پزشکان

بهترین مرکز تصویربرداری در ایران【سال1403】❤️ + لیست 10تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین مرکز تصویربرداری در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با تصویربرداری و موارد مشابه آن ارائه دهیم. تصویربرداری های پزشکی روش های تشخیصی بسیار دقیقی به حساب می آیند که به کمک آن ها، اندام ها و بافت های داخلی بدن مورد بررسی قرار گرفته می شوند. در گذشته تنها کاربرد تصویربرداری پزشکی، تشخیص بیماری ها بوده است اما امروزه به سبب به روز رسانی تکنولوژی، از این روش در درمان بیماری ها نیز استفاده می شود.

تصویربرداری چیست؟

تصویربرداری روشی بازبینی است که با تداخل چند شاخه علوم اعم از: زیست شناسی، مهندسی پزشکی، اپتیک و فیزیک پزشکی ایجاد شده است. پزشکی که تصویربرداری را انجام می دهد و نتایج آن را تحت بررسی قرار می دهد، رادیولوژیست گفته می شود. رادیولوژیست ها طیف گسترده ای از آزمایش ها را مورد بررسی قرار می دهند و از این طریق در تشخیص و درمان بیماری ها تاثیرگذار هستند، برخی از این آزمایش ها شامل: سنجش تراکم مواد معدنی استخوان، اشعه ایکس، ام آر آی، سی تی اسکن، ماموگرافی، پزشکی هسته ای، فلوروسکوپی و اولتراسوند می باشد.

روش های شناسایی بهترین مرکز تصویربرداری در ایران

برای یافتن بهترین مرکز تصویربرداری راه ها و روش های بسیار متعددی وجود دارد که شما را در این زمینه یاری می رساند، با این وجود در این مقاله برخی از روش های شناسایی را برای شما شرح می دهیم تا به کمک آن ها بتوانید بهترین انتخاب را در کوتاهترین زمان ممکن نمایید. همانطور که می دانید برای یافتن بهترین ها باید معیارهایی را در نظر داشت تا به کمک آن ها بتوان بهترین انتخاب را نمود.

بر همین اساس ابتدا برخی از این ملاک ها و معیارهای برترین بودن را شرح می دهیم و سپس روش های شناسایی را بیان می کنیم. از جمله این معیارها و ملاک ها عبارتند از:

 1. کادر درمان و پزشکان بهترین مرکز تصویربرداری باید از متنوع ترین روش ها در انجام تصویربرداری ها استفاده کنند و پیش از انجام هر اقدامی راه ها و روش های اجرایی خود را برای بیماران خویش توضیح دهند تا بیماران با دیدی باز اقدام به چنین اعمالی برای جویا شدن مشکل خود بزنند.
 2. بهترین مرکز تصویربرداری در ایران الزامی است که از امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته ای همراه با به روز رسانی دانش خود و پرسنل خویش در جهت جلب رضایت بیماران و مراجعه کنندگان به کار گیرد.
 3. مسائل مالی در بهترین مرکز تصویربرداری جزء اولویت ها نباشد و کادر درمان در جهت سلامتی و جلب رضایت مراجعین کوشا باشند.
 4. تجربه و سابقه مراکز تصویربرداری بسیار حائز اهمیت می باشد و بهتر است که بهترین مرکز تصویربرداری چندین سال قدمت داشته باشد.
 5. رعایت بهداشت و تمیزی مرکز تصویربرداری یکی دیگر از ملاک های مهم است که باید هم پرسنل هم مراجعین به اصول بهداشتی دقت نمایند تا از بروز هرگونه مشکلی اعم از عفونت ها جلوگیری به عمل آورند.
روش های شناسایی بهترین مرکز تصویربرداری در ایران

حال پس از در نظر داشتن این معیارها بهتر است به کمک روش های شناسایی، بهترین انتخاب را نمود برخی از این روش ها عبارتند از:

 1. با در نظر داشتن به این موضوع که همه روزه افراد بسیاری به سمت مراکز تصویربرداری سوق داده می شوند و به کمک آن ها از مسائل داخلی بدن خویش آگاه می شوند، از این رو می توان از این افراد که ممکن است جزء آشنایان و اطرافیان خود نیز باشند، سوالاتی راجع به خوب بودن مرکز تصویربرداری پرسید و در صورت رضایت آن ها، به چنین مرکزی مراجعه کرد.
 2. امروزه به سبب افزایش دانش و بروز رسانی تکنولوژی جستجو در فضای مجازی بسیار رایج شده و به کمک آن می توان بهترین انتخاب ها را در کمترین زمان انجام داد؛ بنابراین یکی از راه ها برای یافتن بهترین مرکز تصویربرداری در ایران جستجو در فضای مجازی از قبیل گوگل می باشد.
 3. از دیگر راه های انتخاب بهترین مرکز تصویربرداری می توان پرس و جو از پزشک معالج خود  یافتن بهترین مرکز را اتخاذ نمود.
 4. یکی از مهم ترین نکات در رابطه با شناسایی بهترین مرکز تصویربرداری، توجه به میزان شهرت آن مرکز و پزشکان فعال در آن جا می باشد؛ بنابراین با کمک این موارد به راحتی می توان بهترین انتخاب را نمود.

انواع رادیولوژی

پزشکان موجود در بهترین مرکز تصویربرداری در ایران، رادیولوژی را به چهار بخش مجزا دسته بندی می کنند که این چهار دسته شامل: رادیولوژی تشخیصی، رادیولوژی مداخله، انکولوژی رادیولوژی و فیزیک پزشکی می باشد، در ادامه توضیح مختصری راجع به این موارد در اختیارتان قرار می دهیم:

 1. رادیولوژی تشخیصی: رادیولوژی تشخیصی اطلاعات موردنیاز را از ساختار داخلی بدن به پزشک معالج ارائه می دهد و پزشک با توجه به نتایج آن، نوع بیماری را تشخیص می دهد. این نوع رادیولوژی شاخه های متعددی اعم از: ماموگرافی، ام آر آی، فلوروسکوپی، سی تی اسکن و سونوگرافی و پزشکی هسته ای می باشد. لازم به ذکر است، رادیولوژی تشخیصی شامل: رادیولوژی عمومی مغز و اعصاب، قفسه سینه، شکمی، اسکلتی عضلانی، کودکان و پستان است.
 2. رادیولوژی مداخله ای: پزشکان از این روش برای افراد با شرایط غیر سرطانی استفاده می کنند. از کاربردهای رادیولوژی مداخله ای می توان به پشتیبانی عمل جراحی، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، قرار دادن کاتر وریدی، نمونه برداری یا بیوپسی از پستان، درمان سرطان ها، مداوای کمردرد، درمان مشکلات مرتبط با کبد و کلیه، آمبولیزاسیون کردن برای درمان سرطان ها و نمونه برداری از اندام هایی همچون: ریه و تیروئید و … اشاره نمود.
 3. انکولوژی رادیولوژی: از این روش در برخی مواقع می توان در کاهش علائم و یا درمان بیماری بهره جست. متخصص انکولوژیست از پرتونگاری برای درمان سرطان استفاده می نماید. انکولوژی رادیولوژی روشی است که از پرتودرمانی با انرژی بالا به منظور آسیب رسانی به سلول های سرطانی استفاده می شود.
 4. فیزیک پزشکی: همانطور که از نام فیزیک پزشکی مشخص است، ارتباط میان فیزیکدانان و تشخیص پزشکی را بیان می دارد و فیزیکدانان در رابطه با جنبه های فنی تصویربرداری مشاوره های لازم را ارائه می دهند و از امنیت بیماران و اثربخشی نتایج آن اطمینان حاصل می کنند. نکته حائز اهمیت این است که برخی از فیزیکدانان پزشکی محقق هستند و سبب توسعه و گسترش فناوری می شوند مانند: توسعه تصویربرداری با رزونانس مغناطیسی (MRI)

در ادامه این مقاله، لیستی از بهترین مرکز تصویربرداری در ایران را در اختیارتان قرار می دهیم، آرزومندیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر کرج هستید و جویای بهترین مرکز تصویربرداری در کرج می باشید، می توانید به مقاله ما با چنین عنوانی مراجعه نمایید و از اطلاعات آن بهره مند شوید.

10تا از بهترین مرکز تصویربرداری در ایران را بشناسید!

مرکز تصویر‌برداری پردیس نور نیلو

مرکز تصویر‌برداری پردیس نور نیلو

مرکز جامع تصویربرداری پردیس نور نیلو، مکانی است که با بهره‌گیری از جدیدترین سیستم‌های تصویربرداری پزشکی در منطقه سعادت‌آباد تهران آغاز به کار کرده است و علاوه بر ارائه خدمات روتین تصویربرداری، خدمات تخصصی و فوق تخصصی را نیز برای شما فراهم می‌کند و با طراحی بسیار ایده‌آل و مدرن در 5 طبقه، بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد.

خدمات:

 • ام آر آی
 • ماموگرافی دیجیتال
 • رادیولوژی دیجیتال
 • سونوگرافی دیجیتال
 • سی تی اسکن مولتی اسلایس

آدرس: تهران، پاسداران، بوستان 2، نبش خیابان گیلان و فرخی یزدی، پلاک 30

شماره تماس: 22883638-021

مرکز تصویربرداری پزشکی سلامت

مرکز تصویربرداری پزشکی سلامت

مرکز تصویربرداری پزشکی سلامت با افتخار خدمات تشخیصی با کیفیت و حرفه‌ای را به بیماران و مراجعه کنندگان ارائه می‌دهد و از دستگاه‌های مدرن با آخرین تکنولوژی استفاده می‌کند. این مرکز با داشتن پزشکان مجرب و نیروهای متخصص و با تجربه به بهترین شکل ممکن به نیازهای شما پاسخ می‌دهد و تمرکز آن تصویربرداری پزشکی می‎‌باشد.

خدمات:

 • سونوگرافی
 • ماموگرافی
 • رادیوگرافی
 • رادیولوژی
 • سی تی اسکن

آدرس: تبریز، کمربند میانی، اتوبان نیایش، جنب روگذر پیشقدم، مجتمع پزشکی سلامت تبریز، طبقه هم‌کف 

شماره تماس: 09918620845

مرکز تصویربرداری دکتر عباس زادگان

مرکز تصویربرداری دکتر عباس زادگان

مرکز تصویربرداری زنده یاد دکتر عباس زادگان با استفاده از جدیدترین سیستم‌ها از سال 1378 در شرق تهران فعالیت خود را آغاز کرده است. این مرکز به عنوان یک مرکز تخصصی، علاوه بر ارائه خدمات معمول تصویربرداری و رادیوتراپی، خدمات اختصاصی و بی‌نظیری را نیز به شما ارائه می‌دهد و همراه با تجهیزات پیشرفته تصویربرداری، آماده پذیرش شما مراجعین محترم می‌باشد.

خدمات:

 • سی تی اسکن
 • ام آر آی
 • پرتو درمانی
 • ماموگرافی دیجیتال
 • سنجش تراکم استخوان

آدرس: تهران، تهرانپارس، فلکه 3، جنب بیمارستان تهرانپارس، کوچه قمصری، پلاک 3

شماره تماس: 77745898-021

مرکز تصویربرداری اسکین

مرکز تصویربرداری اسکین

مرکز تصویربرداری اسکین، یک مجموعه مجهز، کامل و بروز است که با بهره‌گیری از تجهیزات تشخیصی برتر جهان در حوزه خدمات تشخیصی پزشکی در کشور نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند این مرکز با ارائه دقیق‌ترین و سریع‌ترین خدمات تشخیصی می‌پردازد و مانع مراجعه بیماران به سایر استان‌ها می‌شود که این امر منجر به ارتقاء سطح کیفی درمان در استان می‌گردد.

خدمات:

 • سی تی اسکن
 • ام آر آی
 • پانورکس
 • ماموگرافی
 • سنجش تراکم استخوان

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زاویه، نبش خیابان فروغ، مرکز تصویربرداری اسکین

شماره تماس: 09389392050

مرکز تصویربرداری پزشکی دکتر قائمیان

مرکز تصویربرداری پزشکی دکتر قائمیان

مرکز تصویربرداری پزشکی دکتر قائمیان بابل با بیش از 40 پرسنل و 5 واحد پزشکی تشخیصی با به کارگیری جدیدترین و بروزترین دستگاه‌ها و تجهیزات روز دنیا، همواره در تلاش است تا خدمات بهتری را به بیماران و هموطنان عزیز خود ارائه دهد هدف اصلی این مرکز رضایت، آرامش و رفاه حال بیماران در طول دوران درمان و هم‌چنین بهبود خدمات به مراجعین محترم است.

خدمات:

 • نمونه برداری
 • رادیولوژی
 • سونوگرافی
 • ماموگرافی
 • سی تی اسکن شکم و لگن

آدرس: بابل، میدان کشوری، جنب بیمارستان شهید بهشتی، دانش 7، مرکز تصویربرداری پزشکی دکتر قائمیان

شماره تماس: 35159000-011

مرکز تصویربرداری پزشکی تابا

مرکز تصویربرداری پزشکی تابا

مرکز تصویربرداری پزشکی تابا با هدف خدمت رسانی به هم استانی‌های عزیز با خرید یک دستگاه ام آر آی آغاز به کار نمود. پزشکان و پرسنل این مرکز با فراگیری جدیدترین متدهای تصویربرداری، تلاش کرده‌اند تا بهترین تصاویر را با استانداردهای بین‌المللی ارائه دهند در این راستا، در سال 1396، مرکز تصویربرداری پزشکی تابا با ایجاد یک مرکز جامع و ساختمان استاندارد در تمام جنبه‌های تصویربرداری پزشکی، دستگاه MRI 5/1 تسلا با تونل بزرگ و بدون محدودیت وزنی را در خاورمیانه تهیه کرده است.

خدمات:

 • رادیولوژی دیجیتال
 • سی تی آنژیوگرافی قلب
 • ام آر آی
 • سی تی اسکن
 • سنجش تراکم استخوان

آدرس: شیراز، خیابان معدل، حدفاصل فلسطین و هفت تیر، ساختمان تابا

شماره تماس: 32317801-071

مرکز تصویربرداری بهساز طب

مرکز تصویربرداری بهساز طب

مرکز تصویربرداری پزشکی بهساز طب به عنوان اولین مرکز تصویربرداری در شرق کشور تاسیس شد و همواره در حوزه سلامت و در زمینه تصویربرداری تشخیصی پزشکی تلاش خود را کرده است و از تجربیات برجسته متخصصین با تجربه بهره برده است و با بکارگیری تکنولوژی های نوین و با استفاده از دانش فنی روز به عنوان پیشگام در زمینه تصویربرداری پزشکی، خدماتی با کیفیت و منحصر به فردی را به شما ارائه می‌دهد.

خدمات:

 • ام آر آی قلب
 • رادیولوژی
 • سونوگرافی
 • ام آر آی تخصصی
 • سی تی اسکن

آدرس: مشهد، خیابان احمدآباد، کلاهدوز 4، پلاک 61

شماره تماس: 38418568-051

مرکز تصویربرداری پزشکی باران

مرکز تصویربرداری پزشکی باران

مرکز تصویربرداری باران کرج به طور قطع یکی از مجهزترین و بهترین مراکز تصویربرداری پزشکی در کرج است. این مرکز با بهره‌گیری از بهترین پزشکان و تکنسین‌های رادیولوژیست در کرج، خدمات مختلف تصویربرداری پزشکی از جمله رادیولوژی، سونوگرافی، رادیوگرافی فک و صورت O.P.G و ماموگرافی به همشهریان کرجی ارائه می‌دهد یکی از نکات حائز اهمیت درباره این مرکز، دسترسی بسیار آسان به آن است.

خدمات:

 • آنژیوگرافی
 • تصویربرداری فک و صورت
 • سی تی اسکن
 • رادیولوژی
 • سونوگرافی

آدرس: کرج، خیابان دکتر بهشتی، بین چهار راه طالقانی و میدان شهدا، روبروی بانک پاسارگارد، ساختمان پزشکان 2/110، طبقه 2

شماره تماس: 32212019-026

مرکز تصویربرداری پایتخت

مرکز تصویربرداری پایتخت

مرکز تصویربرداری پایتخت مجهز به تجهیزات پیشرفته و جدیدترین فناوری‌ ها می باشد. سی تی مولتی اسلایس، دستگاه سونوگرافی، و دستگاه‌های رادیولوژی از جمله امکاناتی هستند که به این مرکز امکان تشخیص دقیق را می‌ دهند. در این مرکز تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین این مرکز جزء یکی از بهترین مرکز تصویربرداری در ایران می باشد.

خدمات:

 • سونوگرافی
 • رادیولوژی
 • اسکن قلب تعیین نقاط عفونی و التهابی در بدن
 • ام ار ای

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، جنب ایستگاه مترو، بعد از بانک مرکزی، روبروی بانک پاسارگاد، پلاک 192

شماره تماس: 22225717-021

مرکز تصویربرداری بابک

مرکز تصویربرداری بابک

مرکز تصویربرداری بابک با تیمی از متخصصین با تجربه خدمات ارائه می دهند. در این مرکز از دستگاه‌ های پیشرفته ساخت کمپانی زیمنس آلمان برای ارائه خدمات به بیماران استفاده می‌ کند. در این مرکز تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین این مرکز جزء یکی از بهترین مرکز تصویربرداری در ایران می باشد.

خدمات:

 • سی تی برانکوسکوپی
 • سونوگرافی
 • ارتروگرافی
 • ام ار ای

آدرس: تهران، بلوار کشاورزی، ضلع شمالی بیمارستان پارس، خیابان عبدالله زاده، کوچه رستاک

شماره تماس: 88985105-021

آمادگی های لازم پیش از انجام تصویربرداری

بهترین مرکز تصویربرداری در ایران پیش از اقدام به تصویربرداری مواردی را متذکر می شود و از مراجعه کنندگان و بیماران می خواهد تا در روز انجام تصویربرداری با رعایت آن ها و آمادگی کامل اقدام به این روش نمایند، از جمله آمادگی های لازم پیش از انجام تصویربرداری که توسط پزشکان موجود در بهترین مرکز تصویربرداری در ایران ارائه می شود، عبارتند از:

یک روز یا 24 ساعت پیش از انجام تصویربرداری غذاهایی با نشاسته و قند پایین و پروتئین بالا را مصرف نمایید و از استفاده انواع دخانیات اعم از: سیگار و قلیان و مشروبات الکلی تا 12 ساعت قبل از تصویربرداری جلوگیری به عمل آورید. بهترین مرکز تصویربرداری در ایران به شما توصیه می کند تا شش ساعت قبل از وقت تعیین شده برای تصویربرداری از مصرف غذا و مواد غذایی خودداری نمایید و ناشتا باشید اما مصرف آب مانعی ندارد.

معمولا بهترین مرکز تصویربرداری در ایران لباس های مخصوصی را برای انجام تصویربرداری به بیماران می دهد تا پیش از انجام این روش آن را بپوشند، با این وجود در صورتی که لباسی داده نشود، بهتر است که مراجعین یا بیماران لباس های راحت و گشاد و فاقد دکمه های فلزی و … را به تن نمایند و آمادگی های لازم را داشته باشند. همراه داشتن سوابق مربوط به عکس های رادیولوژی، سی تی اسکن، ام آر آی، سونوگرافی، اسکن هسته ای،و فهرست داروهای مصرفی بسیار تاکید شده است.

به مدت 24 ساعت قبل از اقدام به تصویربرداری از خوردن مواد غذایی همچون: آدامس، برنج و نان، سیب زمینی، آجیل، حبوبات، ماکارونی و ورمیشل و … خودداری کنید و خوردن انواع پروتئین ها از قبیل: گوشت قرمز، تخم مرغ، مرغ، ماهی، سالاد، کره و انواع لبنیات ممنوعیتی ندارد. لازم به ذکر است، به مدت حداقل یک الی دو روز قبل از تصویربرداری از انجام فعالیت های سنگین ورزشی یا سایر اقدامات پر فشار بدنی بپرهیزید.

بهترین مرکز تصویربرداری در ایران بیماران را از آوردن اشیاء قیمتی، پول و … به داخل بخش تصویربرداری منع می دارد. رادیولوژیست ها و تکنسین ها پیش از انجام تصویربرداری سوالاتی از شما می پرسند و از مصرف نکردن مواد مضر و داروهای خطرناک اطمینان حاصل می کنند، با این وجود، در صورتی که داروهای بیماری قند و ضد دیابت را مصرف می کنید، حتما باید با پرسنل در میان بگذارید تا راه حلی پیدا کنند.

آمادگی های لازم پیش از انجام تصویربرداری

مزایای سونوگرافی و تصویربرداری

سونوگرافی و تصویربرداری جزء روش های تشخیصی محسوب می شوند که معمولا پزشکان و جراحان در راستای یافتن ریشه اصلی بیماری، چنین اقداماتی را تجویز می نمایند. بنابراین سونوگرافی و تصویربرداری علاوه بر این که معایبی ندارند، مزایای بسیار زیادی را هم دارا می باشند و برخی از این مزیت ها به شرح زیر می باشد:

 1. معمولا این روش های تصویربرداری از هزینه پایینی برخوردار می باشند و در صورتی که از بیمه برخوردار باشید؛ بیمه بیشتر هزینه آن را تقبل می نماید.
 2. تصویربرداری ها و سونوگرافی ها نیازی به سوزن و تزریق ندارند و به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شوند و دقیق ترین نتیجه را در اسرع وقت تحویل بیمار می دهند تا به پزشک معالج خویش تحویل دهند.
 3. احساس درد و ناراحتی در این روش های تشخیصی اصلا دیده نشده است و ممکن است بسیار نادر باشد که فردی از روش های تشخیصی احساس درد کند.
 4. از مزایای دیگر سونوگرافی و سایر روش های تصویربرداری می توان به قابلیت رویت واضح بافت های نرم بدن اشاره کرد که این بافت ها از طریق اشعه ایکس قابل شناسایی نمی باشند.

خدمات قابل ارائه مراکز تصویربرداری

معمولا مراکز تصویربرداری انواع خدمات مرتبط با تصویربرداری را ارائه می دهند، با این وجود ممکن است هر کدام خدمات به خصوص دیگری را نیز ارائه دهند که شامل برخی از این خدمات باشد:

 • کنترل و پیگیری پستان مقابل در فردی که یک سینه مبتلا به سرطان را از دست داده
 • بیوپسی تیرویید تحت گاید سونوگرافی، سفالومتری پری اپیکال (تک دندان) سری کامل
 • اندازه گیری طول اندام تحتانی با سی تی اسکنوگرام، غربالگری سرطان پستان در خانم ها
 • آنژیوگرافی قلب با اندازه گیری میزان تنگی عروق گردن و پانورکس و سفالومتری دیجیتال
 • ارزیابی بیماران دارای توده ی مشکوک در پستان، اندازه گیری طول اندام تحتانی با سی تی اسکنوگرام
 • MRM یا ام آر ماموگرافی از پستان ها با بالاترین کیفیت، سنجش تراکم استخوان، بیوپسی کلیه تحت گاید سونوگرافی
 • MRI از عروق شکم و لگن، توراسیک، اندام های فوقانی و تحتانی، بررسی اعضایی مانند پوست، پستان، غده تیروئید و غدد بزاقی دهان

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین مرکز تصویربرداری در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و در جست و جوی بهترین مرکز تصویربرداری در تهران می باشید، به سراغ مقاله ما با چنین عنوانی بروید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

4.7/5 - (7 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.
دکمه بازگشت به بالا