پزشکان

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز【سال1403】❤️ +لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز آشنا کنیم. آنژیوپلاستی عروق کرونر یکی از رایج ترین روش های درمان قلب است. در واقع، آنژیوپلاستی روشی است که برای گشاد کردن عروق کرونر مسدود یا باریک شده به کار می رود. سلامت این عروق به عنوان رگ های خونی اصلی تأمین کننده اکسیژن و خون برای قلب، امری حیاتی است. آنژیوپلاستی عروق کرونر معمولاً در افراد 65 ساله و بالاتر انجام می شود؛ زیرا، احتمال ابتلا به بیماری قلبی در این سنین بیشتر است. برای دستیابی به بهترین نتیجه درمان و حذف عوارض احتمالی آنژیوپلاستی، ضروری است در انتخاب پزشک خود دقت کنید.

آنژیوپلاستی چیست؟

مانند تمام اندام های بدن، قلب نیز به یک منبع دائمی خون نیاز دارد. این خون توسط شریان های کرونری تأمین می شود. در افراد مسن، این شریان ها می توانند باریک و سفت شوند که این حالت به “تصلب شرایین” معروف است و می تواند باعث بیماری عروق کرونر قلب شود. اگر جریان خون به قلب محدود شود، می تواند منجر به احساس درد در قفسه سینه شود که به آن “آنژین” می گویند و معمولاً در اثر فعالیت بدنی یا استرس ایجاد می شود.

در حالی که آنژین را اغلب می توان با مراجعه به بهترین دکتر قلب در شیراز و با استفاده از دارو، درمان کرد؛ اما در برخی مواقع، که مصرف داروها بی اثر است، برای بازگرداندن فرایند خونرسانی به قلب، آنژیوپلاستی عروق کرونر تجویز و انجام می شود. اصطلاح آنژیوپلاستی، به معنای استفاده از بالون برای باز کردن شریان تنگ، باریک یا مسدود شده است. با این حال، بیشتر روش های آنژیوپلاستی مدرن، شامل قرار دادن یک لوله سیمی کوتاه به نام استنت در شریان مسدود شده، در طول عمل می باشد. استنت به طور دائم در جای خود باقی می ماند تا خون آزادانه تر جریان یابد.

آنژیوپلاستی چیست؟

ترکیب آنژیوپلاستی عروق کرونر با استنت گذاری معمولا به عنوان مداخله عروق کرونر از راه پوست (PCI) نامیده می شود. آنژیوپلاستی عروق کرونر در اکثر موارد، به عنوان یک درمان اورژانسی پس از حمله ی قلبی استفاده می شود. از آنجایی که در آنژیوپلاستی نیازی به ایجاد برش های بزرگ در بدن وجود ندارد، معمولاً در اکثر افراد بدون خطر و ایمن انجام می شود. پزشکان از این روش به عنوان یک روش درمانی کم تهاجمی یاد می کنند.

در صورتی که بسیاری از شریان های کرونر شما مسدود و باریک شده‌ باشند، یا ساختار شریان های شما غیرطبیعی باشد، دیگر آنژیوپلاستی مؤثر نخواهد بود. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز ممکن است، “پیوند بای پس عروق کرونر” را برای شما در نظر بگیرد. این روش یک نوع جراحی درمانی تهاجمی است که در آن بخش هایی از رگ خونی سالم از سایر قسمت های بدن گرفته می شود و به شریان های کرونر آسیب دیده متصل می گردد. خون از طریق این رگ ها تغییر مسیر می دهد؛ بنابراین، قسمت های باریک یا گرفتگی رگ ها را دور می زند.

انتخاب بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز

یافتن پزشکان آنژیوپلاستی با وجود دسترسی به اینترنت و شبکه ای از ارتباط های دوستی و خانوادگی کار ساده ای است؛ با یک جستجوی ساده در صفحات وب و یا سؤال از دوستان و همکاران، می توانید به فهرستی از اسامی پزشکان آنژیوپلاستی در منطقه ی زندگی خود دست پیدا کنید. با توجه به نظرات مثبت کاربران و یا تجربه ی مثبت افرادی که قبلا به آن ها مراجعه کرده اند، می توان تا حدودی دکتر آنژیوپلاستی دارای صلاحیت را برگزید. اما، قطعا این حد از بررسی کافی نخواهد بود و باید به عوامل دیگری نیز توجه کنید، زیرا گاهی ممکن است در دام تبلیغات بی اساس افتاده باشید!

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، علاوه بر خوشنام بودن و جلب اعتماد و رضایت مراجعین خود، از مدارک و گواهینامه های معتبر دانشگاهی و مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برخوردار است. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز با سال ها فعالیت در عرصه ی درمان بیماری های قلبی از جمله آنژیوپلاستی، مهارت و توانایی لازم را کسب کرده است.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، سلامت شما را به عنوان اولویت اصلی در نظر می گیرد و گزینه های مالی، آخرین هدف او خواهد بود؛ از این رو، هزینه های عادلانه ای را در نظر می گیرد تا هیچ فردی به خاطر نداشتن پول کافی، از درمان باز نماند. همچنین، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، به رعایت اصول اخلاق حرفه ای پایبند است و بر برقراری ارتباط مؤثر با بیماران تسلط دارد. او در اولین جلسه ی ملاقات با شما، به تمام ابهامات و سؤالاتی که شما را نگران یا ذهنتان را درگیر کرده است، به روشنی پاسخ خواهد داد.

انتخاب بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز

در جلسه ی ملاقات با بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، وی شرح حال کاملی از علائم، داروهایی که مصرف می کنید، سابقه پزشکی و خانوادگیتان دریافت خواهد کرد. گام بعدی، انجام معاینات فیزیکی و تجویز تست های تشخیصی مانند آزمایش خون، ادرار و … نزد بهترین آزمایشگاه در شیراز خواهد بود، تا اطمینان حاصل شود، آیا گزینه ی خوبی برای انجام آنژیوپلاستی هستید یا خیر. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، ممکن است قبل از انجام آنژیوپلاستی، روشی به نام آنژیوگرافی را برای شما در نظر بگیرد.

به این ترتیب که بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز، آنژیوگرافی را برای شما انجام خواهد داد، تا امکان بررسی و مشاهده داخل رگ ها، تشخیص انسداد عروق و محل آن ها  فراهم شود. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز با استفاده از این اطلاعات، در مورد انجام آنژیوپلاستی تصمیم گیری خواهد کرد. گاهی اوقات متخصص قلب شما، بدون داشتن قصد قبلی برای انجام آنژیوپلاستی، در حین استفاده از آنژیوگرافی -تصویربرداری تشخیصی- انجام آنژیوپلاستی را به عنوان بخشی از فرایند آنژیوگرافی و به طور همزمان با آن، جهت رفع انسداد رگ ها، به کار می برد.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز با رعایت اصول بهداشتی و انجام آنژیوپلاستی در محیطی کاملا استرلیزه، و استفاده از جدیدترین تجهیزات پزشکی، خطر عفونت را به حداقل می رساند؛ همچنین، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز با ارائه ی توصیه ها و دستورالعمل های مراقبتی، شما را برای گذراندن دوره ی نقاهت و رسیدن هر چه سریع تر به سلامت و انجام امور روزمره ی زندگی، راهنمایی خواهد کرد.

10 تا از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز را بشناسید!

دکتر سعید صالح پور

دکتر سعید صالح پور

دکتر سعید صالح پور دارای مدرک فوق تخصصی قلب و عروق اند و موفق گردیده اند که خدمات بسیار باکیفیتی را در این حوزه به تمامی بیماران شان ارائه دهند. وی چند صد پرونده موفق در زمینه درمان هر نوع بیماری‌های قلبی تاکنون به پایان رسانده اند و توانسته اند لقب بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز را به خود اختصاص دهند. لازم به ذکر است که دکتر سعید صالح پور در ارائه خدمات پزشکی خود از روش های مدرن پزشکی استفاده می کنند.

خدمات:

 • درمان فشار خون بالا
 • درمان بیماری‌های قلبی عروقی
 • درمان بیماری قلبی مادرزادی
 • درمان تاکیکاردی بطنی و درمان پریکاردیت
 • درمان آریتمی ها و فیبریلاسیون دهلیزی

آدرس : شیراز، خیابان زند، روبروی خیابان بیست متری، خیابان شهید عبائیان، مجتمع پزشکی دی

تلفن تماس : 07132346655

دکتر ساسان عفیفی

دکتر ساسان عفیفی

دکتر ساسان عفیفی دارای فلوشیپ بالن استنت، آنژیوپلاستی و والولوپلاستی می باشد و از این رو جزو برترین پزشکان قلب در شهر بزرگ و تاریخی شیراز محسوب می شود. وی همیشه از دستگاه‌های عالی و حرفه ای در ارائه خدمات پزشکی خود استفاده می‌کنند و موفق گردیده اند که رضایت اکثر اشخاص را در زمینه درمان بیماری‌های قلبی به دست آورند.

خدمات:

 • والولوپلاستی دریچه قلب
 • بستن سوراخ‌های قلب
 • درمان انواع بیماری‌های مادرزادی قلبی
 • تشخیص و درمان آریتمی
 • آنژیوپلاستی و انجام آنژیوگرافی
 • تست ورزش
 • تست گرفتگی عروق قلب

آدرس : شیراز، خیابان زند، بعد از خیابان هفت تیر (20  متری سینما سعدی)، مجتمع پزشکان فارس، طبقه سوم

شماره تماس : 07132330869

دکتر جواد کجوری

دکتر جواد کجوری

دکتر جواد کجوری تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز به پایان رسانده اند و موفق گردیده اند که بورد تخصصی شان را از آن دانشگاه با رتبه عالی دریافت کنند. وی توانسته اند چند صد بیمار را در زمینه جراحی قلب و درمان بیماری‌های قلبی و عروقی کمک کنند و از این رو به عنوان یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز شناخته می شوند. باید این گونه بیان کرد که پروفسور جواد کجوری هم اکنون استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز می‌باشند.

خدمات:

 • تست ورزش و نوار قلب
 • هولتر فشار خون
 • هولتر ضربان قلب
 • اکوکاردیوگرافی
 • درمان بیماری‌های قلبی و عروقی

آدرس : شیراز، بلوار شهید چمران، بلوار نیایش، مجتمع فوق تخصصی نیایش

شماره تماس: 07136540052

دکتر روح الله منصوری

دکتر روح الله منصوری

دکتر روح الله منصوری یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز هستند. ایشان در زمینه قلب و عروق مدرک تخصصی دارند. وی تا به امروز با چندین بیمارستان‌های متعدد شهر شیراز مانند بیمارستان الزهرا، بیمارستان ابن سینا و بیمارستان کوثر همکاری کرده اند و موفق شده اند چندین سال خدمات بسیار حرفه ای را در زمینه درمان بیماری‌های قلب و عروق ارائه دهند. وی در سازمان نظام پزشکی کشور عضو هستند و مدرک فوق تخصصیی اینترونشن و آنژیوپلاستی دارند.

خدمات:

 • کنترل چربی خون و درمان فشار خون
 • نوار قلب و تست ورزش
 • اکوکاردیوگرافی
 • آنژیوپلاستی

آدرس : شیراز، ابتدای معالی آباد، بالاتر از مجتمع تجاری آفتاب فارس، بالاتر از بانک ملت، ساختمان یگانه، طبقه ۲، واحد ۴ ( زنگ شماره ۴)

شماره تماس: 07136362039

دکتر کتایون موثقی

دکتر کتایون موثقی

دکتر کتایون موثقی مدارک تحصیلی شان را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ کرده اند و دارای بورد تخصصی در زمینه قلب و عروق با رتبه عالی کسب کرده اند. وی در حال حاضر در سازمان نظام پزشکی کشور عضویت دارند و از پزشکان بسیار مجربی در حوزه درمان انواع بیماری‌های قلبی می باشند. می توان گفت که دکتر کتایون موثقی عضو انجمن قلب و عروق در کشور نیز می‌باشد.

خدمات:

 • ام آر آی قلب و کاردیولوژی بالینی بزرگسالان
 • اکوکاردیوگرافی و سی تی اسکن قلب
 • الکتروفیزیولوژی و کاردیولوژی کودکان
 • آنژیوگرافی و نوار قلب
 • تست ورزش
 • درمان انواع بیماری‌های قلبی و عروقی

آدرس : شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان شایان ، طبقه 5،واحد 19

شماره تماس : 07132319184

دکتر محمدرضا رادپی

دکتر محمدرضا رادپی

دکتر محمدرضا رادپی‌ یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز می باشند. وی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند و موفق شده اند تا بورد تخصصی شان را در زمینه جراحی عروق از دانشگاه شهید بهشتی با نمره عالی کسب نمایند. وی همیشه خدمات عالی را در مورد درمان انواع بیماری‌های قلبی ارائه داده است و توانسته است با ارائه خدمات حرفه‌ای رضایت بسیاری از بیماران خود را در این زمینه به دست آورد.

خدمات:

 • انجام کلیه جراحی عمومی
 • درمان بیماری‌های مادرزادی مربوط به قلب و عروق
 • بیماری‌های قلبی و عروقی بزرگسالان
 • درمان واریس با جراحی
 • اسکلوروتراپی
 • درمان سکته مغزی و کاروتید
 • همودیالیز

آدرس : شیراز، خیابان معدل، تقاطع فلسطین، ساختمان ۱۱۰، طبقه۵، واحد۹

شماره تماس: 07132317783

دکتر نژند سالک

دکتر نژند سالک

دکتر نژند سالک متخصص قلب و عروق می باشند. ایشان با کسب و اخذ بورد تخصصی در حوزه قلب و عروق بهترین خدمات را در اختیار مردم قرار داده اند. ایشان یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی شیراز در نظر گرفته می‌شود. وی تا به امروز از تجربه همکاری با بیمارستان‌های مختلف شهر شیراز از جمله بیمارستان کوثر، بیمارستان ام آر آی و بیمارستان پیوند را برخوردار می باشند. ایشان توانسته اند رضایت بسیاری از مراجعه کنندگان را در خصوص درمان انواع بیماری‌های قلبی به خود اختصاص دهد.

خدمات:

 • تست ورزش درمان فشار خون
 • آنژیوپلاستی و آنژیوگرافی
 • درمان تپش قلب
 • هولتر قلب

آدرس : شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه 3،ساختمان تجاری پزشکی نوین فارس، طبقه 3،واحد 204

شماره تماس: 07132317633

دکتر پرهام استوان

دکتر پرهام استوان

دکتر پرهام استوان مدرک تخصصی در حوزه قلب و عروق دارند و موفق گردیدند که دوران فوق تخصصی شان را در زمینه والوپلاستی و آنژیوگرافی با موفقیت طی کرده اند. وی به مدت چند سال خدمات با ارزشی را در زمینه درمان هر نوع بیماری‌های قلبی و عروقی ارائه داده اند و موفق شده اند با ایجاد تجربه کاری عالی در این زمینه جزو بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز محسوب شوند.

خدمات:

 • هولتر ضربان قلب
 • تست ورزش و نوار قلب
 • درمان بیماری‌های قلبی و عروقی و واریس
 • والوپلاستی و آنژیوپلاستی
 • درمان بیماری‌های مادرزادی مربوط به قلب و عروق

آدرس : شیراز، تقاطع هدایت غربی و فلسطین روبروی اداره عشایری، ساختمان فرهاد، طبقه اول

شماره تماس : 09388555288

دکتر کاووس جمالی

دکتر کاووس جمالی

دکتر کاووس جمالی یکی از بهترین متخصصین قلب هستند. ایشان به علت اخذ مدررک فلوشیپ آنژیوپلاستی و استنت به عنوان یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز شناخته می شوند. وی در سازمان نظام پزشکی کشور عضویت دارند و همه عمل ها و خدمات پزشکی شان را تحت نظر این سازمان ارائه می‌دهند. می توان بیان کرد که دکتر کاووس جمالی موفق گردیدند تجربه کاری فوق العاده درخشانی را در زمینه درمان انواع بیماری‌های قلبی در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

خدمات:

 • درمان فشار خون بالا
 • درمان گرفتگی عروق قلب
 • آنژیوپلاستی و آنژیوگرافی

آدرس : شیراز، خیابان قصرالدشت، بعد از زیرگذر شاهد، بیمارستان کوثر

شماره تماس: 09207202646

دکتر آرش یزدان شناس

دکتر آرش یزدان شناس

دکتر آرش یزدان شناس مدرک فوق تخصصی در حوزه قلب و عروق دارند و ایشان در حوزه قلب و عروق موفق شده اند خدمات فوق تخصصی را برای هر یک از بیماران قلبی و عروقی ارائه دهند. وی در حوزه درمان بیماری‌های قلبی و فشارخون بالا موفق بوده اند. ایشان یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز می باشند.

خدمات :

 • درمان فشار خون بالا
 • درمان بیماری‌های قلبی عروقی
 • درمان بیماری قلبی مادرزادی
 • درمان تاکیکاردی بطنی و درمان پریکاردیت
 • درمان آریتمی ها و فیبریلاسیون دهلیزی
 • دکتر بالون دریچه میترال

آدرس : شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، بَر زند، نبش کوچه ۴۵، جنب بانک سامان، ساختمان پزشکان آراد،طبقه دوم، حدفاصل خیابان فلسطین (باغشاه) و خیابان هفت تیر (بیست متری )

تلفن تماس : 09174466776

مزایای و عوارض انجام آنژیوپلاستی

در بیشتر موارد، بعد از انجام آنژیوپلاستی، توسط بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، جریان خون از طریق عروق کرونر بهبود می یابد. بسیاری از افراد به خوبی متوجه می شوند که علائم آن ها به طور قابل توجهی بهتر شده است و می توانند فعالیت های بیشتری را نسبت به قبل از انجام آنژیوپلاستی، انجام دهند. اگر حمله قلبی داشته اید، انجام آنژیوپلاستی توسط بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز می تواند شانس زنده ماندن شما را بیش از داروهای لخته شکن یا ترومبولیز افزایش دهد. همچنین، آنژیوپلاستی می تواند احتمال ابتلا به حمله قلبی بعدی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

مزایای و عوارض انجام آنژیوپلاستی

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز با مهارت و تجویز به موقع خود، سلامت قلب و عروق شما را تضمین خواهد کرد. خطر عوارض جدی ناشی از انجام آنژیوپلاستی عروق کرونر توسط بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، به طور کلی ناچیز است، اما این موضوع به عواملی مانند: سن، وضعیت سلامت عمومی شما و این که آیا یک حمله قلبی داشته اید یا نه، بستگی دارد. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز خاطر نشان می کند، مشکلات جدی که ممکن است در نتیجه آنژیوپلاستی رخ دهد، عبارتند از:

 • سکته مغزی
 • حمله ی قلبی
 • خون ریزی بیش از حد

هر چند احتمال وقوع این عوارض بسیار نادر است؛ اما، در صورتی که آنژیوپلاستی توسط پزشکان فاقد مهارت و صلاحیت انجام شود، رخ دادن این عوارض غیرممکن نخواهد بود. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز با ارائه ی دستورالعمل های مراقبتی بعد از آنژیوپلاستی، شما را در پیشگیری از بروز این عوارض یاری خواهد کرد.

چگونگی انجام آنژیوپلاستی

آنژیوپلاستی عروق کرونر معمولاً در اتاقی به نام آزمایشگاه کاتتریزاسیون انجام می شود تا در اتاق عمل. این اتاق مجهز به تجهیزات تصویربرداری و  اشعه ایکس است و به بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز اجازه می دهد تا روند کار را روی یک صفحه نمایش نظارت کند. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز از شما می خواهد، به پشت دراز بکشید. آنژیوپلاستی عروق کرونر با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود، به این معنی که شما در حین انجام عمل هوشیار و به هوش خواهید بود، همچنین، شما به یک مانیتور قلب متصل می شوید.

در مرحله ی بعد، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، یک لوله انعطاف پذیر نازک به نام کاتتر را از طریق یک برش در کشاله ران، مچ دست یا بازو، وارد یکی از شریان های شما کرده و به شریان کرونر آسیب دیده، هدایت می کند. هنگامی که کاتتر در جای خود قرار می گیرد،  بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، یک سیم نازک در طول شریان کرونر آسیب دیده به سمت پایین هدایت می شود و یک بالون کوچک را به بخش آسیب دیده شریان می رساند.

چگونگی انجام آنژیوپلاستی

سپس، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز، آن بالون را باد می کند، تا شریان را گشاد کند و رسوبات چربی را در دیواره سرخرگ له کرده و با برداشتن بالون تخلیه شده، خون آزادانه تر در آن جریان یابد. اگر از استنت استفاده شود، قبل از قرار دادن بالون، در اطراف بالون قرار می گیرد. هنگامی که بالون باد می شود، استنت منبسط شده و زمانی که بالون خالی و از شریان خارج می شود، استنت همچنان در جای خود باقی می ماند.

آنژیوپلاستی عروق کرونر معمولاً بین 30 دقیقه تا 2 ساعت طول می کشد. اگر تحت درمان برای بیماری آنژین هستید، معمولاً می توانید در همان روز یا روز بعد از انجام عمل آنژیوپلاستی به خانه بروید. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز به شما توصیه خواهد کرد، برای حداقل یک هفته از بلند کردن اجسام سنگین، انجام فعالیت های بدنی شدید، ورزش و رانندگی اجتناب کنید. البته لازم به یادآوری است، اگر به دنبال حمله قلبی در بیمارستان بستری شده اید، ممکن است لازم باشد چند روز بعد از عمل آنژیوپلاستی در بیمارستان بمانید.

کلام آخر

سالانه هزاران نفر جان خود را در اثر بیماری هایی ناشی از انسداد عروق قلبی از دست می دهند. سبک زندگی، عدم تحرک، تغذیه نامناسب، محیط پر اضطراب امروزی و… خطر حملات قلبی را بیش از گذشته، افزایش داده است. از این رو، انجام معاینات دوره ی نزد متخصصین قلب و عروق، امری مهم و ضروری است؛ در صورت تشخیص به موقع وجود انسداد در عروق کرونر، درمان با استفاده از روش آنژیوپلاستی به سادگی قابل انجام است؛ اما تنها پزشکان دارای مهارت و دانش، از توانایی برگرداندن جریان عادی خون به رگ های شما بر می آیند.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با  بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.9/5 - (16 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا