پزشکان

10 تا از بهترین جراح عمومی در تهران❤️【سال1403】✅

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح عمومی در تهران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با جراحی عمومی در اختیارتان قرار دهیم. معمولاً جراحان عمومی انواع جراحی هایی که مرتبط با بدن هستند را انجام می دهند، اولین اولویت جراحان عمومی ارائه خدمات به بیماران تصادفی و اورژانسی می باشد، به این سبب که بهترین جراح عمومی در زمینه انجام انواع جراحی ها، مهارت های لازم را کسب کرده اند و از همه مهم تر این که توانایی حفظ آرامش خود را در زمان های حساس دارا می باشند.

جراحان عمومی معمولاً در بیمارستان ها و کلینیک های دولتی و خصوصی به فعالیت های درمانی و پزشکی می پردازند؛ البته ممکن است جراحان جدا از خدمت رسانی در بیمارستان ها و کلینیک ها در مطب شخصی خویش نیز ارائه خدمات دهند. دامنه فعالیت و توانایی جراحان عمومی بسیار زیاد است و در این مقاله توضیح مختصری راجع به جراحی عمومی شرح می دهیم، از این رو به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.اگر در شهرهای مختلف ایران هستید و به دنبال بهترین جراح عمومی در ایران هستید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

تاریخچه جراحی عمومی

به طور تقریبی می توان گفت شواهد جراحی در جهان به 9000 سال پیش باز می گردد. با نگاهی به تاریخ می توان به این نتیجه رسید که در انسان های ما قبل تاریخ انجام جراحی در میان افراد مصرباستان، هندباستان و سایر تمدن ها رواج داشت. نخستین کتابی که در رابطه با جراحی به انتشار رسید؛ به زمان 2600 سال پیش بر می گردد که پزشکی هندی کتاب جراحی مذکور را به انتشار در آورد و سایر مکاتب جراحی در یونان بقراط و چین وجود داشته است.

بهترین جراح عمومی در تهران خاطر نشان می کند که اولین جراحی با کمک بیهوشی در کشور چین و 1700 سال پیش می باشد. در قرون گذشته دانشمندان اسلامی پیشرفت های مهم و اساسی در رابطه با جراحی ایجاد نمودند و کتاب های پر محتوای بسیاری را به انتشار درآوردند. پس از آن اروپاییان به انجام جراحی واکنش نشان دادند و سعی در توسعه آن کردند.

تاریخچه جراحی عمومی

در قرن پانزدهم این رشته از فیزیک کاملاً جدا شد و به صورت مجزا به گسترش و توسعه پرداخت. با پیدایش روش های جدید و پیشرفته بیهوشی و همچنین شکل گیری روش هایی که عواملی همچون: خونریزی، عفونت و دردهای طاقت فرسا را تحت کنترل قرار می دهند، جراحی نوین ایجاد شد تا در رابطه با این عوامل کمک هایی نماید. اولین مدارس جراحی با نگرشی نوین توسط ویلیام هالستد تاسیس شد.

پس از آن جوامع مختلف علمی در زمینه جراحی گرایش های مختلفی را ایجاد نمودند. شواهد به دست آمده انجام جراحی در کشور ایران به 4850 سال پیش نشان می دهد که در آن با تکنیک ترپاناسیونال جمجمه دختر بچه سیزده ساله را مورد درمان قرار دادند. در تاریخ معاصر از سال 1339 انجمن جراحان ایران تاسیس شد و هم اکنون طول دوره جراحی عمومی در ایران به چهار سال می انجامد. فوق تخصص های جراحی در ایران شامل: جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی، جراحی توراکس، جراحی کودکان، جراحی قلب و عروق می باشد.

انتخاب بهترین جراح عمومی در تهران

با توجه به گسترده بودن دامنه فعالیت جراحان عمومی، از این رو در صورت بروز بسیاری از مشکلات داخلی و یا انجام انواع جراحی ها به راحتی می توانید، جراح عمومی حاذق و ماهری را شناسایی کنید و در صورت لزوم به ایشان مراجعه کنید. حال نکته ای که حائز اهمیت است، این است که متخصص عمومی بسیار زیاد است اما بهترین بودن و ماهر بودن آن ها باید مورد بررسی قرار گیرد تا بهترین انتخاب انجام شود. از این رو برخی از معیارهای تاثیرگذار در انتخاب بهترین جراح عمومی در تهران را شرح می دهیم تا در این راستا کمکی نموده باشیم.

عوامل موثر در هزینه نهایی جراحی عمومی:

⭐دستمزد متخصصدستمزد متخصص در هزینه نهایی جراحی لحاظ می شود و معمولا پزشک فوق تخصص دستمزد بیشتری نسبت به پزشک متخصص دریافت می کند.
❤️روش انتخابیبا توجه به نوع مشکل بیمار، تکنیک و روشی مورد استفاده قرار می گیرد و طبق آن، هزینه جراحی نیز متفاوت می گردد.
💎تجهیزات به کار بردههر جراحی نیازمند تجهیزات و امکاناتی است که منجر به سهولت انجام عمل شود و در نتیجه در هزینه جراحی تاثیرگذار است.
⚡ بیمارستانافراد طبق بودجه خود، بیمارستان دولتی، نیمه دولتی و یا خصوصی را برای انجام جراحی انتخاب می کنند و این انتخاب تاثیر مستقیمی در هزینه جراحی دارد.

از جمله ملاک ها و معیارهای انتخاب بهترین جراح عمومی در تهران عبارتند از:

 • بهترین جراح عمومی در تهران باید از نظر توانایی روحیه خستگی ناپذیری داشته باشد، به این سبب که ممکن است در هر ساعت از شبانه روز بیماری اورژانسی نیازمند جراحی باشد.
 • جراح عمومی باید به اصول اخلاقی پایبند باشد و سلامت بیمار را جزء اولویت های خود بداند و هرگز به جنبه های مالی توجهی نداشته باشد.
 • معمولا کلیه پزشکان و جراحان دارای شماره نظام پزشکی هستند، از این رو باید به شماره نظام پزشکی جراح عمومی توجه نمود و ایشان باید کلیه خدمات قابل ارائه خود را تحت نظر وزارت بهداشت و درمان ارائه دهد تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری به عمل آورند.
 • یکی دیگر از مهم ترین معیارهای انتخاب بهترین جراح عمومی در تهران این است که از به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات در روند جراحی بهره جوید.

پس از شناختن و مورد بررسی قرار دادن معیارها و ملاک های بهترین بودن یک جراح؛ حال نوبت آن رسیده تا از روش های شناسایی و یافتن جراح عمومی آگاه شوید و به کمک آن بهترین انتخاب را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهید. برخی از این روش های شناسایی به شرح زیر می باشد:

 • معمولا پزشکان هر شهر، همکاران خود را به خوبی می شناسند و از تخصص و مهارت آن ها با خبر هستند. بنابراین می توان از پزشک عمومی یا پزشک خانوادگی خود که از شرایط شما به طور کامل آگاهی دارد و مشکلات و خصوصیات شما را می داند، سوالاتی راجع به بهترین جراح عمومی بپرسید.
 • با بروزرسانی تکنولوژی و انجام کلیه فعالیت ها به کمک فضای مجازی، یافتن بهترین جراح عمومی نیز به کمک فضای مجازی بسیار آسان تر و ساده تر خواهد بود. از مزیت های این فضا می توان به مقایسه پزشکان با یکدیگر و ارائه کلیه مشخصات آن ها اشاره نمود.
 • آمار به دست آمده نشان می دهد که امروزه افراد بسیاری برای مقاصد مختلفی اعم از: مشکلات دستگاه گوارش، جراحی زیبایی و سایر جراحی های درمانی نزد جراح عمومی می روند و تحت درمان ها و یا جراحی های لازم قرار می گیرند، بر همین اساس توصیه می شود از اطرافیان و یا آشنایان خود که جراحی عمومی را انجام داده اند و از تخصص و مهارت جراح عمومی خود راضی بوده‌اند، سوالاتی بفرمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را از ایشان دریافت کنید.
 • معمولا بهترین جراح عمومی در تهران در بهترین بیمارستان دولتی خدمت رسانی می کند، بنابراین به آسودگی می توانید به سراغ بهترین بیمارستان دولتی در ایران بروید و از خدمات قابل ارائه جراح موردنظر برخوردار شوید.
انتخاب بهترین جراح عمومی در تهران

در ادامه لیستی از بهترین جراح عمومی در تهران را ارائه داده ایم تا اگر ساکن شهر تهران هستید و نیازمند جراح عمومی می باشید؛ به یکی از این پزشکان ماهر و با سابقه مراجعه نمایید و از خدمات قابل ارائه آن ها بهره مند شوید، آرزومندیم مطالب گفته شده برای شما عزیزان مفید و سودمند واقع شود. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر اصفهان هستید و قصد عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی را دارید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح بینی در اصفهان مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

10 تا از بهترین جراح عمومی در تهران را بشناسید!

دکتر ابوالفضل رخشان

دکتر ابوالفضل رخشان فارغ التحصیل جراحی عمومی سال ۱۳۸۶ از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و ایشان بخش های کانسر و جراحی عروق در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده اند و دکتر درخشان بیش از 14 سال سابقه جراحی و سابقه اشتغال در بیمارستان های: عرفان، تهرانپارس، الغدیر و… دارند؛ دکتر درخشان همچنان خود را فارغ التحصیل ندانسته و در حال تحصیل علمی و گذراندن بخش های علمی و تخصصی و آموزش متدهای نوین جراحی می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح عمومی در تهران می باشند.

خدمات دکتر ابوالفضل درخشان :

 • عمل جراحی تیروییدوتعبیه پورت شیمی درمانی
 • عمل جراحی ژنیکوماستی (بزرگی سینه آقایان)ماستوپکسی ومامو پلاستی(عمل زیبایی پستان)
 • ابدومینو پلاستی
 • عمل جراحی انواع هرنی ها شامل هرنی جدار شکم هرنی نافی، و…وکشاله ران بدون بازگشت
 • جراحی کیسه صفرا به دو روش باز ولاپاروسکوپی
 • عمل جراحی کیست هیداتیک کبد وطحال
 • جراحی آپانیسیت به روش باز ولاپاروسکوپی
 • عمل جراحی بیماری نشیمنگاهی شامل فیشر ،همورئید ،آبسه وفیستول مقعدی
 • عمل جراحی کیست پایلونیدال (کیست مویی)
 • جراحی تومورهای معده ، روده کوچک وبزرگ
 • عمل جراحی توده های خوش خیم وبدخیم پستان
 • عمل جراحی ماستکتومی(برداشتن کامل پستان)
 • جراحی سرپایی شامل ترمیم جراحات پوستی
 • برداشتن توده های جلدی وزیر جلدی
 • عمل جراحی آپاندیسیت به دو روش باز و لاپاروسکوپی

آدرس: تهران، خيابان شریعتی ، پایین تر از ایستگاه مترو شریعتی ، کوچه شریفی ، پلاک 6 ، طبقه همکف

تلفن تماس:

09129594536

09129594537

021-22223600

021-22223193

021-22223195

دکتر مجتبی احمدی زیویاری

دکتر مجتبی احمدی

دکتر مجتبی احمدی زیویاری(متخصص جراحی عمومی و لاپاروسکوپی)،
دارای 20 سال سابقه طبابت و جراحی،
دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و لاپاروسکوپی،
اگر شما هم برای انجام عمل جراحی خود بدنبال جراحی دقیق، ماهر و خوش برخورد هستید که دارای بالاترین درصد رضایتمندی بیماران و کمترین درصد عوارض جراحی باشد قطعا جناب آقای دکتر مجتبی احمدی زیویاری یکی از بهترین گزینه ها می باشند. داشتن تیم پشتیبانی و مشاوره برای همراهی و راهنمایی بیماران از قبل تا بعد از عمل، تیم جراحی و بیهوشی قوی و ورزیده و انجام تمامی اعمال جراحی لاپاروسکوپی، چاقی و عمل های جراحی عمومی در بیمارستان فوق تخصصی مدرن و مجهز با هزینه مناسب از دیگر نقاط قوت آقای دکتر مجتبی احمدی می باشد.

خدمات:

 • انجام تمامی انواع اعمال جراحی چاقی(اسلیو معده، بای پس معده، مینی بای پس معده، ساسیج، ساسی و…) به روش لاپاروسکوپیک
 • انجام اعمال جراحی عمومی و لاپاروسکوپی(جراحی کیسه صفرا، جراحی انواع فتق های کشاله ران، نافی، جدار شکم، جراحی معده، روده کوچک، روده بزرگ، آپاندیس، کیست مویی، جراحی تیروئید و پاراتیروئید، جراحی بافت نرم، جراحی سرطان)

آدرس مطب: تهران، بزرگراه همت غرب، خیابان کبیری طامه (شاهین شمالی)، خیابان بهار، پلاک 17 ، بیمارستان عرفان نیایش، طبقه دوم، کلینیک تخصصی


شماره تماس و واتساپ:

09193779007

شماره مطب:

021-26741854

دکتر علی آریایی

دکتر علی آریایی

دکتر علی آریایی متخصص جراحی عمومی و یکی از بهترین جراح عمومی در تهران هستند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر علی آریایی بعد از اخذ مدرک عمومی توانستند دوره تخصص خود را سپری کنند و مدرک تخصص خود را اخذ نمایند. دکتر علی آریایی تخصص جراحی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نموده اند. ایشان جزء پزشکان با سابقه و متبحر در زمینه فعالیت خود می باشند.

خدمات دکتر علی آریایی:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی هموروئید
 • جراحی کیست مویی
 • درمان زگیل تناسلی
 • جراحی بلفاروپلاستی

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، خیابان پایدار فرد، رو به روی بیمارستان لبافی نژاد، جنب داروخانه شمیم نسب، پلاک 107 طبقه دوم، زنگ 3

شماره تماس: 02126249718

دکتر کیوان مهدی نژاد

دکتر کیوان مهدی نژاد

دکتر کیوان مهدی نژاد متخصص جراحی عمومی، لاپاراسکوپی و زیبایی هستند. ایشان بعد از سپری کردن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت سپری کنند و موفق به کسب بورد تخصصی در زمینه فعالیت خود شدند. دکتر مهدی نژاد یکی از بهترین جراح عمومی در تهران به شمار می روند.

ایشان با موفقیت از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده اند. دکتر کیوان مهدی نژاد دوره جراحی را زیر نظر پروفسور تیمتالینز بلژیکی گذرانده اند. ایشان همچنین دوره جراحی زیبایی را در دانشگاه تهران با موفقیت گذرانده اند.

خدمات دکتر کیوان مهدی نژاد:

 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی لاغری اسلیو
 • جراحی سینه
 • لیپوماتیک
 • جراحی های تیروئید و پاراتیروئید
 • جراحی های سرطان دستگاه گوارش

آدرس: تهران، نارمک، هفت حوض، گلبرگ شرقی، پلاک 437، ساختمان پزشکان ایران زمین، طبقه2، واحد 4

شماره تماس: 09129421971

دکتر فرزان نقش وار

دکتر فرزان نقش وار

دکتر فرزان نقش وار متخصص جراحی عمومی و یکی از بهترین جراح عمومی در تهران هستند. ایشان جزء با تجربه ترین جراحان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر نقش وار متخصص بیماری های نشیمنگاه نیز می باشند. ایشان بعد از سپری کردن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصصی خود را کسب نمایند. ایشان دارای سابقه بسیاری در درمان بیماری های بواسیر، فیستول و … می باشند. دکتر فرزان نقش وار جراحی ها را با تبحر و مهارت بسیاری انجام می دهند تا افراد دچار هیچ گونه عوارض و خطراتی نشوند.

خدمات دکتر فرزان نقش وار:

 • بلفاروپلاستی
 • رفع غبغب
 • جراحی هموروئید
 • جراحی کیست مویی
 • لیفت صورت و ابرو

آدرس: سعادت آباد، میدان طهرانی مقدم(کاج سابق)، ابتدای بلوار سرو شرقی، پلاک 78، ساختمان سعادت، ورودی طبقه یک غربی، واحد 10 

شماره تماس: 09207025900

دکتر امیرحسین پیروز

دکتر امیرحسین پیروز

دکتر امیرحسین پیروز متخصص جراحی عمومی و یکی از بهترین جراح عمومی در تهران می باشند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر امیرحسین پیروز دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تهران سپری نمودند و مدرک عمومی خود را اخذ کردند و بعد از گذراندن دوره تخصص خود موفق به کسب بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه تهران شدند. دکتر امیر حسین پیروزی جراحی های مختلفی را انجام می دهند که افراد می توانند برای انجام جراحی به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر امیرحسین پیروز:

 • لیپوساکشن شکم
 • جراحی دستگاه گوارش
 • جراحی سینه
 • بلفاروپلاستی
 • جراحی کیسه صفرا
 • ابدومینوپلاستی

آدرس: تهران، بیمارستان میلاد

شماره تماس: 02188714891

دکتر بتول طاهری

دکتر بتول طاهری

دکتر بتول طاهری متخصص جراحی عمومی و زیبایی و یکی از بهترین جراح عمومی در تهران به شمار می روند. ایشان جزء با تجربه ترین جراحان در زمینه فعالیت خود هستند. دکتر طاهری بعد از گذراندن دوره عمومی و اخذ مدرک عمومی خود توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت به اتمام برسانند و مدرک تخصصی خود را اخذ کنند.

ایشان فارغ التحصیل دانشگاه تهران هستند. دکتر طاهری دوره جراحی عمومی خود را در دانشگاه تهران سپری نمودند. ایشان دارای تجربه بسیاری در زمینه فعالیت خود هستند و همچنین بیش از 24 سال سابقه در زمینه جراحی دارند.

خدمات دکتر بتول طاهری:

 • لیفت سینه
 • ابدومینوپلاستی
 • پیکرتراشی و لیپوماتیک
 • جراحی هموروئید و بواسیر با لیزر
 • جراحی شقاق کیست مویی با لیزر
 • جراحی کوچک کردن سینه

آدرس: تهران، ضلع شرقی فلکه دوم صادقیه، ابتدای جناح، خیابان نوزدهم، پلاک 18، طبقه 4

شماره تماس: 02144287685

دکتر پدرام طالبیان

دکتر پدرام طالبیان

دکتر پدرام طالبیان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت به اتمام برسانند. ایشان یکی از بهترین جراح عمومی در تهران به شمار می روند. دکتر طالبیان موفق به کسب فلوشیپ فوق تخصصی جراحی درون بین و جراحی چاقی و متابولیک هستند. ایشان در فدراسیون بین المللی جراحی چاقی و متابولیک عضویت دارند. دکتر طالبیان جزء با تجربه ترین جراحان در زمینه فعالیت خود محسوب می شوند. دکتر طالبیان در انجمن جراحان درون بین ایران عضویت دارند.

خدمات دکتر پدرام طالبیان:

 • عمل های چاقی
 • انجام جراحی لاپاراسکوپی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر (عج)، بین میرداماد و ظفر، مقابل بیمارستان ناجا، برج پیروز، واحد 206

شماره تماس: 02122227332

دکتر علی محمد مرادی

دکتر علی محمد مرادی

دکتر علی محمد مرادی متخصص جراحی عمومی و یکی از بهترین جراح عمومی در تهران می باشند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان و جراحان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر مرادی موفق به کسب فلوشیپ فوق تخصصی پیوند کبد و پانکراس و جراحی های کبد و لوزالمعده از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند.

ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت به اتمام برسانند. دکتر مرادی در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران دارای می باشند. ایشان تخصص جراحی خود را از دانشگاه شیراز دریافت نموده اند و موفق به کسب بورد تخصصی جراحی شدند. دکتر علی محمد مرادی عضو انجمن جراحان پیوند کبد هستند.

خدمات دکتر علی محمد مرادی:

 • انجام اعمال جراحی توده های پانکراس
 • انجام اعمال جراحی توده های کبدی
 • انجام اعمال جراحی غدد آدرنال
 • انجام جراحی های سرطان های گوارشی و لاپاراسکوپی
 • انجام اعمال جراحی کیسه صفرا و مجاری صفراوی

آدرس: تهران، انتهای بلوار کشاورز، بین جمالزاده و قریب، پلاک 35، طبقه دوم، واحد 26

شماره تماس: 02161192999

دکتر اعظم رحیمی

دکتر اعظم رحیمی

دکتر اعظم رحیمی متخصص جراحی عمومی و یکی از بهترین جراح عمومی در تهران هستند. ایشان جزء با تجربه ترین جراحان و پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر رحیمی دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه مازندران سپری کرده اند و بعد از گذراندن دوره عمومی و دریافت مدرک عمومی توانستند وارد دوره تخصص شوند. ایشان فارغ التحصیل جراحی عمومی از دانشگاه تهران هستند.

دکتر رحیمی موفق به کسب فلوشیپ فوق تخصصی جراحی کولورکتال از دانشگاه تهران هستند. افراد می توانند برای انجام جراحی های مختلف به دکتر اعظم رحیمی مراجعه کنند. ایشان جزء پزشکانی با سابقه درخشان و همچنین متبحر به شمار می روند.

خدمات دکتر اعظم رحیمی:

 • معاینه و درمان یبوست
 • جراحی سرطان های دستگاه گوارش و روده،
 • جراحی های بیماری های نشیمنگاهی
 • درمان اختلالات دفع و بی اختیاری مدفوعی

آدرس: پونک، انتهای سردار جنگل جنوبی، نرسیده به نیایش، ساختمان پزشکان آرتمیس، طبقه سوم

شماره تماس: 09336164889

خدمات قابل ارائه بهترین جراح عمومی در تهران

برخی از خدماتی که بهترین جراح عمومی در تهران تحت درمان و مدیریت قرار می دهد به شرح زیر می باشد:

سرطان مقعد، سوء هاضمه، سندروم لینچ، سرطان مری، دیورتیکولیت، چسبندگی شکم، بیوپسی کبدی، بی اختیاری مدفوع، سرطان کیسه صفرا، سنگ کیسه صفرا، کیست های کبدی، سرطان پانکراس، جراحی چاقی و کنترل وزن، خطرات بهداشتی اضافه وزن، بیماری ریفلاکس معده، آدرنالکتومی، هموروئید،کولکتومی، سرطان کبد، سندروم دان، متاستاز کبد، جدا کردن اندام های به هم چسبیده، تعمیرات فتق به صورت لاپاراسکوپی

_سرطان پستان مردان، سرطان پانکراس، سرطان پاراتیروئید، سندروم متابولیک، جراحی برای کاهش خطر ابتلا به سرطان پستان، پانکراتیت حاد، فیستول مقعدی، سرطان پستان، سرطان کولون، پانکراتیت مزمن، سندروم کوشینگ، آپاندیس، عود فتق، آشالازی، ملانوما، یبوست، کولیت، گواتر، چاقی، سرطان مجرای صفراوی، تومورهای خوش خیم کبد و جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی، آندوسکوپی قسمت فوقانی دستگاه گوارش و … می باشد.

خدمات قابل ارائه بهترین جراح عمومی در تهران

 اهداف انجام جراحی عمومی

معمولا بهترین جراح عمومی در تهران انواع جراحی های تنه را انجام می دهد و هدف اصلی ایشان از خدمت رسانی جلب رضایت بیماران و بهبودی سریع تر آن ها می باشد. جراح عمومی اقدامات متعددی را انجام می دهند که به طور کلی برخی از این اقدامات عبارتند از:

انجام جراحی های درمانی: متخصصین جراحی عمومی یکی از مهم ترین نقش های آن ها انجام انواع جراحی های عمومی و درمان بیماری ها است.

انجام جراحی زیبایی و بهبودی سازی شکل ظاهری آن: با توجه به این که جراحان آناتومی کل بدن را می شناسند و در رابطه با بدن و اندام های داخلی مهارت های لازم را دارا می باشند، از این رو در انجام پروتزگذاری و سایر اعمال زیبایی بسیار با تجربه می باشند.

انتقال بافت و پیوند اعضای بدن: پزشکان متخصص عمومی در این زمینه تخصص های لازم را دارا می باشند و یکی از جراحی های درمانی ایشان، پیوند اعضا است.

ترمیم اسکار: جراحان عمومی در ترمیم و درمان مشکلات پوستی نیز بسیار ماهر هستند و انواع اسکارها را از بین میبرند.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را بهترین جراح عمومی در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهرهای دیگر هستید و در جست و جوی بهترین جراح عمومی می باشید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح عمومی در ایران مراجعه کنید و از اطلاعات ارائه شده آن بهره مند شوید.

چگونه می توان بهترین جراح عمومی را انتخاب کرد؟

روش های مختلفی برای شناسایی بهترین جراح عمومی وجود دارد، از جمله: پرس و جو از اطرافیان، مراجعه به بیمارستان ها، تحقیق از پزشکان متخصص و …

هزینه جراحی عمومی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی عمومی رابطه مستقیمی با نوع جراحی، روش انتخابی، تخصص پزشک و تجهیزات به کار برده و … دارد.

آیا جراحی عمومی عوارضی هم دارد؟

به طور کلی باید گفت؛ در صورتی که توسط بهترین جراح انجام شود و مراقبت های قبل و بعد صورت گیرد؛ این جراحی با کمترین عارضه همراه خواهد بود.

5/5 - (13 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.
دکمه بازگشت به بالا