پزشکان

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اهواز【سال 1403】❤️ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اهواز را به شما ساکنان این شهر معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید با مراجعه به آن ها اقدام به حذف چربی های اضافی خود نمایید. ابدومینوپلاستی یکی از محبوب ترین جراحی های پلاستیک در حوزه زیبایی اندام می باشد که با حذف چربی اضافه و پوست های شل شده در ناحیه شکم، موجب سفت تر و زیبا تر شدن این ناحیه می شود.

در این روش تمامی چربی ها و پوست های اضافه از دیواره ی شکم شما جدا می شوند تا اندام شما را زیبا تر از گذشته نمایند. در واقع جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی روشی موثر برای افرادی می باشد تمامی راه‌ های دیگر تناسب اندام را امتحان کرده‌ اند و در هیچ‌ یک موفقیتی نداشته‌ اند. پس برای شناسایی پزشکان برتر در این حوزه، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

ابدومینوپلاستی چیست؟

عواملی همچون سبک زندگی و تغذیه نامناسب موجب تجمع چربی‌ های موضعی بسیاری در ناحیه شکم شده‌ است که ظاهر اندام را نیز تحت تأثیر خود قرار می دهد. بسیاری از افراد توانایی انجام ورزش های سنگین و یا گرفتن رژیم های سخت غذایی را ندارند و در چنین شرایطی به دنبال راه حل های آسان تر می گردند که یکی از این راه حل ها، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی می باشد که به کمک آن می‌ توانید به اندام ایده ال خود برسید.

جراحی ابدومینوپلاستی روشی کم تهاجم جهت خارج کردن چربی و پوست اضافه شکم از دیواره ماهیچه‌ ای شکم می باشد که توسط آن می توانید زیبایی اندام را نیز به خود هدیه دهید. طی این جراحی تمامی پوست های شل شده و اضافه شکم حذف می شوند، در واقع ابدومینوپلاستی برای افرادی مناسب می باشد که تمامی راه حل های لاغری را امتحان کرده‌ اند و در هیچ یک به نتیجه دلخواه خود نرسیده‌ اند.

این افراد می‌ توانند به عنوان آخرین راه حل از جراحی ابدومینوپلاستی انجام دهند که در واقع مناسب حذف چربی های موضعی می باشد و برای کاهش وزن به کار نمی رود. کاهش وزن در جراحی ابدومینوپلاستی به حجم اولیه چربی های ذخیره شده در زیر ناف بستگی دارد که به طور متوسط 5تا3 کیلوگرم می باشد. به همین دلیل می بایست توجه داشته باشید که ابدومینوپلاستی تنها برای کاهش سایز می باشد و کاهش وزن بسیار مختصری در پی خواهد داشت.

بهترین کاندید برای انجام این جراحی افرادی هستند که شکم بزرگ و پر از چربی دارند که پوست آن آویزان بوده و با رژیم و ورزش برطرف نمی شود. در واقع این جراحی برای افرادی مناسب می باشد که تنها مشکل آن ها در ناحیه شکم می باشد. همچنین یکی از بهترین کاندید ها برای انجام این جراحی، بانوانی می باشند که به دلیل بارداری‌ های متعدد پوست شکم آن ها دچار کشسانی شدیدی شده است و موقعیت طبیعی خود را از دست داده است. این افراد نیز می توانند از جراحی ابدومینوپلاستی برای سفت نمودن پوست شکم خود استفاده نمایند.

تفاوت جراحی ابدومینوپلاستی با جراحی لیپوساکشن در این می باشد که در جراحی لیپوساکشن، هدف اصلی از بین بردن چربی های اضافی شکم می باشد؛ اما در جراحی ابدومینوپلاستی، علاوه بر این مورد، پوست شل نیز از بین رفته و عضلات شکم نمایان می شوند. همچنین در جراحی لیپوساکشن پوست شکم به حالت اولیه خود ممکن است باز گردد اما در جراحی ابدومینوپلاستی ظاهر شکم تغییر اصولی پیدا خواهد کرد و زیباتر از گذشته خواهد شد.

اما افرادی که تصمیم به کاهش وزن شدید دارند و یا بانوانی که قصد باردار شدن پس از ابدومینوپلاستی را دارا می باشند، می بایست از انجام این جراحی خودداری نمایند. یکی از مهم ترین مزایای جراحی ابدومینوپلاستی یا زیبایی شکم، افزایش اعتماد به نفس در افراد می باشد.

ویژگی بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اهواز

شهر اهواز یکی از پهناور ترین شهرهای کشور می باشد که در سراسر آن پزشکان بسیاری در زمینه های مختلف زیبایی اندام مانند جراحی ابدومینوپلاستی مشغول به ارائه خدمات می باشند. اما برخی از پزشکان از مهارت لازم جهت انجام جراحی با کیفیت و بدون عوارض برخوردار نمی باشند و می توانند آسیب ها و عوارضی را برای مراجعان به وجود آورند.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اهواز می بایست دارای ویژگی های متمایز کننده ای نسبت به تمامی پزشکان مشغول در این حوزه باشد که بتواند تمامی مراجعان را به سوی خود جذب نماید. از مهم ترین ویژگی‌ های بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اهواز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اهواز می بایست سطوح قیمتی منصفانه و مناسبی را برای تمامی جراحی های زیبایی اندام خود به خصوص جراحی ابدومینوپلاستی در نظر بگیرد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه جراحی ابدومینوپلاستی می بایست عکس هایی از نمونه جراحی های پیشین خود در اختیار تمامی مراجعان قرار دهد و از کیفیت کار بالایی برخوردار باشد.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اهواز می بایست تمامی پوست های شل شده و چربی های اضافه در ناحیه شکم را به خوبی از دیواره شکم جدا سازد و فرم ظاهری شکم را بهبود بخشد.
 • پزشک منتخب شما می بایست تمامی چربی های اضافی موجود در ناحیه پهلو ها و کمر را نیز طی جراحی ابدومینوپلاستی حذف کرده و کمری باریک و زیبا برای شما به وجود آورد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه جراحی زیبایی اندام می بایست در بهترین کلینیک های سطح شهر اهواز مشغول به ارائه خدمات باشد که دسترسی آن برای عموم مردم بسیار راحت باشد.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اهواز می بایست مدارک جراحی پلاستیک خود را از معتبر ترین دانشگاه های پزشکی کشور کسب نموده باشد و در برترین کلینیک ها مشغول به ارائه خدمات به مراجعان خود باشد.

همچنین تمامی شما عزیزانی که به دنبال فرم دهی اصولی تمامی نواحی بدن خود هستید می توانید به بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز مراجعه نمایید و زیبایی و تناسب اندام را برای خود به ارمغان آورید.

10 تا از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اهواز را بشناسید!

انواع جراحی ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی که به تامی تاک نیز معروف می باشد، یک جراحی زیبایی اندام برای آقایان و بانوان می باشد که توسط آن ظاهری صاف تر و زیبا تر به ناحیه شکم و پهلوی خود می دهند. جراحی زیبایی شکم یک روش عمومی نمی باشد و مطابق با ساختار بدن هر فرد تجویز می‌ شود. به همین دلیل همان گونه که بدن انسان دارای انواع مختلفی می باشد، این جراحی نیز دارای روش های مختلفی می باشد که به شرح زیر است:

ابدومینوپلاستی کامل: این روش متداول ترین روش کانتورینگ شکم می باشد که بهترین گزینه برای حذف پوست شل شده و کشیدن پوست شکم می باشد. در این نوع ابدومینوپلاستی، برشی بین استخوان های لگن ایجاد می نمایند و تمامی چربی ها و پوست های اضافی را از قسمت تحتانی شکم خارج می کنند. عضله اصلی که در این روش مورد هدف قرار می گیرد، عضله راست شکمی می باشد که در دو طرف خط عمودی مرکزی از وسط شکم می گذرد.

مینی ابدومینوپلاستی: این جراحی بسیار سبک تر از روش قبلی می باشد که با وجود اینکه بسیاری از مراحل آن مانند ابدومینوپلاستی کامل است، طول برش ایجاد شده و درصد چربی شکم در آن متفاوت می باشد. در این روش تنها یک برش به طول 8 اینچ ایجاد می‌ نمایند و برای بیمارانی مناسب می باشد که تنها نقص اندام آن ها در ناحیه شکم می باشد. در این نوع جراحی زیبایی شکم، تمرکز بر روی جوان سازی ناحیه بین ناف و شرمگاهی می باشد و دوره بهبودی آن کوتاه تر از سایر روش ها است.

ابدومینوپلاستی گرداگرد: این روش برای بیمارانی مناسب می باشد که مقدار بسیاری چربی اضافی در ناحیه شکم و پهلوی خود دارند. اگر میزان چربی اضافی و افتادگی پوست شما به قدری می باشد که تا ناحیه کمر امتداد دارد می بایست اقدام به ابدومینوپلاستی گرداگرد نمایید. در این روش پس از آن که ناحیه تحتانی شکم را با لیپوساکشن کانتور می‌ نمایند، ظاهری صاف و زیباتر به شکم می دهند.

ابدومینوپلاستی هیبریدی: با استفاده از این روش می توانید نتایج مطلوب دو روش دیگر را با یک دیگر ترکیب کنید و با یک خط برش کوتاه، عضلات شکم خود را سفت نمایید. در این روش یک برش بیضی پنج ضلعی بر روی شکم ایجاد می شود و هیچ گونه جای زخمی نسبت به روش های قبلی از خود به جای نمی گذارد.

توصیه های بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اهواز

یکی از مهم ترین نکات جهت دریافت نتیجه مطلوب از جراحی ابدومینوپلاستی، مطالعه و بررسی مراقبت های قبل و پس از آن می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است. تمامی افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند می بایست مطالعه کافی از اقدامات آن داشته باشند تا بهترین نتیجه را از جراحی خود دریافت نمایند و هیچ گونه عوارض و خطرات ناشی از جراحی برای آن ها پیش نیاید. از مهم ترین مراقبت های جراحی ابدومینوپلاستی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پس از انجام جراحی ابدومینوپلاستی به مدت دو هفته استعمال دخانیات و نوشیدن الکل را کنار بگذارید.
 • پس از جراحی از داروهای آنتی بیوتیک مصرف کنید و از رانندگی کردن خودداری نمایید.
 • به مدت یک سال پس از جراحی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری نمایید.
 • افرادی که جراحی ابدومینوپلاستی انجام داده اند می بایست تا مدتی بر روی شکم نخوابند.
 • بهتر است در دوران نقاهت خود از لباس های آزاد استفاده نمایید.
 • به منظور جلوگیری از جمع شدن لخته خون استراحت مطلق کنید.
 • در روزهای ابتدایی پس از جراحی به آرامی و به صورت خمیده راه روید.
 • تا 1 سال پس از جراحی ابدومینوپلاستی از انجام فعالیت های ورزشی سنگین خودداری نمایید.

کلام آخر

جراحی ابدومینوپلاستی یکی از روش های کم تهاجمی حذف چربی های نواحی شکم می باشد که طی آن تمامی پوست های شل شده و چربی‌ های موضعی حذف می‌ شوند. این روش تنها برای کاهش سایز می باشد و برای افرادی که به دنبال کاهش وزن اصولی هستند مناسب نیست.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در اهواز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن ها زیبایی را به شکم خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید. برای دریافت اطلاعات درباره بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران به لینک مربوطه مراجعه کنید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =

دکمه بازگشت به بالا