زیبایی

بهترین دکتر لیفت ابرو در مشهد【سال1403】❤️ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر لیفت ابرو در مشهد را برای شما عزیزان معرفی کنیم تا از آن استفاده نمایید. لیفت ابرو به عنوان یک روش زیبایی برای بهبود شکل و موقعیت ابروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فرآیند معمولاً شامل استفاده از مواد شیمیایی برای تغییر شکل موقت یا استفاده از روش‌های جراحی کوچک برای تغییر شکل دائمی است. اگر می خواهید بهترینه دکتر لیفت ابرو در مشهد را بشناسید، تا انتها این مقاله همراه ما باشید.

لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو یک روش زیبایی است که برای بهبود شکل و موقعیت ابروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش معمولاً به منظور ایجاد ظاهر جوان‌تر، جذاب‌تر و معنادارتر بر روی ابروها انجام می‌شود. لیفت ابرو می‌تواند با استفاده از روش‌های مختلفی انجام شود که شامل استفاده از بوتاکس، میکروبلیدینگ، یا استفاده از نخ و روش‌های جراحی مختلف می‌شود.

یکی از مهم ترین منافع لیفت ابرو، افزایش جذابیت چهره است. با شکل دادن و مدل‌سازی ابروها، می‌توان آن ها را به اندازه‌ی مناسبی که با سایر ویژگی‌های چهره همخوانی داشته باشد، تغییر داد. این موضوع به موازات باعث تعادل بین ویژگی‌های چهره می‌شود و به چهره‌ی شما یک جلوه‌ جذاب‌تر و جوانی‌تر بخشیده و در نتیجه به افزایش اعتماد به نفس کمک می‌کند.

علاوه بر این، لیفت ابرو می‌تواند منجر به افزایش شفافیت و برجستگی چشمان شما شود. ایجاد یک فاصله مناسب بین ابروها و چشمان می‌تواند چشمان را بیشتر به نظر بیاورد و جلوه‌ی زیباتری به چهره‌ی شما بدهد. همچنین، لیفت ابرو می‌تواند به تعادل و هماهنگی در نگاه و انتقال احساسات کمک کند. ابروهای شکل داده شده به نحوی که با احساسات شما هماهنگ باشند، می‌توانند به نحوه ارتباط بصری و ارتباطات شما کمک کنند.

در کنار مزایای زیبایی، لیفت ابرو می‌تواند به بهبود بینایی هم کمک کند. شکل دادن مجدد ابروها می‌تواند خطوط دید را تعریف و تاکید بیشتری بر روی چشمان و دید در نهایت داشته باشد. در نهایت، لیفت ابرو ممکن است به عنوان یک روش غیرجراحی، هزینه‌ کمتر و زمان کمتری نسبت به روش‌های جراحی داشته باشد. همچنین، زمان بازیابی نیز ممکن است کمتر باشد و به این ترتیب برای برخی از افراد جذاب‌تر باشد. می توانید برای انجام این فرآیند به بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران مراجعه نمایید.

لیفت ابرو چیست؟

مزایای لیفت ابرو

لیفت ابرو یک فرآیند زیبایی است که می‌تواند به شما ظاهر جوان‌تر، شادابی بیشتر و چهره‌ای با جذابیت و تعادل دهد. یکی از مزایای اصلی لیفت ابرو، این است که تأثیر بسزایی بر جوانی و جلوه‌ کلی چهره دارد. ابروها می‌توانند به چهره شما جذابیت و جوانی بیشتری ببخشند و این موضوع منجر به افزایش اعتماد به نفس شما در روابط شخصی و حرفه‌ای می‌شود. همچنین، لیفت ابرو می‌تواند به تعادل و هماهنگی چهره کمک کند.

با تغییر شکل ابروها به گونه‌ای که با سایر ویژگی‌های چهره هماهنگ باشند، چهره به نسبت کلی متناسب و جذاب‌تر به نظر می‌رسد و این موضوع می‌تواند به شما تمرکز و جذابیت بیشتری بخشید. برخی از افراد لیفت ابرو را به عنوان روشی برای افزایش زیبایی چشمان می‌بینند. با شکل دادن و مدل‌سازی ابروها، می‌توان آن ها را به اندازه‌ مناسبی که با چشمان همخوانی داشته باشد، تغییر داد و این امر می‌تواند به برجسته‌تر به نظر آمدن چشمان و افزایش جذابیت آن ها کمک کند.

لیفت ابرو همچنین می‌تواند به ارتقای زیبایی گریم و عکس‌های تصویری مختلف کمک کند. ابروهای به‌شکل درست می‌توانند مسیر نگاه را بهتر تعریف کنند و این می‌تواند به نحوه زیبایی گریم و ثبت عکس‌های تصویری افراد کمک کند. همچنین، لیفت ابرو ممکن است به کاهش احساسات منفی مرتبط با ظاهر مناطق مشخص از چهره کمک کند. افرادی که از شکل ابروهای خود ناراضی هستند، احساسات منفی مانند ناراحتی، عدم اعتماد به نفس و استرس را تجربه می‌کنند که با انجام لیفت ابرو می‌توانند بهبود یابند.

در نهایت، لیفت ابرو می‌تواند بهبود موقعیت و قرارگیری ابروها نسبت به چشمان کمک کند. این موضوع می‌تواند به تحقق چشم‌انداز جوان و جذابیت بیشتر چهره کمک کند و این موضوع می‌تواند به شما جلوه‌ی جوانانه‌تر و جذاب‌تری بدهد.

عوارض لیفت ابرو

 1. قرمزی و تورم: بین مهم ترین عوارض لیفت ابرو می‌توان به قرمزی و تورم در ناحیه ابروها پس از انجام روش اشاره کرد. این عوارض ممکن است تا چند روز پس از انجام لیفت ابرو موجود باقی بمانند و می‌توانند در برخی از افراد آزاردهنده باشند.
 2. عفونت: مصرف غیرمعقول یا نادرست مواد پزشکی یا عدم رعایت بهداشت مناسب ممکن است منجر به عفونت در ناحیه ابرویی شود، که این موضوع نیازمند درمان پزشکی فوری می‌باشد.
 3. خشکی پوست: برخی از افراد ممکن است پس از انجام لیفت ابرو با خشکی و تیرگی پوست در ناحیه ابرو روبرو شوند که این موضوع می‌تواند ناراحت‌کننده و آزاردهنده باشد.
 4. ایجاد زخم: در موارد نادر، انجام لیفت ابرو می‌تواند منجر به ایجاد زخم‌های پوستی یا خراش‌های جانبی شود که نیازمند مراقبت پزشکی می‌باشد.
 5. تحریک و حساسیت: برخی از افراد ممکن است پس از لیفت ابرو حساسیت یا تحریک پوستی از جمله خارش یا سوزش در ناحیه ابروها تجربه کنند.
 6. نیاز به تجدید جراحی: در برخی موارد، نتایج لیفت ابرو ممکن است ماندگاری موقتی داشته باشند و نیاز به تجدید جراحی بعدی داشته باشد که باعث افزایش هزینه و مشکلات اضافی می‌شود.
 7. ناراحتی روانی: برخی از افراد ممکن است پس از انجام لیفت ابرو با عوارض فیزیکی یا ناتوانایی در تأمین انتظارات زیبایی شان ناراحتی روانی تجربه کنند که می‌تواند برای آن ها مشکل‌ساز باشد و نیازمند حمایت و راهنمایی مناسب باشند.
عوارض لیفت ابرو

کاندیدای مناسب برای انجام لیفت ابرو

افرادی که ابروهایشان به دلیل فرHیندهای طبیعی یا پیری به شکل خمیده یا افتاده درآمده‌اند، ممکن است کاندیدای مناسبی برای لیفت ابرو باشند. این افراد می‌توانند با انجام لیفت ابرو، ابروهای خمیده و افتاده خود را به شکل جوان‌تر و جذاب‌تری شکل داده و به ظاهرشان جلوه‌ای جوانانه‌تر ببخشند. همچنین، افرادی که مایلند به تناسب و تعادل بیشتر در چهره‌شان دست یابند، ممکن است از لیفت ابرو بهره‌وری ببرند. این روش می‌تواند به آن ها کمک کند تا تعادل و هماهنگی بهتری بین ابروها و دیگر ویژگی‌های چهره‌شان به دست بیاورند.

همچنین، افرادی که از طریق لیفت ابرو مایلند به بهبود اعتماد به نفس و خودرضایتی خود بپردازند، می‌توانند کاندیدای مناسبی برای این روش باشند. لیفت ابرو ممکن است به آن ها کمک کند تا احساس خودرضایتی بیشتری از ظاهر شان داشته باشند. افرادی که از نظر عملکردی و سلامتی برای انجام یک روش جراحی آماده و سالم هستند، ممکن است کاندیدای مناسبی برای انجام لیفت ابرو باشند. این شامل عدم وجود مشکلات خاص پوستی یا جراحی‌های پیشین ناموفق است.

همچنین، افرادی که از نظر روحی و روانی به یک انتخاب آگاهانه و دارای اطلاعات کافی در مورد روش لیفت ابرو و نتایج آن هستند، ممکن است کاندیدای مناسبی باشند. این افراد می‌توانند از طریق مشاوره‌های پزشکی و زیبایی بهترین تصمیم را برای خود بگیرند. در نهایت، افرادی که توانایی مراقبت لازم پس از انجام لیفت ابرو را دارند، می‌توانند کاندیدای مناسبی برای این روش باشند. مراقبت درست پس از عملیات برای بهبود سریع‌تر و نتایج بهتر بسیار حائز اهمیت است.

10 تا از بهترین دکتر لیفت ابرو در مشهد را بشناسید!

دکتر نرجس رزم آرا

دکتر نرجس رزم آرا

دکتر نرجس رزم آرا متخصص گوش ،حلق و بینی ،جراحی سر و گردن  و فلوشیپ جراحی زیبایی صورت و بینی هستند . ایشان دارای بورد تخصصی از دانشگاه مشهد و همچنین عضو آکادمی جراحان پلاستیک صورت اروپا EAFPS می‌باشد.  دکتر رزم آرا را به عنوان بهترین دکتر لیفت ابرو در مشهد می شناسند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی گوش
 • پروتز چانه
 • جراحی زیبایی لب
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق فیلر لب روسی
 • تزریق چربی
 • جوانسازی صورت
 • جراحی زیبایی بینی
 • لیفت ابرو

آدرس: مشهد، میدان بیمارستان امام رضا ، برج سیمرغ ، طبقه 2 ، واحد 1

دکتر مهدی بخشایی

دکتر مهدی بخشایی

دکتر مهدی بخشایی به عنوان یکی از بهترین دکتر لیفت ابرو در مشهد شناخته می شود. ایشان دوره راینولوژی در دانشگاه استنفورد در سال 2009، دوره جراحی پلاستیک بینی و صورت در مرکز جراحی زیبایی اوهایو در ایالات متحده آمریکا، دوره جراحی قاعده جمجمه و رینوپلاستی در دانشگاه جان هاپکینز، ایالات متحده آمریکا در سال 2011 و همچنین دوره راینولوژی یعنی جراحی آندوسکوپی بینی، سینوس ها و قاعده جمجمه را در دانشگاه هاروارد، ایالات متحده آمریکا گذرانده است.

خدمات:

 • تزریق بوتاکس و چربی
 • جراحی قاعده جمجمه
 • جراحی پلاستیک بینی
 • لیفت ابرو

آدرس: مشهد، احمد آباد، خیابان پرستار، ساختمان ایران مهر

دکتر بابک سعادت فر

دکتر بابک سعادت فر

دکتر بابک سعادت فر یکی از بهترین پزشکان در زمینه زیباشناسی و مدلینگ صورت هستند؛ ایشان دارای مطب زیبایی مجهز با بروزترین و پیشرفته ترین تجهیزات در زمینه زیبایی و جوانسازی می باشند. همچنین دکتر سعادت فر دارای مدرک آستیک و عضو اکادمی زیبایی بریتانیا می باشند.

خدمات:

 • تزریق بوتاکس
 • جراحی بوکال فت
 • لیفت صورت با نخ
 • لیفت ابرو
 • رفع عمق خطوط پیشانی و صورت
 • هایفوتراپی
 • جوانسازی صورت
 • کانتورینگ و مدلینگ صورت
 • بلفاروپلاستی

آدرس: مشهد، احمدآباد، پرستار 1، ساختمان دانش، طبقه 3

دکتر الهام آذرنوش

دکتر الهام آذرنوش

دکتر الهام آذرنوش یکی از بهترین دکتر لیفت ابرو در مشهد می باشد. ایشان تحصیلات عمومی خود را در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به پایان رساند و سپس موفق به کسب رتبه های اول در آزمون های علمی پایه و کار آموزی شدند و در نهایت دوره تخصصی خود را برای جراحی گوش و حلق و بینی در دانشگاه تهران آغاز نمودند.

خدمات:

 • جراحی گوش، حلق و بینی
 • لیفت ابرو و شقیقه
 • جراحی زیبایی بینی و صورت
 • آندوسکوپی سینوس

آدرس: مشهد، خیابان احمد آباد، خیابان پرستار 1

دکتر صادق وهابی

دکتر صادق وهابی

دکتر صادق وهابی متخصص پوست و مو و یکی دیگر از بهترین دکتر لیفت ابرو در مشهد می باشد. ایشان در سال 1379 در دوره پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شدند و بعد از اتمام دوره عمومی دوره تخصص خود را در همان دانشگاه گذراندند. سپس در سال 1394 موفق به دریافت بورد تخصصی بیماری های پوست و مو شدند. دکتر وهابی 3 سال عضو هیئت علمی و استادیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد بودند.

خدمات:

 • تزریق بوتاکس و فیلر
 • جوان سازی پوست
 • لیفت صورت و ابرو
 • لیزر
 • درمان ریزش مو
 • درمان بیماری های مقاربتی

آدرس: مشهد، احمدآباد، خیابان پاستور، نبش پاستور یکم، ساختمان پزشکان دکتر منوری، طبقه 2

دکتر فیروزه دانشوری

دکتر فیروزه دانشوری

دکتر فیروزه دانشوری با شماره نظام پزشکی 55251 به عنوان یکی دیگر از بهترین دکتر لیفت ابرو در مشهد شناخته می شود. ایشان دارای فلوشیپ رسمی از آکادمی جراحان زیبایی آمریکا (AACS) بوده و عضو هیئت علمی و نایب رئیس انجمن پزشکان ورزشی ایران نیز می باشد.
خدمات:

 • جراحی های پلاستیک و بینی
 • لیپوساکشن
 • لیفت ابرو
 • انواع تزریق های چربی، ژل و بوتاکس
 • جراحی های پلاستیک پلک و ابرو

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بین چهار راه خیام و گلریز، ساختمان پزشکان نگین

دکتر اسماعیل فرزاد فرد

دکتر اسماعیل فرزاد فرد

یکی دیگر از بهترین دکتر لیفت ابرو در مشهد، دکتر اسماعیل فرزاد فرد می باشد که فوق تخصص جراحی پلاستیک هستند. ایشان دارای مدرک دکترای فوق تخصصی از دانشگاه شیراز در سال 1388 هستند. علاوه بر آن وی موفق شده اند از سال 1388 تاکنون در بخش های دولتی و خصوصی در زمینه جراحی های زیبایی فعالیت حرفه ای داشته باشند. دکتر فرزاد فرد در لیست برترین جراحان شهر مشهد قرار گرفته اند که می توانند بسیاری از جراحی ها را با موفقیت به پایان برسانند.

خدمات:

 • لیفت صورت و ابرو
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق ژل
 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی شکم
 • جراحی سینه

آدرس: مشهد، حاشیه اصلی خیابان پرستار، بین احمدآبادو پرستار یک، ساختمان پورسینا، طبقه 1

دکتر سید علی سرابی

دکتر سید علی سرابی

ایشان متخصص گوش، حلق، بینی و جراح بینی بوده و فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند. دکتر سید علی سرابی به عنوان یکی از بهترین دکتر لیفت ابرو در مشهد فعالیت می کند. وی موفق به کسب مدرک و بورد تخصصی گوش و حلق و بینی در سال 1378 شدند. ایشان همچنین عضویت در انجمن تحقیقات راینولوژی و انجمن علمی راینولوژی را در کارنامه کاری خود دارند و در اکثر کنگره های بین المللی شرکت کرده اند.
خدمات:

 • جراحی بینی
 • لیفت صورت
 • جراحی سر و گردن
 • لیفت تخصصی ابرو
 • تزریق چربی

آدرس: مشهد، بلوار احمد آباد، خیابان ملاصدرا، طالقانی، نبش کوچه 4

دکتر کامران کاویانی

دکتر کامران کاویانی

دکتر کامران کاویانی فر فوق تخصص جراحی پلاستیک در مشهد می باشد. وی از سال 1391 فعالیت شان را در زمینه جراحی زیبایی صورت و بدن به صورت حرفه ای شروع کرده اند و هم چنین عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی در ایران و عضو انجمن بین المللی جراحی پلاستیک و زیبایی هستند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی لب شکری
 • لیفت صورت و ابرو
 • جراحی چانه
 • تزریق بوتاکس

آدرس: مشهد، بلوار فردوسی، بین مهدی و ثمانه، پلاک 189، ساختمان پزشکان سلامت

دکتر ایرج وکیلی

دکتر ایرج وکیلی

دکتر ایرج وکیلی توانسته اند مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را اخذ نمایند. ایشان متخصص جراحی پلاستیک بینی و صورت در مشهد هستند. دکتر ایرج وکیلی از بهترین دکتر لیفت ابرو در مشهد هستند و تا به امروز توانسته اند جراحی های موفق زیادی انجام دهند.

خدمات:

 • جراحی لیفت ( ابرو، پیشانی، صورت )
 • جراحی و اصلاح انحراف تیغه بینی
 • عمل زیبایی پلک
 • عمل زیبایی بینی
 • تزریق بوتاکس

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، نبش بهارستان 17، کلینیک آرارز

آیا لیفت ابرو برای افراد باردار ضرر دارد؟

به طور کلی، انجام هر نوع روش جراحی زیبایی مانند لیفت ابرو در حالت بارداری توصیه نمی‌شود. این امر به دلیل مخاطرات و عوارض ممکن است برای مادر و جنین ضرر داشته باشد. برخی از دلایل عدم توصیه به انجام لیفت ابرو در حالت بارداری عبارت از خطر عفونت، خطر خونریزی اضافی، واکنش‌های ناخواسته به داروها و مواد استفاده شده در روش جراحی و احتمال تداخل با فرایندهای طبیعی بارداری می‌باشد.

علاوه بر این، احتمال ایجاد زخم و تحریک در ناحیه ابرو همراه با خطر ایجاد عوارض جانبی می‌تواند به مشکلات جدی تری منجر شود. به علاوه، هر نوع روش جراحی زیبایی همچون لیفت ابرو نیازمند دوره بازیابی و مراقبت پس از عمل می‌باشد. از آنجایی که بارداری دوره حساسی برای مادر و جنین است، ممکن است نتایج عملیات مانند تورم بیشتر، عفونت یا خطرات دیگر برای باردار و جنین به همراه داشته باشد.

بدیهی است که هیچ متخصص پزشکی و زیبایی توصیه نمی‌کند که انجام لیفت ابرو یا هر نوع جراحی زیبایی دیگری در حالت بارداری صورت گیرد. بهترین روش اعمالی که می‌توان برای افراد باردار در نظر گرفتند، مشاوره با یک پزشک متخصص و پزشک زنان و زایمان است تا از خطرات و عواقب ممکن استراتژی مناسبی اتخاذ شود.

در نهایت، باید تأکید کرد که هرگونه تصمیمی در مورد انجام لیفت ابرو یا هر روش جراحی دیگر باید با مشورت و راهنمایی کامل و حتی الامکان پس از مشورت گرفتن از پزشک متخصص و مشاور زنان و زایمان گرفته شود تا به مخاطرات ممکن برای خود و جنین دقت کافی شود.

آیا لیفت ابرو برای افراد باردار ضرر دارد؟

ویژگی های بهترین دکتر لیفت ابرو

ویژگی‌های بهترین دکتر لیفت ابرو باید شامل تخصص، تجربه، حساسیت به نیازهای مشتریان، تعهد به ایمنی و کیفیت، توانایی هنری و تجهیزات پیشرفته باشد. یکی از ویژگی‌های اصلی یک دکتر حرفه‌ای لیفت ابرو، تخصص و تجربه فراوان در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی است. این شامل داشتن مدارک و گواهینامه‌های لازم، عضویت در انجمن‌ها و سازمان‌های مربوطه و بالاترین سطح تخصص در زمینه لیفت ابرو می‌شود.

همچنین، بهترین دکتر لیفت ابرو باید دارای تجربه و تخصص کافی در انجام روش‌های مختلف لیفت ابرو باشد، از جمله روش‌های غیرجراحی مانند بوتاکس و فیلرها تا روش‌های جراحی پیچیده‌تر. از دیدگاه زیبایی، دکتر باید دارای استعداد هنری و ذوق زیبایی باشد و بتواند با دقت و دانش موجود به شکل‌دهی ابروهای مطابق با ویژگی‌های چهره هر فرد بپردازد. او باید توانایی داشته باشد تا با توجه به تعادل و تناسب چهره، ابروهایی شکل دهد که به زیبایی چهره کمک کند.

همچنین، یک دکتر لیفت ابرو حرفه‌ای باید دارای توانایی برقراری ارتباط موثر با مشتریان و درک دقیق از نیازها و انتظارات آنها باشد. این شامل توانایی گوش دادن فعال و پاسخگویی به سوالات و اطمینان از اینکه مشتریان به خوبی مطلع شوند که چه انتظاراتی از لیفت ابروی خود دارند. ویژگی دیگر یک دکتر حرفه‌ای، نگرانی و توجه به ایمنی و سلامت مراجعین است. این شامل ارزیابی دقیق و پیشنهاد روش‌های مناسب برای هر مشتری به‌طور اختصاصی و با توجه به وضعیت سلامت و نیازهای آنان می‌شود.

همچنین، داشتن منابع و تجهیزات پیشرفته و به‌روز در مطب یا مرکز پزشکی دکتر هم نشان‌دهنده تعهد او به ارائه خدمات با کیفیت و ایمن به مشتریانش می‌باشد. این شامل داشتن تجهیزاتی از جدیدترین فناوری برای انجام روش‌های لیفت ابرو و نگهداری به‌روز از آن ها می‌شود.

برخی نکات مهم قبل و بعد از لیفت ابرو

قبل از انجام لیفت ابرو، مهم است که به انتخاب یک پزشک متخصص و ماهر در این زمینه توجه کنید. یک مشاوره اولیه با پزشک به شما کمک می‌کند تا نیازها و انتظارات خود را بررسی کنید. ممکن است قبل از انجام لیفت ابرو پزشک از شما بخواهد که از مصرف داروهای خاصی مثل آسپرین و ضد التهاب‌ها قبل از روش خودداری کنید، زیرا این داروها می‌توانند خونریزی‌های بیشتری در طی روش ایجاد کنند.

اطمینان حاصل کنید که به پزشک در مورد سابقه‌ی بهداشتی و داروهای خودتان اطلاع دهید. اگر شما دچار عوارض ناشی از داروهای خاصی مانند بیماری‌های خون، دیابت یا حساسیت به داروها هستید به پزشک اطلاع دهید. بعد از انجام لیفت ابرو، باید دستورالعمل‌های پساعملی را به دقت دنبال کنید. ممکن است پزشک شما برخی داروها یا کرم‌های ضد التهابی را برای شما تجویز کند. اطمینان حاصل کنید که این دستورالعمل‌ها را به دقت دنبال کنید تا از بهبودی سریع تر و بدون عوارض جانبی اطمینان حاصل شود.

در ضمن، بعد از انجام لیفت ابرو، از محافظت موثر در مقابل آفتاب استفاده کنید. پس از روش، ناحیه ابروها حساس تر است و باید از استفاده از کرم‌های ضدآفتاب و استفاده از کلاه و عینک آفتابی جلوگیری کنید. همچنین، بهتر است در زمان‌های معین از ورزش یا فعالیت‌های خاصی که ممکن است فشار یا فشار زیادی روی ناحیه ابروها ایجاد کنند، خودداری کنید. این شامل ورزش‌های سنگین، یوگا یا هر فعالیتی که نیازمند خم شدن یا خم شدن ناحیه ابروها باشد، می‌شود.

برخی نکات مهم قبل و بعد از لیفت ابرو

مدت زمان ماندگاری لیفت ابرو چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری لیفت ابرو بستگی به نوع روش انجام شده، واکنش فیزیولوژیکی، و نحوه مراقبت پس از انجام روش دارد. این مدت زمان ممکن است بین چند هفته تا چند سال متغیر باشد. در صورت استفاده از روش‌های غیرجراحی موقت مانند استفاده از محصولات آرایشی، واکس یا ژل استایلینگ، مدت ماندگاری بیشتر به چند روز یا چند هفته محدود می‌شود. این نوع روش‌ها اغلب مدت زمان کوتاهی قابلیت استفاده دارند و پس از چندین بار شستشو و استحکام از دست می‌روند.

از سوی دیگر، روش‌های دائمی مانند میکروبلیدینگ یا جراحی پلاستیک می‌توانند مدت زمان ماندگاری طولانی‌تری داشته باشند. به‌طور معمول، این روش‌ها باعث تغییرات دائمی در ساختار ابروها می‌شوند و ممکن است سال‌ها یا حتی دهه‌ها به مدت مانده و از نیاز به تجدیدنظرات دوره‌ای مستثنی هستند.

مهم است به یاد داشته باشید که موانع مختلفی مانند تغییرات فیزیولوژیکی، فعالیت‌های روزانه، تماس با آب، و استفاده از محصولات آرایشی ممکن است بر روی ماندگاری لیفت ابروها تأثیر بگذارد. همچنین، نحوه مراقبت و مصرف محصولات مراقبتی پس از انجام روش نیز می‌تواند اثرگذار باشد.

آیا لیفت ابرو، شکل چشم را تغییر می دهد؟

لیفت ابرو می‌تواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر شکل چشم‌ها تأثیر بگذارد. به عنوان یکی از ویژگی‌های بارز چهره، ابروها می‌توانند شکل و اندازه چشم‌ها را تحت تأثیر قرار دهند. لیفت ابرو می‌تواند به عنوان یک وسیله برای افزایش شفافیت و برجستگی چشمان عمل کند. با تغییر موقعیت و شکل ابروها، چشمان می‌توانند بیشتر به نظر بیایند و در نتیجه جلوه‌ای جذاب‌تر داشته باشند.

همچنین، با شکل دادن ابروها در ناحیه‌ای که به چشمان نزدیک است، می‌توان شکل چشمان را نیز تغییر داد. ابروهایی که به طور طبیعی بالا رفته یا به‌طور کلی جلوه‌ی بزرگتری دارند می‌توانند چشمان را به نظر بزرگتر و بازتر نمایان کنند. در زمان انجام لیفت ابرو، متخصصان زیبایی معمولاً به شکل و جهت ابروها توجه خاصی دارند تا کار آن ها به عنوان یک فاکتور مهم برای بهبود ظاهر و شکل چهره به خوبی انجام شود. بنابراین، انجام یک لیفت ابرو مناسب می‌تواند به طور غیرمستقیم شکل چشمان را نیز تغییر دهد.

کلام آخر

لیفت ابرو یک روش زیبایی‌ است که ابروهای پرچین و افتاده را بهبود می‌بخشد. این روش از نخ‌های خاص و بیوسازگار برای ایجاد تنظیم در جهت و موقعیت ابروها استفاده می‌کند. نخ‌ها زیر پوست قرار داده شده و با کمک آن ها، ابروها به سمت بالا و به شکل مناسب‌تر کشیده می‌شوند، در نتیجه صورت به ظاهر جوان‌تر و زیباتری برخوردار می‌شود. این روش غیر جراحی، کوتاه‌مدت و بازگشت به فعالیت روزمره بسیار سریع‌تر از جراحی‌های تقلیدی است.

در این مقاله قصد داشتیم 10 تا از بهترین دکتر لیفت ابرو در مشهد را برای شما عزیزان معرفی کنیم تا از آن استفاده نمایید. سپاسگزاریم که تا انتها این مقاله همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه کردید. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد به سایت جراحتو مراجعه کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

مائده باشوکی

مائده باشوکی هستم، دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران. علاقه مند به تولید محتوای وب سایت‌ها هستم و بیش از ۱ ساله که در این زمینه فعالیت دارم. از آنجایی که علاقه‌مند به کامپیوتر هستم، همیشه سعی می‌کنم تا با روش‌های نوین و خلاقانه، محتوای جذاب و متنوعی تولید کنم. امیدوارم که بتوانم به شما در زمینه پاسخ دادن به سوالات پزشکی کمک کنم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 16 =

دکمه بازگشت به بالا