پزشکاندندانپزشکی

بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز【سال1403】❤️ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه نمایید و تمامی ناهماهنگی ها و نامنظمی های دندان خود را درمان کنید. ارتودنسی علم اصلاح مشکلاتی همچون بی نظمی دندان و یا روابط غیر طبیعی بین فکی می باشد. تمامی افرادی که نظم طبیعی دندان های خود را از دست داده‌ اند و یا با مشکلاتی مانند فاصله بیش از حد بین دندان ها مواجه هستند، می بایست به یک ارتودنتیست ماهر مراجعه نمایند تا با روش های مختلف اقدام به اصلاح دندان های آن ها نمایند. هم اکنون تمامی شما عزیزان می توانید جهت افزایش سلامت و زیبایی دندان های خود به بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز مراجعه نمایید و از خدمات با کیفیت او در حوزه دندانپزشکی و ارتودنسی بهره مند شوید.

ارتودنسی چیست؟

ارتودنسی یکی از تخصص های دندانپزشکی می باشد که تمرکز اصلی آن بر روی تشخیص و اصلاح بی نظمی دندان ها و تمامی ناهنجاری های فک می باشد. همچنین برخی از ارتودنتیست ها ممکن است به اصلاح رشد صورت و ارتوپد دندان و صورت نیز بپردازند و تمامی مشکلات غیر طبیعی دندان ها و فک ها را درمان نمایند.

در ارتودنسی دندان با استفاده از وسیله ای به نام بریس دندان و سایر ابزارهای مخصوص ارتودنسی به صورت آرام دندان‌ ها و فک های شما را به اطراف حرکت می دهند و ناهنجاری های آن را بهبود می بخشند. ارتودنسی دندان ها نقش بسیار مهمی در بهبود لبخند و سلامت دندان دارا می باشد و هم اکنون یکی از پرطرفدار ترین روش های درمانی در علم دندانپزشکی محسوب می شود.

این روش درمانی ممکن است تا چندین سال طول بکشد تا نتایج مصرف خود را به جای بگذارد. ارتودنسی دندان تاثیر بسیار مثبتی بر روی چهره افراد می‌ گذارد و تمامی مشکلاتی که در دهان آن ها موجود است را درمان می‌ کند. وجود دندان های نامرتب در دهان، علاوه بر ظاهر ناپسند می تواند فشار بسیاری به سایر دندان ها وارد نماید و همچنین لثه ها و مفاصل فک را نیز دچار مشکل کند. از مهم ترین مشکلاتی که به دلیل ناهنجاری های دندانی ایجاد می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ظاهر ناپسند دهان و دندان ها و کاهش اعتماد به نفس افراد
 • ایجاد مشکلات بسیار در مسواک زدن و رعایت بهداشت عمومی دهان و دندان ها
 • سخت جویدن غذا و درد کشیدن هنگام غذا خوردن
 • سردرد و میگرن های شدید و همچنین درد پشت شانه و گردن
 • ایجاد بیماری ها و مشکلات بسیار در لثه ها و همچنین پوسیدگی دندان ها

موارد نام برده شده بخش بسیار کوچکی از برخی مشکلات بی نظمی دندان ها می باشد. به همین دلیل تمامی افرادی که با مشکلاتی مانند ناهنجاری دندان و فک مواجه هستند می بایست هر چه سریع تر به ارتودنتیست یا همان متخصص ارتودنسی مراجعه نمایند. ارتودنتیست فردی می باشد که با گذراندن دوره چهار ساله تخصصی ارتودنسی می تواند تمامی بیماری های مربوط به این حوزه را در کودکان و بزرگسالان تشخیص دهد و با درمان به موقع از ایجاد مشکلات مختلف جلوگیری نمایند.

بهترین دکتر ارتودنسی می تواند با معاینه اصولی مراجعان خود تشخیص دهد که آیا آن ها به ارتودنسی نیاز دارند یا خیر. در واقع متخصص ارتودنسی در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان بی نظمی های دندان، فک و صورت آموزش دیده است و می تواند روش‌ های درمانی مختلفی جهت تنظیم بی نظمی دندان ارائه دهد.

ارتودنسی دارای انواع مختلفی می باشد که هر یک از آن ها برای سنین مختلف و نوع دندان های متفاوت مناسب می باشد. انواع ارتودنسی عبارتند از ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی رنگی، ارتودنسی ثابت، ارتودنسی دیمون و لینگوال.

شما عزیزان می بایست پیش از اقدام به انجام این روش درمانی به پزشک معالج خود مراجعه نمایید تا بهترین نوع ارتودنسی را با توجه به نوع دندان های شما انتخاب نمایند. همچنین اگر شما عزیزان نیازمند سایر روش های ترمیمی و زیبایی دندان همچون کامپوزیت می باشید می توانید به بهترین دکتر کامپوزیت در اهواز مراجعه نمایید تا علاوه بر بهبود سلامت دندان های تان، سفیدی و زیبایی را نیز برای آن ها به ارمغان آورید.

ارتودنسی چیست؟

ویژگی بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز

ارتودنسی دندان یکی از روش های ترمیم ناهنجاری های دهان، دندان و فک می باشد که امروزه از طرفدار های بسیاری برخوردار می باشد. این روش از حساسیت بالایی برخوردار می باشد و می بایست به دست ماهر ترین ارتودنتیست ها انجام شود تا هیچ گونه خطرات و یا عوارضی از خود به جای نگذارد.

تمامی شما عزیزان پیش از اقدام به انجام این روش درمانی می‌ بایست از مهارت پزشک منتخب خود اطمینان حاصل نمایید تا نتیجه مطلوب را به دست آورید. بهترین دکتر ارتودنسی می بایست دارای ویژگی های برتری نسبت به سایر پزشکان مشغول در این حوزه باشد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز می بایست نوع ارتودنسی متناسب با جنس دندان های شما را انتخاب نماید تا بهترین نتیجه را برای شما رقم زند.
 • پزشک منتخب شما در حوزه ارتودنسی می بایست مدارک تخصصی دندانپزشکی و ارتودنسی را از برترین مراکز علمی و دانشگاه های کشور و یا خارج از کشور دریافت نموده باشد.
 • بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز می بایست از کیفیت کار بسیار بالایی برخوردار باشد و هیچ گونه عوارض و خطرات جانبی پس از ارتودنسی برای مراجعان خود به وجود نیاورد.
 • ارتودنتیست منتخب شما می بایست در برترین کلینیک های دندانپزشکی سطح شهر اهواز مشغول به فعالیت باشد و از کادری مجرب و متخصص در این حوزه برخوردار باشد.
 • بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز می‌ بایست بهترین سطوح قیمتی را برای تمامی خدمات درمانی خود همچون ارتودنسی و یا کامپوزیت در نظر بگیرد و رضایت بالایی از مراجعان خود کسب نماید.

همچنین شما عزیزان هم اکنون می توانید جهت دریافت خدمات دندانپزشکی در سراسر شهرهای ایران به بهترین جراح دندانپزشک در ایران مراجعه نمایید و سلامت دندان های خود را با خیالی آسوده به دست او بسپارید.

10 تا از بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز را بشناسید!

دکتر سید محمد موسوی

دکتر سید محمد موسوی

دکتر سید محمد موسوی متخصص ارتودنسی در شهر اهواز می باشد که تمامی خدمات خود را تحت نظر کادری مجرب به مراجعان خود ارائه می دهد. دکتر موسوی دارای تجربه بالایی در زمینه‌ ارتودنسی و سایر خدمات‌ درمانی دندان می باشد و موارد درمانی بسیاری را در کارنامه‌ پزشکی خود ثبت نموده است. هم اکنون شما عزیزان می توانید جهت اصلاح و ترمیم بی نظمی های دندان خود با خیالی آسوده به ایشان مراجعه نمایید و از خدمات تخصصی او بهره مند شوید.

خدمات:

 • ارتودنسی و اصلاح بی نظمی های دهان، فک و صورت
 • کامپوزیت و بلیچینگ دندان ها
 • پر کردن و عصب کشی
 • درمان ریشه دندان و لمینت
 • کشیدن دندان عقل و درمان زردی دندان ها

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش دهم شرقی‌، مجتمع سپهر

شماره تماس: 06133924141

دکتر ابراهیم عینی

دکتر ابراهیم عینی

دکتر ابراهیم عینی متخصص ارتودنسی در شهر اهواز می باشد که با خدمات با کیفیت خود توانسته است به عنوان بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز به محبوبیت بسیاری دست یابد. ایشان دارای بورد تخصصی ارتودنسی می باشند و هم اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز هستند. دکتر ابراهیم عینی هم اکنون عضو رسمی انجمن ارتودنتیست‌ های آمریکا و همچنین انجمن ارتودنتیست‌ های ایران می باشد و یکی از بهترین گزینه ها برای مراجعه شما عزیزان است. پس وقت را از دست ندهید و در صورت دارا بودن بی‌ نظمی‌ های دندانی هر چه سریع تر به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات:

 • ارتودنسی شفاف و نامرئی
 • ارتودنسی ثابت و متحرک
 • ارتودنسی کودکان و بزرگسالان
 • ارتودنسی دیمون و لینگوال
 • کامپوزیت و لمینت دندان ها
 • اصلاح بی نظمی ها و فاصله بسیار بین دندان ها

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع جام جم، طبقه هفتم، واحد دوم

شماره تماس: 06191011227

دکتر مهدی یعقوبی اشرفی

دکتر مهدی یعقوبی اشرفی

دکتر مهدی یعقوبی اشرفی متخصص ارتودنسی و اصلاح بی نظمی های دندانی و همچنین ناهنجاری های فکی می باشد و از بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز محسوب می شود. ایشان هم اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز و دانشگاه بین المللی اروند می باشند و از تجربه کاری بسیار بالایی برخوردار هستند. دکتر یعقوبی اشرفی بورد تخصصی خود را با بالاترین درجه علمی دریافت نموده است و هم اکنون آماده ارائه خدمات ارتودنسی با کیفیت بالایی به شما عزیزان می باشد.

خدمات:

 • ارتودنسی دیمون و کامپوزیت دندان ها
 • بلیچینگ و سفید کردن دندان ها
 • درمان ریشه دندان
 • کشیدن دندان عقل

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان دوازدهم غربی، مجتمع پزشکی سپید، واحد 803

شماره تماس: 09354848144

دکتر مرضیه مظهری

دکتر مرضیه مظهری

دکتر مرضیه مظهری تخصص دندانپزشکی خود را در رشته اصلاح بی نظمی های دندانی دریافت نموده است و هم اکنون یکی از برترین اعضای انجمن ارتودنتیست‌ های ایران می باشد. ایشان تا کنون مقالات بسیار معتبری را در ژورنال های معتبر خارجی ارائه داده اند و بورد تخصصی ارتودنسی خود را با درجه ی علمی بالایی دریافت نموده اند. دکتر مظهری عضو هیئت علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز نیز می باشد و از باتجربه ترین ارتودنتیست ها در شهر اهواز محسوب می‌ شود. پس وقت را از دست ندهید و جهت دریافت خدمات با کیفیت در حوزه ارتودنسی به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات:

 • ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک
 • کامپوزیت و سفید کردن دندان ها
 • لمینت و درمان فاصله بین دندان ها
 • درمان ریشه دندان و کشیدن دندان عقل

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 12 غربی، مجتمع پزشکی سفید، واحد 803

شماره تماس: 06133916196

دکتر سپهر سپاسی

دکتر سپهر سپاسی

دکتر سپهر سپاسی یکی دیگر از بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز می باشد که تخصص پزشکی خود را در زمینه ارتودنسی دندان دریافت نموده است. دکتر سپاسی هم اکنون در مطب شخصی خود و توسط برترین تجهیزات، خدمات بسیار با کیفیتی به مراجعان خود ارائه می دهد. ایشان دارای بیش از 15 سال سابقه در حوزه ارتودنسی دندان می باشند و با موارد درمانی موفق خود توانسته‌ اند رضایت بالایی از مراجعان کسب نمایند. دکتر سپهر سپاسی یکی از بهترین گزینه ها جهت انجام ارتودنسی برای شما عزیزان می باشد.

خدمات:

 • ارتودنسی دیمون و ثابت
 • ارتودنسی متحرک
 • جرم گیری و عصب کشی دندان
 • درمان ریشه دندان و لمینت
 • کامپوزیت و درمان بی نظمی دهان

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، ساختمان ایران زمین

شماره‌ تماس: 06133363177

دکتر مریم رعایایی اردکانی

دکتر مریم رعایایی اردکانی

دکتر مریم رعایایی اردکانی تخصص دندانپزشکی کودکان را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت نموده است. ایشان از بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز می باشند که مدرک دوره تکمیلی دندانپزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در شهر تهران کسب نمودند و هم اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه اهواز نیز می باشند. دکتر اردکانی بورد تخصصی خود را نیز در رشته ارتودنسی و دندانپزشکی کودک دریافت نموده است و از بهترین گزینه ها برای مراجعه شما عزیزان می باشد.

خدمات:

 • ارتودنسی کودکان و بزرگسالان
 • تشخیص و درمان پوسیدگی دندان ها
 • عصب کشی و پرکردن دندان و کامپوزیت دندان
 • ارتودنسی دندان ها به روش های مختلف مناسب با وضعیت دندان

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش دوازدهم غربی، مجتمع سپید، طبقه هفتم، پلاک 702

شماره تماس: 06133916131

دکتر سمیه قشقایی

دکتر سمیه قشقایی

دکتر سمیه قشقایی از بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز محسوب می شود که تمامی خدمات‌ خود را در مطب شخصی خود واقع در اهواز ارائه می دهد. دکتر قشقایی دارای بیش از 14 سال سابقه فعالیت در حوزه ارتودنسی می باشد و خدمات بسیار با کیفیتی به مراجعان خود ارائه می دهد. هم اکنون شما عزیزان جهت درمان بی نظمی های دندان خود می توانید به ایشان مراجعه نمایید‌.

خدمات:

 • ارتودنسی و کامپوزیت دندان ها
 • بلیچینگ و سفید کردن دندان
 • جرم گیری و عصب کشی
 • پر کردن و درمان ریشه دندان

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، خیابان حجت، مجتمع پزشکی مهزاد، طبقه اول، واحد دوم

شماره تماس: 06134425461

دکتر ماجد کوتی

دکتر ماجد کوتی

دکتر ماجد کوتی دارای تخصص ارتودنسی در شهر اهواز می باشد که از تجربه بالایی در این حوزه برخوردار است. ایشان بورد تخصصی ارتودنسی خود را از دانشگاه اهواز دریافت نموده اند و خدمات بسیار با کیفیتی به مراجعان خود ارائه می دهند. دکتر کوتی همواره برترین قیمت ها را برای تمامی خدمات دندانپزشکی خود در نظر گرفته است. هم اکنون تمامی شما عزيزان جهت اصلاح بی نظمی های دندان و دهان خود می توانید با خیالی آسوده به ایشان مراجعه نمایید‌.

خدمات:

 • ارتودنسی دیمون
 • ارتودنسی متحرک و ثابت
 • کامپوزیت و لمینت دندان ها
 • سفید کردن و جرم‌ گیری
 • عصب کشی و درمان ریشه دندان

آدرس: اهواز، گلستان، ابتدای بوستان، نبش خيابان همدان، مجتمع آرتینا، طبقه اول

شماره تماس: 06133211503

دکتر ندا بینا

دکتر ندا بینا

دکتر ندا بینا دندانپزشک و متخصص ارتودنسی در شهر اهواز می باشد که از تجربه بالایی در این رشته برخوردار می باشد. ایشان همواره تمامی خدمات دندانپزشکی خود را با استفاده از بهترین تجهیزات پزشکی و بر حسب متدهای روز دنیا ارائه داده اند و از بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز محسوب می شوند. اگر شما عزیزان نیز از بی‌ نظمی‌ های دندان خود رنج می برید می توانید به ایشان مراجعه نمایید و با برترین روش ها به بهبود آن ها بپردازید.

خدمات:

 • عصب کشی و کشیدن دندان عقل
 • ارتودنسی ثابت و متحرک
 • کامپوزیت و لمینت دندان
 • دندانپزشکی کودکان آدرس

آدرس: اهواز، الماس جنوب، بین زیتون و زیبا، مجتمع الماس جنوب، طبقه دوم، واحد پنجم

شماره تماس: 06134445262

دکتر فواد شهابیان

دکتر فواد شهابیان

دکتر فواد شهابیان متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت و زیبایی در شهر اهواز می باشد که از مهارت بالایی در زمینه ارتودنسی دندان نیز برخوردار می باشد. دکتر شهابیان دوره عمومی پزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذرانده اند و پس از آن موفق به دریافت دوره تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده اند. ایشان بورد تخصصی خود را با درجه علمی بالایی دریافت نموده اند و آماده خدمت رسانی به شما ساکنان شهر اهواز می باشند.

خدمات:

 • انواع درمان پروتز دندانی
 • روکش و ایمپلنت دندان ها
 • لمینت و درمان درد فک
 • درمان التهاب لثه و ارتودنسی دندان ها

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش ششم غربی، مجتمع ایران نگین، ورودی اول، طبقه چهارم، واحد یکم

شماره تماس: 06133380090

کاندید های اصلی ارتودنسی

شما عزیزان جهت تشخیص این مسئله ارتودنسی نیاز دارید یا خیر، می بایست به پزشکی متخصص در حوزه ارتودنسی مراجعه نمایید و با انجام معاینه های بالینی دقیق از این مسئله اطمینان حاصل کنید. به طور کلی افرادی کاندید مناسب جهت ارتودنسی می باشند که حداقل یکی از موارد زیر را دارا باشند:

شلوغی و تراکم بسیار دندان ها: شلوغی دندان ها از نظر بهداشت دهان و دندان دارای مشکلات بسیاری می باشد و شایع ترین دلیل مراجعه افراد جهت انجام ارتودنسی است. این عارضه هنگامی رخ می‌ دهد که فضای کافی برای قرار گرفتن دندان ها در دهان وجود نداشته باشد و دندان ها با نخ دندان نیز به سختی تمیز شوند. شلوغی و تراکم زیاد دندان ها در صورت عدم درمان می تواند سبب پوسیدگی دندان ها شود و زیبایی دهان و دندان را نیز سلب نماید.

فاصله نامتعارف دندان ها: فاصله زیاد و بیش از حد معمول در دندان ها نیز یکی دیگر از کاندید های اصلی انجام ارتودنسی می باشد. این فاصله در صورت عدم درمان می‌ تواند منجر به التهاب دندان و التهاب لثه و پوسیدگی دندان ها شود و فضای مناسبی جهت رشد باکتری ها ایجاد نماید.

کراس بایت: هنگامی که بیمار دهان خود را می بندد، دندان های بالایی بر روی دندان های پایینی قرار می گیرند. این عارضه کراس بایت نام دارد و می‌ تواند موجب ساییدگی دندان و یا حتی خورد شدن آن ها نیز شود. نیش نامرتب در پشت دهان را کراس بایت خلفی می نامند که با ایجاد دندان قروچه مشکلات بسیاری برای فک شما نیز ایجاد خواهد کرد.

بایت: اگر دندان های بالا و پایین شما در یک راستا قرار نداشته باشند، علاوه بر ایجاد ظاهری ناپسند می توانند انواع مشکلات را برای دندان های شما به وجود بیاورند. این عارضه نیز بایت نام دارد که دارای انواع مختلفی به شرح زیر می باشد:

اپن بایت: در این مورد هنگامی که فرد دندان های خود را فشار می دهد، دندان های بالا و پایین باز می شوند.

آندر بایت: هنگامی که دندان های ردیف بالایی شما خیلی عقب باشند و دندان‌ های پایینی خیلی جلو، در اصطلاح به آن آندر بایت می گویند که می بایست به بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز نشان داده شود.

اور بایت: این عارضه زمانی رخ می دهد که دندان های ردیف بالایی شما بسیار جلوتر از دندان های ردیف پایینی شما قرار گرفته باشند. افرادی که دچار این مشکل هستند دندان‌ هایشان بسیار زودتر از سایر افراد فرسوده و پوسیده می شود.

دندان های نهفته: یکی دیگر از کاندید های مناسب برای انجام ارتودنسی، دندان های نهفته می باشد که به دندان هایی گفته می شود که نمی توانند به درستی رشد کنند و جایگاه کافی در فک ندارند. این دندان ها موجب ایجاد درد در فک خواهند شد و احتیاج به مراجعه به ارتودنتیست ماهر دارند.

دندان های کج و اختلالات مفصل گیجگاهی فک: موارد نام برده شده ممکن است به دلیل ژنتیک وجود داشته باشند که ارتودنسی می‌ تواند آن ها را بهبود ببخشد. همچنین مشکلاتی مانند برخورد اولین دندان با مفصل گیجگاهی فکی می تواند موجب درد بسیاری در دهان شود و اختلالات بسیاری در این زمینه به وجود آورد.

کاندید های اصلی ارتودنسی

خدمات بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز

ارتودنسی نامرئی: ارتودنسی نامرئی برای افراد بزرگسال مناسب می باشد و بر روی دندان های شما نمایان نخواهند بود. این روش برای همه افراد قابل اجرا نیست و جهت انجام آن می‌ بایست پزشکتان وضعیت دندان و فک شما را به درستی بررسی نماید.

ارتودنسی متحرک: این روش برای افرادی که دارای مشکلات خفیف در دندان ها و فک خود می باشند مناسب می باشد که در هر دو فک بالا و پایین اجرا می شود. ارتودنسی متحرک از پلاستیک شفافی ساخته شده است که تمامی دندان های شما را در یک موقعیت قرار می دهد. در این ارتودنسی از نگهدارنده های متحرک استفاده می نمایند که ترکیبی از پلاستیک و فلز می باشد.

ارتودنسی ثابت: در این نوع ارتودنسی براکت ها به صورت ثابت بر روی دندان ها چسبانده می شوند و در آن تمامی مشکلات و ناهنجاری ها درمان می شود.

ارتودنسی رنگی: این ارتودنسی در بین نوجوانان و کودکان دارای محبوبیت بسیاری می باشد که در آن از بریس های رنگی به دلخواه فرد استفاده می نمایند.

ارتودنسی دیمون: یکی از جدید ترین نوع ارتودنسی دندان، ارتودنسی دیمون می باشد که در آن نیازی به اتصال سیم به براکت ها نمی باشد. در این ارتودنسی از براکت هایی با قابلیت باز و بسته شدن کشویی استفاده می کنند و بیمار می تواند به راحتی اطراف براکت ها را تمیز نماید.

ارتودنسی لینگوال: در این روش، ارتودنسی به صورت پنهان در پشت دندان ها قرار می گیرد که به همین دلیل در بین بزرگسالان بسیار محبوب شده است.

کلام آخر

ارتودنسی یکی از انواع روش های ترمیمی دندانپزشکی می باشد که هدف اصلی آن اصلاح بی نظمی های دندانی و ناهنجاری های فک و صورت می باشد. افرادی که دارای مشکلاتی همچون تراکم زیاد دندان ها و یا فاصله بسیار بین دندان ها هستند می بایست جهت درمان آن ها به بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز مراجعه نمایند و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین دکتر ارتودنسی در اهواز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن ها، سلامت و زیبایی را به دندان های خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا