پزشکان

بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز【سال 1402】❤️ + لیست 10 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز آشنا کنیم. زمانی که دندان های خود را از دست می دهید زیبایی لبخند شما تغییر می کند و علاوه بر تغییر زیبایی لبخند نمی توانید برخی از غذاها را بخورید. با انجام ایمپلنت می توانید زیبایی دندان ها را به دست آورید و همچنین همانند قبل هر غذایی که دوست دارید را میل کنید. ایمپلنت دندان جایگزین یا پر کردن شکاف دندان های از دست رفته می باشد. ما در این مقاله لیستی از بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان جایگزین یا پر کردن شکاف دندان های از دست رفته می باشد که همانند دندان های طبیعی فرد عمل می کند. ایمپلنت تفاوتی با دندان های طبیعی فرد ندارد. برای انجام این روش افراد باید سعی کنند به بهترین متخصص ایمپلنت در تهران مراجعه نمایند. بهترین روش برای جایگزینی دندان های معیوب و از دست رفته ایمپلنت دندان می باشد. ایمپلنت دندان دارای پیچ های فلزی است که سازگار با بدن افراد هستند که با جراحی زیر لثه در استخوان قرار می گیرد و هنگامی که این پیچ ها در جای خود قرار می گیرند به دندانپزشک اجازه می دهند تا با استفاده از پروتز های دندانی پوشش ایمپلنت را در آنجا قرار دهد.

ایمپلنت در واقع به عنوان ریشه مصنوعی دندان عمل می کند و تاج دندان مصنوعی یا کل مجموعه دندان مصنوعی بر روی آن نصب می شود. ایمپلنت مانند یک دندان طبیعی عمل می‌ کند زیرا بدون نیاز به دندان های مجاور و مانند دندان طبیعی به دلیل حمایت از استخوان فک محکم در جای خود باقی می ماند.

مراحل انجام ایمپلنت دندان

بررسی وضعیت دهان و دندان: در اولین مرحله پزشک وضعیت دهان شما را بررسی می‌ کند و عکس های لازم گرفته می‌ شود. کیفیت و حجم استخوان در این مرحله به دقت بررسی می‌ شود تا مشخص شود امکان انجام ایمپلنت وجود دارد یا خیر.

نوبت جراحی و ایمپلنت: در مرحله دوم برنامه ریزی درمانی انجام می شود و نوبت جراحی برای افراد تعیین می شود.

بیهوشی: قبل از انجام ایمپلنت دندان تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی خواهید بود. گاهی اوقات با بیهوشی نیاز به مسکن وجود دارد.

برداشتن دندان قبلی: اگر دندان آسیب دیده هنوز کشیده نشده باشد ابتدا دندان باید با دقت و به آرامی ‌کشیده شود تا به استخوان و بافت نرم آسیبی وارد نشود. در این مرحله پیوند استخوان فک انجام می‌ شود و مواد پیوند استخوان در داخل استخوان حفره خالی دندان قرار می گیرد و دندانپزشک 2 تا 6 ماه صبر می‌ کند تا استخوان بهبود یافته و آماده جراحی شود که اگر ایمپلنت در فک بالا در پشت دهان گذاشته شود گاهی به دلیل ارتفاع کم استخوان فک در این ناحیه و احتمال سوراخ شدن سینوس ها عمل لیفت استخوان سینوس انجام می ‌شود که در آن کف حفره سینوسی بلند می‌ شود و مواد پیوند زیر آن اضافه می شود.

سوراخ کردن استخوان: در صورت عدم نیاز به تقویت استخوان قدم بعدی بعد از کشیدن دندان سوراخ کردن استخوان می باشد. با مته دندان و اندازه دلخواه استخوان انجام شده و ایمپلنت داخل آن قرار می گیرد.

قرار دادن ایمپلنت و بخیه زدن لثه: در مرحله بعدی بخیه زدن لثه توسط دندانپزشک انجام می شود. دندانپزشک می تواند لثه اطراف ایمپلنت را بخیه بزند و سر ایمپلنت را بیرون بگذارد یا لثه را روی ایمپلنت بکشد و برای محافظت بهتر از ایمپلنت آن را بخیه بزند. در حالت دوم باید یک مداخله جراحی ساده برای نصب روکش دندان انجام شود تا لثه بریده و باز شود.

