دندانپزشکی

بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته 【سال 1403】❤️ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته آشنا کنیم. زیبایی دندان ها یکی از مهم ترین اقدامات می باشد. دندان ها تاثیر بسیاری در زیبایی چهره دارند. افراد بسیاری وجود دارند که به زیبایی دندان های خود اهمیت بسیاری می دهند. برای انجام خدمات زیبایی دندان باید به بهترین کلینیک و بهترین دندانپزشک مراجعه نمایید. ما در این مقاله لیستی از بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

دندانپزشکی زیبایی

خدمات زیبایی دندانپزشکی یکی از محبوب ترین خدمات دندانپزشکی به شمار می رود. افراد اهمیت بسیاری به زیبایی دندان ها و ظاهر خود می دهند. امروزه خدمات دندانپزشکی طرفداران بسیاری پیدا کرده و نظر اغلب افراد را به خود جلب کرده است. افراد برای زیبایی دندان های خود باید به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران مراجعه نمایند. کسانی که در اثر استفاده از برخی مواد غذایی مانند استفاده از زعفران، قهوه، چای و … دچار لکه در دندان های خود شده اند می توانند از روش بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها استفاده کنند. همچنین افرادی که قصد دارند دندان های یکدست و هماهنگی داشته باشند می توانند از روش کامپوزیت یا لمینت دندان استفاده کنند. افرادی که دارای دندان های فاصله دار هستند نیز می توانند از روش ارتودنسی دندان استفاده نمایند.

دندانپزشکی زیبایی

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته

برای انجام خدمات زیبایی دندان باید بهترین دندانپزشک را انتخاب کنید. خدمات زیبایی دندان به مهارت بسیاری نیاز دارد به همین دلیل باید بهترین دندانپزشک را انتخاب کنید. برخی از ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته عبارتند از:

مدرک و تخصص دندانپزشک: یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته داشتن مدرک و تخصص می باشد. باید به پزشکی مراجعه نمایید که دارای مدرکی بسیار معتبر از دانشگاهی معتبر باشد.

تجربه و سابقه کاری: خدمات زیبایی دندان به مهارت بسیاری نیاز دارد پس باید به پزشکی مراجعه نمایید که دارای تجربه بسیاری در زمینه فعالیت خود می باشد. چنین پزشکی به خوبی می تواند شما را به نتایج دلخواه برساند.

تجهیزات کلینیک: بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته در کلینیک مجهزی فعالیت دارد. به پزشکی مراجعه نمایید که در کلینیک خود دارای تجهیزات پیشرفته و مناسب برای ارائه بهترین خدمات به افراد باشد.

برخورد مناسب: از دیگر ویژگی های بهترین دندانپزشک در فرشته می توان به برخورد مناسب دندانپزشک اشاره کرد. بهترین دندانپزشک سعی می کند به تمامی سوالات افراد به خوبی پاسخ دهد.

اولویت قرار دادن سلامت بیماران: از دیگر ویژگی ها می توان به اولویت قرار دادن سلامت بیماران اشاره کرد. به پزشکی مراجعه کنید که سلامت بیماران برای وی امری مهم می باشد.

5 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته را بشناسید!

دکتر مریم ولائی

دکتر مریم ولائی

دکتر مریم ولائی بعد از سپری کردن دوره پزشکی عمومی و دریافت مدرک عمومی توانستند دوره تخصص خود سپری نمایند و بورد تخصصی خود را کسب کنند.  دکتر ولائی یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته به شمار می روند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود هستند. دکتر ولائی از کشور امارات متحده عربی فارغ التحصیل شده اند. ایشان در سال 1392 تحصیلات خود را تمام کردند و فعالیت خود را در زمینه دندانپزشکی آغاز نمودند.  ایشان خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار افراد قرار می دهند.

خدمات دکتر مریم ولائی:

 • جراحی لثه
 • کامپوزیت دندان
 • اصلاح و طراحی لبخند
 • ایمپلنت های دندانی
 • ترمیم های سرامیکی
 • لمینت سرامیکی دیجیتال

آدرس: تهران، فرشته، مریم شرقی، کوچه امین، ساختمان اس ام پی، طبقه 3، واحد بی

شماره تماس: 02126295466

دکتر یلدا بازرگان

دکتر یلدا بازرگان

دکتر یلدا بازرگان جراح و دندانپزشک زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته به شمار می روند. دکتر بازرگان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود محسوب می شوند. ایشان تحصیلات خود را از جنوای ایتالیا دریافت کرده اند. دکتر بازرگان دندانپزشکی بسیار مجرب و ماهر در زمینه فعالیت خود می باشند. ایشان بعد از سپری کردن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز پشت سر بگذارند و بورد تخصصی خود را کسب نمایند. دکتر بازرگان خدمات خو را با بالاترین کیفیت در اختیار مراجعه کنندگان ارائه می دهند.

خدمات دکتر یلدا بازرگان:

 • ارتودنسی پیشرفته
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • ارتودنسی نامرئی
 • روکش های سرامیکی
 • بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها

آدرس: تهران، فرشته، مریم غربی، کویین سنتر، طبقه 3، واحد 303

شماره تماس: 02122220000

دکتر بهمن پوراقدم

دکتر بهمن پوراقدم

دکتر بهمن پوراقدم جراح و دندانپزشک زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته به شمار می روند. دکتر پور اقدم بعد از سپری کردن دوره عمومی و اخذ مدرک عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز پشت سر بگذارند و بورد تخصصی خود را کسب کنند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر پوراقدم دکتر فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. ایشان عضو آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا هستند. دکتر پوراقدم  موفق به کسب فلوشیپ و مستر ایمپلنت پیشرفته از آمریکا می باشند. ایشان خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار افراد مراجعه کننده ارائه خواهند داد.

خدمات دکتر بهمن پوراقدم:

 • بلیچینگ دندان
 • روکش ایمپلنت
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • پروتز ایمپلنت
 • چکاپ کلی دندان ها

آدرس: تهران، فرشته، مریم غربی، کویین سنتر، طبقه 3، واحد 303

شماره تماس: 09120122028

اینستاگرام: drbahmanpouraghdam

وب سایت: drbahmanpouraghdam.com

دکتر مژگان آزاد خواه

دکتر مژگان آزادخواه

دکتر مژگان آزاد خواه جراح دندانپزشک زیبایی و طرح لبخند می باشند. ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته به شمار می روند. دکتر آزاد خواه جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود هستند. ایشان بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصصی خود را نیز با موفقیت سپری کنند. دکتر آزاد خواه موفق به کسب بورد تخصصی در زمینه فعالیت خود شدند. ایشان موفق به کسب فلوشیب ایمپلنت از کشورهای آلمان، فرانسه، سوئیس و کره جنوبی می باشند‌. دکتر مژگان آزاد خواه متخصص در زمینه ایمپلنت دیجیتال و ایمپلنت یک روزه بوده و همچنین دارای فلوشیب لیزر از کشور انگلستان و… می باشند.

خدمات دکتر مژگان آزاد خواه:

 • ایمپلنت فوری
 • ارتودنسی
 • ایمپلنت دندان
 • لمینت سرامیکی
 • اصلاح طرح لبخند

آدرس: تهران، ونک، ملاصدرا، جنب بيمارستان بقيه الله، ساختمان پزشكان صدرا، پلاک 200، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس: 02188616310

دکتر مهرداد افتخاری

دکتر مهرداد افتخاری

دکتر مهرداد افتخاری بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را سپری نمایند و بورد تخصصی خود را دریافت کنند. ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته به شمار می روند. دکتر افتخاری جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان  فارغ التحصیل دکترای حرفه ای دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند. دکتر افتخاری بعد از پایان تحصیلات و گذراندن دوره های تخصصی در جزیره قشم، از دانشگاه بین المللی نیویورک برای حضور در دوره های تحصیلی دعوت نامه دریافت کردند و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه نیویورک، به کشور بازگشتند و فعالیت خود را آغاز کردند.

خدمات دکتر مهرداد افتخاری:

 • جرم گیری دندان
 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • اصلاح طرح لبخند
 • انجام ارتودنسی

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بلوار دریا، خیابان سعدی

شماره تماس: 0218808879

هزینه خدمات دندانپزشکی زیبایی

هزینه خدمات دندانپزشکی زیبایی به عوامل متعدد و گوناگونی بستگی دارد. هزینه خدمات دندانپزشکی به نوع خدمات بستگی دارد. هر روش نسبت به روش دیگر متفاوت است. همچنین از عوامل دیگر می توان به تجربه و تخصص دندانپزشک اشاره کرد. اگر به دندانپزشکی مراجعه نمایید که بسیار مجرب می باشند و دارای مهارت بسیار زیادی هستند قطعا هزینه بالاتر می باشد زیرا چنین دندانپزشکی شما را به نتایج بسیار مطلوبی خواهد رساند. همچنین از عوامل دیگر کلینیک و موقعیت مکانی آن است.

اگر کلینیکی که به آن مراجعه می کنید در موقعیت مکانی بسیار مناسبی قرار داشته باشد هزینه بالاتر می باشد. همچنین اگر کلینیک به پیشرفته ترین و مناسب ترین تجهیزات مجهز باشد ممکن است این امر بر هزینه تاثیر بگذارد. از دیگر عوامل می توان به موادی که در کلینیک استفاده می شود اشاره کرد. اگر از مرغوب ترین مواد استفاده شود هزینه ممکن است بالاتر باشد.

هزینه خدمات دندانپزشکی زیبایی

خدمات دندانپزشک زیبایی

دندانپزشکی زیبایی یکی از زیر شاخه‌ های مهم دندانپزشکی است. خدمات زیبایی دندان سبب زیباتر شدن دندان ها و همچنین ظاهر خوب می شود.  برای انجام خدمات زیبایی دندان باید به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران مراجعه نمایید. برخی از خدمات بهترین دندانپزشک زیبایی عبارتند از:

بلیچینگ دندان: یکی از خدمات رایج‌ دندانپزشکی زیبایی بلیچینگ دندان می باشد. این روش دارای طرفداران بسیاری است. بلیچینگ دندان موجب سفید شدن دندان ها می شود. افرادی که به دلایل مختلفی مانند استفاده از زعفران، قهوه و … دچار لکه هایی در دندان شده اند می توانند با مراجعه به دندانپزشک از این روش استفاده کنند و دندان های خود را سفید کنند.

لمینت دندان: لمینت دندان یکی از محبوب ‌ترین خدمات دندانپزشکی زیبایی می باشد. این روش نسبت به کامپوزیت دندان دارای استحکام و دوام بیش تری است. از این روش برای سفیدی دندان ها و اصلاح شکل دندان استفاده می شود.

ایمپلنت دندان: ایمپلنت دندان برای افرادی که یک یا چند دندان خود را از دست داده اند روش مناسبی می باشد. این روش کاملا طبیعی است و همچنین یکی از روش های با دوام محسوب می شود. در این روش دندان مصنوعی توسط یک پیچ فلزی به فک متصل می‌شود، ایمپلنت دندان ماندگاری پایدار و دائمی دارد.

روکش دندان: روکش دندان یک روش تاثیر گذار برای اصلاح ظاهر، رنگ، شکل و اندازه دندان می باشد. جراح دندانپزشک با استفاده از موادی مثل کامپوزیت، پرسلن یا فلز پوششی مشکلات ظاهری دندان مانند نامتقارن بودن دندان، لکه‌ ها و شکستگی ها را درمان می کند.

کلام آخر

کسانی که در اثر استفاده از برخی مواد غذایی مانند استفاده از زعفران، قهوه، چای و … دچار لکه در دندان های خود شده اند می توانند از روش بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها استفاده کنند. همچنین افرادی که قصد دارند دندان های یکدست و هماهنگی داشته باشند می توانند از روش کامپوزیت یا لمینت دندان استفاده کنند. افرادی که دارای دندان های فاصله دار هستند نیز می توانند از روش ارتودنسی دندان استفاده نمایند.

از شما بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو هموار سعی داشته شما را با بهترین دندانپزشک زیبایی در فرشته آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد وارد سایت شوید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نفیسه باباخانی

سلام، من نفیسه هستم. 3 ساله که به کار محتوا نویسی مطالب پزشکی در سایت جراحتو مشغول هستم، امیدوارم بهره ی کافی را برده باشید، پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در کامنت ها می باشم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا