آرایشی و بهداشتی

بهترین برند واکس مو【سال1403】❤️+ لیست 10 تایی

بسيارى از افراد از جمله آقايان براى حالت دادن به موهاى خود از واكس مو استفاده مى كنند؛ از اين رو مى خواهيم 10 مدل از بهترین برند واکس مو را به شما معرفى كنيم تا بتوانيد با خيال آسوده موهاى خود را به بهترين فرم، حالت دهيد؛ با كمک واكس، موها براق تر و ضخيم تر به نظر مى رسند و از اين رو زيبايى موها چندين برابر مى شود؛ اگر شما نيز به دنبال يافتن واكس مو مناسب هستيد در ادامه مقاله با ما همراه باشيد تا در اين زمينه اطلاعات كافی كسب كنيد.

واكس مو چيست؟

واکس مو همانند بسيارى از محصولات مربوط به مو از جمله بهترین ژل مو سر جهت حالت دادن به موها مورد استفاده مردم قرار می‌گیرد؛ نكته بسيار مهم اين است كه بدانید واکس مو مثل ژل مو روى موها خشک نمی‌شود، با اين وجود كه می‌تواند همانند ژل، حالتى زيبا به موها بدهد؛ واکس مو سبب درخشنده و زيباتر شدن مو شما می‌شود و در ضمن مى تواند موجب افزايش میزان حالت دهندگی مو شود؛ به اين دليل که واکس مو مثل ژل خشک نمی‌گردد و محبوبيت بسيار زيادى در میان آقایان دارد.

بهترین برند واکس مو مى تواند تارهای مو را به خوبى به یکدیگر بچسباند و زيبايى و جذابيت بسيار خاصى به موها بدهد؛ در صورتى كه شما موهایتان کوتاه است، می‌توانید از واکس مو براى حالت دهى به موها به سمت بالا كمک بگيريد؛ واکس مو موجب حفظ بافت طبیعی مو مى شود و نظم خاصى به موها می‌دهد؛ واکس مو از لحاظ قوام، شباهت بسيار زيادى به موم دارد و سبب درخشان شدن مو ها می‌شود.

واكس مو چيست؟

نحوه مصرف واكس مو

نحوه استفاده كردن از واکس مو بسيار آسان است و ميزان آسانى آن به قدرى است كه افراد می‌توانند به آسانى و در طول روزمره از آن استفاده كنند؛ واکس مو در تركيبات خود مواد خاصى دارد كه به همين دليل از قدرت تنظیم‌کنندگى قوی برخوردار است و موجب افزايش قابلیت تحرک و انعطاف‌پذیری مو مى شود؛ از اين رو با استفاده از بهترین برند واکس مو، مى توان به ظاهر دلخواه خود رسيد.

اگر شما از واکس مو به درستى استفاده كنيد، نه تنها به حالت دهى موها كمک مى كند بلكه از آسیب رسیدن به تارهای مو هم جلوگیری می‌نمايد؛ جهت شروع كردن استفاده از واکس مو، ابتدا باید به موهای خود حالت دلخواه را بدهید؛ اين كار بدین معناست که سعى كنيد با دستتان، موها را به حالتی که دوست داريد دربیاورید و پس از آن با استفاده كردن از واکس مو، به آن ها حالتی زيبا دهید.

از جمله نکاتی که باید زمان استفاده از واكس مو به آن ها توجه كرد، این است که واكس را به‌ موهاى خود به صورت لایه‌لایه بزنید چون به کار گرفتن این ترفند موجب می‌شود که موهای شما بسيار پر پشت‌تر از گذشته به نظر برسد؛ زمان استفاده كردن از واکس مو باید ابتدا آن را به نوک انگشت هايتان بزنید و پس از آن سعی کنید كه واكس را بر روی همه بخش هاى موهایتان پخش کنید.

شما بايد پس از آن كه بهترین برند واکس مو را به همه بخش‌های موهاى خود زديد و حالت و فرم مدنظرتان را به موهای خود بخشیدی، با كمك سشوار، حالت موهاى خود را ماندگار کنید؛ استفاده كردن از سشوار پس از مصرف بهترین برند واکس مو موجب می‌شود که موها نسبت به گذشته پرپشت‌تر دیده شود و در ضمن مانع از به هم چسبیدن موها شود.

مزاياى استفاده از بهترین برند واكس مو

استفاده از واكس مو مزايا و فوايد بسيار زيادى دارد كه در ادامه آن ها را براى شما شرح خواهيم داد :مزاياى استفاده از واكس مو

  • واکس مو برای همه اندازه ‌های مو از جمله بسيار کوتاه، متوسط تا بسيار بلند مناسب است.
  • مى تواند موجب بازسازی موها شود.
  • اين نوع از محصولات مو مى تواند برای هر مدل مو مورد استفاده قرار گيرد.
  • واكس مو در همه نقاط مو یا تنها در بخش نوک یا انتهای مو مورد استفاده قرار مى گيرد.
  • موجب حالت دهى به موهای سخت و نرم مى شود.
  • مدل مو با استفاده از اسپری در پایان کار می‌تواند در مدت طولانی‌تر حفظ شود.
  • گزينه بسيار خوبى جهت انجام دادن آرايش مو در زمان بسيار كوتاه است.
  • در مقايسه با محصولات حالت‌دهنده ديگر از چسبندگی بسيار کمتری برخوردار مى باشد.
  • واکس مو یک محصول بسيار خوب است كه قابليت هاى بسيار خاصى دارد؛ اين محصول نه تنها به موها حالت مى دهد بلكه موجب افزايش يافتن ميزان حجم، درخشش، ساختار و بافت مو می‌شود.

10 مدل از بهترین برند واکس مو را بشناسيد!

واكس مو تاپ شاپ

واكس مو تاپ شاپ يكى از بهترین برند واکس مو در بازار مى باشد كه شهرت بسيار زيادى بين مردم دارد؛ اين محصول در تركيبات خود عصاره های آلوئه ورا، روغن جوجوبا، شی باتر و روغن بادام غنی شده دارد كه نه تنها مى توانند حالت‌دهی به موها را با مقاومتی بالا فراهم كنند بلكه موجب تغذيه موها مى شود و موجب حفظ موها از هرگونه آسیب مى شود.

این واكس مو هيچ گونه سفیدک و پوسته، ايجاد نمى كند و موجب مى شود موها ظاهری مرتب و براق داشته باشند؛ مدت زمان ماندگاری واكس مو تاپ شاپ بالاست كه علاوه بر راحتی استفاده و بدون ایجاد كردن رد بر روی موها، با شستشو به آسانی از موها پاک می شود.

واكس مو آگيواواکس مو آگیوا

واکس مو آگیوا جزء پرطرفدارترين و بهترین برند واکس مو در بازار مى باشد و مدت زمان ماندگارى فوق العاده بالایی دارد؛ در صورت استفاده از اين محصول فرم و شکل موهای شما در طول روز و حتی زمان انجام ورزش علی رغم انجام دادن حرکات سنگین و عرق کردن بر هم نمى خورد؛ واكس مو آگيوا مى تواند رطوبت طبیعی موها را حفظ كند و مانع از خشک شدن موها شود و نرم شدن و لطافت موها را افزايش دهد.

واكس مو آگيوا داراى شکل موم مانندی است و مى تواند درخشش بسيار فوق العاده ای به موها ببخشد؛ اين محصول به دليل داشتن درجه سختی بسیار بالا، برای افرادى که تمايل دارند حالت موهای آن ها به مدت طولانی حفظ شود و در ضمن موها براق و درخشان جلوه داده شود، بسیار ایده آل است.

واكس مو كريستالواکس مو کریستال

واکس مو کریستال یکی از بهترین برند واکس مو حالت دهنده برای هر نوع مو مى باشد که در تركيبات خود ویتامین E و عصارهی سیر و دکسپنتانول دارد؛ اين واکس مو مى تواند تارهای مو را به هم بچسباند و از اين رو بافتی طبیعی به مو بدهد؛ در ضمن از كاربردهاى ديگر اين واكس مو، صاف نگه داشتن موها و داشتن جنبه براق کنندگی مو مى باشد؛ واكس مو كريستال موجب به وجود آمدن موخوره نمی شود زيرا با اين محصول موها حالت خشک و شکننده به خود نمی گیرند.

واکس مو کریستال به دليل داشتن ویتامین E، همه نیازهاى پوست سر را به خوبى تامین می کند؛ در ضمن اين واكس مو موجب براق و درخشان شدن ساقه مو مى شود و كمک بزرگى به حالت دادن به موها مى كند؛ اگر از اين واكس مو به مدت طولانی استفاده شود، بر روی پوست سر سفیدک و پوسته پوسته ايجاد نمى كند.

در صورتى كه مى خواهيد از اين واکس مو بر روی موهای خود استفاده نماييد، بهترين كار اين است كه به مدت ۱ دقیقه واکس مو كريستال را بین هر دو دست خود ماساژ دهید و پس از آن بر روی موهایتان بمالید تا به نتيجه مورد نظرتان برسيد؛ واکس مو کریستال سازگارى بسيار خوبى با انواع موها دارد و گزينه مناسبى برای موهاییست که هیچ نوع حالتی به خودشان نمی گیرند؛ در صورت استفاده كردن از این نوع واکس، مى توان موهایی براق و درخشان داشت.

واكس مو ببکواکس مو ببک

واكس مو ببک يكى از پرفروش ترين و بهترین برند واکس مو است كه در بازه زمانى بسيار كوتاه، حالتى بسيار زيبا به موها به طور طبیعی مى دهد؛ این محصول از برند ببک به دليل داشتن ماده گلیسیرین، از خشک شدن و شکنندگی موها جلوگيرى مى كند و رطوبت مو را به خوبى حفظ می نمايد؛ كسانى كه موهایشان صاف و فر است می توانند جهت حالت دادن به موهايشان از این محصول استفاده نمايند؛ همچنین این محصول مناسب استفاده برای موهای کوتاه، متوسط یا بلند است.

واکس مو ببک مناسب برای استفاده روزانه افراد غیرحرفه ای است که تمایل ندارند زمان زیادی برای حالت دادن به موها صرف کنند؛ واکس مو به اندازه ژل یا موس مو سفت نیست به همین دلیل می توان بدون شستن یا استفاده مجدد از واکس، موها را تغییر حالت داد؛ واکس مو ببک مناسب برای استفاده روزانه همه افراد و انواع مو مناسب است.

واكس مو گتسبىواکس مو گتسبی

واکس مو گتسبی يكى از پرفروش ترين و بهترین برند واکس مو در بازار است كه جهت آرایش كردن مدل موهای سیخ سیخ مناسب می باشد؛ اين محصول مى تواند در طول روز حالت موها را به خوبى حفظ کند و در ضمن هيچ گونه چسبندگی و خشکی در موها ايجاد نكند.

این محصول مى تواند به طور بسيار قوی موهاى مصرف كنندگان را در مدل فشن و غيره به صورت پایدار و محکم نگه دارد؛ با كمک اين واكس مو مى توان حالت ارتجاعی به موها بخشيد تا به طور مجددا به هر نوع حالتی که میخواهید دست يابيد؛ واکس مو قرمز گتسبی در تركيبات خود روغن جوجوبا دارد كه جهت جلوگیری كردن از خشکی مو مورد استفاده قرار می گيرد؛ بسيارى از افراد طرفدار هميشگى اين محصول با كيفيت هستند.

واكس مو دور لايتواکس مو دور لایت

واکس مو حالت دهنده مو دورلایت جزء بهترین برند واکس مو شناخته مى شود كه بدون به وجود آوردن هر گونه احساس چسبندگی و سنگینی، حالتى بسيار زيبا به موها می دهد و مى تواند تا بازه زمانى طولانی حالت آن ها را ثابت نگه دارد؛ این واکس مو به دليل داشتن مواد مغذی مو موجب تقويت بافت موها مى شود؛ پس از استفاده كردن از این محصول، مى تواند مانند لایه اى محافظ بر روی تارهای مو شما قرار بگیرد و مانع از خشک شدن شدید موها شود؛ در ضمن واکس مو دورلایت مى تواند درخشندگى بسيار خوبى به موها هديه دهد.

واكس مو ردوانواکس مو ردوان

واکس مو ردوان حجمى برابر ۱۵۰ میلى ليتر دارد كه حالت دهندگى بسيار عالی به موها مى بخشد؛ این محصول مى تواند حالت دهندگى بسيار با قدرت و نگه دارندگی كاملا بالا جهت آرایش كردن موها فراهم كند؛ این ژل واکس مو اثر سفیدی بر روی مو ها ايجاد نمى كند و به صورت كاملا یکسان بر روی موهاى شما به خوبى پخش مى شود؛ اين محصول مى تواند حالت موهایتان را به طور طبیعی حفظ نمايد.

در تركيبات اين محصول با كيفيت، عصاره پرتقال و روغن جوجوبا وجود دارد که نه تنها هيچ گونه آسیبى به موها وارد نمی‌کند بلکه به موها ویتامین رسانی نيز می‌کند؛ فرم ژل واکس نارنجی ردوان به طور كاملا فشرده و بی رنگ است؛ همچنين روغن جوجوبا موجود در اين واكس مو به سرعت جذب موهاى شما مى شود و اصلا مو را چرب نمی کند.

مدت زمان ماندگاری واکس مو ردوان بسیار طولانى مدت و تقريبا حدود ۲۴ ساعت است؛ تنها کافی است كه مقدار بسيار کمی از این برند واکس مو را بر روی موهای حالت دارتان پخش نماييد، در اين صورت حالت موهايتان تا يک روز پس از استفاده به همان حالت روز قبل باقی می‌ماند؛ در ضمن تمامی واکس مو های اين برند فاقد چربی و پارابن اند که مانع از چرب و كم حجم شدن موها مى شود؛ همچنین اين محصول مى تواند لایه اى محافظ بر روی موها ايجاد كند، از وارد شدن آلودگی ها و آسیب به لا به لاى موها جلوگیری کند؛ از این رو به عنوان بهترین برند واکس مو شناخته می شود.

واكس مو آى پلاسواکس مو آی پلاس

واکس مو آی پلاس براق كننده است و هيچ گونه احساس چسبندگی و سنگینی در موها ايجاد نمى كند؛ اين محصول مى تواند حالت بسيار خوبى به موها بدهد و تا مدت زمان طولانی حالت آن را ثابت نگه دارد؛ این واکس مو در تركيبات خود ویتامین های E و F دارد که آن ها مى توانند موجب تقويت بافت موها شوند و ریزش مو را كاهش دهند.

پس از استفاده كردن از اين محصول مانند یک لایه محافظ بر روی تمام تارهای مو قرار می گیرد؛ اين واكس مو مى تواند از موها در برابر اشعه های بسيار مضر خورشید محافظت کند؛ در ضمن این واکس براق است و درخشندگی بسيار جذابی به موها می بخشد؛ اين محصول يكى از بهترین برند واکس مو مى باشد.

واكس مو رنه بلانشواکس مو رنه بلانش

واكس مو رنه بلاش مى تواند جهت حالت دادن به موها به طور طبیعی مورد استفاده قرار گيرد؛ اين محصول در ضمن از اين كه موهای شما بسيار نرم و کاملا صاف و بی حالت شود جلوگيرى مى كند؛ واكس مو رنه بلانس به هیچ وجه موجب چرب شدن مو نمى شود كه مى توان آن را به راحتی با شستن با آب از بین برد.

اين محصول هرگز پس از شستشو بر روی مو باقی نمی ماند و مى تواند موهاى شما را نرم و سالم نگه دارد؛ جهت حالت دادن به موهاى خود مى توان مقدار خیلی کمی از این محصول را بر روی موهای خیس یا خشک استفاده كرد؛ از این رو یکی از بهترین برند واکس مو است.

واكس مو شوآرزكوفوا‌کس مو شوارزکوف

واكس مو شوآرزكوف مى تواند حالت موها را به عنوان يک محصول نهايى نگه دارد و هيچ گونه خشكى و آسيب ديدگى در موها ايجاد نكند؛ اين واكس مو، مى تواند موجب آبرسانى به موها شود و حالت موها را به خوبى حفظ نمايد؛ اين واكس مو يكى از بهترین برند واکس مو مى باشد كه طرفداران بسيار زيادى دارد؛ اين محصول داراى ويژگى هاى درخشان كنندگى، فرم دهندگى، شاداب كنندگى است.

در تركيبات اين محصول روغن و چربى وجود ندارد و از اين رو مى تواند درخشش بسيار زيبا به موها ببخشد؛ بسيارى از افرادى كه موهاى وز و فر دارند مى توانند از اين محصول استفاده كنند تا حالت چسبندگى ايجاد شود؛ مدت زمان ماندگارى و دوام اين محصول طولانى است و موجب تقويت و شادابى موها مى شود؛ بافت اين واكس مو كرمى و سبک است و در ضمن از آسيب رسيدن به موها جلوگيرى مى كند.

واکس مو رنگی چیست؟

واکس مو رنگی یک نوع ماده رنگی محسوب می شود که به دلیل موقت بودن مدت زمان ماندگاری رنگ آن، طرفداران بسیار زیادی دارد؛ در حقیقت شما بعد از استفاده کردن این محصول می توانید با کمک آب و به آسانی، واکس رنگی را از روی موهایتان پاک نمایید و از بین ببرید؛ به دلیل وجود این ویژگی در واکس مو رنگی، موجب شده تا دیگر افراد هیچ ترس و استرسی از رنگ مو نداشته باشند و رنگ دلخواهشان را به راحتی پیدا کنند.

اگر شما بخواهید موهای خود را به صورت پی در پی رنگ کنید و همینطور از دکلره استفاده نمایید، مشکلات خاصی برای شما رخ می دهد؛ از این رو واکس مو رنگی می تواند باعث برطرف شدن نیاز شما به صورت موقتی برطرف شود؛

شما می توانید از این محصول جهت لایت کردن مو و در ضمن به وجود آوردن رگه های رنگی بین موهایتان استفاده نمایید؛ هزینه خرید این محصول نیز اقتصادی است و کاملاً به صرفه می باشد؛ هر فردی در هر رده سنی که باشد می تواند به راحتی جهت ایجاد تنوع هم از این محصول استفاده نماید؛ واکس مو جزء محصولات آرایشی دارای واکس و موم است و کمک بزرگی به نگهداری کردن و حالت دادن به موها می کند؛ این محصول هرگز موجب خشک شدن موها نمی شود و به دلیل رنگی بودن آن موجب شادابی مو می شود.واکس مو رنگی چیست؟

انواع واکس مو

بهترین برند واکس مو علاوه بر نوع رنگی، انواع مختلفی دارد که در ادامه برای شما نام خواهیم برد و توضیح خواهیم داد :

ژل واکس مو : جهت استفاده کردن از این محصول بسیار مناسب و پرطرفدار باید ابتدا موهایتان را به خوبی خیس کنید؛ در ادامه آب اضافی بین موها را با حوله بگیرید و پس از آن کمی از ژل واکس مو را به موهایتان بزنید؛ البته باید بدانید که استفاده کردن از این ژل بر روی موهای خیس نیز مانعی ندارد.

واکس مو فیبری : یک نوع موم در این نوع واکس‌ها وجود دارد که ساخته شده لاز ترکیب چند نوع فیبر یا الیاف است؛ از نوع فیبری واکس مو جهت فر کردن یا حالت دادن به موها استفاده می شود.

واکس مو فیبردار برای کسانی که موهای نرم دارند و همچنین افرادی که موهایشان از رشد خوبی برخوردار است مناسب می باشد ولی در صورت استفاده کردن بیش از اندازه از این محصول موهایتان سنگین و متراکم و سفت و سنگین می شود؛ از این رو، به همه توصیه می‌شود که هر سری مقدار بسیار کمی از این نوع واکس مو را بر روی موهایتان بمالید و در صورت نیاز، کمی بیشتر از آن استفاده نمایید.

واکس موی خشک : این محصول به مو حالت می دهد و به عنوان واکس‎ های خشک شفاف شناخته می شود؛ از این نوع واکس مو نمی توان جهت متراکم و سفت شدن مو استفاده کرد؛ می‌توان از واکس مو خشک جهت کنار یکدیگر قرار دادن موهای خشک یا به وجود آوردن دسته‌های پیچ و تاب خورده یا مدل موهای فشن استفاده نمود.

واکس مو خاکستری یا مات : واکس مو خاکستری مقداری روغن دارد، از این رو می‌تواند موجب نرم شدن موهای شما شود؛ این محصول برای زمانی مناسب می باشد که تمایلی به براق شدن موهایتان ندارید؛ این محصول می تواند موهایی که نازک و خشک هستند را به خوبی کنار یکدیگر قرار دهد ولی پخش کردن آن بر روی موهای پرپشت و ضخیم کار دشواری است.انواع واکس مو

کلام آخر

واکس مو جزء محصولات آرایشی محسوب می شود که می تواند موهای حالت داده شده را به خوبی حفظ کند؛ با کمک این محصول می توان موهایی خوش حالت داشت و به راحتی در مجالس و میهمانی ها حضور داشت؛ از این رو مطالب مفیدی در این مقاله در رابطه با واکس مو در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت جراحتو 10 تا از بهترین برند واکس مو را به شما معرفی کرد تا با خیال آسوده محصول مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با واکس مو دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا