پزشکانکاشت مو

بهترین دکتر کاشت مو در اهواز【سال 1402】❤ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین دکتر کاشت مو در اهواز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کرده و از خدمات بی نظیر آن ها بهره مند شوید. کاشت مو یکی از روش های زیبایی مو می باشد که در آن ریشه های مو از نواحی پر پشت به ناحیه در حال ریزش و یا خالی از مو انتقال داده می‌ شود. از این روش بیشتر برای درمان ریزش مو ژنتیکی و یا طاسی سر استفاده می شود که می تواند موهای شما را پر پشت کرده و ظاهر زیبا به آن ببخشد. اگر شما نیز دچار ریزش موی شدید شده اید و قسمت هایی از سر شما خالی از مو شده است، می بایست این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید تا با بهترین پزشکان مشغول در این حوزه آشنا شوید.

کاشت مو چیست؟

بسیاری از افراد در طول عمر خود به دلایل مختلف دچار ریزش مو خواهند شد که گاهی اوقات بسیار شدید می باشد. ریزش مو شدید می تواند بخش هایی از سر شما را خالی از مو کرده و منجر به طاسی نیز شود. یکی از راه های درمان خالی بودن بخش هایی سر، کاشت مو می باشد که در قرن 19 کشف شده است.

در این روش ریشه های مو از نواحی پر پشت مو مانند پشت گوش و یا پایین سر برداشته می‌ شوند و به نواحی در حال ریزش و یا خالی از مو انتقال داده می شوند. از این روش کاشت مو بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می کنند و طی آن ریشه هایی را که به صورت ژنتیکی مقاوم در برابر ریزش مو هستند را به نواحی طاس سر انتقال می دهند.

همچنین از این روش برای بازسازی مو، ابرو و موهای سینه آقایان نیز استفاده می‌ شود که می‌ تواند محل زخم های ناشی از تصادف را نیز بپوشاند. از هر پیاز مو، یک تا چهار ریشه مو رشد می کند که توسط کاشت مو به قسمت های کم پشت مو انتقال داده می شود. امروزه در انواع روش های کاشت مو پیاز مو را دست نخورده انتقال می دهند تا ظاهری طبیعی به موهای کاشته شده شما دهد.

شما عزیزان حتی اگر دارای بانک موی بسیار ضعیفی هم باشید می توانید با استفاده از روش های مختلف کاشت مو به درمان طاسی سر خود بپردازید و ظاهری زیبا برای خود به ارمغان آورید. در واقع کاشت مو یکی از مهم ترین فعالیت های زیبایی می باشد که در آن فولیکول‌ های مو از یک نقطه در سر و یا بدن به قسمت های جلوی سر انتقال داده می شوند.

قسمتی که فولیکول ها از آن برداشته می‌ شوند بانک مو نامیده می شود و قسمتی که فولیکول‌ های برداشته شده به آن انتقال داده می‌ شود نیز قسمت دریافت کننده نام دارد. این جراحی می‌ تواند تا 8 ساعت در روز زمان ببرد و با توجه به نیاز از بی حسی در قسمت های مختلف استفاده می کنند. هم اکنون تمامی شما عزیزانی که دارای موهای کم پشت می باشید می توانید با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در اهواز و با کمک متخصصان مو در آن جا، به کاشت موی طبیعی بپردازید.

کاشت مو چیست؟

ویژگی بهترین دکتر کاشت مو در اهواز

پزشکان بسیاری در سراسر شهر پهناور اهواز در زمینه انجام جراحی زیبایی همچون کاشت مو و یا ابرو و سایر جراحی های مربوط به این حوزه در حال ارائه خدمات می باشند که برخی از آن ها دارای دانش کافی در این زمینه نمی باشند و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را نیز برای مراجعان خود رقم زنند.

بهترین دکتر کاشت مو در اهواز می بایست دارای ویژگی های برتری نسبت به سایر پزشکان فعال در این حوزه باشد که او را از تمامی آن ها متمایز سازد و افراد را مجاب نماید تا برای کاشت موی خود به او مراجعه نمایند. از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر کاشت مو در اهواز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین دکتر کاشت مو در اهواز می بایست در بهترین درمانگاه ها و کلینیک ها در اهواز مشغول به ارائه خدمات کاشت مو و ابرو به مراجعان خود باشد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه کاشت مو و یا ابرو می بایست فولیکول های مو را بدون هیچ گونه آسیبی از بانک مو برداشته و به قسمت های دریافت‌ کننده انتقال دهد.
 • بهترین دکتر کاشت مو در اهواز می بایست پیش از اقدام به جراحی، اطلاعاتی دقیق از نحوه و مدت زمان نتیجه گیری این روش در اختیار مراجعان خود قرار دهد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه کاشت مو می بایست سطوح قیمتی مناسبی را در برابر خدماتی همچون کاشت مو و ابرو به مراجعان خود ارائه دهد.
 • بهترین دکتر کاشت مو در اهواز می بایست مدارک علمی و دانشگاهی خود در زمینه تخصصی پوست و مو را از برترین دانشگاه ها و یا مراکز علمی کشور کسب نموده باشد.

انواع روش های کاشت مو

کاشت مو به روش طبیعی و بدون جراحی دارای روش های مختلفی می باشد که هر یک از این روش ها در طول درمان و یا نحوه کاشت مو متفاوت می‌ باشند. به طور کلی انواع روش های کاشت مو مطابق زیر می باشد:

روش FUT: در این روش بخشی از بانک مو تراشیده می‌ شود و سپس ریشه مو های جدید به صورت برش های دایره ای جداگانه به قسمت های دریافت‌ کننده پیوند داده می شوند. این روش از پیشرفته ترین روش های کاشت مو می باشد که در آن واحد های فولیکول ها به صورت گروهی استخراج می شوند و آماده کاشت می شوند. در این روش ممکن است جای زخم تا مدت طولانی‌ تری باقی بماند که با بلند شدن موها، جای زخم نیز پوشانده خواهد شد.

روش FIT: در این روش نیز مانند روش قبلی فولیکول های مو به صورت جداگانه از بانک مو استخراج می شوند تا به قسمت های دریافت کننده پیوند داده شوند. این روش دارای جای زخم کم تری نسبت به روش قبلی می باشد که از مهم ترین مزیت های آن محسوب می شود.

روش SUT: این روش یکی از جدیدترین روش های کاشت مو می باشد که تمامی مراحل کاشت مو در آن، از صفر تا صد با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و تحت نظارت پزشک انجام می‌ شود. در این روش احتمال انجام خطای پزشکی کاهش می‌ یابد و عوارض بسیار کم تری را نیز برای مراجعان به ارمغان خواهد آورد؛ به همین دلیل این روش از محبوب ترین روش های کاشت مو می باشد.

روش Micro FIT: در این روش بهترین دکتر کاشت مو در اهواز، از ابزارهای بسیار پیچیده تری برای برداشت مو استفاده می کند که موجب می شود ظاهر بسیار بهتری را برای سر افراد به ارمغان آورد. این روش عوارض کم تری را نسبت به روش‌ های قبلی دارا می‌ باشد و می‌ تواند تمامی قسمت های خالی از موی شما را درمان نماید.

انواع روش های کاشت مو

مراقبت های توصیه شده توسط بهترین دکتر کاشت مو در اهواز

 • از آنجایی که ممکن است برخی از پزشکان پیش از کاشت مو به شما آرام بخش دهند، بهتر است پس از جراحی به هیچ عنوان رانندگی نکنید.
 • پس از کاشت مو، هنگام خواب سر خود را بالاتر از حد معمول نگه دارید و به صورت طاق باز بخوابید.
 • از جراح و یا پزشک معالج خود بخواهید که داروهای بی خطر و بدون عوارض جانبی را برای شما تجویز نمایند.
 • جهت جلوگیری از ورم سر می بایست تا 4 روز پس از جراحی، بالای ابرو های خود یخ قرار دهید.
 • تا 3 روز پس از کاشت مو، از شستشوی سر خود بپرهیزید و پس از آن نیز جهت شستشو، پوست سر خود را به آرامی ماساژ دهید و از برخورد جریان مستقیم آب جلوگیری نمایید.
 • جهت شستشوی پوست سر خود از یک فنجان آب استفاده کنید.
 • اگر دچار خارش سر شده اید می بایست به آرامی نرم کننده را بر روی پوست سر خود بمالید.
 • تا یک ماه پس از کاشت مو از رنگ کردن موهای خود بپرهیزید و از کندن زخم های ایجاد شده بر روی پوست سر خودداری نمایید.
 • تا دو هفته پس از کاشت مو پوست سر خود را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید و از انجام ورزش های سنگین نیز بپرهیزید.

کلام آخر

کاشت مو یکی از انواع روش های زیبایی می باشد که در آن ریشه های مو از قسمت های پر پشت مو مانند پشت گوش برداشته شده و به نواحی در حال ریزش و یا خالی از مو انتقال داده می شود. طی انجام این جراحی، طاسی سر از بین رفته و ظاهری زیبا به چهره فرد بخشیده می شود.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین دکتر کاشت مو در اهواز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها زیبایی را به موهای خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا