پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح پلاستیک در شیراز【سال1403】❤️ + لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح پلاستیک در شیراز آشنا کنیم. جراحی پلاستیک با رفع طیف وسیعی از مشکلات جسمی، روحی، اجتماعی و با افزایش اعتماد به نفس افراد، می تواند موفقیت بیشتری را برای آن ها به ارمغان آورد. امروزه، جراحی های پلاستیک علاوه بر رفع مشکلات مادرزادی و ناهنجاری های ناشی از حوادثی مانند تصادف، در زمینه زیبایی، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. افرادی که از انجام جراحی پلاستیک نتایج رضایت بخشی دریافت کرده اند، دیگران را به انجام این نوع جراحی، ترغیب می کنند. اما، تنها توصیه سایرین برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک در شیراز کافی نیست؛ با توجه به حساسیت موضوع، انتخاب جراح واجد شرایط بسیار مهم است.

جراحی پلاستیک چیست؟

جراحی پلاستیک عبارت است از بازسازی، ترمیم یا بازیابی ظاهر و گاهی اوقات عملکرد اعضای بدن. جراحی پلاستیک، شامل جراحی های ترمیمی مانند پیوند پوست و ترمیم نقایص مادرزادی و همچنین جراحی زیبایی می شود. در واقع، همه جراحی های پلاستیک، جراحی زیبایی نیستند. جراحی زیبایی، نوعی جراحی پلاستیک محسوب می شود که با هدف زیبایی و نه به منظور سلامتی، انجام می شود.

البته استثناهایی مانند جراحی رفع شکاف کام وجود دارد؛ معمولاً، جراحی زیبایی انتخابی است که فرد زمانی که می خواهد قسمتی از بدنش متفاوت به نظر برسد، انجام می دهد. در حالی که افراد در هر سنی به دلایل زیبایی و ترمیمی به جراحی پلاستیک روی می آورند، افراد بین 40 تا 54 سال اکثر بیماران جراحی زیبایی را تشکیل می دهند. طبق تحقیقات پزشکان، نود و یک درصد از تمام عمل های زیبایی بر روی زنان انجام می شود، اما مردان نیز به طور فزاینده ای جراحی پلاستیک را انتخاب می کنند.

جراحی پلاستیک چیست؟

هیچ شکی وجود ندارد که جراحی پلاستیک می تواند کیفیت زندگی افراد را بهبود بخشد. مطالعات نشان داده اند که روش های پزشکی زیبایی، تأثیر مثبتی بر شرایط عاطفی دریافت کنندگان دارند. با این حال، این اخطار وجود دارد که برخی افراد ممکن است به انجام این نوع جراحی ها معتاد شوند. اعتیاد به جراحی پلاستیک به عنوان یک اختلال رفتاری تعریف می شود؛ در این حالت، فرد می خواهد ظاهر خود را از طریق جراحی پلاستیک به طور مداوم تغییر دهد.

انتخاب بهترین جراح پلاستیک در شیراز

هر چند جراحی پلاستیک بسیار متداول و رایج است؛ اما، به این معنا نیست که انتخاب برای انجام یک روش، به سادگی حضور در مطب جراح، در روز جراحی است. بایدها و نبایدهای زیادی در طول فرایند جراحی پلاستیک وجود دارد و مهم است که قبل از جراحی به آن ها عمل کنید. اولین قدم، انتخاب یک جراح پلاستیک دارای تحصیلات دانشگاهی و مدارک معتبر تخصصی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مانند بهترین جراح پلاستیک در شیراز است.

رضایت مراجعین قبلی از بهترین جراح پلاستیک در شیراز در حدی است که در اکثر موارد، بیمارانی که یک نوع جراحی پلاستیک و زیبایی را در بهترین کلینیک زیبایی در شیراز انجام داده اند، برای انواع دیگر این جراحی ها نیز مجددا اقدام می کنند و از سوی دیگر، بهترین جراح پلاستیک در شیراز را به دیگران توصیه می کنند. بنابراین، برای یافتن و انتخاب بهترین جراح پلاستیک در شیراز می توانید، از نظرات مراجعین قبلی و همچنین، عکس نمونه کارهای بهترین جراح پلاستیک در شیراز استفاده کنید.

بهترین جراح پلاستیک در شیراز، می داند انجام جراحی پلاستیک، تصمیم بسیار مهمی در زندگی شماست. از این رو، برای بهترین جراح پلاستیک در شیراز، تأمین بهترین نتیجه در کنار حفظ سلامتی و رضایت شما، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بهترین جراح پلاستیک در شیراز تلاش می کند، جراحی پلاستیک را مطابق با شرایط و انتظارات هر فرد، به صورت منحصر به فرد با تکنیک های استاندارد و نوین انجام دهد.

انتخاب بهترین جراح پلاستیک در شیراز

بهترین جراح پلاستیک در شیراز، معمولا دو بار قبل از جراحی پلاستیک، شما را ویزیت می کند. در ویزیت اول توضیحات لازم را ارائه و به سؤالات شما پاسخ می دهد. سپس از شما می خواهد، خوب فکر کنید و اگر سؤالات دیگری برایتان پیش آمد، آن ها را یادداشت کنید، تا در جلسه ی ویزیت بعدی، فرصت داشته باشد، بهتر درباره جراحی و مسائل مربوط به آن اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد. بیمارانی که اطلاعات کافی را از بهترین جراح پلاستیک در شیراز دریافت کرده اند، معمولا با آمادگی بیشتری عمل می کنند و دوران نقاهت را با سرعت بیشتر و بهتر، سپری خواهند کرد.

2/2 درصد از مردان و 2/5 درصد از زنان از اختلال بدشکلی بدن (BDD) رنج می برند. اغلب، آن ها فکر می کنند، یک مشکل اساسی دارند که نیاز به رفع آن است. مشکلی که هیچ کس حتی نمی تواند آن را تشخیص دهد. این اختلال را می توان توسط یک متخصص سلامت روان تشخیص داد و درمان کرد و نیازی به انجام جراحی پلاستیک نیست. از این رو، بهترین جراح پلاستیک در شیراز به شما توصیه خواهد کرد تا با انتظارات واقع بینانه تصمیم گیری کنید.

بهترین جراح پلاستیک در شیراز، با استفاده از روش های نوین و مطابق با استاندارد جهانی به بهترین شکل ممکن جراحی پلاستیک و زیبایی شما را انجام خواهد داد. بهترین جراح پلاستیک در شیراز به شما این اطمینان را خواهد داد که جراحی پلاستیک بسیار ساده تر از چیزی است که فکر می کنید؛ در واقع، استفاده از روش های جدید و سرپایی، همچنین، امکان برش های کوچک علاوه بر کاهش عوارض، کمترین زمان نقاهت، بهبودی سریع، جای عمل محدود را نیز سبب می شود. ما در ادامه فهرستی از بهترین جراح پلاستیک در شیراز را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

10 تا از بهترین جراح پلاستیک در شیراز را بشناسید!

رایج ترین جراحی های پلاستیک

پنج عمل جراحی پلاستیک رایج، که توسط بهترین جراح پلاستیک در شیراز ارائه می شوند، عبارتند از:

  • پروتز سینه
  • لیفت صورت
  • جراحی پلک
  • لیپوساکشن
  • جراحی بینی

از سوی دیگر، پنج روش رایج کم تهاجمی جراحی پلاستیک عبارتند از:

  • تزریق بوتاکس
  • لیزر موهای زائد
  • میکرودرم ابریژن
  • پرکننده های پوستی
  • لایه برداری شیمیایی

جراحی های دیگری که اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده اند، شامل بزرگ کردن چانه و لب و همچنین کاشت پروتز و لیفت باسن می باشند. صرف نظر از این که چه نوع جراحی و رویه ای را انتخاب می کنید، مهم این است که درک کنید، هر کدام از روش های ذکر شده، چه خطرات و هزینه هایی دارند؛ بنابراین، باید قبل از تصمیم‌گیری نهایی، درباره آن ها تحقیق کنید. بهترین جراح پلاستیک در شیراز در جلسه مشاوره، این اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهد داد.

شرایط لازم برای انجام جراحی پلاستیک

قبل از این که به جراحی پلاستیک فکر کنید، باید از خود بپرسید: آیا به اندازه کافی برای انجام آن سالم هستید یا خیر. بعد از جلسه ی مشاوره با بهترین جراح پلاستیک در شیراز وی برای شما تست های تشخیصی را قبل از جراحی، تجویز خواهد کرد؛ از جمله آزمایش خون، تصویربرداری از قفسه سینه و الکتروکاردیوگرام (EKG). اکثر افرادی که این آزمایشات رایج را قبل از جراحی با موفقیت پشت سر بگذارند، از نظر سلامت، کاندیدای عالی برای جراحی پلاستیک هستند. می توانید برای دریافت نتایج معتبر آزمایشگاهی، به بهترین آزمایشگاه در شیراز مراجعه کنید.

شرایط لازم برای انجام جراحی پلاستیک

اطمینان حاصل کنید که کل سابقه پزشکی خود را در اختیار بهترین جراح پلاستیک در شیراز گذاشته اید. اگر مشکلات سلامتی خود را پنهان کنید، بهترین جراح پلاستیک در شیراز نمی تواند ارزیابی دقیقی از سلامت شما ارائه دهد و اگر مشکلی پیش بیاید، غیرقابل جبران خواهد بود! دروغ گفتن به بهترین جراح پلاستیک در شیراز، در صورت بروز عوارض، وی را از مسئولیت معاف می کند. برخی از بیماری ها یا اختلال در سلامتی، ممکن است شما را از انجام جراحی پلاستیک باز دارد؛ اما، آیا ترجیح می دهید زنده بمانید یا یک جسد باشید که از نظر زیبایی تقویت شده است؟!

کلام آخر

جراحی پلاستیک با هدف برطرف کردن عیوب قسمت های مختلف بدن، علاوه بر زیبایی، اعتماد به نفس و حس مثبت را به فرد تحت درمان باز می گرداند. محبوبیت جراحی پلاستیک در سراسر جهان، به سرعت در حال افزایش است. چه بخواهید جراحی پلاستیک ترمیمی مانند اصلاح انحراف بینی انجام دهید تا به درستی نفس بکشید و چه به دنبال ظاهری زیباتر باشید؛ مثلا با کاشت پروتز گونه، مهم ترین مسئله انتخاب بهترین جراح پلاستیک در شیراز است تا بتواند با دانش، مهارت و راهنمایی های خود، شما را در مسیر درست هدایت کرده، زیبایی و سلامت را به شما هدیه کند.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با  بهترین جراح پلاستیک در شیراز آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.7/5 - (19 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا