( اعم از: پاها و بازوها) گرفته و مسدود شده باشند، از روش آنژیوپلاستی محیطی برای رفع این انسدادها استفاده می کند. از علائم افرادی که نیازمند آنژوپلاستی می باشند، می توان به نشانه هایی همچون: دردهای پی در پی، تغییر رنگ پوست یا بی حسی دست ها و پاها، گرفتگی عضلات، خستگی و سوزن سوزن شدن اشاره کرد.

انواع روش های آنژیوپلاستی

کاربردهای آنژیوپلاستی

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران در رابطه با آنژیوپلاستی و کاربردهای آن توضیحاتی را بیان می کنند و همچنین کاربردهای آنژیوپلاستی را به صورت زیر شرح می دهند:

  1. در صورتی که شخصی دچار حمله قلبی شود و رگ های وی انسداد یابند، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران به کمک آنژیوپلاستی رگ های مسدود شده را باز می کند و سبب کاهش آسیب رسانی به قلب می گردد.
  2. از کاربردهای موثر آنژیوپلاستی می توان به درمان بیماری های قلبی همچون: آترواسکلروز اشاره نمود. آترواسکلروز ساخته شده از پلاک های چربی درون عروق می باشد.
  3. آنژیوپلاستی می تواند علائم شریان انسداد یافته از قبیل: تنفس های کوتاه و درد سینه را کاهش دهد.

مراقبت های پس از آنژیوپلاستی

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران به منظور نتیجه بخش بودن عمل، اقدامات و مراقبت هایی را برای بیمار( شما) شرح می دهد و به شما توصیه می کند تا حد امکان تمامی آن ها را رعایت نمایید.

برخی از این مراقبت ها شامل موارد زیر می باشد:

  1. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران توصیه می کند تا مدتی پس از عمل، غذاهای آبکی و سبک همراه با مایعات بسیار مصرف نمایید.
  2. در صورتی که با عطسه، سرفه و یا خنده بلند مواجه شدید، به منظور جلوگیری از خونریزی روی پانسمان را محکم فشار دهید.
  3. در زمان بالارفتن از پله ها تا حد امکان از خم کردن و فشار آوردن پایی که بر روی آن آنژیوپلاستی قلب انجام شده، خودداری کنید.
  4. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران پیش از ترخیص شما، پانسمان محل آنژیوپلاستی را بر می دارد و به شما توصیه می کند تا محل موردنظر را کاملا تمیز و خشک نگه دارید و از وجود هرگونه کثیفی جلوگیری کنید. هم چنین باید از زدن هرگونه کرم و مواد گیاهی به آن پرهیز کنید.
  5. از قرارگیری در استخر و وان حمام به مدت یک هفته جلوگیری به عمل آورید.
  6. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران توصیه می کند تا از نشستن و ایستادن های طولانی مدت خودداری نمایید.

کلام آخر

همانطور که می دانید، امروزه افراد به سبب این که از عادت های نادرستی همچون: سیگارکشیدن و مصرف دخانیات، مصرف فست فودها و غذاهای پر چرب، عدم ورزش و … پیروی می کنند، منجر شده است تا میزان گسترش بیماری های قلبی و عروقی افزایش یابد. از این رو روش های درمانی متعددی از قبیل: آنژیوپلاستی و آنژیوگرافی مورد توجه پزشکان قرار گرفته است تا در زمینه یاری رسانی نمایند. در مقاله های قبلی شما را با بهترین دکتر آنژیوگرافی در تهران آشنا کرده ایم.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا