پزشکان

بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز【سال 1402】❤ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کرده و از خدمات ارزنده آن ها بهره مند شوید. ژنیکوماستی یکی از انواع بیماری های سینه در آقایان می باشد که به دلایلی مانند تغییرات هورمونی، وراثت، افزایش وزن یا استفاده از برخی از داروها رخ می دهد. این بیماری موجب افزایش سایز سینه غیر عادی در آقایان می شود که می تواند اعتماد به نفس آن ها را کاهش داده و مانع از ایجاد روابط عاطفی و اجتماعی در آن ها شود. در واقع ژنیکوماستی بزرگ شدن خوش خیم سینه مردانه با بافت سفت می باشد که به صورت متمرکز از نوک پستان شروع شده و گسترش می یابد. اگر شما نیز از این بیماری رنج می برید و به دنبال پزشکی ماهر جهت رفع آن می باشید، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

ژنیکوماستی چیست؟

ژنیکوماستی یکی از بیماری های مربوط به سینه آقایان می باشد که طی آن، سینه آقایان به صورت غیر طبیعی بزرگ شده و موجب کاهش اعتماد به نفس آن ها می شود. این بیماری به دلایلی مانند تغییرات ناگهانی هورمونی، وراثت و ژنتیک، افزایش وزن و یا عوارض استفاده از برخی از داروها رخ می دهد و می تواند مانع از ایجاد روابط عاطفی و اجتماعی آقایان نیز شود.

در واقع ژنیکوماستی بزرگ شدن خوش خیم سینه مردانه می باشد که از نظر بافت شناسی، تکثیر خوش خیم مجاری پستان همراه با مقادیر بسیاری فیبروز است. این افزایش سایز سینه به دلیل بافت چربی می باشد که سودوژنیکوماستی نامیده می شود. شروع این بیماری می تواند به دوره نوزادی برخی از افراد نیز باز گردد. برخی از نوزادان ژنیکوماستی را توسط استروژن و از مادر خود به ارث می برند و موجب می‌ شود رشد سینه در نوزادان پسر طولانی تر از برخی از نوزادان دیگر شود.

در مردان بالغ نیز ژنیکوماستی می تواند به دلیل بیماری هایی مانند سرطان کبد و ریه، تیروئید پرکار، مشکلات هورمونی مانند غده هیپوفیز، مصرف الکل و ماری جوانا و یا غدد فوق کلیوی ایجاد شود و ظاهر آن ها را تحت تاثیر خود قرار دهد. در افراد مسن نیز این بیماری به دلیل تغییر در سطح هورمون آن ها رخ خواهد داد.

همچنین استفاده از برخی داروها مانند استروئید ها و یا داروهای شیمی درمانی و ضد اضطراب نیز می تواند شانس ابتلا به ژنیکوماستی را در آقایان افزایش دهد. شما آقایان می توانید این بیماری را با علائمی مانند چربی بیش از حد در ناحیه سینه، رشد بیش از حد بافت غدد سینه، جمع شدن پوست اضافی در پستان و بزرگی یک طرفه و یا دو طرفه سینه تشخیص دهید و به بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز مراجعه نمایید.

همچنین اگر شما عزیزان از سایز سینه های خود ناراضی می باشید و به دنبال افزایش سایز آن هستید می توانید به بهترین جراح پروتز سینه در شیراز مراجعه نمایید.

ویژگی بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز

در شهر شیراز پزشکان بسیاری در حوزه سلامت سینه و یا جراحی ژنیکوماستی مشغول به فعالیت می باشند که برخی از آن ها به دلایلی مانند عدم دارا بودن دانش و مهارت کافی می توانند آسیب های بسیاری به سلامت سینه شما وارد نمایند. جهت شناخت بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می بایست به برخی از ویژگی های او توجه فرمایید تا بتوانید بهترین پزشک را در این زمینه یافته و از خدمات ارزنده او بهره مند شوید. از مهم‌ ترین ویژگی‌ های بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می بایست با معاینه فیزیکی و سابقه پزشکی آقایان، بیماری او را هرچه سریع تر تشخیص داده و به درمان آن بپردازد.
 • پزشک معالج شما می بایست جراحی خود را به گونه‌ ای به پایان برساند که در انتها، توده غیرعادی سینه کاملا رفع شده و ظاهر سینه های شما بهبود یابد.
 • بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می بایست درجات و تحصیلات علمی خود در حوزه سلامت سینه از برترین دانشکده های پزشکی کشور کسب نموده باشد و از دانش کافی برخوردار باشد.
 • بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می بایست دارای تجربه بالایی در زمینه درمان بیماری ژنیکوماستی و بهبود ظاهر سینه آقایان باشد.
 • پزشک معالج شما می بایست تصاویری از نمونه جراحی های پیشین خود در اختیار شما آقایان قرار دهد تا از نتیجه کار او اطمینان حاصل نمایید.

کاندید های مناسب جراحی ژنیکوماستی

ژنیکوماستی جراحی می باشد که طی آن سایز سینه آقایان کاهش می دهند تا موجب افزایش اعتماد به نفس آن ها شده و زیبایی را به اندام آن ها باز گردانند. از مهم ترین مواردی که می توان کاندید مناسب برای جراحی ژنیکوماستی دانست می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آقایانی که رشد سینه آن ها تثبیت شده است و دارای سن بالایی می باشند.
 • آقایانی که به دلیل بزرگ بودن سینه های خود احساس ناراحتی می کنند و اعتماد به نفس برقراری روابط اجتماعی و یا عاطفی را دارا نمی باشند.
 • نوجوانانی که دارای روند رشد سینه غیر معمول می باشند.
 • افرادی که از نظر جسمی دارای وزن طبیعی می باشند اما سینه آن ها بزرگ تر از حد معمول به نظر می رسد.
 • افرادی که وضعیت آن ها را نمی توان از طریق درمان‌ های پزشکی اصلاح نمود و به دنبال کاهش سایز سینه خود هستند.

تمامی افراد نام برده شده می‌ توانند جهت کاهش سایز سینه های خود به بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز مراجعه نمایند و از خدمات بی نظیر او بهره مند شوند.

توصیه های بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز

 • پس از جراحی پانسمانی ارتجاعی بر روی بخیه های شما قرار داده می شود که هدف آن کاهش التهاب در قفسه سینه می باشد.
 • لوله ظریف و کوچکی به طور موقت زیر پوست شما قرار داده می‌ شود تا مایعات اضافی را جمع کرده و مانع از بروز عفونت در محل جراحی شده شود.
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک خود را سر ساعت مصرف نمایید تا از بروز عفونت جلوگیری کرده و روند بهبودی را تسریع بخشید.
 • تا دو هفته پس از جراحی ممکن است التهاب و کبودی در ناحیه جراحی شده مشاهده نمایید که طبیعی می باشد.
 • تا دو هفته پس از جراحی از انجام ورزش ها و تمرینات بدنی سنگین خودداری نمایید.
 • تا سه هفته پس از جراحی از انجام فعالیت های سنگین پرهیز کنید.
 • تا شش هفته نباید فشاری به قسمت های بالایی بدن و سینه ها وارد کنید.

کلام آخر

ژنیکوماستی بیماری می باشد که سبب رشد غیر عادی سینه آقایان خواهد شد. این بیماری به دلایلی مانند وراثت و ژنتیک، افزایش وزن، تغییرات هورمونی و استفاده از برخی از داروها رخ می‌ دهد و می‌ تواند موجب کاهش اعتماد به نفس افراد شود. به همین دلیل می بایست افرادی که به آن مبتلا هستند هر چه سریع تر به بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز مراجعه نمایند.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن ها زیبایی را به سینه های خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

چه امتیازی به این مقاله میدهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا