پزشکان

بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز【سال 1402】❤️ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم، 10 مورد از بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه نمایید و از خدمات مورد نیاز خود بهره مند شوید. یکی از بزرگ ترین دغدغه های افراد در دنیای امروز، داشتن اندامی زیبا می باشد که برای رسیدن به آن تلاش می کنند. بسیاری از افراد به دلایل مختلف قادر به انجام ورزش های سنگین و یا گرفتن رژیم های سخت غذایی نمی باشند و به دنبال راهی آسان تر برای رسیدن به تناسب اندام هستند. یکی از سریع ترین روش ها برای داشتن اندام زیبا، جراحی پیکرتراشی می باشد. پیکرتراشی روشی است که از طریق آن می‌ توان تمامی چربی‌ های موضعی بخش های مختلف بدن را تخلیه کرد و ساختار بدن را با توجه به استاندارد ها و سلیقه شخصی افراد، فرم‌ دهی نمود. پس تا انتها همراه ما باشید تا با پزشکان برتر در این حوزه آشنا شوید.

جراحی پیکرتراشی چیست؟

چاقی و اضافه وزن همواره از مشکلات اصلی تمامی افراد بوده است که برای از بین بردن آن در تلاش هستند. اندام زیبا خواسته هر فردی می باشد که هم روحیه او را تحت تاثیر قرار می دهد و هم موجب افزایش اعتماد به نفس و حضور در اجتماع خواهد شد. اما در دنیای امروزه به دلایلی مانند شرایط زندگی و یا تغذیه نامناسب، فرصت ورزش کردن از بین رفته است و بسیاری از افراد تناسب اندام خود را از دست داده‌ اند.

امروزه بسیاری از آقایان و بانوان به دنبال لاغری و رسیدن به تناسب اندام توسط روش های آسان تر می باشند و به همین دلیل به دنبال جراحی هایی هم چون جراحی پیکرتراشی می روند. جراحی پیکرتراشی مجموعه ای از روش های تهاجمی و غیر تهاجمی جهت لاغری در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد که دارای تکنیک های متفاوتی است.

این جراحی در سال‌ های اخیر به یکی از پرطرفدار ترین جراحی ها در حوزه زیبایی اندام تبدیل شده است که توسط آن می توان چربی های موضعی نواحی مختلف بدن را تخلیه کرد و لاغری و زیبایی اندام را به آن ناحیه بخشید. در این روش هیچ گونه آسیبی به بافت ها و اعصاب بدن وارد نمی شود و هدف آن تنها کاهش سایز و رسیدن به اندام مطلوب می باشد. با استفاده از جراحی پیکرتراشی، لوله ای نازک به نام کانولا از زیر پوست شما رد شده و چربی‌ های موضعی بدن شما را تخلیه می نماید تا شکل دلخواه شما را به بدنتان دهد.

تمامی افرادی که با چاقی موضعی رو به‌ رو هستند و از انجام ورزش های سخت و یا رژیم‌ های سنگین غذایی عاجز می باشند، می توانند به بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز مراجعه نمایند. بسیاری از افراد، پیکرتراشی را همان جراحی لیپوماتیک می دانند که در واقع اشتباه می باشد؛ لیپوماتیک در واقع زیر مجموعه جراحی پیکرتراشی است که به رفع چربی های نقاط مختلف می پردازد.

جراحی پیکرتراشی به روش های گوناگونی انجام می شود که هر یک از آن ها دارای تکنیک های مخصوص خود و همچنین مزایای مختلف هستند. پس هم اکنون تمامی شما عزیزانی که از چربی های جمع شده در نواحی مختلف بدن خود در عذاب هستید و اعتماد به نفس حضور در جامعه را از دست داده‌ اید، می توانید به بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز مراجعه نمایید و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

همچنین اگر شما عزیزان به اختلال بد ریخت انگاری مبتلا شده اید و به همین دلیل از از اندام خود راضی نمی باشید و بی دلیل آن را زشت و نا پسند می بینید، می بایست پیش از اقدام به هرگونه جراحی به بهترین دکتر روانشناس در اهواز مراجعه نمایید.

ویژگی بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز

پزشکان بسیاری در سراسر شهر پهناور اهواز در زمینه انجام جراحی پیکرتراشی و سایر جراحی های مربوط به حوزه زیبایی اندام در حال ارائه خدمات می باشند که برخی از آن ها دارای دانش کافی در این زمینه نمی باشند و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را نیز برای مراجعان خود رقم زنند.

بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز می بایست دارای ویژگی های برتری نسبت به سایر پزشکان فعال در این حوزه باشد که او را از تمامی آن ها متمایز سازد و افراد را مجاب نماید تا برای زیبایی اندام و پیکرتراشی به او مراجعه نمایند. از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز می بایست دوره های تخصصی بسیاری معتبری در زمینه زیبایی اندام و جراحی پیکرتراشی در برترین دانشگاه ها و مراکز علمی کشور و یا خارج از کشور گذرانده باشد.
 • پزشک منتخب شما می بایست از سابقه بالایی در زمینه انجام جراحی های زیبایی اندام همچون پیکر تراشی، ساکشن، لیپوماتیک و … برخوردار بوده و رضایت بسیاری از بیماران خود را کسب کرده باشد.
 • پزشک منتخب شما در زمینه زیبایی اندام می بایست تمامی مجوزهای رسمی جراحی های اندام را دارا باشد و از نوین ترین دستگاه ها و شیوه های پیکر تراشی در مطب خود استفاده نماید.
 • بهترین دکتر پیکر تراشی در اهواز می بایست تبحر خاصی در زمینه جراحی پلاستیک داشته و بتواند کم ترین عوارض پس از جراحی را برای بیماران خود رقم زند.
 • بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز می بایست قادر به پاسخگویی به تمامی سوالات مراجعان خود در زمینه جراحی زیبایی اندام باشد و اطلاعات کاملی را از جراحی در اختیار آن ها بگذارد.
 • بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز می بایست تصاویری از نمونه جراحی های پیشین خود در اختیار تمامی مراجعه کنندگان قرار دهد و به آن ها قدرت تصمیم گیری دهد.
 • پزشک منتخب شما می بایست از سابقه بالایی در زمینه انجام جراحی های زیبایی اندام همچون پیکر تراشی، ساکشن، لیپوماتیک و … برخوردار بوده و رضایت بسیاری از بیماران خود را کسب کرده باشد.

همچنین شما عزیزان جهت دریافت خدمات زیبایی دیگر چه در حوزه زیبایی صورت و چه در حوزه زیبایی اندام، می توانید به بهترین کلینیک زیبایی در اهواز مراجعه نمایید.

10 تا از بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز را بشناسید!

عوارض احتمالی جراحی پیکرتراشی

جراحی پیکرتراشی از حساس ترین جراحی های حوزه زیبایی اندام محسوب می شود که در صورت مجرب نبود پزشک انتخابی شما ممکن است عوارض جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. پیش از اقدام به انجام جراحی پیکرتراشی می بایست تمامی ویژگی های بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز را بررسی نمایید تا برترین نتیجه را از جراحی خود دریافت کنید. از مهم ترین و رایج ترین خطرات و عوارض این جراحی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آسیب های عصبی و حسی که موجب بی حسی طولانی مدت در نواحی جراحی شده می شود.
 • تورم طولانی مدت ناحیه جراحی شده
 • تجمع مایعات در محل های برش داده شده برای وارد کردن لوله کانولا و تخلیه چربی ها
 • مرگ بافتی در امتداد زخم و بی حسی پوست که ممکن است گاهی یک سال نیز طول بکشد.
 • بی حسی احتمالی و درد و ناراحتی شدید در قسمت های مختلف بدن
 • خطرات بیهوشی مانند واکنش آلرژیک به ماده بیهوشی
 • خطرات جراحی همچون خونریزی و عفونت در محل برش داده شده
 • تجمع لخته های خونی که ممکن است خطرات و عوارضی جدی همچون عوارض قلبی، عروقی، حمله های قلبی و یا سکته مغزی را نیز به دنبال داشته باشد.
 • تجمع مایعات در زیر زخم و لخته شدن خون در آن محل

تمامی عوارض و خطرات نام برده شده احتمالی می باشند و می بایست در صورت مشاهده هر یک از آن ها به بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز مراجعه نمایید.

توصیه های بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز

یکی از مهم ترین نکات جهت دریافت نتیجه مطلوب از جراحی پیکرتراشی، مطالعه و بررسی مراقبت های قبل و پس از آن می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است. تمامی افرادی که قصد انجام جراحی پیکرتراشی را دارند می بایست مطالعه کافی از اقدامات آن داشته باشند تا بهترین نتیجه را از جراحی خود دریافت نمایند و هیچ گونه عوارض و خطرات ناشی از جراحی برای آن ها پیش نیاید. از مهم ترین مراقبت های جراحی پیکرتراشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • 3 هفته پیش از انجام جراحی پیکرتراشی می بایست مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین را قطع نمایید.
 • چند روز پیش از جراحی پیکرتراشی تمامی رژیم های غذایی خود را کنار بگذارید و از غذاهای مقوی تغذیه کنید.
 • 3 روز پیش از انجام جراحی پیکرتراشی از مصرف کافئین خودداری نمایید و به مقدار کافی استراحت داشته باشید.
 • پس از جراحی می بایست از محل استخراج چربی ها به خوبی مراقبت نمایید تا از بروز عفونت جلوگیری کنید.
 • جهت جلوگیری از خونریزی از داروهای تجویز شده توسط پزشک خود استفاده نمایید.
 • از انجام فعالیت های سنگین و ورزش های شدید پس از جراحی خودداری نمایید.
 • تا یک ماه پس از جراحی مصرف دخانیات و مشروبات الکلی را به صورت کامل قطع نمایید.
 • در روزهای نخست جراحی از آب میوه های طبیعی به خصوص آب آناناس مصرف کنید.
 • در ساعات نخست ممکن است حالت هایی همچون لرزیدن بدن و گیجی داشته باشید که کاملا طبیعی می باشد.
 • تا یک ماه از رفتن به مکان هایی مانند استخر و سونا خودداری نمایید و در وان نیز نخوابید.
 • پس از دو روز استراحت کردن به آرامی پیاده روی کنید و این کار را با گام های کوتاه آغاز نمایید.
 • از گن های مخصوص پیکرتراشی استفاده کنید که موجب جلوگیری از بروز عفونت خواهد شد.

کلام آخر

جراحی پیکرتراشی یکی از سریع ترین راه های رسیدن به زیبایی اندام می باشد. طی این جراحی با استفاده از لوله ای به نام کانولا، تمامی چربی های موضعی بخش های مختلف بدن را تخلیه می کنند تا فرم مطلوبی به آن دهند. در این جراحی، هیچ گونه آسیبی به بافت ها و سیستم عصبی بدن شما وارد نخواهد شد و کاملاً ایمن می باشد.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها زیبایی را به اندام خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا