کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو طبیعی【سال 1403】❤️

ما امروز قصد داریم شما را با قیمت کاشت ابرو طبیعی آشنا کنیم. ابروها جزء جزئیات مهم صورت می ‌باشند و در چهره افراد تاثیر بسیاری دارند. افراد به داشتن ابروهای ضخیم، کشیده و زیبا علاقه بسیاری دارند. برای انجام کاشت ابرو افراد باید سعی کنند به بهترین و با تجربه ‌ترین متخصص کاشت مو و ابرو مراجعه کنند. هدف اصلی این مقاله ارائه اطلاعات  بسیار موثر درباره کاشت ابرو می‌ باشد، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو روشی دائمی است که برای حجم و شکل مطلوب در ابروها به کار می ‌رود. افرادی که دارای ابروهای نازک و کم حجم هستند می ‌توانند با مراجعه به بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران از این روش استفاده کنند. در روش کاشت ابروی طبیعی موها از مناطق دیگری مانند سر یا لبه‌ های گوش برداشته می ‌شوند و در قسمت ‌های خالی ابرو کاشته می ‌شوند. همه اجزای مورد نیاز برای رشد موها در کاشت ابرو انتقال داده می ‌شود.

نتایج کاشت ابرو طبیعی دائمی و همیشگی می ‌باشند یعنی موهای کاشته شده در ابروها به شکل طبیعی رشد می ‌کنند و به همین دلیل  افراد بعد از کاشت ابرو نیاز به کوتاه کردن و تنظیم ابروهای خود ندارند. کاشت ابرو دارای مزایای بسیاری است که برخی از مزایای کاشت ابرو ایجاد شکل منحصر به فرد و طبیعی، پوشش قسمت‌ های خالی و بهبود کامل ظاهر ابروها و همچنین افزایش ضخامت و حجم ابروها می ‌باشد. کاشت ابرو طبیعی دارای نتایج طولانی مدت و دائمی است که سبب زیبایی صورت افراد می ‌شود.

کاشت ابرو چیست؟

مراحل کاشت ابرو

مشاوره و طراحی: در مرحله اول افراد باید به بهترین و با تجربه ‌ترین دکتر کاشت ابرو مراجعه نمایند. در این مرحله افراد با یک متخصص زیبایی مشورت می ‌کنند تا شکل و سبک مورد نظر ابروهای خود را انتخاب کنند. افراد باید به ویژگی ‌های صورت خود دقت کنند و شکل ابروی مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

آماده سازی و تزریق بی‌ حسی: در این مرحله قبل از انجام کاشت ابرو مناطق ابرو باید ضد عفونی شوند و بعد ناحیه برداشت یا بانک مو باید ضد عفونی شود و باید در آن ناحیه از بی ‌حسی موضعی استفاده شود.

برداشت گرافت ‌های مو: بعد از انجام تزریق بی ‌حسی موضعی بهترین دکتر کاشت ابرو در ناحیه بانک موی افراد اقدام به برداشت مو می ‌کند. در این مرحله با توجه به روش انتخابی، برداشت به روش نواری و یا تک گرافت انجام می‌ شود.

کاشت ابروها: متخصص زیبایی با استفاده از ابزارهای مخصوص و روش ‌های دقیق موهای طبیعی را در محل‌ های خالی ابرو کاشت می‌ کند. کاشت ابرو نیاز به دقت بالا و همچنین هماهنگی دارد پس سعی کنید به با تجربه‌ ترین و با مهارت ‌ترین پزشک مراجعه کنید.

مراقبت بعد از عمل: بعد از انجام کاشت ابرو افراد باید مراقبت و نگهداری را به بهترین شکل انجام دهند. داروها و محصولاتی که توسط پزشک شما تجویز شده ‌اند باید به طور مرتب استفاده کنید و نباید به ابروهای خود دست بزنید و همچنین باید دستورات مراقبتی را در طول دوره بهبودی رعایت کنید.

عوارض کاشت ابرو

کاشت ابرو مانند دیگر عمل ها دارای عوارضی می‌ باشد که ما در این قسمت از مقاله برخی از عوارض کاشت ابرو را در اختیار شما عزیزان قرار داده ‌ایم. برخی از عوارض کاشت ابرو عبارتند از:

تورم: یکی از عوارض کاشت ابرو تورم می ‌باشد که بعد از جراحی ممکن است در منطقه کاشت ابرو تورم ایجاد شود. این عارضه کاملاً طبیعی است و بعد از گذشت مدت کوتاهی از بین خواهد رفت.

احساس درد و حساسیت: ممکن است برخی افراد بعد از انجام کاشت ابرو احساس درد، تحریک یا حساسیت در منطقه کاشت را داشته باشند. این عارضه موقتی است و بعد از گذشت مدت کوتاهی از بین خواهد رفت.

خارش: یکی از عوارض کاشت ابرو خارش می ‌باشد. برخی از افراد ممکن است بعد از انجام کاشت ابرو احساس خارش در منطقه کاشت داشته باشند که باید بسیار مراقبت کنند و ممکن است نیاز به مصرف داروهای ضد حساسیتی باشد به هیچ عنوان نباید به محل کاشت دست بزنید.

عفونت: اگر افراد بهداشت را رعایت نکنند و مراقبت ‌های مناسب را انجام ندهند ممکن است در منطقه کاشت ابرو عفونت ایجاد شود. استفاده از ضد عفونی کننده‌ ها و دستورالعمل‌ های بهداشتی بعد از جراحی کاشت ابرو امری بسیار مهم می ‌باشد.

عوارض جانبی داروها: برخی از داروها مانند ضد بیوتیک‌ ها و ضد التهاب‌ ها بعد از انجام کاشت ابرو ممکن است عوارض جانبی را به همراه داشته باشند.

نارسایی پیوند: ممکن است پیوند ابروی کاشته شده عدم پیوند داشته باشد و نتایج دلخواه افراد را به دنبال نداشته باشد که این امر بسیار نادر است.

برای جلوگیری یا کاهش عوارض باید دستورات بعد از عمل را به خوبی رعایت کنید و با پزشک خود درباره نگرانی‌ ها مشورت کنید. برای کاهش برخی از عوارضی که ممکن است به دست پزشک رخ دهد نیز افراد باید به بهترین و با تجربه‌ ترین متخصص کاشت ابرو مراجعه نمایند تا عارضه ‌ای از جانب پزشک رخ ندهد.

مزایای کاشت ابرو

کاشت ابروی طبیعی دارای مزایایی است که ما در این قسمت از مقاله برخی از مزایای آن را در اختیار شما عزیزان قرار داده ‌ایم، مهم ‌ترین مزایای کاشت ابرو عبارتند از:

 • پرپشت شدن ابروهای با کاشت طبیعی ابرو
 • تقارن سازی ابروهایی که نامتقارن اند
 • حالت دهی و فرم دهی به ابروهای بدون فرم
 • رسیدن به ابروهای پرپشت برای کسانی که بر اثر بیماری ابروهای خود را از دست داده‌ اند.
 • برخلاف روش‌هایی مانند هاشور یا تاتو که موقتی هستند کاشت ابروی طبیعی روشی بسیار ماندگار و دائم است.
 • داشتن ابروهای طبیعی برای افرادی که بر اثر سوختگی کل ابروهای خود و یا بخشی از آن را از دست داده ‌اند.
عوارض کاشت ابرو

کاندیدای مناسب کاشت ابرو

کاشت ابرو برای تمامی افرادی که خواهان ابروهای پرپشت و خوش حالت هستند مناسب می ‌باشد. کاشت ابرو طبیعی برای افرادی که به صورت مادرزادی از ابروی نازک و کم پشتی برخوردار هستند و کسانی که مبتلا به برخی بیماری ‌ها هستند و این بیماری ‌ها منجر به ریختن ابروهای آنان شده و همچنین افرادی که دارای ابروهای کم حالت یا متقارن هستند بسیار مناسب می ‌باشد. کاشت ابرو همچنین برای خانم‌ هایی که ابروهای خود را هاشور یا تاتو زده‌ اند و از ظاهر و حالت غیر طبیعی آن رضایتی ندارند و همچنین افرادی که به دلیل شکستگی و یا سوختگی ابروهای خود را از دست داده‌ اند، روشی بسیار مناسب می ‌باشد.

انواع روش ‌های کاشت ابروی طبیعی

روش کاشت نواری: کاشت نواری یکی از قدیمی ‌ترین روش‌ های کاشت ابروی طبیعی می ‌باشد. این روش در گذشته دارای کاربرد بسیاری بود. روش کاشت نواری جزء محبوب ‌ترین روش‌ های کاشت مو است ولی تکنیک مناسبی برای کاشت ابروها نمی‌ باشد. در این روش نیاز به ایجاد برش و زدن بخیه است و به همین دلیل دارای دوران نقاهت بسیار طولانی می ‌باشد.

روش غیر جراحی

روش FUE یک روش برداشت غیر نواری بدون جراحی می ‌باشد که از آن می ‌توان برای بانوان و آقایان استفاده کرد. در این روش تارهای مو از ناحیه پشت سر که دارای تراکم بیش تری است برداشته می ‌شود. موهای این قسمت به موهای طبیعی ابرو بیش تر شباهت دارند. این روش یک روش سبک نسبت به روش‌ های دیگر کاشت ابرو است و به همین دلیل دارای نقاهت بسیار کوتاهی است. بعد از انجام جراحی جای هیچ زخمی روی ابروها باقی نمی ‌ماند و افراد می ‌توانند بعد از جراحی به کارهای روزمره خود ادامه دهند.

روش SUT: امروزه بیش تر از روش‌ های مبتنی بر SUT برای انجام کاشت ابرو استفاده می ‌شود. جراح در این روش از روش‌ های مختلفی برای برداشت فولیکول و یا کاشت مو استفاده می ‌کند و به صورتی که در هیچ کدام از این روش ‌ها جای برش، بخیه، زخم و یا خونریزی مشاهده نمی‌ شود. نتایجی که از این روش به دست می‌آید بسیار ماندگار است و دائمی می ‌باشد.

هزینه کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو یک عمل تخصصی است که باید در کلینیک معتبر و همچنین توسط بهترین و با تجربه ‌ترین پزشک انجام شود زیرا کاشت ابرو یکی از عمل ‌هایی است که به مهارت و تجربه بسیاری نیاز دارد. یک اشتباه کوچک در برداشت فولیکول ‌های مو و یا انتخاب زاویه ممکن است فرم ابروها را به هم بریزد. هزینه کاشت ابرو تا حد بسیاری به دستمزد پزشک و کلینیک بستگی دارد. افراد باید سعی کنند به با تجربه ‌ترین پزشک و معتبر ترین کلینیک مراجعه نمایند و اگر کلینیک بسیار معتبر باشد و بهترین و با تجربه‌ ترین پزشک را انتخاب کنید ممکن است هزینه کمی بالا باشد. همچنین یکی از عواملی که در هزینه کاشت ابرو تاثیر بسیاری دارد نوع روش انتخابی شما می ‌باشد. البته باید هزینه‌ های مراقبت قبل و بعد از عمل و نگهداری از ابروهای کاشته شده را نیز اضافه کنید. سعی کنید برای انجام کاشت ابرو به بهترین و با تجربه‌ ترین پزشک و معتبر ترین کلینیک مراجعه کنید.

هزینه کاشت ابرو طبیعی

مراقبت‌ های بعد از کاشت ابرو

 • بعد از انجام کاشت ابرو افراد باید توجه داشته باشند که زخم‌ های کوچکی در محل کاشت ممکن است ایجاد شود. برای جلوگیری از عفونت باید سعی کنید از این زخم‌ ها مراقبت کنید و با استفاده از محصولات ضد عفونی کننده آن ها را پاک کنید.
 • اگر از روش برداشت نواری کاشت ابرو استفاده کرده ‌اید باید دو هفته بعد از انجام کاشت برای کشیدن بخیه به کلینیک مراجعه کنید.
 • در نور خورشید اشعه ‌ای وجود دارد که برای فولیکول‌ های کاشته شده بسیار مضر است. سعی کنید از قرار گرفتن مستقیم در معرض نور خورشید پرهیز کنید و هنگام قرار گرفتن در نور خورشید از کلاه لبه‌ دار و عینک آفتابی استفاده کنید.
 • اگر احساس خارش در محل کاشت ابرو دارید سعی کنید آن محل را دستکاری نکنید، خاراندن ممکن است سبب آسیب و سست شدن فولیکول ها شود.
 • افراد باید به نحوه شستشوی ابروها توجه کنند. باید به دستورات مربوط به شستشوی محل زخم و ابرو بسیار توجه داشته باشید. در ابتدا باید سعی کنید از دستمال مرطوب برای پاک کردن صورت استفاده کنید و از آب استفاده نکنید، بعد از گذشت چند روز می‌ توانید از آب نیز برای شستشو استفاده کنید.

کلام آخر

کاشت ابرو روشی دائمی است که برای حجم و شکل مطلوب در ابروها به کار می ‌رود. افرادی که دارای ابروهای نازک و کم حجم هستند می ‌توانند با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران از این روش استفاده کنند. در روش کاشت ابروی طبیعی موها از مناطق دیگری مانند سر یا لبه‌ های گوش برداشته می ‌شوند و در قسمت ‌های خالی ابرو کاشته می ‌شوند. همه اجزای مورد نیاز برای رشد موها در کاشت ابرو انتقال داده می ‌شود.

از شما بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با قیمت کاشت ابرو طبیعی آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد وارد سایت شوید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نفیسه باباخانی

سلام، من نفیسه هستم. 3 ساله که به کار محتوا نویسی مطالب پزشکی در سایت جراحتو مشغول هستم، امیدوارم بهره ی کافی را برده باشید، پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در کامنت ها می باشم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 4 =

دکمه بازگشت به بالا