زمان انتظار برای پیوند: بعد از انجام ایمپلنت زمان انتظار از 2 تا 6 ماه بسته به شرایط و کیفیت استخوان متغیر می باشد. در این مدت نباید هیچ فشاری به استخوان وارد شود افراد باید اجازه دهند استخوان رشد کند و به تدریج به ایمپلنت پیوند بخورد.

قرار دادن اباتمنت: زمانی که استخوان و ایمپلنت به هم جوش داده شدند مرحله قرار دادن اباتمنت فرا می رسد. دندانپزشک ایمپلنت را باز می کند و قطعه‌ ای به نام اباتمنت را روی ایمپلنت می پیچد. اباتمنت به عنوان یک دندان تراشیده شده عمل می‌ کند که قرار است روکش روی آن نصب شود و به عنوان پایه برای محکم کردن روکش عمل می کند.

قالب گیری: ایمپلنتی که اباتمنت روی آن نصب شده است قالب گیری می شود تا بر اساس آن روکش دندان ساخته شود.

اتصال روکش به پایه: پزشک بعد از آماده شدن پایه برای اتصال آن به سراغ ایمپلنت می رود. اتصال روکش به ایمپلنت را می توان با پیچ یا چسب خاصی انجام داد.

بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز

ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز

برای انجام ایمپلنت دندان افراد باید سعی کنند به بهترین متخصص مراجعه نمایند. برخی از ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید بهترین دندانپزشک را انتخاب نمایید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز مدرک و تخصص ایشان می باشد. افراد باید سعی کنند به پزشکی مراجعه نمایند که دارای تخصص در حیطه فعالیت خود باشد. قبل از مراجعه برای انجام ایمپلنت اطمینان حاصل کنید که پزشک شما دارای تخصص ایمپلنت می باشد.
 • از دیگر ویژگی هایی که بسیار حائز اهمیت است تجربه کافی پزشک می باشد. به پزشکی مراجعه نمایید که دارای تجربه بسیاری در حیطه فعالیت خود است. اگر پزشک شما دارای تجربه باشد نتایج کار شما بسیار مطلوب خواهد بود.
 • بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز دارای رفتاری بسیار مناسب در برخورد با بیماران خود می باشد و تمام تلاش خود را می‌ کند تا نکات لازم را برای بیماران و مراجعین بیان کند. همچنین بهترین پزشک سعی می‌ کند به تمامی سوالات بیماران و مراجعین با صبر و حوصله بسیاری پاسخ دهد.
 • بهترین متخصص ایمپلنت در کلینیکی مشغول فعالیت است که دارای تجهیزات و ابزارهای بسیار پیشرفته و مناسب است و همچنین آن کلینیک دارای با کیفیت ترین مواد برای ارائه بهترین خدمات به افراد می باشد.
 • بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز همواره سلامت بیماران خود را اولویت قرار می دهد پس به پزشکی مراجعه نمایید که اولویت قرار دادن سلامت بیماران از ویژگی‌های ایشان باشد.

10 تا از بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز را بشناسید!

دکتر سلمان ابوالفضلی

دکتر سلمان ابوالفضلی

دکتر سلمان ابوالفضلی متخصص جراحی لثه و ایمپلنت می باشند. ایشان دوره دندانپزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده اند و دوره تخصصی جراحی لثه و ایمپلنت را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذرانده اند و از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. دکتر سلمان ابوالفضلی دارای بورد تخصصی پریودنتولوژی می باشند. ایشان همچنین استادیار دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز نیز هستند. دکتر سلمان ابوالفضلی جزء با تجربه ترین و با سابقه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند. افراد می‌ توانند برای انجام خدمات مربوط به دندان به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر سلمان ابوالفضلی:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی لثه
 • جراحی زیبایی

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان ششم غربی، مجتمع ایران نگین، ورودی اول، طبقه دوم، واحد 1

شماره تماس: 06133370093

دکتر هومن سیحون

دکتر هومن سیحون

دکتر هومن سیحون دندانپزشک زیبایی می باشند. ایشان عضو آکادمی لیزر دانشگاه آخن آلمان و عضو تیم درمانی ایمپلنت ایتالیا و همچنین عضو انجمن طراحی لبخند دیجیتال اسپانیا می باشند. ایشان یکی از بهترین متخصصین ایمپلنت در اهواز به شمار می روند. دکتر هومن سیحون از با تجربه ترین و بهترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند. برای انجام خدمات دندان می توانید به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر هومن سیحون:

 • ایمپلنت دندان
 • عصب کشی
 • لمینت دندان
 • پر کردن دندان

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان 15 غربی، فاز یک، مجتمع پزشکی ایرانپارس، طبقه ششم، واحد 21

شماره تماس: 06133388445

دکتر شهره خلیل زاده

دکتر شهره خلیل زاده

دکتر شهره خلیل زاده متخصص ایمپلنت و پروتز های دندانی می باشند. ایشان یکی از بهترین متخصصین ایمپلنت در اهواز به شمار می روند. دکتر شهره خلیل زاده عضو هیئت علمی و استادیار دانشگاه جندی شاپور اهواز می باشند. ایشان موفق به کسب بورد تخصصی شده‌ اند. دکتر شهره خلیل زاده یکی از با تجربه ترین و بهترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. برای انجام خدمات مربوط به دندان می توانید به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر شهره خلیل زاده:

 • ایمپلنت دندان
 • انواع روکش های دندانی
 • انواع پروتزهای متحرک
 • بازسازی کلی دندان های آسیب دیده
 • طراحی خط لبخند

آدرس: اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، نرسیده به پل، جنب داروخانه دکتر ملایری، مجتمع سیمرغ، طبقه 5

شماره تماس: 06133732026

دکتر رضا عالی پور

دکتر رضا عالی پور

دکتر رضا عالی پور متخصص جراحی لثه و ایمپلنت می باشند. ایشان جزء اولین گروه متخصصین ایرانی آموزش‌ دیده کاشت ایمپلنت در سوئیس می‌ باشند. دکتر رضا عالی پور یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز به شمار می روند. ایشان دارای فلوشیپ لیزر از آخن آلمان هستند. ایشان استاد سابق دانشکده دندانپزشکی جندی شاپور اهواز نیز می باشند. دکتر رضا عالی پور تمام تلاش خود را می‌ کنند تا خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار بیماران و مراجعین قرار دهند. ایشان از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند.

خدمات دکتر رضا عالی پور:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی لثه
 • جراحی ریشه دندان
 • جراحی دندان عقل
 • خدمات دندان

 آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش سوم شرقی، مجتمع پارس، طبقه چهارم، واحد 5

شماره تماس: 06133921290

دکتر مریم خادمی

دکتر مریم خادمی

دکتر مریم خادمی متخصص جراحی لثه و ایمپلنت می باشند. ایشان مدرک دندانپزشکی عمومی خود را در سال 1385 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت نمودند. همچنین در سال 1389 مدرک دندانپزشکی تخصصی پریودنتیکس از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت نمودند. دکتر مریم خادمی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور از سال 1389 تا 1394 بوده‌ اند. ایشان جزء بهترین و با تجربه ترین دندانپزشکان به شمار می روند. دکتر مریم خادم یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز می باشند.

خدمات دکتر مریم خادمی:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی لثه
 • کشیدن دندان
 • درمان بیماری های لثه

آدرس: اهواز، کیانپارس، بین 4 و 5 غربی، برج فاخر، طبقه 5

شماره تماس: 06133914289

دکتر فواد شهابیان مقدم

دکتر فواد شهابیان مقدم

دکتر فواد شهابیان مقدم متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت و زیبایی می باشند. ایشان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دوره عمومی خود را به اتمام رساندند و از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند و همچنین دوره تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اتمام رساندند. دکتر فواد شهابیان مقدم دارای بورد تخصصی می باشند. ایشان یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز به شمار می روند. دکتر فواد شهابیان مقدم از با تجربه ترین و بهترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند.

خدمات دکتر فواد شهابیان مقدم:

 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • انواع پروتز
 • روکش زیبایی

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش ششم غربی، مجتمع ایران نگین، ورودی اول، طبقه چهارم، واحد اول

شماره تماس: 06133380090

دکتر مهدیس مسعود راد

دکتر مهدیس مسعود راد

دکتر مهدیس مسعود راد متخصص جراحی فک و صورت می باشند. ایشان مسئول پژوهش گروه جراحی فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز هستند و همچنین در هیئت علمی دانشگاه عضویت دارند. دکتر مهدیس مسعود راد یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز به شمار می‌ روند و دارای تجربه و سابقه بسیاری در حیطه فعالیت خود هستند. برای انجام ایمپلنت دندان می توانید به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر مهدیس مسعود راد:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی لثه
 • جراحی دندان عقل
 • کشیدن دندان

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان غربی، نبش خرداد، ساختمان پزشکان بوعلی سینا، طبقه چهارم، واحد 3

شماره تماس: 06133731481

دکتر حمیدرضا علیزاده عطار

دکتر حمیدرضا علیزاده عطار

دکتر حمیدرضا علیزاده عطار دندانپزشک زیبایی ایمپلنتولوژیست می باشند. ایشان دارای فلوشیب ایمپلنت از ICU آمریکا می باشند. ایشان یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز هستند. دکتر حمیدرضا علیزاده عطار از با تجربه ترین و بهترین دندانپزشکان می باشند. برای استفاده از خدمات ایشان می توانید به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر حمیدرضا علیزاده عطار:

 • ایمپلنت دندان
 • عصب کشی
 • کشیدن دندان

آدرس: اهواز، خیابان طالقانی، بین شریعتی و مسلم، ساختمان سفیر، طبقه چهارم، واحد دهم

شماره تماس: 06132215005

دکتر حمیدرضا فلاحی

دکتر حمیدرضا فلاحی

دکتر حمیدرضا فلاحی متخصص جراحی فک و زیبایی صورت می باشند. ایشان یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز به شمار می روند. دکتر حمیدرضا فلاحی متخصص جراحی پلاستیک بینی و ایمپلنت دندان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان فک و صورت آمریکا هستند و یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند.

خدمات دکتر حمیدرضا فلاحی:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی بینی
 • کشیدن دندان
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی فک

آدرس: اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، جنب داروخانه پهلوان، برج پزشکی جام جم، طبقه سوم

شماره تماس: 06133334800

دکتر سارا حاجتی

دکتر سارا حاجتی

دکتر سارا حاجتی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی می باشند. ایشان موفق به کسب بورد تخصصی شده‌ اند و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه هستند. دکتر سارا حاجتی بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز به شمار می‌ روند و با تجربه ترین و بهترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. برای انجام خدمات مربوط به دندان می توانید به دکتر سارا حاجتی مراجعه نمایید.

خدمات دکتر سارا حاجتی:

 • ایمپلنت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • پر کردن دندان
 • بلیچینگ

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان 12 غربی، مجتمع پزشکی سپید، طبقه هفتم، واحد 706

شماره تماس: 06133916237

مزایای ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان دارای مزایای بسیاری می باشد یکی از مزایای ایمپلنت دندان سریع بودن آن می باشد. یکی از سریع ترین روش های کاشت دندان ایمپلنت دندان می باشد. زمانی که استخوان فک مشکلی ندارد ایمپلنت سریع ترین راه برای جایگزینی دندان می باشد. از دیگر مزایای آن می‌ توان به داشتن دندان های زیبا تر و لبخندی زیبا تر اشاره کرد. یکی از مزایای اصلی ایمپلنت های دندانی حفظ استخوان و جلوگیری از تخریب بیش تر ساختار صورت و در نتیجه بهبود ظاهر می باشد زیرا هنگامی که بیش تر یا همه دندان های طبیعی به شدت آسیب دیده اند و یا از دست رفته اند چیزی در استخوان فک باقی نمی ماند که رشد استخوان را تحریک کند.

در ایمپلنت دندان به دلیل این که ریشه دندان جای خود را به پایه های فلزی داده است امکان آسیب دیدن دندان وجود ندارد که این امر مشکلی برای سلامت دهان و دندان ایجاد نمی کند. از دیگر مزایای ایمپلنت دندان عمر طولانی آن می باشد. اگر به بهداشت دهان و دندان خود برسید ایمپلنت می تواند تا آخر عمر برای شما مفید باشد. ایمپلنت دندان می تواند اعتماد به نفس افراد را افزایش دهد و همچنین یکی از نکاتی که سبب برتری ایمپلنت نسبت به دندان مصنوعی می شود پایداری آن است. سعی کنید برای انجام این کار به بهترین متخصص ایمپلنت در تهران مراجعه نمایید.

مزایای ایمپلنت دندان

مراقبت های قبل و بعد از ایمپلنت

 • قبل از انجام ایمپلنت لثه باید به طور کامل مورد معاینه قرار بگیرد. وجود عفونت در لثه فرایند عمل را دشوار می کند. عفونت لثه علاوه بر جلوگیری از جوش خوردن کامل ایمپلنت به استخوان فک سبب یک دوره نقاهت بسیار طولانی و دردناک برای افراد می شود. از قبل از انجام ایمپلنت حتماً باید فرد مورد معاینه قرار بگیرد.
 • قبل از انجام ایمپلنت دندان افراد باید به خوبی استراحت کنند و خواب کافی داشته باشند زیرا استراحت و خواب کافی تا حد بسیاری از استرس و اضطراب افراد جلوگیری می کند.
 • 72 ساعت بعد از انجام ایمپلنت نباید مایعات را از طریق نی بنوشید زیرا مکیدن از تشکیل لخته های خونی که بدن به خودی خود برای جلوگیری از عفونت ایجاد می کند جلوگیری می کند.
 • تا یک هفته بعد از انجام ایمپلنت دندان نباید سیگار بکشید سعی کنید از کشیدن سیگار تا یک هفته خودداری کنید.
 • از خوردن غذاهای خیلی سرد و خیلی گرم خودداری کنید و سعی کنید از غذاها و مایعات حجیم استفاده کنید.
 • برای از بین بردن بزاق دهان تف نکنید زیرا زخم و خونریزی کرده و دردناک می شوند و باید با دستمال به آرامی از دهان خارج شوند.
 • به محض تمام شدن عمل باید از گاز استریل روی زخم استفاده کنید و آن را به مدت دو ساعت بعد از عمل با فشار ملایم روی زخم نگه دارید و بعد از دو ساعت آن را دور بیندازید و از گاز جدید استفاده کنید.

کاندیدای نامناسب ایمپلنت دندان

اگر فردی دارای دیابت باشد و دارو مصرف نکند دیابت کنترل نشده دارد در چنین شرایطی کاشت ایمپلنت برای او بسیار خطرناک است. زنان باردار نباید از جراحی الکتیو استفاده کنند زیرا استرس و درد در حین کاشت دندان می تواند برای جنین مضر باشد. افرادی که از آریتمی قلبی رنج می برند تا بهبودی کامل از این روش استفاده نکنند.

اگر در 6 ماه گذشته سابقه سکته قلبی داشته‌ اید بدانید که دندانپزشک انجام این روش را برای شما خطرناک می داند زیرا افرادی که دچار سکته قلبی می شوند از همه لحاظ شرایط حساسی دارند برای انجام ایمپلنت باید تراکم استخوان قابل قبول و محکم باشد. فردی که مبتلا به پوکی استخوان است کاندیدای مناسبی برای انجام این روش نمی باشد برای انجام ایمپلنت دندان سعی کنید به بهترین دکتر ایمپلنت و بهترین دندانپزشک مراجعه نمایید.

کلام آخر

ایمپلنت دندان جایگزین یا پر کردن شکاف دندان های از دست رفته می باشد و تفاوتی با دندان های طبیعی فرد ندارد. برای انجام ایمپلنت دندان به بهترین پزشک مراجعه نمایید. افرادی که دارای بیماری های خاصی هستند مناسب انجام ایمپلنت نمی باشند. به عنوان مثال فردی که دچار سکته قلبی شده است از هر لحاظی حساس می باشد و نباید از ایمپلنت دندان استفاده کند. برای مراجعه به بهترین پزشک می توانید وارد مقاله بهترین متخصص ایمپلنت در ایران شوید و بهترین پزشک را برگزینید و به ایشان مراجعه نمایید.

از شما عزیزان بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد به سایت مراجعه نمایید.

دوام ایمپلنت دندان چقدر است؟

می توان گفت طول عمر ایمپلنت دندان و تاج پروتزی بسیار زیاد و حتی چندین برابر دندان طبیعی است. به طور کلی تاج دندان سرامیکی بیش از ۱۵ سال بدون هیچگونه مشکلی برای فرد کار می کند و ایمپلنت دندان نیز بیش از ۲۵ سال با همان کیفیت اولیه در فک بیمار پایدار می ماند.

آیا ایمپلنت دندان دقیقا ظاهری شبیه دندان طبیعی دارد؟

ایمپلنت های دندانی به نحوی طراحی شده اند که هم شکل ظاهری و هم عملکرد آنها درست مانند دندان طبیعی باشد. شکل آنها به طور خاص برای جای خالی دندان هر فرد طراحی می شود و رنگ آن نیز متناسب با دندانهای طرفین آن برای تاج دندان ایمپلنت طراحی می شود.

ایمپلنت دندان فوری و یا یک روزه چیست؟

ایمپلنت دندان فوری روشی است که پایه ایمپلنت دقیقا پس از کشیدن دندان در استخوان فک کاشته می شود. این کار معمولا در همان جلسه پس از کشیدن دندان، صورت می گیرد

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا