پزشکان

بهترین دکتر مزوتراپی مو در اصفهان【سال 1402】❤️ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین دکتر مزوتراپی مو در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه نمایید و به درمان کم پشتی موهای خود بپردازید. مزوتراپی یک شیوه درمانی جهت درمان ریزش مو و کم پشتی مو می باشد که کاملا کم تهاجمی بوده و هیچ گونه عوارضی برای موهای شما به وجود نخواهد آورد. این روش موجب تحریک رشد موها می شود و ریزش آن را نیز به طور کامل متوقف می سازد. اگر شما عزیزان نیز به دلیل ریزش موی مداوم دچار کم پشتی در نواحی مختلف سر خود شده‌ اید، این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا با بهترین پزشکان فعال در این حوزه آشنا شوید.

مزوتراپی مو چیست؟

داشتن موهای پر پشت و زیبا از مهم ترین خواسته های افراد می باشد که همواره به دنبال آن می باشند. بسیاری از افراد به دلایل مختلف مانند سبک زندگی ناسالم و یا کمبود مواد مغذی، دچار ریزش مو شدید شده اند و به دنبال راهی مناسب جهت درمان آن می باشند. ریزش مویی که متوقف نشود می تواند طاسی و کم پشتی در نواحی مختلف سر شما به وجود آورد که گاهی اوقات دیگر قابل درمان نمی باشد.

اگر حس می کنید که به طور روزانه دچار ریزش موی بیش از صد تار از موهای خود هستید، می بایست هر چه سریع تر اقدام به انجام مزوتراپی مو توسط پزشکان برتر در این حوزه نمایید. یکی از جدیدترین و پرطرفدار ترین شیوه های تحریک رشد مو و درمان ریزش مو در حال حاضر مزوتراپی مو می باشد.

مزوتراپی مو شیوه ای نوین و کم تهاجمی می باشد که پر پشتی و زیبایی را برای موهای شما به ارمغان می آورد. این روش توسط دستگاه و بر پایه تزریق انجام می شود و تمامی ویتامین ها، عصاره های گیاهی، آنزیم ها و هورمون های لازم جهت رشد موهای شما را به سرتان تزریق می کند. توسط تزریق این ماده به موهای خود می توانید رشد آن را تا حد بسیاری افزایش داده و ریزش موی خود را به طور کامل متوقف سازید.

مزوتراپی مو، افزایش حجم مو و تقویت فولیکول های مو را برای شما به ارمغان می آورد و نقش مهمی در پر پشت نمودن موهای شما ایفا می نماید. اما برخی از افراد به دلایلی کاندید مناسبی جهت انجام آن نمی باشند که شامل موارد زیر می باشد:

 • افرادی که دلیل اصلی ریزش موی آن ها بیماری‌ های زمینه‌ ای و خاص باشد.
 • افرادی که دارای دیابت کنترل نشده می باشند و مبتلا به هموفیلی هستند.
 • افرادی که هپاتیت و ایدز دارند و داروی ضد انعقاد مصرف می کنند.
 • افرادی که ریزش موی آن‌ ها به دلیل مصرف داروهای شیمی درمانی می باشد.
 • آقایان بالای 40 سال و بانوان بالای 60 سال که دارای طاسی آندروژنی شدید هستند.
 • افرادی که به طور ژنتیکی موهای کم پشت دارند.
 • افرادی که در محل مزوتراپی عفونت فعال داشته باشند و به مواد دارویی حساسیت نشان دهند.

این افراد می بایست در صورت امکان تا گذراندن دوره ی درمان خود مزوتراپی را به تعویق بیندازند و از انجام آن پرهیز نمایند. مزوتراپی در دوره بارداری نیز منع مصرف دارد و بانوانی که شیرده می باشند نیز می بایست از انجام آن خودداری نمایند.

اما سایر افراد می توانند جهت افزایش حجم موهای خود به بهترین دکتر مزوتراپی در اصفهان مراجعه نمایند و از موهای پر پشت و زیبای خود لذت ببرند. همچنین تمامی شما عزیزانی که به ریزش موی شدید مبتلا هستید می بایست بدانید که بهتر است پیش از اقدام به مزوتراپی، به بهترین دکتر ریزش مو در اصفهان مراجعه نمایید و با استفاده از روش های درمانی موثر او، به درمان ریزش موی خود بپردازید.

مزوتراپی مو چیست؟

ویژگی های بهترین دکتر مزوتراپی مو در اصفهان

مزوتراپی یکی از پرطرفدار ترین شیوه های درمان ریزش مو در شهر اصفهان می باشد که دارای محبوبیت بسیاری در بین افراد است. هم اکنون پزشکان بسیاری در زمینه های درمان ریزش مو و یا مزوتراپی مو مشغول به ارائه خدمات می باشند که بسیاری از آن ها از دانش کافی برخوردار نبوده و نتیجه دلخواه شما را رقم نمی زنند.

جهت اقدام به مزوتراپی می بایست سوابق پزشک خود را به صورت دقیق بررسی نمایید و از دارا بودن برخی ویژگی ها در او اطمینان حاصل نمایید. از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر مزوتراپی مو در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین دکتر مزوتراپی مو در اصفهان می بایست تمامی ویتامین ها و مواد مورد نیاز رشد موهای شما را به سرتان تزریق نماید تا روند رشد موهای شما را بهبود بخشد.
 • پزشک منتخب شما در زمینه مزوتراپی مو می بایست دارای مدارک تخصصی درمان بیماری های مو باشد و خدمات با کیفیتی به شما ارائه دهد.
 • بهترین دکتر مزوتراپی مو در اصفهان می بایست قیمت های منصفانه ای جهت درمان ریزش مو و افزایش سرعت رشد موی شما در نظر بگیرد.
 • پزشک منتخب شما می بایست فولیکول های موی شما را به صورت اصولی تقویت نماید و با استفاده از مزوتراپی آن ها را به مرحله آناژن برساند.
 • بهترین دکتر مزوتراپی مو در اصفهان می بایست آلرژی دارویی شما را بررسی نماید و کم ترین ریسک و خطر را برای شما رقم زند.
 • پزشک منتخب شما در زمینه مزوتراپی مو می بایست افزایش رشد مو و افزایش حجم آن را برای شما به ارمغان آورد.

همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان سایر خدمات زیبایی مو را شناسایی کرده و توسط بهترین پزشکان به انجام آن ها بپردازید.

چگونگی انجام مزوتراپی مو

اولین نکته که می بایست پیش از تزریق مزوتراپی بدانید این است که مزوتراپی کاملا بدون درد بوده و روند درمان آن کم تهاجمی می باشد. با بالا رفتن سن و داشتن سبک زندگی ناسالم، بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز جهت رشد مو در بدن کاهش پیدا می کنند و در نتیجه ریزش مو را برای فرد به ارمغان می آورند. مزوتراپی می تواند با افزایش گردش خون در پوست سر، فولیکول های مو را تحریک کند و رشد موهای شما را افزایش دهد.

در مزوتراپی مو، محلول سلول بنیادی به صورت مستقیم به ریشه فولیکول‌ های موی شما تزریق می شود و در مدت طولانی از ترشح هورمون dht در بدن شما جلوگیری می کند. عدم ترشح این هورمون موجب افزایش سرعت رشد موهای شما خواهد شد. در این روش مواد بسیاری به پوست سر شما تزریق می شود که سه مورد از اصلی ترین آن ها شامل موارد زیر می باشد:

 • فاکتور رشد اندوتلیال عروقی که موجب رشد مجدد موهای شما می شود.
 • فاکتور رشد فیبروبلاست که کمک بسیاری به رویش هرچه بهتر مو های شما خواهد کرد.
 • آنتی اکسیدان گلوتاتیون که موجب تحریک سلول های رشد شده و سرعت رشد موهای شما را به صورت قابل توجهی افزایش می‌ دهد.

با مراجعه به بهترین دکتر مزوتراپی مو در اصفهان، مواد نام برده شده توسط سوزن استریل شده و با ترکیبات دارویی لازم به لایه مزودرم تزریق می شود تا بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورد. همچنین یکی از مناسب ترین موارد جهت مزوتراپی، پس از کاشت مو می باشد که به دلیل افزایش گردش خون در پوست سر، موجب بالا رفتن شانس کاشت موی موفق شما خواهد شد.

توصیه های بهترین دکتر مزوتراپی مو در اصفهان

 • تا 24 ساعت پس از تزریق مزوتراپی می بایست از مصرف هرگونه دارو های تقویت مو، حالت دهنده مو و یا استفاده از مواد آرایشی مو به صورت جدی خودداری نمایید.
 • تا 10 ساعت پس از انجام مزوتراپی نباید سر خود را بشویید و یا استحمام نمایید.
 • در هفته اول مزوتراپی می بایست مدت زمان دوش گرفتن خود را کاهش دهید و از آب بسیار گرم استفاده نکنید.
 • تا 48 ساعت پس از مزوتراپی می‌ بایست از انجام فعالیت سنگین و یا ورزش های سخت خودداری نمایید.
 • از انجام فعالیت هایی که موجب خارج شدن محلول از موهای تان می شود به صورت جدی پرهیز کنید.
 • آب و مایعات فراوان بنوشید تا روند بهبود خود را تسریع بخشید.

کلام آخر

یکی از جدید ترین روش های متوقف ساختن ریزش مو و افزایش حجم موها، مزوتراپی مو می باشد. در این روش تمامی مواد مغذی و ویتامین های لازم جهت رشد موهایتان به پوست سر شما تزریق می شود تا موجب افزایش حجم آن شده و زیبایی را نیز برای آن به ارمغان آورد.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین دکتر مزوتراپی مو در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن ها پر پشتی و زیبایی را به موهای خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا