آرایشی و بهداشتیپزشکان

بهترین مرکز پاکسازی تاتو در کرج【سال1402】❤️+ لیست 10تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین مرکز پاکسازی تاتو در کرج آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با پاکسازی تاتو در اختیارتان قرار دهیم. امروزه افرادی علاقه مند به انجام تاتو و افرادی نیز از انجام تاتو خویش ناراضی می باشند، بر همین اساس این گونه افراد با مراجعه به مراکز زیبایی به راحتی می توانند اقدام به انجام تاتو و یا پاکسازی آن نمایند. برای پاکسازی تاتو روش های مختلفی وجود دارد که با توجه به جدید یا قدیم بودن تاتو، رنگ های به کار برده در آن و عوامل دیگر متغیر می باشد. در ادامه این مقاله اطلاعات مفیدی راجع به پاکسازی تاتو ارائه می دهیم و از این رو پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

پاکسازی تاتو و فواید آن

از گذشته تا به امروز روش های متعددی به منظور پاکسازی تاتو ایجاد شده است که برخی از این روش ها درد آور و برخی با کمک کرم های بی حسی بدون درد می باشند. مناسب ترین روش که در مراکز پاکسازی تاتو مورد استفاده قرار می گیرد، روش لیزر می باشد. تعداد جلسات پاک کردن تاتو رابطه مستقیمی با نوع طرح تاتو و قدمت آن دارد. متخصصینی که در بهترین مرکز پاکسازی تاتو در کرج خدمت رسانی می کنند؛ همواره درصدد هستند تا دانش خود را به روز نمایند و به این طریق از جدیدترین روش که هیچ گونه ناراحتی برای فرد ایجاد نکند و در کوتاهترین زمان ممکن صورت پذیرد برای پاکسازی تاتو استفاده می کنند.

پاکسازی تاتو با کمک روش لیزری با فواید بسیاری همراه است که برخی از این فواید و مزیت ها شامل: بدون درد و کاملا سرپایی بودن، نیازی به جراحی و برش بر روی پوست نیست، کم هزینه و قابل اعتماد بودن روش لیزر و همچنین عارضه ای را نیز به همراه ندارد، از جمله این فواید می باشد.

انتخاب بهترین مرکز پاکسازی تاتو در کرج

بهترین مرکز پاکسازی تاتو بنابر عوامل و دلایل متعددی جزء بهترین ها قرار می گیرد که در این مقاله برخی از این دلایل را شرح می دهیم تا به کمک آن ها به آسودگی بتوانید مناسب ترین انتخاب را نمایید. از این رو برای انتخاب بهترین مرکز پاکسازی تاتو در کرج معیارها و ملاک هایی وجود دارد که به کمک آن ها بهترین انتخاب را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. از جمله این معیارها به شرح زیر می باشد:

 • کادر درمان و پزشکان موجود در مرکز پاکسازی تاتو باید از تخصص های ویژه ای برخوردار باشد و در عین حال با سابقه و کاربلد باشند تا کلیه روش های پاکسازی، زیبایی، جوانسازی و .. طبق اصول و ضوابط خاص خود انجام شود.
 • بهترین مرکز پاکسازی تاتو در کرج باید در موقعیت جغرافیایی مناسبی قرار داشته باشد تا رفت و آمد به آن جا با کلیه وسایل نقلیه از قبیل وسایل نقلیه شخصی و عمومی انجام پذیرد.
 • بهترین مرکز پاکسازی تاتو در ایران باید در راستای ارتقاء سطح علمی خود و کارکنان خویش بسیار پر تلاش باشند و از روش ها و تکنیک های زیبایی به روز و جدیدی در جهت نتیجه بخش بودن اعمال زیبایی و پاک نمودن تاتو استفاده نمایند.
 • پاکیزگی و بهداشت در امر پاکسازی تاتو بسیار حائز اهمیت می باشد و در صورتی مرکزی جزء بهترین ها قرار می گیرد که در آن اصول بهداشتی به نحو احسن رعایت شده باشد و کلیه ابزارها، دستگاه ها و سایر امکانات موجود در کلینیک استریل شده و پاکیزه باشند و به این طریق از بروز عفونت های پوستی و … جلوگیری به عمل آورند.
انتخاب بهترین مرکز پاکسازی تاتو در کرج

پس از آشنایی با معیارها و ملاک های انتخاب بهترین مرکز پاکسازی تاتو؛ روش های شناسایی آن را مورد بررسی قرار می دهیم تا جای هیچ گونه ابهام و مشکلی در زمینه انتخاب بهترین مرکز پاکسازی تاتو وجود نداشته باشید، برخی از این روش ها عبارتند از:

 • اکثر فعالیت های روزمره و تحقیقات، به کمک فضای مجازی همچون گوگل صورت می گیرد و از این رو یکی از روش های یافتن و شناسایی بهترین مرکز پاکسازی تاتو جست و جو در فضای مجازی است.
 • در صورتی که هر یک از اقوام و یا آشنایان خویش قبلا تاتو داشته اند و به مرکزی برای پاک کردن آن مراجعه نموده اند، اگر نسبت به خدمات دریافتی خویش راضی بوده باشند، به شما توصیه می کنیم که مشخصات کلینیک و یا مرکز پاکسازی تاتو را از ایشان دریافت کنید و به صورت حضوری به آن جا مراجعه نمایید.
 • پرس و جو از بهترین کلینیک زیبایی در کرج ممکن است کمکی برای رسیدن به هدف خویش باشد، به این دلیل که تمامی مراکز یک شهر از سایر مراکز مرتبط با فعالیت خود آگاهی دارند.
 • معمولا پزشکان یک شهر اطلاعات لازم را از مراکز و کلینیک های موجود دارند و بنابراین از پزشک عمومی و یا پزشک خانوادگی خویش سوالاتی راجع به مراکز زیبایی و پاکسازی تاتو بفرمایید و بهاین صورت ایشان شما را یاری می رسانند.

در ادامه لیستی هفتگانه از بهترین مرکز پاکسازی تاتو در کرج را برای شما عزیزان شرح می دهیم تا در صورتی که قصد انجام چنین اقدامی را داشتید به آسودگی با مراجعه به مقاله ما به هدف خویش دست یابید. لازم به ذکر است؛ اگر ساکن شهر اصفهان هستید و در جستجوی چنین مرکزی برای پاکسازی تاتو خویش می باشید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان مراجعه فرمایید و از مطالب و لیست مراکز ارائه شده آن بهره مند شوید.

10 تا از بهترین مرکز پاکسازی تاتو در کرج را بشناسید!

اقدامات پیش از پاکسازی تاتو

در بهترین مرکز پاکسازی تاتو در کرج توصیه های مراقبتی قبل از پاکسازی تاتو شرح داده می شود تا به کمک آن روند درمان به خوبی پیش رود. برخی از این اقدامات پیش از پاکسازی تاتو عبارتند از:

 • قبل از شروع درمان پوست خود را تمیز کنید و اگر لوسیون، ضد آفتاب و یا محصولات آرایشی دیگری را زده اید، آن را به طور کامل بشویید تا مشکلی ایجاد نگردد.
 • متخصصین موجود در مرکز پاکسازی تاتو خاطر نشان می کنند که به مدت دو الی چهار هفته قبل از انجام پاکسازی تاتو از قرارگیری در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کنید و از برنزه کردن و یا مصرف محصولات برنزه کننده دوری نمایید؛ علت این امر این است که اثربخشی لیزر درمانی به شدت کاهش می یابد و عوارض متعددی را بعد از درمان ایجاد می کند.
 • مصرف داروی راکوتان و سایر داروهای حساس کننده پوست که معمولا متخصصین پوست آن ها را به منظور درمان جوش و … تجویز می کنند، باید حداقل شش ماه قبل از شروع درمان قطع شده باشد و در طول دوره درمان نیز از مصرف اینگونه داروها جلوگیری به عمل آورید.
 • به مدت دو هفته پیش از پاکسازی و دو هفته پس از پاکسازی تاتو از انجام اپیلاسیون خودداری کنید، به این دلیل که ممکن است، اپیلاسیون منجر به بروز حساسیت های پوستی شود و در نحوه درمان اختلال ایجاد کند. شیو کردن قسمت موردنظر قبل از شروع درمان هیچ گونه مشکلی و یا مانعی ندارد.

نحوه انجام پاکسازی تاتو

نحوه انجام پاکسازی تاتو در بهترین مرکز پاکسازی تاتو در کرج این گونه است که ابتدا پزشک معالج و یا بهترین دکتر پوست در کرج معاینه های لازم را انجام می دهد و از عدم وجود مشکلات پوستی اطمینان حاصل می نماید. پس از این که هیچ گونه مشکلی در روند درمان وجود نداشت از کرم های بی حسی به منظور بی حس نمودن محل مورد نظر و کاهش درد احتمالی استفاده می کنند. پس از این که زمان لازم برای بی حس شدن سپری شد، بر روی چشم بیمار محافظ چشم گذاشته می شود و متخصص مربوطه واکنش پوست را تحت بررسی قرار می دهد و در نهایت انرژی موثر را برای پاک کردن تاتو ایجاد می کند.

عمل پاک کردن تاتو متناسب با آستانه تحمل فرد شروع می شود. در این روش ابتدا جوهرهای موجود در تاتو شکسته می شود و سپس مراحل بعدی پیش می رود. پس از گذشتن جلسات پاکسازی تاتو کلیه تتوها به مرور زمان و برخورد آن با با نور خورشید به صورت کامل از بین می رود.

در بهترین مرکز پاکسازی تاتو در کرج به منظور محافظت از محل هدف از کرم یا پماد آنتی بیوتیک و بانداژ کردن استفاده می شود. متخصصین موجود در مراکز پاکسازی تاتو پس از انجام اقدامات لازم، مراقبت های بعد از پاکسازی تاتو را شرح می دهند تا به کمک آن ها روند درمان به درستی پیش رود.

کلام آخر

امروزه با پیشرفت دانش و تکنولوژی دستگاه های مختلفی به منظور پاکسازی تاتو ایجاد شده است که با توجه به نوع تاتو و رنگ های آن، متغیر می باشند، از جمله لیزرهایی که به منظور پاکسازی تاتو مورد استفاده قرار می‌گیرند شامل: لیزر فرکشنال CO2، لیزر پیکو، لیزر الکساندرایت، لیزر کیوسوئیچ اندی و روبی و … می باشد.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین مرکز پاکسازی تاتو در کرج آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما ارزشمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و قصد انجام چنین اقدام زیبایی را دارید؛ پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین مرکز پاکسازی تاتو در تهران مراجعه کنید و از لیست مراکز پاکسازی و اطلاعات ارائه شده آن بهره مند شوید.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا