پزشکان

بهترین دکتر کلیه در پونک【سال1403】❤️ + لیست 5 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر کلیه در پونک آشنا کنیم. هر عضوی از بدن قابل اهمیت می باشد و در داشتن زندگی سالم و عملکرد درست بدن به ما کمک می کند. کلیه از جمله عضو های بسیار مهم بدن است که در قسمت زیرین قفسه سینه قرار دارد. کلیه ها در عملکرد طبیعی بدن تاثیر مهمی دارند در نتیجه لازم است با بروز هر گونه بیماری و مشکلات کلیوی به دکتر کلیه مراجعه کنید. در ادامه لیستی از بهترین دکتر کلیه در پونک را برایتان تهیه کرده ایم، پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

کلیه چیست؟

همانطور که گفته شد کلیه از اعضای بسیار مهم بدن می باشد که در عملکرد طبیعی و درست بدن به ما کمک می کند. در ادامه اطلاعاتی از کلیه را در اختیارتان قرار می دهیم:

کلیه ها یک جفت می باشند که لوبیایی شکل هستند و در پایین ترین ناحیه قفسه سینه قرار گرفته اند. کار کلیه ها تصفیه خون می باشد و خون بدن روزانه حدود 40 بار از بین کلیه ها عبور می کند. کلیه حدودا 25 درصد اکسیژنی که توسط ریه ها جذب شده را در جهت تصفیه خون استفاده می کند، چرا که اکسیژن باعث می شود سلول های کلیه از طریق تنفس هوازی انرژی شیمیایی موثری تولید کند.

کلیه چیست؟

وزن کلیه ها در بانوان حدودا 115 تا 155 گرم است و در آقایان تقریبا 125 تا 175 گرم می باشد. سلامت کلیه ها به عملکرد طبیعی بدن کمک می کند، از این رو لازم است در صورت مشاهده و بروز هر گونه مشکل و یا بیماری کلیوی به بهترین دکتر کلیه در تهران مراجعه کنید. در ادامه به برخی از عملکرد های کلیه اشاره می کنیم:

 • تصفیه کردن خون
 • دفع مایعات اضافی و مواد زائد بدن
 • دفع سموم و داروها
 • آزاد کردن هورمون هایی که فشار خون را کنترل می کنند.
 • نظارت و کنترل در تولید گلبولهای قرمز
 • کمک به تنظیم مواد مغذی ویژه در بدن از جمله پتاسیم، کلسیم

ویژگی بهترین دکتر کلیه در پونک

دکتر کلیه به شما کمک می کند تا مشکل و بیماری تان به بهترین نحو درمان شود. از این رو با بروز هر گونه مشکل کلیوی می توانید به دکتر کلیه مراجعه کنید. در ادامه برخی از ویژگی های بهترین دکتر کلیه در پونک را برایتان شرح داده ایم:

 1. دکتر کلیه خوب بایستی مجرب و دارای علم پزشکی به روز باشد به صورتی که همراه با علم روز دنیا، به دانش خود بیفزاید. چرا که علم پزشک به تشخیص درست و درمان بهتر بیماری کمک می کند. همچنین بهترین دکتر کلیه در پونک دارای تحصیلات معتبر دانشگاهی است.
 2.  از ویژگی های دیگر دکتر کلیه، رضایت بیماران از خدمات دکتر و سابقه کاری ایشان می باشد.
 3. دکتر کلیه خوب، با اخلاق و حاذق می باشد و به هنگام مراجعه بیمار به صحبت های او به خوبی گوش می دهد و بهترین مشاوره را به مراجعه کننده می دهد.
 4. بهترین دکتر کلیه در پونک به درستی بیماری مراجعه کننده را تشخیص می دهد و به بهترین روش آن را درمان می کند.

5 تا از بهترین دکتر کلیه در پونک را بشناسید!

دکتر مصطفی افشار

دکتر مصطفی افشار

دکتر مصطفی افشار متخصص داخلی و کلیه، ریه و گوارش می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان برای ارائه خدمات از بهترین لوازم و تجهیزات استفاده می کنند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کلیه در پونک می باشد.

خدمات:

 • بیماری کلیه
 • بیماری ریه
 • معاینه
 • مشکلات گوارشی

آدرس : پونک، خیابان میرزابابایی، خیابان عدل جنوبی، ساختمان پزشکان فتح

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۴۵۴۰۸۵

دکتر ارین ارین پور

دکتر ارین ارین پور

دکتر ارین ارین پور متخصص کلیه می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان با داشتن تخصص در زمینه جراحی کلیه و اورولوژی و مجاری ادراری سعی بر این داشته تا خدمات با کیفیت و مناسب برای هر بیمار را ارائه دهد و سعی کردند بیماران خود را راضی نگه دارند که تا حد زیادی موفق بوده اند. ایشان برای ارائه خدمات از بهترین لوازم و تجهیزات استفاده می کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کلیه در پونک می باشد.

خدمات:

 • بیماری کلیه
 • اورولوژی اطفال
 • معاینه
 • جراحی کلیه

آدرس: پونک، خیابان میرزابابایی، ابتدای بلوار عدل، ساختمان پزشکان تخصصی فتح، طبقه ۲، واحد ۱۸

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۶۰۷۰۸۳

دکتر محسن ابراهیم زاده

دکتر محسن ابراهیم زاده

دکتر محسن ابراهیم زاده متخصص کلیه می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و دارای مدرک تخصصی بیماری های عفونی و تب دار و داخلی و همچنین دارای دانشنامه عالی MPH از دانشگاه تهران می باشند و تحصیلات تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی بندر عباس گذرانده اند. ایشان برای ارائه خدمات از بهترین لوازم و تجهیزات استفاده می کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کلیه در پونک می باشد.

خدمات:

 • بیماری کلیه
 • بیماری های عفونی اطفال
 • معاینه
 • بیماری کبد

آدرس: پونک، بلوار میرزابابایی، ابتدای بلوار عدل، ساختمان پزشکان تخصصی فتح

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۶۰۷۰۸۳

دکتر فرشاد گوران

دکتر فرشاد گوران

دکتر فرشاد گوران متخصص کلیه می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و و دوره تخصصی مجاری ادراری و جراحی کلیه را در دانشگاه علوم پزشکی ایران سپری کردند و ایشان در ۳ منطقه از تهران حضور دارند و به درمان بیماران خود می پردازند. ایشان برای ارائه خدمات از بهترین لوازم و تجهیزات استفاده می کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کلیه در پونک می باشد.

خدمات:

 • بیماری کلیه
 • بیماری های مجاری ادراری
 • معاینه
 • جراحی کلیه

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان ناطق نوری

شماره تماس: ۰۲۱۴۹۲۲۹۰۰۰

دکتر داریوش محمدی

دکتر داریوش محمدی

دکتر داریوش محمدی متخصص کلیه و مجاری ادراری می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان عضو انجمن اندویورولوژی و لاپاروسکوپی می باشند و عضو انجمن اورولوژی اروپا و ایران می باشند و ایشان دکترای پزشکی عمومی با رتبه اول از دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ کردند. ایشان برای ارائه خدمات از بهترین لوازم و تجهیزات استفاده می کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کلیه در پونک می باشد.

خدمات:

 • بیماری کلیه
 • جراحی میکروسکوپی
 • معاینه
 • جراحی کلیه

آدرس: بزرگراه همت، جنت آباد مرکزی، تقاطع گلستان، کلینیک الیاد

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۴۲۷۳۷۴

انواع بیماری کلیه

کلیه ها ممکن است در صورت عدم رعایت بهداشت و برخی موارد دیگر از جمله فشار خون بالا، استعمال سیگار و …  به بیماری های کلیوی دچار شوند، در ادامه به برخی از این بیماری ها اشاره می کنیم:

سنگ کلیه: از جمله بیماری و مشکلات شایع کلیه، سنگ کلیه می باشد. این بیماری زمانی  اتفاق میوفتد که مواد معدنی و موادی که در خون هستند، در کلیه آشکار شوند و به این ترتیب سنگ کلیه را ایجاد می کنند. لازم به ذکر است در جهت بروز و احساس این بیماری می توانید به بهترین دکتر سنگ کلیه در پونک مراجعه کنید.

گلومرولونفریت: به التهاب گلومرول در کلیه ها، گلومرولونفریت می گویند. گلومرول ها که ساختاری خیلی کوچکی دارند، تصفیه خون را انجام می دهند و مواد زائد را از خون جدا می کنند و به ادرار می ریزد. عفونت ها، ناهنجاری های مادرزادی و داروها در ایجاد گلومرولونفریت موثر هستند.

عفونت ادراری: عفونت ادراری، نوعی عفونت باکتریایی می باشد که به دلیل رشد میکروب هایی مانند قارچ و باکتری در هر بخشی از دستگاه ادراری ایجاد می شود، اما بیشتر اوقات در ناحیه دستگاه ادراری تحتانی یعنی در مثانه و پیشابراه رخ می دهد. اگر این بیماری را به موقع درمان نکنید، می تواند به کلیه ها برسد و باعث  نارسایی کلیه شود، از این رو لازم است با بروز این عفونت در اسرع وقت به بهترین دکتر کلیه در پونک مراجعه کنید.

انواع بیماری کلیه

 توصیه های مراقبتی بهترین دکتر کلیه در پونک

کلیه ها همانند اعضای دیگر بدن نیاز به مراقبت دارند و لازم است نکاتی را رعایت کنید تا همیشه سالم بمانند و به بیماری های کلیوی دچار نشوید. در ادامه به برخی از نکات مراقبتی کلیه اشاره می کنیم:

 • دخانیات مصرف نکنید، چرا که استعمال سیگار فرایند ساختن جریان خون را کند می کند و یکی از دلایل اصلی بیماری کلیوی است و باعث آسیب به کلیه ها می شود. هم چنین استعمال دخانیات باعث افزایش فشار خون می شود.
 • انجام چکاپ سالیانه و بررسی کلیه ها، موثرترین روش برای پیشگیری و تشخیص به موقع بیماری کلیوی می باشد.
 • سعی کنید همیشه فشار خونتان را روی 80 و کمتر از 120 حفظ کنید.
 • از مصرف بیش از حد و بیش از 2/400 میلی گرم نمک در روز خودداری کنید، چرا که باعث آسیب به کلیه و باعث بالارفتن احتمال ایجاد سنگ کلیه و فشار خون بالا می شود.

کلام آخر

همانطور که در این مقاله خواندید، کلیه یکی از مهم ترین اعضا در بدن می باشد که در پایین ترین قسمت قفسه سینه قرار دارد. عدم رعایت بهداشت و برخی دلایل دیگر از جمله مصرف دخانیات، فشار خون بالا و … باعث بروز انواع بیماری ها در کلیه می شود. لازم است در صورت مشاهده هر گونه مشکل و بیماری کلیوی از جمله سنگ کلیه، عفونت ادراری و … به بهترین دکتر کلیه در پونک مراجعه کنید. از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید.

سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما عزیزان را با بهترین دکتر کلیه در پونک آشنا کند. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.6/5 - (9 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو − 1 =

دکمه بازگشت به بالا