پزشکان

بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران ❤️【سال1403】+ لیست 10تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با بیماری اورولوژی کودکان در اختیارتان قرار دهیم. همان‌طور که می‌دانید، رشته تخصصی اورولوژی اطفال با مشکلات مرتبط با اندام هایی از قبیل: کلیه ها، مثانه کودکان و نوزادان، مجاری ادراری، حالب و دستگاه ادراری اطفال سر و کار دارد و بنابراین در صورت مواجه شدن فرزندتان با چنین مشکلاتی بسیار ضروری است که بدون اتلاف وقت، وی را نزد بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران ببرید و به این طریق فرزندتان را تحت درمان های لازم قرار دهید.

متخصص اورولوژی اطفال کیست؟

بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران پزشکی می باشد که در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با اورولوژی از قبیل دستگاه تناسلی و دستگاه ادراری کودکان و نوزادان تخصص و مهارت بسیار بالایی داشته باشد و در درمان این نوع بیماری ها تجربه و سابقه طولانی مدتی را دارا باشد. بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران معمولا در بهترین بیمارستان دولتی در ایران خدمات ارائه می دهند.

متخصص اورولوژی اطفال کیست؟

بیماری های تحت درمان بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران

بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران بیماری های مرتبط با دستگاه تناسلی و مجاری ادراری کودکان و نوزادان را تحت درمان های لازم قرار می دهد.

از جمله بیماری هایی که بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران درمان می نماید، به شرح زیر می باشد:

 1. بیماری شب ادراری یا بی اختیاری: این بیماری یکی از رایج ترین بیماری های مرتبط با اورولوژی اطفال می باشد که در کودکان و نوزادان تا پنج سالگی طبیعی جلوه می کند ولی در صورت تداوم این بیماری مشکلاتی را در پی خواهد داشت.
 2. ریفلاکس وزیکویورترال: همانطور که می‌دانید ادرار باید از بخش کلیه ها به سمت مثانه انتقال یابد اما در صورتی که کودکی دچار بیماری ریفلاکس گردد، این انتقال یک طرفه، به صورت انتقال دو طرفه صورت می‌گیرد و از این رو ممکن است ادرار مجدداً به کلیه ها بازگردد و مشکلاتی را ایجاد نماید.به همین دلیل بسیار ضروری است که در صورت مواجه شدن با چنین بیماری سریعا فرزندتان را نزد بهترین دکتر اورولوژی اطفال در تهران ببرید و تحت درمان قرار دهید.
 3. عفونت های مجاری ادراری یکی دیگر از بیماری‌های شایع در میان اطفال می باشد. بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران توصیه می‌کند، در صورت مواجه شدن با کودکی که دچار تب شدید شده است، آن را جدی بگیرید و نزد پزشک متخصص برای درمان ببرید، زیرا ممکن است این مشکلات مرتبط با تب در بزرگسالی عواقب ناپذیری را پدید آورد.
 4. بیضه نزول نکرده: همانطور که می دانید بیضه اندام تولید کننده اسپرم و هورمون تستوسترون پس از بلوغ می باشد. در صورتی که بیضه در بالاتر از قسمت موردنظر خود قرار گیرد و در جای تعیین شده یعنی داخل کیسه بیضه نباشد، فرد دچار بیضه نزول نکرده می گردد که می بایست تحت درمان توسط بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران قرار گیرد.
 5. واریکوسل: این نوع بیماری معمولا در بزرگسالی و در برخی مواقع در زمان کودکی پدیدار می شود که در امتداد اسپرماتیک کورد معمولا تعدادی رگ های بزرگ شده به وجود می آید که مشابه که رگ های واریسی می باشند.
 6. هیپوسپادیاس: بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران خاطرنشان می کند که در صورتی که لوله انتقال دهنده ادرار و خروج آن از بدن دچار مشکلاتی گردد و در قسمت زیر آلت تناسلی باز شود در سر آلت قرار نگیرد فقط دچار بیماری هیپوسپادیاس می‌گردد.

10 تا از بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران را بشناسید!

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی متخصص و جراح اورولوژی( کلیه مجاری ادراری و تناسلی، ناباروری) می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کردند و از جمله نفرات برتر دوره پزشکی عمومی به شمار می رفتند که به صورت استریت( بدون سپری نمودن طرح پزشکی عمومی) با کسب رتبه برتر وارد رشته ی جراحی اورولوژی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و بیمارستان لبافی نژاد شدند.

دکتر سید امین میرصادقی از نفرات برتر بورد جراحی اورولوژی در ایران و هم چنین عضو انجمن اورولوژی آسیا و اروپا و انجمن نخبگان ایران می باشند. نکته حائز اهمیت در رابطه با دکتر میرصادقی این است که ایشان از جراحان برتر و نخبه اورولوژی( کلیه مجاری ادراری و تناسلی، ناباروری) و تنها متخصص اورولوژی ایرانی که مدال المپیاد زیست شناسی را دریافت نموده است.

دکتر سید امین میرصادقی یکی از بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران محسوب می شوند که بیشترین جراحی های فوق تخصصی تعبیه پروتز آلت را برای درمان مشکلات عدم نعوظ در ایران به ثبت رسانده است و از این رو سبب شده تا ایشان جزء برترین پزشکان ارولوژیست در خاورمیانه قرار گیرد و از این رو دکتر کریستوف لورنز مالک و موسس کمپانی مشهور تجهیزات پزشکی ZSI سوییس به جهت دیدار با ایشان در بهمن 99 به ایران آمده و در یکی از جراحی های پروتز آلت توسط دکتر میرصادقی در بیمارستان کسری تهران دستیار ایشان بوده اند.

خدمات :

 • جراحی و درمان مشکلات و ناهنجاری ها و جابجایی مجاری ادرار (هایپوسپادیاس)
 • جراحی و درمان مشکلات، تومور ها و سرطان پروستات
 • جراحی اسفنکتر مثانه به جهت درمان بی اختیاری ادراری
 • جراحی، درمان و پیشگیری از سنگ های کلیه و مجاری ادراری
 • جراحی پروتز آلت تناسلی و درمان عدم نعوظ در آقایان
 • جراحی وازکتومی و برگشت وازکتومی آقایان و درمان مشکلات ناباروری
 • جراحی و درمان مشکلات تکرر و بی اختیاری و اختلالات ادراری در بانوان و آقایان
 • درمان و جراحی بیماری ها و توده های بیضه، واریکوسل، هرنی، فتق
 • جراحی های تومورهای مثانه، کلیه، مجرای ادراری

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، کوچه دهم بیهقی، پلاک یازده، طبقه اول، واحد سوم

شماره تماس: 02128421441

خدمات ارائه شده توسط بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران

بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران ابتدا بیمار را معاینه و پس از بررسی های لازم و نیز مشاهده نتایج آزمایش، خدمات زیر را ارائه می دهد:

 • انجام جراحی بازسازی مجاری ادراری از قبیل: کلیه ها، مجرای ادراری و مثانه شامل: ناهنجاری های دستگاه تناسلی، هیپوسپادیاس و اختلالات رشد جنسی
 • مورد بررسی قرار دادن اختلالات احتباس ادرار، ریفلاکس وزیکویورترال و عفونت ادراری که نیاز به جراحی دارد.
 • تشخیص و درمان بیماری های مرتبط با اورولوژی از قبیل: دستگاه تناسلی و دستگاه ادراری کودکان و نوزادان
 • ارزیابی و مدیریت مشکلات دستگاه ادراری مرتبط با شرایط عصبی همچون اسپینا بیفیدا
 • ارزیابی و مدیریت جراحی سنگ کلیه
 • مدیریت جراحی تومور ها و بدخیمی های مربوط به اندام هایی همچون کلیه، مثانه و بیضه
 • بررسی قرار دادن مشکلات دستگاه ادراری که از زمان بدو تولد با کودک همراه است
 • جراحی بیماری های مرتبط با کشاله ران در دوران کودکی و نوزادی تا بزرگسالی همچون بیضه نزول نکرده، هیدروسل یا فتق و واریکوسل

بهترین متخصص اورولوژی اطفال در ایران چه خدماتی را ارائه می دهد؟

راه های شناسایی بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران

راه ها و روش های بسیاری وجود دارد که به شما در رسیدن به هدف خویش یاری می رساند. با این وجود ما در این مقاله چند مورد از روش های شناسایی بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران را برای شما بیان می کنیم تا در صورت بروز مشکل نیازی به جست و جو نداشته باشید.

اولین روش برای شناسایی متخصص اورولوژی اطفال این است که در صورت مواجه شدن با چنین بیماری، کودکتان را ابتدا نزد پزشک عمومی و یا پزشک اطفال ببرید و در صورت تشخیص پزشک مذکور به بیماری اورولوژی، فرزند شما را به متخصص اورولوژی اطفال سوق می‌دهد و به این طریق شما بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران را می یابید.

روش دیگر در شناسایی بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران این است که در فضای مجازی به دنبال پزشک متخصص بگردید و پس از یافتن بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران نزد وی بروید و به صورت حضوری مهارت و تخصص بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران را مورد ارزیابی قرار دهید.

در صورتی که روش های پیشین کارساز نبود، به شما توصیه می کنیم تا از اقوام و آشنایانی که قبلا نزد متخصص اورولوژی اطفال رفته اند و از تخصص و مهارت پزشک مذکور راضی بوده اند، مشخصات لازم را دریافت نمایید.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با بیماری‌های اورولوژی اطفال برای شما مفید واقع شده باشد. همچنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره‌های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (11 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا