جراحی زیبایی

بهترین جراح زیبایی در شیراز【سال1403】❤️ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین جراح زیبایی در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید در صورت نیاز به آن ها مراجعه کرده و از خدمات گوناگون در حوزه زیبایی بهره مند شوید. میل به زیبایی و زیباتر دیده شدن یکی از نیازهای اصلی تمامی افراد می باشد که همواره به دنبال آن بوده و برای داشتن آن تلاش می کنند. بهترین جراح زیبایی در شیراز می تواند با انجام جراحی هایی مانند تزریق ژل و یا بوتاکس، جراحی زیبایی بینی و یا جراحی زیبایی پلک، قسمت های گوناگون صورت شما را تحت جراحی قرار داده و زیبایی آن را دو چندان نمایند. اگر شما عزیزان نیز به دنبال بهترین جراح زیبایی در شیراز می باشید تا از خدمات ارزنده او بهره مند شوید، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

جراح زیبایی کیست؟

جراح زیبایی فردی می باشد که در رشته تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی تحصیل کرده باشد و قادر باشد با انجام جراحی های مختلف، زیبایی صورت و یا اندام شما را افزایش داده و موجب افزایش اعتماد به نفس شما شود. بلفاروپلاستی، ابدومینوپلاستی، رینوپلاستی و برداشتن ضایعات پوستی، از مهم ترین جراحی های پیشرفته در حوزه زیبایی محسوب می شوند که هم اکنون توسط جراحان زیبایی در شهرهای مختلف کشور ارائه داده می شوند.

این پزشکان می‌ توانند افرادی را که در اثر سوانحی مانند آتش سوزی و یا تصادفات سنگین دچار نقص در صورت و بدن خود شده اند را نیز بهبود بخشند و زیبایی را به آن‌ ها باز گردانند. متخصصان زیبایی می توانند با مهارت خود در جراحی، بخش های مختلف صورت و یا اندام افراد را دچار تغییراتی نمایند که موجب زیباتر دیده شدن آن ها شود.

بهترین جراح زیبایی در شیراز می تواند احساس خوشایند زیباتر دیده شدن را با انجام جراحی های مانند جراحی بینی و یا جراحی پلک به مراجعین خود ببخشد و موجب افزایش رضایت آن ها شود. شما عزیزان می بایست پیش از انجام هرگونه جراحی زیبایی، اطلاعات دقیقی از جراح زیبایی خود مطالعه نمایید تا بهترین جراح زیبایی در شیراز را پیدا کرده و از خدمات ارزنده او بهره مند شوید.

همچنین اگر شما عزیزان به دنبال بازگرداندن زیبایی به اندام خود هستید، می توانید به بهترین جراح پیکر تراشی در شیراز مراجعه کرده و از خدمات بی نظیر او بهره مند شوید.

جراح زیبایی کیست؟

ویژگی بهترین جراح زیبایی در شیراز

در سرتاسر شهر پهناور شیراز، پزشکان بسیاری در زمینه انجام جراحی های زیبایی مشغول به فعالیت می باشند که برخی از آن ها دارای صلاحیت لازم نمی باشند و می توانند مشکلات بسیاری برای شما عزیزان به وجود آورند. اگر شما نیز به دنبال بهترین جراح زیبایی در شیراز می باشید که بتواند زیبایی را با استفاده از جراحی به بخش ها مختلف صورت و یا بدن شما باز گرداند، می بایست به موارد زیر توجه فرمایید:

 • بهترین جراح زیبایی در شیراز می بایست در بهترین کلینیک های زیبایی موجود در سطح شهر مشغول به ارائه خدمات به مراجعان خود باشد
 • بهترین جراح زیبایی در شیراز می بایست مدارک تخصصی خود در زمینه جراحی زیبایی را از مراکز علمی و برترین دانشگاه های پزشکی سطح کشور دریافت نموده باشد.
 • پزشک منتخب شما در زمینه جراحی زیبایی می بایست از برترین متد های زیبایی در جراحی های مربوط به زیبایی صورت و بدن شما استفاده نماید.
 • بهترین جراح زیبایی در شیراز می بایست سطوح قیمتی مناسبی را برای مشتریان و مراجعان خود در نظر بگیرد و جراحی خود را با کیفیت بالایی به اتمام برساند.
 • پزشک منتخب شما می بایست جراحی های گوناگون خود در حوزه زیبایی اندام و یا زیبایی چهره را به گونه ای انجام دهد که کم ترین عوارض را پس از جراحی از خود به جای بگذارد.
 • پزشک معالج شما می بایست تقارن و تعادل اجزای صورت و بدن شما را حفظ کرده و فرم آن ها را بهبود بخشد.

10 تا از بهترین جراح زیبایی در شیراز را بشناسید!

دکتر اورانوس داسمه

دکتر اورانوس داسمه

اولین بانوی فوق تخصص جراحی پلاستیک در جنوب کشور می باشد .دکتر اورانوس داسمه متخصص جراحی پلاستیک در شیراز مشغول به کار است.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • جراحي زيبايي ابدومينوپلاستي
 • لیپوساکشن بدن
 • درمان افتاگی سینه زنان
 • لیفت باسن
 • پروتز سینه

آدرس : شیراز، بولوار معالی آباد، نبش خیابان رهبرماه، مجتمع تجاری اداری آفتاب فارس طبقه 

شماره تماس : 09170525211

دکتر احسان رحمانیان

دکتر احسان رحمانیان

دکتر احسان رحمانیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی قفسه سینه و شکم متخصص جراحی پلاستیک ترمیمی می باشد. آنها مشاوره تخصصی جراحی دارند. وی به مدت 5 سال استاد دانشگاه و مدیر گروه جراحی بوشهر و یک سال ریاست بیمارستان حافظ شیراز بود. او بیش از هزار عمل جراحی زیبایی سینه و شکم انجام داده است. او در دفتر خود از دستگاه های مدرن و روش های جدید استفاده می کند.

خدمات:

 • ابدومینوپلاستی
 • پیکر تراشی کل بدن
 • لیپوماتیک شکم و پهلو و پشت و بازو و ران ها
 • لیپوماتیک غبغب
 • ماموپلاستی
 • لیفت سینه
 • پروتز سینه
 • تزریق چربی به باسن
 • تزریق جربی به صورت
 • تزریق چربی به ناحیه تناسلی

آدرس: شیراز قدوسی غربی خیابان محلاتی جنوبی نبش کوچه 12 ساختمان اشرفیه طبقه 3 واحد 7

شماره تماس: 09178855919

دکتر سیدسعیدرضاتوفیقی

دکتر سیدسعیدرضاتوفیقی

دکتر سید سعید رضا توفیقی عضو هیئت مدیره گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. وی دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی گوش (اتولوژی و نوروپاتولوژی) از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.

خدمات:

 • کلیه اعمال جراحی میکروسکوپی واندوسکوپی گوش
 • جراحی اندوسکوپیک بینی وسینوس
 • جراحی زیبایی بینی
 • تزریق بوتاکس جهت رفع وپیشگیری از چین وچروک پیشانی،دور چشم وبالا بردن ابرو
 • تزریق چربی وفیلرجهت گونه گذاری،برجسته سازی لب ها،جوان سازی پوست،رفع خط خنده وچین وچروک صورت وگردن.
 • جراحی زیبایی پلک(بلفاروپلاستی)جهت رفع افتادگی وپف الودگی پلکها
 • جراحی زیبایی غبعب
 • پروتز گونه وچانه

آدرس: شیراز ،تقاطع فلسطین و قصرالدشت، ساختمان سبحان طبقه اول ، واحد 2

شماره تماس : 09175035808

دکتر مهدی مجرب

دکتر مهدی مجرب

دکتر مهدی مجرب متخصص جراحی عمومی مجرب از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد.

خدمات:

 • جراحی زیبائی شکم و پیکرتراشی(ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک )
 • جراحی زیبائی کوچک کردن سینه(ماموپلاستی و ماستوپکسی )
 • جراحی بزرگ کردن سینه(پروتز سینه)
 • برداشتن غبغب با لیپوماتیک
 • جراحی زیبائی پلک بالا و پایین(بلفاروپلاستی )
 • جراحی برداشتن چربی داخل دهانی(بوکال فت )
 • جراحی برای کاهش فاصله لب و بینی(سنترال لب)

آدرس:  بلوار مطهری شمالی (زرگری )روبروی دانشکده علوم قرآنی ساختمان میرداماد ۲طبقه ۱واحد۱

شماره تماس: 07136282901

دکتر سینا غیاثی حافظی

دکتر سینا غیاثی حافظی

وی در سال 1387 موفق به اخذ دیپلم فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه ایران شد و در همان سال موفق به اخذ دیپلم فوق تخصصی با بالاترین درجه علمی گردید. عضو انجمن علمی و تخصصی جراحان ایران می باشد و عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک ISAPS می باشد .

آدرس : شیراز، ستارخان، ابتدای کوچه 17، مجتمع خضرا 2 ، طبقه 7، واحد 65

شماره تماس :07136494901

 دکتر محمد مهدی مهرابی

 دکتر محمد مهدی مهرابی

دکتر محمدمهدی محرابی جراح پلاستیک و زیبایی خوب در شیراز می باشد ، . دکتر محمد مهدی مهرابی خدمات بسیاری همچون جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی سینه، لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی سینه، بلفاروپلاستی، جراحی گوش، جراحی های زیبایی صورت، لیپوماتیک و پیکرتراشی، پروتز و لیفت پستان، جراحی زیبایی پلک، ژنیکوماستی و کاشت مو و غیره به بیماران ارائه میدهند.

هزینه جراحی بینی، هزینه جراحی شکم، هزینه جراحی سینه و هزینه جراحی کانتورینگ بدن پس از ویزیت بیمار و مشاوره کامل، انتظارات بیمار و هزینه های بستری توسط دکتر محرابی تعیین می شود.

آدرس: شیراز قصرالدشت نبش کوچه ۵۳ ساختمان نوین طبقه سوم واحد ۳۰۲

شماره تماس :09384381518

دکتر ابراهیم حاتمی پور

دکتر ابراهیم حاتمی پور

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح پلاستیک و زیبایی در شیراز خوب است.  دکتر ابراهیم حاتمی پور خدمات بسیاری همچون جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی سینه، لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی سینه، بلفاروپلاستی، جراحی گوش، جراحی های زیبایی صورت، لیپوماتیک و پیکرتراشی، پروتز و لیفت پستان، جراحی زیبایی پلک، ژنیکوماستی و کاشت مو و غیره به بیماران ارائه میدهند.

تا امروز 1 بیمار به دکتر ابراهیم حاتمی پور امتیاز داده اند و 5767 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار جمع آوری شده از بیماران به طور متوسط ​​100 درصد از دکتر ابراهیم حاتمی پور راضی بوده اند.

آدرس: شیراز، تقطع قصردشت و عفیف آباد ، جنب بانک ملی، طبقه دوم بانک کشاورزی

شماره تماس : 07136287073

دکتر محمد تقی ایمانی

دکتر محمد تقی ایمانی

دکتر محمد تقی ایمانی جراح پلاستیک و زیبایی در شیراز خوب است.  دکتر محمد تقی ایمانی خدمات بسیاری همچون جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی سینه، لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی سینه، بلفاروپلاستی، جراحی گوش، جراحی های زیبایی صورت، لیپوماتیک و پیکرتراشی، پروتز و لیفت پستان، جراحی زیبایی پلک، ژنیکوماستی و کاشت مو و غیره به بیماران ارائه میدهند.

دکتر محمد تقی ایمانی در شاخه فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی فعالیت می کند.

آدرس: شیراز، خیابان کریم خان زند، نزدیک به هتل پارس، ساختمان پارسیان، طبقه سوم

شماره تماس : 32332046

دکتر محمد حسین رجبیان

دکتر محمد حسین رجبیان

دکتر محمد حسین رجبیان جراح پلاستیک و زیبایی در شیراز خوب است. دکتر محمد حسین رجبیان خدمات بسیاری همچون جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی سینه، لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی سینه، بلفاروپلاستی، جراحی گوش، جراحی های زیبایی صورت، لیپوماتیک و پیکرتراشی، پروتز و لیفت پستان، جراحی زیبایی پلک، ژنیکوماستی و کاشت مو و غیره به بیماران ارائه میدهند. 

دکتر محمدحسین رجبیان در شاخه فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی فعالیت می کند.

آدرس: شیراز ،خیابان قصرالدشت ،بالاتر از چهار راه زرگری، نرسیده به کوچه ۵۸

شماره تماس : 36276369

دکتر بابک باقری

دکتر بابک باقری

دکتر بابک باقری جراح پلاستیک و زیبایی در شیراز خوب است. دکتر بابک باقری خدمات بسیاری همچون جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی سینه، لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی سینه، بلفاروپلاستی، جراحی گوش، جراحی های زیبایی صورت، لیپوماتیک و پیکرتراشی، پروتز و لیفت پستان، جراحی زیبایی پلک، ژنیکوماستی و کاشت مو و غیره به بیماران ارائه میدهند.

آدرس: استان فارس، شهر شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، نزدیک بیمارستان شفا، بین خیابان هفت تیر (20 متری سینما سعدی) و فلسطین (باغشاه)، ساختمان مهر، طبقه دوم

شماره تماس :0713231767

خدمات قابل ارائه توسط بهترین جراح زیبایی

بهترین جراح زیبایی در شیراز می تواند با انجام جراحی مانند لیپوساکشن، بخش عمده چربی های انباشته شده در بدن شما را تخلیه نماید و شما را به اندام ایده آل خود برساند. او می تواند با انجام جراحی رینوپلاستی، تمامی عیب و نقص های بینی شما را رفع کرده و بینی کاملا متناسب با اجزای دیگر صورت شما را به وجود آورد. این مورد از مهم ترین دلایل زیبایی می باشد که می‌ تواند زیبایی صورت شما را دوچندان نماید.

همچنین بهترین جراح زیبایی در شیراز، با بررسی پلک شما می تواند نتیجه بگیرد که آیا صورت شما نیاز به انجام جراحی پلک یا بلفاروپلاستی دارد یا خیر؛ جراحی بلفاروپلاستی می تواند با برداشتن پف پلک شما، نقش ویژه‌ ای در زیباتر دیدن دیده شدن چشم های شما داشته باشد.

همانگونه که می دانید یکی از مهم ترین فاکتور های زیبایی در صورت، زیبایی چشم می باشد که با جراحی بلفاروپلاستی افزایش خواهد یافت. همچنین اگر شما عزیزان در صورت افزایش سن دچار چین و چروک در پوست خود شده اید، می توانید به بهترین جراح زیبایی در شیراز مراجعه نمایید تا با ارائه خدماتی مانند لیفتینگ صورت زیبایی را به پوست و صورت شما باز گرداند.

خدمات قابل ارائه توسط بهترین جراح زیبایی

انواع جراحی زیبایی

جراحی زیبایی ساختاری: این جراحی برای افرادی انجام می شود که با نقص هایی در زمان تولد مواجه هستند. از مهم ترین نقص های تولد می توان به شکاف لب و یا برجستگی لاله گوش اشاره کرد که در اثر جراحی زیبایی ساختاری از بین خواهند رفت. توسط جراحی زیبایی ساختاری می توان مشکلات ایجاد شده در نتیجه سوانح رانندگی و یا سوختگی را نیز بهبود بخشید.

جراحی زیبایی صورت: این نوع جراحی همان گونه که از نام او پیداست، جراحی برای بهبود ویژگی‌ های ظاهری صورت می باشد که شامل مواردی مانند لیفت صورت، لیفت چشم، پروتز چانه و گونه، لیپوساکشن و رفع چین و چروک ها می شود. جراحی زیبایی صورت دچار حساسیت بالایی می باشد و برای انجام آن می‌ بایست به بهترین جراح زیبایی در شیراز مراجعه نمایید تا کم ترین آسیب و عوارض را به دنبال داشته باشید.

همچنین اگر شما عزیزان قصد افزایش زیبایی لب های خود با روش هایی مانند تزریق ژل را دارا می باشید و یا به دنبال رفع چین و چروک و افتادگی پوست خود هستید، می توانید به بهترین دکتر تزریق چربی در شیراز مراجعه نمایید و از خدمات ارزنده او بهره مند شوید.

کلام آخر

جراح زیبایی فردی می باشد که با دانش بالای خود در حوزه جراحی پلاستیک و زیبایی می تواند نواحی گوناگون صورت و یا اندام شما را مورد جراحی قرار داده و زیبایی آن ها را افزایش دهد. با مراجعه به بهترین جراح زیبایی در شیراز می توانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و زیبایی خود دو چندان نمایید.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین جراح زیبایی در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها زیبایی را به اندام و صورت خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

4.1/5 - (7 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا