جراحی بینی

10 تا از بهترین جراح بینی گوشتی در ایران❤️【سال1403】⚡

. بهترین جراح بینی گوشتی در ایران با تخصص و تجربه زیادی می‌توانند بهترین خدمات جراحی بینی گوشتی را ارائه دهند. انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی نیازمند بررسی دقیق تجربه‌ها، مهارت‌ها و نتایج قبلی این جراح می‌باشد. اهمیت انتخاب یک جراح حرفه‌ای و ماهر برای انجام این نوع جراحی بسیار بالاست تا نتیجه نهایی زیبا و طبیعی باشد. در ادامه بیوگرافی و آدرس 10 تا از بهترین جراح بینی گوشتی در ایران را شرح داده ایم.

خصوصیات بهترین جراح بینی گوشتی در ایران

با توجه به این موضوع که بینی هر فردی جزء اعضای حساس و مورد توجه اشخاص می باشد، بر همین اساس بسیار ضروری می باشد که توسط بهترین جراح بینی گوشتی در ایران اقدامات لازم جهت جراحی صورت گیرد. در ادامه برخی از ویژگی ها یا خصوصیات بهترین جراح بینی گوشتی در ایران را در اختیار شما قرار می دهیم تا با دیدی باز به سراغ جراح موردنظر بروید و تحت درمان و جراحی های لازم قرار بگیرید. این ویژگی ها و خصوصیات عبارتند از:

 • بهترین جراح بینی گوشتی درایران جراحی می باشد که از مدرک تخصصی، مهارت و تبحر خاص و ویژه ای برخوردار باشد و این مدارک تحصیلی را از معتبرترین مراکز آموزشی و دانشگاه های علوم پزشکی اخذ نموده باشد.
 • از نظر رفتار و اخلاق، محترمانه و صبورانه با مراجعه کنندگان برخورد نماید و حتی الامکان زمان لازم را به منظور ارائه مشاوره در اختیار عموم مردم قرار دهد.
 • دارای نمونه کارهای قبلی باشد و در زمان مشاوره نمونه کارهای ثبت شده را به مراجعین نشان دهد و اطمینان آن ها را به خود جلب کند.
 • تجربه، سابقه و مهارت بالایی در زمینه انجام تمامی جراحی های زیبایی و درمانی بینی از جمله جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی را داشته باشد.
 • از امکانات و تجهیزات پزشکی و هم چنین از دستگاه های به روز دنیا بهره گیرد و همواره در راستای پیشرفت و افزودن علم خویش تلاش های بسیاری نماید.
 • به مسائل و جنبه های مالی توجهی نداشته باشد و برای جلب رضایت قلبی بیماران از هیچ گونه عملی خودداری ننماید. برای انجام عمل بینی گوشتی می توانید به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کنید.
خصوصیات بهترین جراح بینی گوشتی در ایران

روش های شناسایی بهترین جراح بینی گوشتی در ایران

راه ها و روش های بسیاری برای یافتن بهترین جراح بینی گوشتی در ایران وجود دارد که شما را در پیدا کردن هدف خویش یاری می رساند. نکته قابل توجه در رابطه با عمل زیبایی و درمانی بینی این است که حتما باید توسط بهترین جراح بینی این اعمال صورت گیرد و هیچ گونه تردیدی در رابطه با تخصص و تجربه جراح موردنظر نباید به دل راه داد، به این دلیل که بینی نقطه عطف هر چهره ای می باشد و زیبایی فرد را تحت سلطه خود قرار می دهد. از جمله روش های شناسایی بهترین جراح بینی گوشتی در ایران به شرح زیر می باشد:

 1. اولین گام برای شناسایی جراح موردنظر این است که از اقوام و آشنایان پرس و جو نمایید و در صورتی که قبلا دست به اقدام این عمل جراحی نموده اند و از جراح بینی خود راضی بوده اند، بهتر است که مشخصات جراح مذکور را بگیرید و به صورت تحقیق حضوری به مطب و یا کلینیک جراح موردنظر بروید و تحت مشاوره های لازم قرار بگیرد و تمامی معیارهای خود را در رابطه با جراح بینی از ایشان سوال بفرمایید.
 2. در صورتی که تحقیقات محلی نتیجه بخش نبود و یا اقوامی به انجام جراحی بینی اقدام نکرده باشند، به شما پیشنهاد  می کنیم که به سراغ فضای مجازی بروید و به کمک آن بهترین جراح بینی گوشتی در ایران را شناسایی کنید.
 3. فضای مجازی در انتخاب جراح موردنظر بسیار کارآمد می باشد و از مزایای آن می توان به ارائه تمامی مشخصات مرتبط با جراح بینی و هم چنین مقایسه جراحان با یکدیگر را اشاره کرد.
 4. آخرین گام در زمینه یافتن بهترین جراح بینی گوشتی در ایران این است که از پزشک عمومی و یا پزشکی که تحت درمان های وی قرار می گیرید، سوالاتی راجع به یافتن جراح موردنظر بپرسید.

هدف از انجام جراحی بینی گوشتی:

❤️بازیابی اعتماد به نفسبا جراحی بینی گوشتی اعتماد به نفس فرد تا حد زیادی بهبود می یابد
⭐غیر قابل مشاهده بودن جای زخمدر روش بسته با توجه به ایجاد تمامی برش ها در داخل سوراخ های بینی ، هیچ برش خارجی ایجاد نشده ، و در نتیجه هیچگونه جای زخمی بر جای نمی ماند
✅تغییرات ظریفبعد از جراحی بینی گوشتی تغییرات ظریف و مثبت در چهره فرد ایجاد می شود.جراحی یک روش کم خطر برای بیماران است.
⚡سرپایی بودن روند بیشتر افراد ، پس از سپری شدن حدوداً یک هفته ، به فعالیت های نرمال زندگی خود باز می گردند.

10 تا از بهترین جراح بینی گوشتی در ایران را بشناسید!

دکتر یوسف شفایی

دکتر یوسف شفایی

دکتر یوسف شفایی فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و عضو انجمن جراحان پلاستیک با پیش از 20 سال سابقه می باشند. همچنین ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در ایران می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • لیفت صورت
 • معاینه
 • لیفت پیشانی

آدرس : تهران، خیابان مطهری، نرسیده به خیابان فجر، قبل از مترو مفتح، پلاک 282، ساختمان پزشکان کوه نور

دکتر غلامرضا معین

دکتر غلامرضا معین

دکتر غلامرضا معین فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان موفق به کسب مدرک پزشکی عمومی در سال 1369 شدند و در ادامه در سال 1383 موفق به دریافت مدرک تخصصی جراحی عمومی شدند و دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و بینی را در سال 1391به اتمام رسانده است و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. همچنین ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در ایران می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • جراحی پلاستیک

آدرس : شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه سوم

دکتر کاظم رشته احمدی

دکتر کاظم رشته احمدی

دکتر کاظم رشته احمدی متخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان عضو انجمن متخصصین گوش و حلق و بینی می باشند و بیش از 10 سال سابقه فعالیت در تخصص خود دارند و تاکنون چهار هزار عمل موفقیت امیز در کارنامه کاری درخشان شان ثبت کرده اند و در حوزه گوش و حلق و بینی و جراحی پلاستیک دارای مدرک تخصصی می باشند. همچنین ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در ایران می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • جراحی لوزه

آدرس : شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان کیمیا

دکتر علیرضا پور صیرفی

دکتر علیرضا پور صیرفی

دکتر علیرضا پور صیرفی متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی بینی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه اصفهان اخذ کرده اند و بعد از اتمام این دوره در زمینه تخصص جراحی گوش وحلق وبینی تحصیلات خود را ادامه دادند و عضو اکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا می باشند و ایشان بیش از 4000 جراحی بینی انجام داده اند. همچنین ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در ایران می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • جراحی بینی طبیعی

آدرس : اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، ما بین سازمان بورس و خیابان هفت دست، طبقه چهارم جنوبی، واحد 404

دکتر علی محمد اصغری

دکتر علی محمد اصغری

دکتر علی محمد اصغری متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی بینی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و دارای مدرک تخصصی گوش می باشند و ایشان ایشان عضو کمیته تدوین برنامه اموزش تخصصی دستیاری گوش و حلق و بینی و سر و گردن می باشند و ایشان از سابقه بسیار درخشانی برخوردار می باشند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. همچنین ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در ایران می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • گوش درد
 • معاینه
 • سوختگی

آدرس : تهران، سعادت اباد، میدان کاج، ابتدای سرو غربی، ساختمان پزشکان سینا

دکتر شاهین باستانی نژاد

دکتر شاهین باستانی نژاد

دکتر شاهین باستانی نژاد متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی بینی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان در سال ۱۳۸۴ به عنوان دستیار گوش و گلو و بینی و جراحی سر و گردن در دانشگاه علوم پزشکی تهران شروع به کار کردند و موفق به کسب عنوان دستیار برتر از دانشکده علوم پزشکی تهران شدند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. همچنین ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در ایران می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی فانتزی
 • معاینه
 • افتادگی نوک بینی

آدرس : تهران، میدان ونک، چهار راه جهان کودک، خیابان صانعی، پلاک ۱، واحد۶

دکتر محمدعلی بیات شهبازی

دکتر محمدعلی بیات شهبازی

دکتر محمدعلی بیات شهبازی متخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان پس از اخذ مدرک دکتری در رشته پزشکی، دوره پزشکی خود را در رشته جراحی عمومی به پایان رساند و در همان سال در دانشگاه شروع به کار کرد و برای شروع کار پزشکی به استان بوشهر در جنوب ایران سفر کرد و فعالیت خود را اغاز کرد و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. همچنین ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در ایران می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • جراحی سینه

آدرس : تهران، سعادت‌ اباد، میدان کاج، خیابان نهم شرقی

دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی بینی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و بیش از شش هزار جراحی بینی موفق تاکنون داشته اند و ایشان عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی و عضو انجمن تحقیقات راینولوژی می باشند و مدرس کلاس های رزیدنتی در رشته گوش حلق و بینی و جراحی سر و گردن می باشند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. همچنین ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در ایران می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • افتادگی نوک بینی

آدرس : تهران، بلوار دهکده المپیک، خیابان زیبا دشت شمالی، جنب فروشگاه شهروند، مرکز جراحی ارم

دکتر احمدعلی رجب پور

دکتر احمدعلی رجب پور

دکتر احمدعلی رجب پور فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان موفق به کسب مدرک ۱ بورد جراحی کشور در سال ۹۲ شدند و رتبه ۱ ازمون فوق تخصص جراحی پلاستیک کشور در سال ۹۳ شده اند و ایشان عضو بنیاد ملی نخبگان ایران و عضو هیات علمی دانشگاه می باشند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. همچنین ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در ایران می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • لیپوساکشن

آدرس : تهران، دهکده المپیک

دکتر امیرحسین محمدی مفرد

دکتر امیرحسین محمدی مفرد

دکتر امیرحسین محمدی مفرد متخصص فک، صورت و پلاستیک بینی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان موفق به کسب رتبه های برتر مدرک تخصصی شدند و ایشان مدرس و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی نیز می باشند و دارای بیشترین سابقه عمل جراحی بینی در ایران می باشند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. همچنین ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در ایران می باشند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • جراحی فک

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار ایت اله کاشانی، بعد از اباذر، نرسیده به مهران، پلاک ۷۷، ساختمان ارمیتا

آیا بینی‌ های گوشتی بعد از عمل برمی گردد؟

عمل بینی گوشتی یکی از مدل‌های جراحی پلاستیکی است که برای اصلاح شکل و اندازه بینی استفاده می‌شود. این عمل ممکن است شامل کوچک کردن یا بزرگ کردن بینی، تغییر شکل آن، اصلاح تنفس و یا ترمیم نواقصی که برای ارتقای زیبایی یا سلامت بیمار لازم است. عمل بینی گوشتی از مداومت بیمار و نیاز به زمان کافی برای بهبود پس از عمل برخوردار است.

هرچند عمل بینی گوشتی جراحی رایجی است، اما همه افراد برای این نوع جراحی مناسب نیستند. نکاتی همچون سن، وضعیت سلامتی کلی، تاریخچه بیماری‌ها و توقعات بیمار از جراحی باید در نظر گرفته شوند. مهم ترین قدم قبل از تصمیم‌گیری برای عمل بینی گوشتی، ملاقات با یک پزشک جراح تخصصی است. این پزشک می‌تواند بر اساس شرایط شما، توصیه‌های لازم را ارائه دهد و اطمینان حاصل شود که آمادگی شما برای این عمل وجود دارد.

افراد باید تمام جوانب مربوط به ریسک‌ها، فواید و روند بهبودی بعد از جراحی را با پزشک خود مطالعه کنند تا تصمیم درستی برای خودشان اتخاذ کنند.

آیا بینی‌ های گوشتی بعد از عمل برمی گردد؟

اقدامات پس از جراحی بینی گوشتی

در عمل جراحی بینی تفاوتی وجود ندارد که نوع بینی شما گوشتی است یا بینی استخوانی و یا معمولی، تنها نکته حائز اهمیت در زمینه جراحی بینی، مراقبت های بعد از عمل می باشد که در اکثر مواقع به نوع بینی ربطی ندارد و تمامی مدل های بینی دارای مراقبت های بعدی مشابهی می باشند. بهترین جراح بینی گوشتی در ایران به منظور به نتیجه رسیدن هر چه بیشتر، اقداماتی را برای بیماران خود ارائه می دهند و خواهان آن می باشند که به تمامی نکات مراقبتی دقت نمایید و آن ها را به طور دقیق انجام دهید. لازم به ذکر است که در صورت بی توجهی به مراقبت های بعدی ممکن است عواقب جبران ناپذیری پدیدار شود که شاید با جراحی بینی ترمیمی نیز به حالت دلخواه و مطلوب نرسید. از این رو بهترین جراح بینی گوشتی در ایران از جمله اقدامات مراقبتی پس از جراحی بینی را برای شما بیان می کند که شامل موارد زیر می باشد:

 1. بهترین جراح بینی گوشتی در ایران داروهایی را به شما تجویز می کند که نیاز است حتما پیش از عمل آن ها را تهیه و بعد از جراحی مصرف نمایید.
 2. به مدت دو الی سه روز بهتر است که از غذاهای سنگین و سفت خودداری کنید و در عوض از غذاهای آبکی و نرمی هم چون سوپ که مقوی هم می باشد، استفاده کنید.
 3. بسیار حائز اهمیت می باشد که بعد از جراحی، سر شما به سمت بالا قرار گرفته باشد و به همین سبب بهتر است که تخت را به حالت شیب دار قرار دهید و از چندین بالشت نیز کمک بگیرید.
 4. میوه آناناس جزء میوه هایی می باشد که در ترمیم زخم و تسریع بهبود نقش به سزایی دارد.
 5. در افرادی که نوع بینی گوشتی آن ها، جزء بینی های گوشتی محسوب می شود، بهتر است که از مصرف غذاهای چرب و کربوهیدرات دار پرهیز کنند.
 6. بهترین جراح بینی گوشتی در ایران از شما می خواهد که به هیچ وجه سر خود را خم نکنید.
 7. تا زمانی که بینی شما در گچ قرار گرفته نباید، به حمام بروید و آبی به آن بخورد، مگر آن که جراح معالج این اجازه را به شما بدهد.

چکیده مطلب

جراحی بینی گوشتی یک فرآیند جراحی زیبایی است که هدف آن بهبود شکل بینی با تغییرات است که به طور اصلی به بافت نرم (مانند غده های چربی و بافت های زیر پوستی) بینی مربوط می‌شود. این جراحی به منظور تناسب بینی با سایر ویژگی‌های صورت و ایجاد تغییرات ظاهری مطلوب انجام می‌شود. بهترین جراح بینی گوشتی در تهران با تجربه و تخصص منحصر به فرد خود، به شما کمک می کنند تا به نتایج دقیق و زیبایی بپیوندید. انتخاب یک جراح بینی با توجه به تجربه، تخصص، نظرات موفق گذشتگان مهم‌ترین مرحله برای داشتن یک بینی زیبا است.

مطالب و توضیحات مفیدی در این مقاله برای شما بیان کردیم. از شما سپاسگزاریم که ما را تا پایان همراهی نمودید. در صورت داشتن هر گونه سوال و انتقاد می توانید در سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

4.9/5 - (9 امتیاز)

دکمه بازگشت به بالا