پزشکان

بهترین کلینیک زیبایی در پونک【سال1403】❤️ + لیست 5تایی

امروزه زیبایی اعضای مختلف بدن، برای بسیاری از افراد قابل اهمیت بوده و برای رسیدن به آن، روش های مختلفی را امتحان می کنند. از این رو جراحی های زیبایی مختلفی اعم از جراحی بینی، جراحی زیبایی سینه، جراحی پلک، جراحی های پیکر تراشی و … در این راستا به وجود آمده است. علاوه بر آن روش های متعددی از جمله بوتاکس، فیلر و … در جهت جوانسازی و زیباسازی پوست نیز به وجود آمده است. برای انجام این روش ها و جراحی ها لازم است به کلینیک زیبایی مراجعه کنید. از این رو ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین کلینیک زیبایی در پونک آشنا کنیم، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

کلینیک زیبایی چیست؟

زیبایی صورت و بدن یکی از نعمت های خداوند است که ممکن است به دلایل مختلفی مثل کهولت و افزایش سن، حوادث مختلف و … از بین برود و چهره و بدن جذابیت و زیبایی شان را از دست بدهند، ولی این مسئله قابل جبران است چرا که امروزه با پیشرفت علم پزشکی جراحی های زیبایی مختلفی پا به عرصه گذاشته اند و کلینیک های زیبایی به این منظور به وجود آمده اند. کلینیک زیبایی ساختمان مستقل یا بخشی از بیمارستان و یا حتی مراکز بهداشتی و درمانی هستند که موفق به اخذ مجوز بهداشت شده است. این کلینیک ها خدمات زیبایی متنوعی را به مراجعین خود ارائه می دهند.

کلینیک زیبایی از حداقل 2 متخصص زیبایی و پزشک عمومی بهره مند می باشد و لازم است دارای یک پرسنل پذیرش، دو پرستار و یک اپراتور باشد. قابل ذکر است که تنها پزشک متخصصی که تخصص پوست و مو و زیبایی را دارد می تواند مجوز تاسیس کلینیک بهداشتی را اخذ کند، هم چنین کلینیک هایی که دارای مجوز از سازمان نظام پزشکی استان مربوطه هستند، معتبر اند و می توانند انواع خدمات زیبایی را ارائه دهند.

در بهترین کلینیک زیبایی در پونک متخصصین متعددی از جمله، متخصص پوست و مو، جراح گوش و حلق و بینی، جراح پلاستیک در زمینه زیبایی، جراح و پزشک عمومی، متخصص زنان در حوزه زیبایی نیز در جهت ارائه انواع خدمات زیبایی فعالیت دارند و مشغول به کار هستند. شما می توانید برای انجام هر گونه خدمات زیبایی در حوزه دلخواهتان به بهترین کلینیک زیبایی در پونک مراجعه کنید و با مشاوره گرفتن از بهترین پزشکان و متخصصین از انواع خدمات زیبایی بهره ببرید.

ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی در پونک

برای انجام هر گونه خدمات زیبایی و مشاهده نتیجه موفق و قابل قبول، قبل از هر کاری لازم است تحقیقات لازم را انجام دهید و  بهترین کلینیک زیبایی در پونک را بشناسید و به آن مراجعه کنید. یک کلینیک زیبایی معتبر و خوب دارای یک سری ویژگی می باشد که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

 • اولین ویژگی که کلینیک زیبایی باید از آن برخوردار باشد، داشتن مجوز از وزارت بهداشت می باشد، چرا که قوانینی را وزارت بهداشت برای کلینیک های زیبایی تعیین کرده که رعایت این قوانین بسیار مهم و قابل اهمیت می باشد و بهترین کیلینیک زیبایی در پونک را از بین کلینیک های دیگر جدا می کند. در صورت داشتن این مجوز، کلینیک ها آن را جایی می گذارند که قابل مشاهده مراجعین باشد. این گونه شما می توانید کلینیک زیبایی خوب و معتبر را تشخیص دهید.
 • یکی از مهم ترین ویژگی کلینیک زیبایی داشتن وجدان کاری و اخلاق خوب می باشد. پرسنل و پزشکان کلینیک زیبایی بایستی با مراجعین برخورد درست داشته باشند و به صحبت مراجعین به خوبی گوش بدهند و مراجعین را به بهترین شکل مشاوره کنند.
 • از دیگر ویژگی های یک کلینیک زیبایی خوب، قیمت مناسب و منصفانه برای ارائه خدمات می باشد.
 •  کلینیک زیبایی خوب و معتبر از دستگاه  های پیشرفته و به روز استفاده می کند، به صورتی که با به روز شدن دستگاه های مختلف، کلینیک هم از دستگاه های به روز و مدرن استفاده می کند. چرا که این اتفاق باعث گرفتن نتایج مثبت و رضایت بخش از دستگاه و کلینیک می شود.

5 تا از بهترین کلینیک زیبایی در پونک را بشناسید!

کلینیک زیبایی نیکان

کلینیک زیبایی نیکان

کلینیک زیبایی نیکان یکی از بهترین کلینیک زیبایی در پونک می باشد. در این کلینیک با استفاده از تجهیزات و بهترین دستگاه های پیشرفته و به روز پزشکی بهترین خدمات را ارائه می دهند. پزشکان و پرسنل این کلینیک تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین جزء یکی از بهترین کلینیک زیبایی در پونک می باشد.

خدمات:

 • پلاسما تراپی
 • پيكرتراشی
 • معاینه
 • لیزر

آدرس : بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش بلوار پونک، پلاک ۲، واحد۴

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۴۴۳۴۷۵

کلینیک ارکید

کلینیک ارکید

کلینیک زیبایی ارکید یکی از بهترین کلینیک زیبایی در پونک می باشد. در این کلینیک از دستگاه های کامپیوتری و با کیفیت روز دنیا که دارای تاییدیه FDA امریکا و CE اروپا هستند استفاده می کنند. پزشکان و پرسنل این کلینیک تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین جزء یکی از بهترین کلینیک زیبایی در پونک می باشد.

خدمات:

 • پلاسما تراپی
 • ماساژ درمانی
 • معاینه
 • لیزر موهای زائد

آدرس : میدان پونک، ضلع شمال شرقی، کوچه اول، پلاک ۲۵، طبقه دوم، واحد ۶

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۴۲۰۳۷۲

کلینیک پاسارگاد

کلینیک پاسارگاد

کلینیک پاسارگاد یکی از بهترین کلینیک زیبایی در پونک می باشد. این کلینیک با استخدام کادر مجرب و استفاده از به روزترین دستگاه های پزشکی تلاش کرده تا خدمات گوناگونی را به مراجعین خود ارائه دهد. پزشکان و پرسنل این کلینیک تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین جزء یکی از بهترین کلینیک زیبایی در پونک می باشد.

خدمات:

 • لیزر
 • تزریق ژل
 • معاینه
 • تزریق چربی

آدرس: پونک، اشرفی اصفهانی شمال به جنوب، بعد از خروجی نیایش، کوچه ازاده، جنب داروخانه رکس، ساختمان بهاران، طبقه ۴

شماره تماس: ۰۲۱۴۶۰۱۷۳۵۹

کلینیک سپید

کلینیک سپید

کلینیک سپید یکی از بهترین کلینیک زیبایی در پونک می باشد. این کلینیک با سال ها تجربه و سابقه درخشان و کادر پزشکی مجرب خود توانسته رضایت مراجعین خود را جلب کند. پزشکان و پرسنل این کلینیک تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین جزء یکی از بهترین کلینیک زیبایی در پونک می باشد.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • پروتز سینه
 • معاینه
 • لیزر

آدرس: پونک، میدان پونک، مجتمع اداری تجاری بوستان، پلاک ۷۳۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۹۵۷۴۵۰

کلینیک مهر

کلینیک مهر

کلینیک مهر یکی از بهترین کلینیک زیبایی در پونک می باشد. مدیریت این کلینیک با دکتر اذر پور جهان اداره می شود و هدف کلینیک مهر جلب رضایت مراجعین است که در این زمینه موفق بوده و خوش درخشیده است. پزشکان و پرسنل این کلینیک تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین جزء یکی از بهترین کلینیک زیبایی در پونک می باشد.

خدمات:

 • رژیم درمانی
 • فشار خون
 • معاینه
 • رژیم درمانی

آدرس : پونک، بلوار اشرفی اصفهانی، خیابان مخبری، ضلع جنوب شرقی، میدان محمد غفاری، پلاک ۳، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۲۱۴۶۱۳۶۴۶۸

تفاوت کلینیک زیبایی و کلینیک پوست و مو

لازم است قبل از مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در پونک، تفاوت آن را با کلینیک های تخصصی پوست و مو بدانید. کلینیک های زیبایی پوست و مو، مکانی برای انجام عمل و روش های متنوع در زمینه پوست و مو می باشد. اما کلینیک تخصصی پوست مو، بیشتر در جهت انجام درمان و روش های ترمیمی پوست و مو می باشد و عمده ی فعالیت این کلینیک ها در جهت انجام خدمات اجباری و درمانی مرتبط به سلامت فرد می باشد. تفاوت اصلی کلینیک زیبایی و کلینیک تخصصی پوست و مو مراجعه بیمار است که مراجعین هنگام مراجعه به کلینیک پوست و مو بیشتر به عنوان خدمات درمانی و سلامت پوست و مو مراجعه می کنند.

خدمات بهترین کلینیک زیبایی در پونک

کلینیک های زیبایی خدمات مختلفی در حوزه های متعددی ازجمله تناسب اندام، زیبایی پوست، زیبایی صورت و … به مراجعین خود ارائه می دهند. اگر به هر دلیلی زیبایی اندام و چهره تان را از دست داده اید، می توانید به بهترین کلینیک زیبایی در پونک مراجعه کنید. در ادامه به برخی از خدمات کلینیک های زیبایی اشاره می کنیم:

 • تزریق ژل یا فیلر: چین و چروک های مختلفی که در چهره وجود دارند توسط ژل و فیلر پر می شوند. تزریق ژل و فیلر باعث زیبایی و جوانسازی پوست می شود. لازم به ذکر است برای انجام این روش می توانید به بهترین دکتر تزریق ژل در پونک نیز مراجعه کنید.
 • میکرودرم ابریژن: این روش با انجام روش های متنوع، پوست را لایه برداری می کند و باعث ایجاد شادابی در پوست و سالم تر شدن آن می شود. این کار لکه های جوش و آکنه را درمان می کند و سلول های مرده و آسیب دبده پوست را از بین می برد. میکرودرم ابریژن باعث یکدست شدن رنگ پوست و از بین رفتن لکه های تیره پوست می شود.
 • لیزر موهای زائد: این روش به عنوان از بین بردن موهای زائد اعضای مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد. لیزر بر روی سطح پوست می تابد و رنگدانه های ملانین در موها، انرژی لیزر را می گیرند و به عمق 2 تا 3 میلی متری پوست که محل سلول های تولید کننده مو در ریشه مو است، می رساند و باعث از بین رفتن این سلول ها می شود.
 • پی آر پی: این روش یک روش طبیعی برای ترمیم و جوانسازی بافت های آسیب دیده کل بدن می باشد، برای انجام این روش، از بیمار به مقدار لازم و کم خون گرفته می شود، سپس پلاکت آن جدا شده و غنی می شود و به قسمت مورد نظر تزریق می شود، این روش به این منظور می باشد که پلاکت غلیظ شده به بدن بیمار تزریق می شود و باعث تحریک ساخت کلاژن و سلول های بنیادی می شود.
خدمات بهترین کلینیک زیبایی در پونک

کلام آخر

کلینیک های زیبایی در جهت ارائه انواع خدمات زیبایی و جوانسازی پوست اعم از تزریق ژل، کاشت مو و ابرو، لیزر موهای زائد و … تاسیس شده اند و شما می توانید با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در پونک و گرفتن مشاوره از آن انواع خدمات زیبایی مورد نظرتان را انجام دهید.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی بر این داشته تا شما را بهترین کلینیک زیبایی در پونک آشنا کند. در صورت داشتن هر گونه سوال و انتقاد و یا پیشنهاد، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (8 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا