کاشت مو

10 تا از بهترین دکتر ریزش مو در اهواز⚡【سال1403】❤️

ریزش مو می‌تواند تأثیر عمیقی بر اعتماد به نفس و کیفیت زندگی افراد داشته باشد. در شهر اهواز، جستجو برای یافتن بهترین دکتر ریزش مو، اهمیت ویژه‌ای دارد. این متخصصان، علاوه بر درمان، رویکردهای پیشگیرانه را نیز فراهم می‌آورند تا بیماران بتوانند سلامت موهای خود را حفظ کنند. در این مقاله، به بررسی تخصص‌ها و خدمات ارائه شده توسط این پزشکان خبره می‌پردازیم تا به شما در انتخاب بهترین دکتر ریزش مو در اهواز کمک کنیم.

ویژگی بهترین دکتر ریزش مو در اهواز

شهر اهواز یکی از پهناور ترین شهرهای کشور می باشد که در سراسر آن پزشکان بسیاری در زمینه ی درمان ریزش مو مشغول به ارائه خدمات می باشند. اما برخی از پزشکان از مهارت لازم برخوردار نمی باشند و ممکن است نتوانند کمک بسیاری در این حوزه به شما عزیزان نمایند.

بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می بایست دارای ویژگی های متمایز کننده ای نسبت به تمامی پزشکان مشغول در این حوزه باشد که بتواند تمامی مراجعان را به سوی خود جذب نماید. از مهم ترین ویژگی‌ های بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می بایست توسط روش هایی همچون تزریق هیرفیلر و یا مزوتراپی مو اقدام به درمان ریزش موی شما نماید و مانع از کم پشتی و طاسی موهای شما شود.
 • متخصص موی منتخب شما می بایست از جدیدترین متد ها و شیوه های درمان ریزش مو جهت دریافت نتیجه هر چه سریع تر برای بیماران خود استفاده کند.
 • بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می بایست در مجهز ترین و پاکیزه ترین کلینیک ها مشغول به ارائه خدمات ریزش مو باشد به مراجعان خود باشد و از کیفیت کار بالایی برخوردار باشد.
 • بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می بایست تمامی خدمات درمانی موی خود را در مکان هایی معتبر و زیر نظر وزارت بهداشت و درمان کشور انجام دهد و تمامی تاییدیه های لازم از سوی این نهاد را دارا باشد. تمامی شما عزیزانی که هر یک از موارد فوق را دارا می باشید می بایست هر چه سریع تر به بهترین دکتر ریزش مو در اهواز مراجعه نمایید. اما در نظر داشته باشید که اگر ریزش موی شما به مرحله طاسی رسیده است، می بایست هر چه زودتر به بهترین دکتر کاشت مو در اهواز مراجعه نمایید و از خدمات مورد نیاز خود بهره مند شوید.
ویژگی بهترین دکتر ریزش مو در اهواز

دلایل اصلی ریزش مو

عفونت یا بیماری قارچی: بیماری عفونتی و قارچی مانند کرم حلقه دار می تواند موجب بروز عارضه ریزش مو شوند و به تدریج به مرحله طاسی سر نیز رسند.

کمبود مواد مغذی: کمبود ویتامین های گروه B و همچنین ویتامین D یا سایر مواد معدنی می تواند موجب ریزش مو شود. به همین دلیل می بایست همواره رژیم غذایی خود را به درستی انتخاب کرده و تمامی ویتامین ها و مواد معدنی لازم را در آن قرار دهید. همچنین در صورت ادامه دار بودن ریزش موی خود می توانید از قرص های تقویتی به تجویز پزشک خود استفاده نمایید و به درمان این عارضه بپردازید.

سندروم تخمدان پلی کیستیک: یکی از شایع ترین دلایل ریزش مو در بین بانوان، تنبلی تخمدان یا سندروم پلی کیستیک می باشد که به دلایل مختلفی مانند سبک زندگی ناسالم و عدم تعادل هورمونی بروز می دهد. این سندروم می تواند بر چرخه قاعدگی شما تاثیر منفی گذاشته و موجب ریزش موی شدید شما شود.

وراثت و استرس: از شایع ترین دلایل ریزش مو در بین افراد می توان به وراثت و استرس اشاره نمود. اگر ژن طاسی در شما وجود داشته باشد نمی‌ توان برای آن کاری نمود و می بایست با روش هایی تنها آن را کنترل نمایید. اما استرس می‌ تواند موجب بروز اختلال پوست سر نازک شود و ریزش مو را نیز برای شما به ارمغان آورد.

مواد شیمیایی و مصرف دارو: استفاده از اسپری های دارای مواد شیمیایی و یا استفاده پی‌ در پی از وسایل گرمایشی مو می تواند ریزش مو را برای شما به ارمغان آورد. همچنین یکی دیگر از دلایل ایجاد ریزش مو، استفاده از داروهای درمان عفونت و تعادل هورمونی می باشد. تمامی شما عزیزانی که به دنبال کاهش ریزش موی خود هستید می بایست از محکم بستن موهای خود نیز به صورت جدی خودداری نمایید.

لیست 10 تا از بهترین دکتر ریزش مو در اهواز در جدول زیر آورده شده است.

اسامی پزشکانآدرس مطب
دکتر محمد امیدیاناهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی
دکتر سید محمد رادمنش اهواز، کیانپارس، خیابان ۴ شرقی
دکتر مریم زینلیاهواز ،خوزستان، اهواز، کیانپارس
دکتر نریمان شهباخوزستان، اهواز، خیابان طالقانی، طبقه فوقانی داروخانه
دکتر سونیا ابراهیمی اهواز، کیانپارس، خیابان ابان غربی، مجتمع تخصصی آبان

10 تا از بهترین دکتر ریزش مو در اهواز را بشناسید!

دکتر محمد امیدیان

دکتر محمد امیدیان

دکتر محمد امیدیان متخصص درماتولوژی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و دارای سابقه چند سال فعالیت تخصصی در این حیطه اند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات پزشکی را به مراجعه کنندگان ارائه دهند و برای ارائه خدمات از بهترین تجهیزات استفاده می کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می باشند.

خدمات :

 • ریزش مو
 • بیماری پوستی
 • معاینه
 • مشکلات ناخن

آدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، نبش خیابان اردیبهشت، مجتمع اویستا، طبقه ۲

دکتر سید محمد رادمنش

دکتر سید محمد رادمنش

دکتر سید محمد رادمنش متخصص پوست می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و مطب شخصی ایشان در اهواز می باشد که مطب ایشان یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین و بهداشتی ترین مطب های اهواز می باشد و ایشان دانشیار بیماری های پوست در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می باشند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات پزشکی را به مراجعه کنندگان ارائه دهند و برای ارائه خدمات از بهترین تجهیزات استفاده می کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می باشند.

خدمات :

 • ریزش مو
 • لیزر
 • معاینه
 • رفع تاتو

آدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان ۴ شرقی

دکتر مریم زینلی

دکتر مریم زینلی

دکتر مریم زینلی متخصص درماتولوژی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان دارای کلینیک می باشند که در کلینیک ایشان از بهترین مواد و متریال برای تزریق انواع ژل ها استفاده می شود و دارای مجهز ترین دستگاه های لیزر روز دنیا نیز می باشد و بخاطر برخورد بسیار محترمانه با مراجعه کنندگان خود، تمرکز بالا در هنگام انجام خدمات از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات پزشکی را به مراجعه کنندگان ارائه دهند و برای ارائه خدمات از بهترین تجهیزات استفاده می کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می باشند.

خدمات :

 • ریزش مو
 • بیماری پوست
 • معاینه
 • تزریق ژل

آدرس : اهواز ،خوزستان، اهواز، کیانپارس، خیابان وهابی، نبش ۱۴ کیان اباد، مجتمع هانی

دکتر نریمان شهبا

دکتر نریمان شهبا

دکتر نریمان شهبا متخصص پوست و مو می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و مدرک تخصص خود را دریافت نمودند و ایشان از خوش سابقه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می‌ روند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات پزشکی را به مراجعه کنندگان ارائه دهند و برای ارائه خدمات از بهترین تجهیزات استفاده می کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می باشند.

خدمات :

 • ریزش مو
 • لیفت
 • معاینه
 • جوانسازی پوست

آدرس : خوزستان، اهواز، خیابان طالقانی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر سلطانی، مجتمع پزشکی شهریار

دکتر ژیلا فتحی

دکتر ژیلا فتحی

دکتر ژیلا فتحی متخصص پوست می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت به اتمام برسانند و موفق به کسب مدرک تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات پزشکی را به مراجعه کنندگان ارائه دهند و برای ارائه خدمات پزشکی به مراجعه کنندگان از بهترین تجهیزات استفاده می کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می باشند.

خدمات :

 • ریزش مو
 • بیماری پوست
 • معاینه
 • تزریق ژل

آدرس : اهواز، کیانپارس، نبش خیابان سوم شرقی، مجتمع پزشکی پارس

دکتر نوشین سادات اوائی

دکتر نوشین سادات اوائی

دکتر نوشین سادات اوائی متخصص پوست می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان موفق به دریافت مدرک تخصصی می باشند و یکی از بهترین و با تجربه ترین پزشکان در زمینه پوست و زیبایی می باشند و ایشان به بهداشت مطب خود بسیار اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات پزشکی را ارائه دهند و برای ارائه خدمات پزشکی به مراجعه کنندگان از بهترین تجهیزات استفاده می کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می باشند.

خدمات :

 • ریزش مو
 • کربوکسی تراپی
 • معاینه
 • تزریق ژل

آدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اصلی بین 10 و 11 شرقی، مجتمع سپهر، طبقه اول، واحد 3

دکتر ازیتا هژبری زاده

دکتر ازیتا هژبری زاده

دکتر ازیتا هژبری زاده متخصص پوست می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را به پایان برسانند و موفق به دریافت مدرک تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی می باشند و ایشان به بهداشت مطب خود بسیار اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات پزشکی را ارائه دهند و برای ارائه خدمات پزشکی به مراجعه کنندگان از بهترین تجهیزات استفاده می کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می باشند.

خدمات :

 • ریزش مو
 • تزریق ژل
 • معاینه
 • بیماری پوستی

آدرس : اهواز، کیانپارس، بلوار توحید، نبش خیابان خرداد، مجتمع بوعلی سینا

دکتر ارش ایوبی

دکتر ارش ایوبی

دکتر ارش ایوبی متخصص پوست و مو می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان دارای مدرک تخصصی در رشته پوست، مو می باشند و ایشان از جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در کلینیک خود استفاده می کنند و تمام تلاش خود را می‌ کنند تا خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات پزشکی را ارائه دهند و برای ارائه خدمات پزشکی به مراجعه کنندگان از بهترین تجهیزات استفاده می کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می باشند.

خدمات :

 • ریزش مو
 • کاشت مو
 • معاینه
 • لیزر

آدرس : اهواز، کیانپارس، نبش خیابان غربی، مجتمع پزشکی فارابی، طبقه چهارم

دکتر سونیا ابراهیمی

دکتر سونیا ابراهیمی

دکتر سونیا ابراهیمی متخصص پوست می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان دوره دکترای عمومی خود را در دانشگاه جندی شاپور اهواز به اتمام رساندند و ایشان به مدت 10 سال افتخار همکاری به عنوان پزشک معاینه ممیز و سر ممیزی سازمان انتقال خون خوزستان را داشتند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات پزشکی را ارائه دهند و برای ارائه خدمات پزشکی به مراجعه کنندگان از بهترین تجهیزات استفاده می کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می باشند.

خدمات:

 • ریزش مو
 • جوانسازی
 • معاینه
 • درمان جوش

آدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان ابان غربی، مجتمع تخصصی آبان، طبقه 6

دکتر همایون زهتاب

دکتر همایون زهتاب

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک می باشند و دارای مدرک جراحی های زیبایی از کانادا می باشند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات پزشکی را ارائه دهند و برای ارائه خدمات پزشکی به مراجعه کنندگان از بهترین تجهیزات استفاده می کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ریزش مو در اهواز می باشند.

خدمات :

 • ریزش مو
 • لیفت ابرو
 • معاینه
 • تزریق ژل

آدرس : اهواز، کیانپارس، نبش 6 شرقی

روش های درمانی بهترین دکتر ریزش مو در اهواز

مزوتراپی مو: یکی از بهترین روش های درمان ریزش مو که توسط بهترین دکتر ریزش مو در اهواز مورد استفاده قرار می گیرد، مزوتراپی مو می باشد که علاوه بر توقف ریزش مو، موجب افزایش رشد و تراکم آن ها نیز می شود. در این روش تمامی عصاره ها، ویتامین ها و هورمون های لازم جهت احیای موهای شما به سرتان تزریق می شود و ریزش موی شما را به صورت کامل متوقف می نماید.

از مزوتراپی مو می توان جهت درمان آلوپسی و همچنین پر پشت نمودن موهای خود استفاده نمایید. بهترین دکتر ریزش مو در اهواز با استفاده از سوزن های ظریف این ماده را به لایه مزودرم پوست سر شما تزریق می نماید تا ریزش موی نواحی مختلف سر شما را درمان کرده و مانع از طاسی موهای شما شود. در این روش با افزایش گردش خون در پوست سر و تغذیه فولیکول های مو، ریزش مو به صورت کامل درمان می شود.

اگر حس می کنید که به طور روزانه دچار ریزش موی بیش از صد تار از موهای خود هستید، می بایست هر چه سریع تر اقدام به انجام مزوتراپی مو توسط پزشکان برتر در این حوزه نمایید. یکی از جدیدترین و پرطرفدار ترین شیوه های تحریک رشد مو و درمان ریزش مو در حال حاضر مزوتراپی مو می باشد.

تزریق هیر فیلر: یکی دیگر از روش های توقف ریزش مو، تزریق هیر فیلر می باشد که تمامی آسیب‌ ها و مشکلات مو را درمان می نماید. این روش تمامی سلول های پوست سر را احیا کرده و با بهبود گردش خون، ریزش موی شما را درمان می نماید. هیر فیلر نخستین آمپول پر کننده مو می باشد که ضخامت موهای شما را نیز بهبود می بخشد.

این ماده تمامی مواد لازم جهت تغذیه فولیکول های مو شما را تامین می نماید و علاوه بر درمان ریزش مو، سرعت رشد آن را نیز افزایش می دهد. از این مورد می توانید جهت معکوس کردن روند ریزش موی خود استفاده نمایید و پوست سر و فولیکول های موی خود را نیز جهت رشد هرچه بیشتر تحریک نمایید. همچنین از دیگر روش های عمومی درمان ریزش مو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از ماسک مو و شامپو های مخصوص ریزش مو
 • استفاده از برس های چوبی و دارای الیاف طبیعی
 • استفاده از روغن های مخصوص مو مانند روغن زیتون و روغن نارگیل
 • پروتئین تراپی و لیزر درمانی مو
 • ماساژ دادن پوست سر جهت بهبود گردش خون در سر
 • استفاده از داروهای درمان ریزش مو به تجویز بهترین دکتر ریزش مو در اهواز
روش های درمانی بهترین دکتر ریزش مو در اهواز

چکیده مطلب

ما از شما بابت صرف وقت و توجه به این مقاله در مورد بهترین دکتر ریزش مو در اهواز تشکر می‌کنیم. امیدواریم که اطلاعات ارائه شده در این نوشتار به شما در یافتن راهکارهای موثر و انتخاب متخصص مناسب کمک کرده باشد. درک و رفع مشکل ریزش مو نیازمند تخصص و دقت خاصی است و انتخاب یک پزشک مجرب می‌تواند در بهبود شرایط شما نقش بسزایی داشته باشد. ما بر آن هستیم که اطلاعات دقیق و به‌روز را به شما ارائه دهیم تا در مسیر درمان، یاری‌رسان شما باشیم. باز هم برای اعتماد و توجه شما به ما، سپاسگزاریم و برایتان آرزوی سلامتی و شادکامی داریم.

4.7/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا