پزشکان

بهترین داروخانه در تهران ❤️【سال 1402】+ لیست 10تایی

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را بهترین داروخانه در تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با داروخانه ها به شما عزیزان ارائه دهیم. از آن جایی که تهران یکی از شهر های بسیار بزرگ است و افراد بسیار زیادی در آن زندگی می کنند، طبیعی است که بروز هرگونه بیماری در یک شهر بزرگ و پرجمعیت شایع باشد. پس این نکته کاملا طبیعی است که در تهران افراد زیادی بیمار شوند و نیاز به دارو برای درمان داشته باشند. از این رو در این شهر بزرگ تعداد بالایی داروخانه وجود دارد که ما در ادامه لبستی از بهترین داروخانه در تهران را به شما معرفی کنیم. داروخانه ای که تمامی داروها را دارا باشد و هم امکان دسترسی آسان برای منطقه را داشته باشد.

داروخانه کجاست؟

به طور کلی داروخانه یک فروشگاه ضروری برای همه افراد جامعه است. فروشگاهی که در آن می توانید انواع و اقسام دارو ها و محصولات بهداشتی را پیدا کنید. معمولا داروخانه ها در محلی احداث می شوند که امکان دسترسی راحتی داشته باشد. همان طور که می دانید مراکزی همانند بیمارستان ها، کلینیک‌های درمانی، داروخانه‌ها و … از موارد ضروری در شهر بزرگ تهران هستند.

در بهترین داروخانه در تهران، می توانید داروهای کم یاب بیماری های سخت و طاقت فرسا مانند سرطان و دیابت و از این قبیل را پیدا کنید. به طور کلی برای یافتن کمیاب ترین دارو ها هم باید به بهترین داروخانه در تهران مراجعه داشته باشید .

داروخانه کجاست ؟

وظایف تکنسین بهترین داروخانه در تهران

میزان خدمات رسانی و فعالیت های کارکنان داخل داروخانه ها خوب بودن یا بد بودن یک داروخانه را نشان می دهد. طبیعتا بهترین داروخانه در تهران دارای تکنسین با تجربه و با مسئولیت می باشد که هر کدام وظایفی دارند و تلاش روز افزونی بر درست انجام دادن وظایف خود دارند.

در ادامه به برخی از مهم ترین وظایف و خدمات تکنسین بهترین داروخانه در تهران اشاره خواهیم کرد :

 • بهترین داروخانه در تهران دارای تکنسینی می باشد که در آماده کردن و تهیه دارو های ساختنی به داروساز کمک می کنند و همکاری ویژه ای دارند .
 • همچنین تکنسین خوب در بهترین داروخانه در تهران باید بر پرداخت ها و هزینه های دارو ها نظارت داشته باشند .
 • نوشتن اطلاعات دارو بر روی برچسب های دارو برای تمامی بیماران از مهم ترین وظایف تکنسین بهترین داروخانه در تهران می باشد .
 • تکنسین بهترین داروخانه در تهران باید در صورت نیاز برای پرداخت شدن مبالغ برخی از داروها که تحت پوشش بیمه هستند، بیمه در نظر بگیرند .
 • تکنسین بهترین داروخانه در تهران باید لیست داروها را به خوبی و به درستی نگهداری کنند موارد مصرف عام و خاص آن ها را یاد بگیرند .
 • وظیفه رسیدگی به شکایت ها و پیشنهادات مشتری ها در هنگام تحویل داروها به عهده تکنسین بهترین داروخانه در تهران می باشد .
 • تکنسین خوب در بهترین داروخانه در تهران باید با حوصله و صبور باشد. همچنین دارای اخلاق خوب و محترمانه در زمان برخورد با بیماران و دیگر همکاران باشد .
 • تکنسین داروخانه باید فعال و زرنگ باشد و در کمترین مدت زمانی بهترین و مناسب ترین دارو را انتخاب کند و آن را به بیمار و یا مراجعه کنندگان تحویل دهد .
 • تکنسین بهترین داروخانه در تهران باید برخورد بسیار مناسب و پسندیده ای با بیماران و مراجعه کنندگان و همچنین با دیگر همکاران مشغول به کار خود در آن داروخانه داشته باشد .
 • مرتب کردن قفسه های دارویی در پایان هر شیفت و تحویل آن به شیفت بعدی.
 • مهم ترین وظیفه پرسنل در بهترین داروخانه در تهران این است که نحوه صحیح مصرف دارو‌ ها را به صورت کامل به بیماران توضیح بدهند و هر دارویی را بدون نسخه نفروشند.
 • پرسنل بهترین داروخانه در تهران باید برای حفظ سلامتی بیماران تلاش کنند و بهترین و مناسب ترین دارو ها را برای درمان بیماری آن ها انتخاب کنند .
 • پرسنل در بهترین داروخانه در تهران باید کمک کنند تا داروخانه مکانی تمیز  و کاملا بهداشتی و به دور از هرگونه آلودگی باشد .
 • بهترین داروخانه در تهران دارای نظم و مقررات و قوانین خاصی می باشد ، پرسنل مشغول به کار در بهترین داروخانه در تهران باید تمام شرایط و قوانین داروخانه را رعایت کنند و طبق مقررات و نظم پیش بروند .

10 تا از بهترین داروخانه در تهران را بشناسید!

دارو های کمیاب در بهترین دارو خانه در تهران

در رابطه با تهیه دارو های کمیاب باید گفت که در واقع همه داروخانه ها دارو های کمیاب را موجود ندارند و فقط در بهترین داروخانه در تهران می توانید دارو های کمیاب را تهیه کنید. اکثرا داروخانه ها بیشتر دارو هایی را موجود دارند که برای درمان بیماری های شایع و رایج استفاده می شود و فقط تعداد بسیار محدودی داروخانه وجود دارد که تمامی دارو ها و محصولات را بتوانید از آن جا تهیه کنید، برای تهیه انواع دارو های شیمی درمانی و دارو های بیماری های خاص حتما باید به بهترین داروخانه در تهران مراجعه کنید، ما در این مقاله سعی کردیم که برخی از بهترین داروخانه در تهران را معرفی کنیم تا بتوانید درصورت لزوم به آن جا مراجعه داشته باشید و محصول مورد نیاز خود را تهیه کنید .

دارو های کمیاب در بهترین دارو خانه در تهران

از مهم ترین وظایف موسس بهترین داروخانه در تهران

موسس بهترین داروخانه در تهران طبق قوانین وزارت بهداشت و وزارت غذا و دارو ، وظایفی دارد که در این قسمت به برخی از مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد. با عمل کردن به آن وظایف ، نظم بیشتری در داروخانه حاکم می شود و کار ها طبق اصول و مقررات خیلی زیادی پیش می رود .

از مهم ترین وظایف موسس بهترین داروخانه در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • موسس بهترین داروخانه در تهران باید به رعایت شئونات اسلامی د داروخانه اهمیت بدهد.
 • همچنین توجه به نکات اخلاقی و رعایت مسائل حرفه ای در داروخانه از مهم ترین وظایف موسس بهترین داروخانه در تهران می باشد .
 • موسس بهترین داروخانه در تهران باید بر امور داروخانه اشراف داشته باشد و فعالیت های خود را به درستی و به نحو احسن انجام بدهد .
 • موسس داروخانه، باید به نظرات و پیشنهادات مسئول فنی داروخانه توجه کند و احترام بگذارد و با مشورت با او، به فعالیت خود ادامه بدهد.
 • موسس بهترین داروخانه در تهران باید زیر نظر وزارت بهداشت و طبق ضوابط و با نظارت مسئول فنی فعالیت داشته باشد .
 • موسس بهترین داروخانه در تهران باید کادر فنی و خدماتی واجد شرایط را در داروخانه طبق تمامی ضوابط مشغول به کار کند .
 • از وظایف مهم موسس بهترین داروخانه در تهران توجه و نظارت به پاکیزگی و نظافت داروخانه می باشد . به طوری که باید بهداشت فردی و عمومی در داروخانه رعایت بشود .
 • موسس بهترین داروخانه در تهران باید برای تمامی کارکنان داروخانه روپوش هایی به رنگ مناسب  مطابق ضوابط  اعلام شده از طرف اداره کل ، تهیه و تامین کند .
 • یکی دیگر از مهم ترین وظایف موسس بهترین داروخانه در تهران پرداخت به موقع حقوق و مزایای مسئول فنی و دیگر کارکنان مشغول به کار در داروخانه می باشد .
 • موسس بهترین داروخانه در تهران باید برخورد بسیار مناسب و مورد قبول و پسندیده ای با تمامی پرسنل و کارکنان داخل داروخانه داشته باشد .
 • موسس بهترین داروخانه در تهران باید تمامی دارو ها و محصولات بهداشتی را در داروخانه تامین کند، به طور کلی داروخانه ای مورد قبول تر می باشد که تمامی دارو ها به ویژه دارو های خاص و کمیاب و همچنین دارو های بیماری های سرطانی را دارا باشد .
 • موسس بهترین داروخانه در تهران باید با بازرسین دانشگاه ، اداره کل و معاونت همکاری داشته باشد .
از مهم ترین وظایف موسس بهترین داروخانه در تهران

کلام آخر 

از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین داروخانه در تهران آشنا کند و اطلاعاتی در رابطه با این موضوع به شما عزیزان ارائه دهد. امیدواریم این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و در جهت دریافت مشاوره با شماره های ذکر شده در این مقاله تماس حاصل فرمایید.

2.5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا