پزشکان

10 تا از بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج ✅【سال1403】

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج آشنا کنیم؛ قطعا، شما نیز مانند خیلی از افراد مبتلا به مشکلات چشمی و اختلالات بینایی، می خواهید به کلینیکی مراجعه کنید که از چشم پزشکان متخصص و مجربی برخوردار است؛ زیرا، می توانند بیماری های مختلف را به موقع تشخیص داده و درمان کنند. از این رو، ضروری است با در نظر گرفتن معیارهایی، بهترین و معتبرترین کلینیک چشم پزشکی را برای مراقبت از چشم های زیبای خود، انتخاب کنید. فراموش نکنید، انجام معاینات به موقع، مؤثرترین راه برای پیشگیری و درمان بیماری های چشمی است.

انتخاب بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج

چشم یکی از حیاتی ترین اعضای بدن انسان است؛ بدون بینایی، زندگی و انجام فعالیت های روزمره به شدت سخت و حتی در مواردی غیرممکن می شود؛ از این رو، توجه به سلامت چشم ها و انجام معاینات دوره ای نزد بهترین متخصص چشم پزشکی در کرج که معمولا در مطب ها، بیمارستان ها و بهترین کلینیک چشم پزشکی خدمات چشم پزشکی خود را ارائه می دهند، ضروری است.

ویژگی بهترین متخصص چشم پزشکی شامل موارد زیر می شود :

⭐نحوه بر خورد با بیمار یک چشم پزشک ماهر سعی می کند در برخورد با بیماران مطابق با و ضعیت آنها تغییر وضعیت دهد و با هر فرد بهترین رفتار را داشته باشد .
❤️سطح بالای علمی میزان آگاهی علمی ، کار آمدی تخصصی ، بهره گیری از متد های نوین و به روز در عرصه چشم پزشکی نیز یکی دیگر از پارامتر های انتخاب یک چشم پزشک خوب است.
⭐رعایت انظباط کاری و وقت شناسی یک چشم پزشک خوب حقوق بیماران را با اتلاف وقت ضایع نمی کند.
❤️ دقت در کار و تشخیص صحیح بیماری بیمار یک ابزار یا وسیله ای برای امتحان اثرات دارو ها نیست و یک چشم پزشک خوب می بایست نهایت دقت را در تشخیص صحیح و به موقع بیماری داشته باشد.

به خاطر داشته باشید، اگر مبتلا به بیماری خاصی مانند دیابت هستید، حتما باید به چشم پزشک مراجعه کنید؛ بنابراین، باید یک مرکز یا کلینیک چشم پزشکی با بهترین متخصصان چشم پزشکی و مراقبت از چشم را انتخاب نمایید. در انتخاب بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج، موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:

1- مدارک تحصیلی و  دانشگاهی چشم پزشکان: بهترین کلینیک چشم پزشکی، از وجود چشم پزشکان و اپتومتریست های واجد شرایط و دارای مدارک معتبر دانشگاهی و مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برخوردار است. در واقع، بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج، دارای چشم پزشکان مجربی است که مجوز انجام جراحی های چشم را دارند؛ بنابراین، می توانید با اطمینان خاطر تمام خدمات مراقبتی از چشم خود را در این کلینیک دریافت کنید.

در بهترین کلینیک چشم پزشکی، اپتومتریست هایی را خواهید یافت که می توانند معاینات معمول چشم را انجام دهند و بیماری های چشمی شما را تشخیص دهند. حتما به این موضوع توجه داشته باشید، به چشم پزشک مراجعه کرده اید یا بینایی سنج؛ زیرا اپتومتریست ها مجوز لازم را برای انجام جراحی های چشم ندارند؛ در حالی که چشم پزشکان می توانند، انواع جراحی های چشم را انجام دهد.

انتخاب بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج

2- خدمات متنوع و تجهیزات مدرن مراقبت از چشم: قبل از انتخاب کلینیک چشم پزشکی، حتما انواع خدمات مراقبت از چشم و فناوری های چشم پزشکی آن را بررسی کنید. بهترین کلینیک چشم پزشکی، با برخورداری از جدیدترین تجهیزات و بهترین چشم پزشکان، مجموعه ی گسترده ای از خدمات چشم پزشکی را ارائه می دهد.

این خدمات می توانند شامل: جراحی درمانی آب مروارید، لنزهای تماسی، درمان آب سیاه، چشم پزشکی کودکان، جراحی لیزیک و … باشد. بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج، با ارائه ی خدمات متنوع این اعتماد به نفس و آرامش را در شما ایجاد خواهد کرد که در این کلینیک، حتما راه حلی برای درمان مشکلات چشمی شما وجود دارد.

به بیان دیگر، شما می توانید با اطمینان کامل از این که، هر بیماری چشمی شناسایی شده توسط چشم پزشک شما در بهترین کلینیک چشم پزشکی، به خوبی درمان می شود، جلسات معمول ویزیت خود را برنامه ریزی کنید. در معاینات معمول چشم، دوربینی و نزدیک بینی در صورت وجود، قابل تشخیص است؛ حدود 23.9 درصد از افراد بالای 40 سال از نزدیک بینی رنج می برند. این معاینات همچنین، به تشخیص زود هنگام بیماری های مزمن مانند سرطان، سکته مغزی و دیابت کمک می کند.

3- درمان تخصصی: بهترین کلینیک چشم پزشکی، نه تنها مراقبت های معمول چشم؛ بلکه، درمان های تخصصی مانند نورو – چشم پزشکی را نیز ارائه می دهد. در واقع، این امر با وجود چشم پزشکان فوق تخصص در بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج، که بر دانش روز در زمینه های خاص مانند جراحی آب مروارید، جراحی اکولوپلاستیک و گلوکوم تسلط دارند، امکان پذیر است.

انتخاب بهترین کلینیک چشم پزشکی با چشم پزشکان متخصص و فوق تخصص خود، این آرامش را به شما می دهد که اگر مشکلات چشمی شما نیاز به درمان های پیشرفته تری داشت، جای خوبی قرار گرفته اید و نگرانی بی معناست؛ زیرا، هنگامی که بیماری های چشمی به موقع تشخیص داده شوند، اکثرا قابل درمان هستند.

انتخاب بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج

4- اعتبار و خوشنامی: با بررسی نظرات بیماران قبلی، تحقیق در مورد بهترین کلینیک چشم پزشکی، آسان است. هنگامی که بیماران بهترین خدمات مراقبت از چشم را از چشم پزشکان حرفه ای و مجرب دریافت می کنند، مطمئناً چشم پزشک و بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج را به دیگران نیز توصیه می کنند. فراموش نکنید، بهترین چشم پزشکان در منطقه ی زندگی شما، با کلینیک های برتر چشم که شهرت خوبی در بین بیماران قبلی و حال دارند، مرتبط هستند.

5- تسهیلات: پس از اطمینان از این که کیفیت خدمات مراقبت از چشم در بهترین کلینیک چشم پزشکی عالی است، می توانید عوامل دیگری را مورد توجه قرار دهید. ممکن است نزدیکی بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج، به محل زندگیتان، به خصوص اگر مسن هستید یا بیماری مزمن خاصی دارید، برای شما مهم باشد. یا می خواهید بدانید، آیا بهترین کلینیک چشم پزشکی، بیمه ی شما را در پرداخت هزینه ها می پذیرد؟ در غیر این صورت، سایر روش های پرداخت به چه صورت است.

ما در ادامه فهرستی از بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. پیشنهاد ما به ساکنین تهران، جهت دسترسی به نزدیک ترین کلینیک معتبر چشم پزشکی، مطالعه مقاله بهترین کلینیک چشم پزشکی در تهران است.

10 تا از بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج را بشناسید!

دکتر افشین تاج دینی

دکتر افشین تاج دینی

دکتر افشین تاج دینی ؛جراح و متخصص چشم و جراحی زیبایی پلک. هفت سال است که بعنوان چشم پزشک در کرج مشغول خدمت به همشهریان عزیز هستند.

 • قبل از تصمیم گیری برای عمل جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) حتما سری به وب سایت و پیج اینستاگرام من بزنید و در مورد این عمل‌ها اطلاعات کسب کنید.
 • در ضمن به نتیجه عملهای جراحی زیبایی پلک , مخصوصا نوع بخیه اختصاصی که برای عزیزان متقاضی بلفاروپلاستی زده ام توجه کنید.
 • همچنین برای مشاوره در مورد انواع عملهای حذف عینک ( مثل لازک ، لیزیک ، فمتولیزیک ، پی آرکی و…) با من در ارتباط باشید.

آدرس: کرج، جهانشر بلوار مولانا، روبروی نوردیدگان، ساختمان سروش

برای مشاوره و معاینه با شماره های زیر تماس بگیرید و یا در تلگرام یا واتس اپ پیام بدید .

09336663394 – 02634092345

اینستاگرام: dr.afshintajdini

وب سایت: afshintajdini.com

کلینیک نوردیدگان

کلینیک نوردیدگان

کلینیک نوردیدگان یکی از بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج می باشد که در سال 1380 در شهر کرج بنیان شده است. از سال 1381 بسیاری از جراحی های چشمی در این مرکز توسط چشم پزشکان نوردیدگان انجام شده اند. هر نوع خدمات مربوط به چشم اعم از ویزیت یا جراحی در آرام ترین و بهترین فضا قابل انجام می باشد. افرادی که در این کلینیک مشغول به فعالیت اند، کاملا با تجربه هستند و بهترین خدمات را با بهترین کیفیت در اختیار به مردم ارائه می دهد.

خدمات :

 • جراحی آب مروارید
 • عکس برداری های رنگی و لیزری چشم
 • اپتومتری
 • عمل لازک
 • عمل لیزیک

آدرس : کرج، البرز، جهانشهر، بلوار ماهان، ضلع شمالی میدان شهید مدنی

کلینیک نور نگاه

کلینیک نور نگاه

کلینیک فوق تخصصی و جراحی چشم نور نگاه در لیست بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج قرار دارد که خدمات بسیار خوبی به مردم شهر کرج ارائه می دهد. چشم پزشکانی که در این کلینیک فعالیت می کنند بسیار با تجربه اند و می توانند هر یک از خدمات را با بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار مردم قرار دهند. در کلینیک نور نگاه جراحی های چشم با موفقیت کامل به پایان می رسند، از این رو تعداد طرفداران این مرکز بسیار زیاد است؛ پرسنل فعال در کلینیک رفتار بسیار خوبی با هر یک از مراجعین خود دارند.

خدمات :

 • پیوند قرنیه
 • درمان پیرچشمی
 • جراحی آب مروارید
 • بررسی میدان بینایی
 • درمان انحراف چشمی
 • بلفاروپلاستی
 • جراحی شبکیه

آدرس : کرج، رجایی شهر، خیابان شهید معینی، کلینیک فوق تخصص و جراحی چشم نور نگاه البرز

دکتر علی ترکاشوند

دکتر علی ترکاشوند

دکتر علی ترکاشوند فوق تخصص شبکیه و لیزر هستند؛ که بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج را احداث کرده اند و بهترین خدمات را به مردم در این مرکز ارائه می دهند. ایشان ابتدا مدرک پزشکی عمومی خود را دریافت کرده اند و پس از آن از دانشگاه تهران با مدرک فوق تخصصی شبکیه و لیزر فارغ التحصیل گردیده اند. دکتر ترکاشوند رتبه برتر بورد (دوم) کشوری چشم پزشکی و رتبه اول آزمون فوق تخصصی چشم پزشکی و رتبه ممتاز آزمون بین اللملی چشم پزشکی(International Council of ophthalmology) را اخذ کرده اند.

خدمات :

 • جراحی لازک
 • جراحی فمتو لیزیک
 • جراحی بلفاروپلاستی
 • درمان روماتیسم چشمی
 • درمان پارگی شبکیه
 • جراحی آب مروارید

آدرس : کرج، طالقانی شمالی، بعد از اداره پست، کوچه نسیم، پلاک 473

دکتر مرجان ایمانی

دکتر مرجان ایمانی

دکتر مرجان ایمانی فوق تخصص شبکیه می باشند که می توانند بسیاری از بیماری های چشمی را با استفاده از جدیدین و پیشرفته ترین خدمات درمان کنند. ایشان در کلینیک خود که محیطی آرام و دنج دارد که هدفش آرامش مراجعین و درمان به موقع و درست بیماری های بینایی شان می باشد فعالیت می کند. دکتر مرجان ایمانی در انجمن های مختلف عضو هستند که شامل عضویت در مرکز تحقیقات چشم بیمارستان فارابی و عضویت در انجمن چشم پزشکی ایران می باشد.

خدمات :

 • درمان پارگی شبکیه
 • درمان خونریزی مویرگ های چشم
 • لیزر شبکیه
 • جراحی لازک

آدرس : کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، روبروی کلینیک نور دیدگان، ساختمان سروش، واحد 207

کلینیک چشم پزشکی نور

کلینیک چشم پزشکی نور

کلینیک چشم پزشکی نور یکی دیگر از بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج می باشد. این کلینیک دارای چشم پزشکانی با تجربه است که در حیطه فعالیت خود سابقه درخشانی دارند. اگر به دنبال بهترین کلینیک چشم پزشکی هستید، می توانید به کلینیک چشم پزشکی نور واقع در فردیس کرج مراجعه نمایید و از خدمات مورد نیاز خود بهره مند شود.

خدمات:

 • جراحی لازک
 • درمان روماتیسم چشمی
 • درمان پارگی شبکیه
 • جراحی آب مروارید
 • جراحی فمتو لیزیک
 • جراحی بلفاروپلاستی

آدرس: کرج، فردیس، خیابان شهدای فردیس، خیابان سی و نهم

دکتر بهروز سعیدیان

دکتر بهروز سعدیان

دکتر بهروز سعیدیان دارای مدرک فلوشیپ شبکیه و لیزر می باشد که اکنون جراح و متخصص چشم هستند و رتبه برتر مدرک دکترای حرفه ای پزشکی، رتبه ممتاز از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را کسب کرده و دانش آموخته بورد تخصصی چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانش آموخته فلوشیپ ( فوق تخصص) شبکیه و لیزر دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 1397 بوده اند. دکتر سعیدیان اکنون عضو انجمن چشم پزشکان آمریکا AAOمی باشد.

خدمات:

 • درمان شبکیه بیماران بالغ و نوزادان نارس
 • جراحی آب سیاه (گلوکوم)
 • جراحی های زیبایی پلک، بلفاروپلاستی و جوانسازی
 • جراحی های فوق تخصصی شبکیه

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان پزشکان دی، طبقه 5

دکتر زهرا دست برهان

دکتر زهرا دست برهان

دکتر زهرا دست برهان جراح و فوق تخصص چشم است. ایشان دارای بورد جراحی چشم و لیزر و فوق تخصص جراحی پلاستیک پلک ( اکولوپلاستیک) و اربیت، فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران و عضو بنیاد ملی نخبگان می باشد. دکتر زهرا دست برهان دارای مدرک بین المللی چشم پزشکی ICO می باشد.

خدمات:

 • انجام جراحی های افتادگی پلک ،زیبایی پلک
 • بلفاروپلاستی فوقانی و تحتانی
 • جراحی اربیت و حدقه چشم
 • جراحی تومورهای پلک و تومورهای حدقه چشم
 • جراحی استرابیسم و انحراف چشم
 • تزریق تخصصی بوتاکس دور چشم و پیشانی
 • درمان بیماری های پلک
 • لیفت شقیقه ، لیفت اندوسکوپی پیشانی
 • لیفت ابرو
 • جراحی اکتروپیون انتروپیون و مشکلات پلکی

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان پزشکان کوروش

دکتر محمد محمدی روزبهانی

دکتر محمد محمدی روزبهانی

دکتر محمد محمدی روزبهانی دارای مدرک فلوشیپ پیوند قرنیه و خارج چشمی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. ایشان فارغ التحصیل با رتبه ممتاز از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده و دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران هستند. وی عضو سابق هیئت دانشگاه علمی جندی شاپور بوده و با عدم استفاده از هر نوع سهمیه یا امتیاز ویژه در تمام دوره تحصیل خود موفق بوده و درخشیده اند و اکنون عضو انجمن جراحان چشم اروپا ESCRS بوده و همچنین جراحی آب مروارید به روش جدید فیکو، نصب لنزهای عادی و پیشرفته داخل چشمی را انجام می دهند.

خدمات:

 • درمان ضعیفی چشم با جدیدترین دستگاه ها و روش های روز
 • جراحی بلفاروپلاستی
 • جراحی آب مروارید به روش جدید فیکو
 • نصب لنزهای عادی و پیشرفته داخل چشمی

آدرس: کرج، فلکه اول گوهر دشت، برج اداری نیکامال، طبقه 5، واحد 8

دکتر حسین علیمردانی

دکتر حسین علیمردانی

دکتر حسین علیمردانی جراح و متخصص چشم است که فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران (بیمارستان فارابی) در مقطع تخصص چشم پزشکی در سال 1374 می باشد. ایشان از بنیانگذاران اولین و بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج در سال 1379 بوده اند. وی اکنون جراحی آب مروارید (فیکو)، جراحی گلوکوم (آب سیاه)، جراحی انسداد مجاری اشک اطفال و جراحی انحراف چشم را در مطب شخصی خود انجام می دهند.

خدمات:

 • آرتیفلکس و لنزهای پشت مردمکی ICL
 • جراحی پارگی و لیزر شبکیه
 • جراحی افتادگی پلک(بلفاروپلاستی) با روش پلاسما
 • جراحی لیزیک، لازک و کراسلینک

آدرس: کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، کوچه لاله 5، ساختمان پاسارگاد، طبقه 2

چه زمانی معاینه چشم پزشکی انجام دهیم؟

معاینه چشم شامل مجموعه ای از بررسی ها و تست ها برای ارزیابی بینایی شما و همچنین، شناسایی بیماری های چشمی است. جهت معاینه، چشم پزشک معمولا، از تجهیزات چشم پزشکی و ابزارهای مختلف در بهترین کلینیک چشم پزشکی، استفاده می کند؛ هر تست در طول معاینه ی چشم، جنبه ی متفاوتی از بینایی یا سلامت چشم شما را ارزیابی خواهد کرد. یک معاینه ی چشم دقیق، ممکن است سرنخ هایی را از وضعیت کلی سلامتی شما در اختیار چشم پزشک قرار دهد.

چه زمانی معاینه چشم پزشکی انجام دهیم؟

معاینه ی چشم به تشخیص مشکلات چشم در ابتدایی ترین مراحل آن ها کمک می کند؛ درست زمانی که قابل درمان هستند. در واقع، معاینات منظم چشم به چشم پزشک شما این فرصت را می دهد تا اختلالات بینایی و عیوب انکساری خود را اصلاح کنید؛ همچنین، نکاتی را در مورد مراقبت از چشم هایتان به شما ارائه خواهد کرد. عوامل متعددی می توانند تعیین کننده دوره های زمانی لازم برای مراجعه شما به بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج و دریافت معاینه چشم باشند؛ از جمله سن، بیماری ها و خطر ابتلا به مشکلات چشمی.

توصیه ما برای انجام معاینات دوره ای به شما، به شرح زیر است:

 • کودکان سه ساله و کمتر از آن: جهت بررسی تکامل چشم و بینایی و تشخیص به موقع بیماری های شایع چشمی کودکان مانند تنبلی چشم، لوچی و انحراف چشمی و … معاینات چشم در بدو تولد، شش ماهگی و بعد از آن، یک بار در سال لازم است.
 • کودکان و نوجوانان در سنین مدرسه: معاینه چشم کودکان قبل از ورود به مهدکودک و مدرسه بسیار ضروری است. بعد از آن، چشم پزشک جلسات بعدی مراجعه را برای شما تعیین خواهد کرد.
 • بزرگسالان: به طور کلی، اگر سالم هستید و هیچ نشانه ای از مشکلات بینایی ندارید، ضروری است در 40 سالگی معاینه ی کامل چشم را انجام دهید؛ در واقع، زمانی که احتمال ابتلا به برخی اختلالات بینایی و شروع بیماری های چشمی وجود دارد. بر اساس نتایج غربالگری، چشم پزشک شما تعیین می کند در آینده، هر چند وقت یک بار باید معاینه چشم را انجام دهید. اگر 60 سال یا بیشتر سن دارید، چشمان خود را هر سال یا هر دو سال یک بار معاینه کنید.

چه زمانی معاینه چشم پزشکی انجام دهیم؟

 • موارد خاص: در صورت وجود هر یک از این شرایط، یعنی: استفاده از عینک یا لنز تماسی، سابقه ی خانوادگی بیماری چشم یا از دست دادن بینایی، ابتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت که خطر بیماری های چشمی را بیشتر می کند و یا استفاده از داروهایی که عوارض جانبی چشمی جدی دارند، باید در فواصل زمانی کوتاه تر و دفعات بیشتر، جهت معاینه به بهترین کلینیک چشم پزشکی مراجعه کنید.

کلام آخر

سلامت چشم هایتان، نقش مهم و حیاتی در وضعیت کلی سلامت شما دارند؛ انجام معاینات دوره ای چشم در بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج، می تواند به شما در شناسایی بیماری های بالقوه و پنهان چشمی کمک کند تا با درمان به موقع، سلامت خود را به دست آورید. انتخاب بهترین کلینیک چشم پزشکی دسترسی به بهترین متخصصان چشم پزشکی را جهت دریافت برترین و مؤثرترین روش های درمانی، تضمین خواهد کرد.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.6/5 - (19 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.
دکمه بازگشت به بالا