لیپوماتیک

بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران【سال1403】❤️ + لیست 10تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با لیپوماتیک در اختیارتان قرار دهیم. تناسب اندام یکی از اساسی ترین درگیری ها در میان افراد به خصوص خانم ها می باشد که در جهت رسیدن به خواسته خویش اقدامات متعددی را انجام می دهند و یکی از این اقدامات که بسیار نتیجه بخش است و امروزه در جامعه رایج شده است، عمل لیپوماتیک می باشد. جراحی لیپوماتیک نیازی به تیغ جراحی و بیهوشی عمومی ندارد و پزشک معالج به صورت موضعی این روش لاغری را انجام می دهد. یکی از مزیت های مهمی که جراحی لیپوماتیک را نسبت به سایر اعمال متمایز می دارد؛ بی خطر بودن و بدون عارضه بودن آن است.

عمل لیپوماتیک و مزایای آن

جراحی لیپوماتیک برای از بین بردن چربی های بخش های مختلف بدن اعم از: صورت، بازوها، شکم و پهلو و ران ها مورد استفاده قرار می گیرد. پزشکی که عمل لیپوماتیک را انجام می دهد باید با سابقه و با تجربه باشد و همچنین حتی الامکان جزء بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران و یا هر شهر دیگری باشد تا روند جراحی به درستی پیش رود. این عمل زیبایی به سبب این که درد و خونریزی در پی ندارد و پس از عمل عارضه ای را با خود به وجود نمی آورد، از این رو جزء جراحی های پرطرفدار و رایج در میان مردم به ویژه خانم ها می باشد.

با توجه به این که عمل لیپوماتیک جزء اعمال غیر تهاجمی محسوب می شود؛ از این رو از این روش درمانی می توان در نواحی حساس بدن اعم از: سینه خانم ها و آقایان استفاده کرد. جراحی لیپوماتیک نیز مانند هر جراحی درمانی و زیبایی محدودیت هایی دارد و این محدودیت ها شامل مواردی همچون: دارا بودن پوست صاف و نداشتن پوست شل و افتاده، سن بالای هجده سال و ثابت ماندن وزن و تغییر نکردن آن از این قبیل موارد می باشد.

جراحی زیبایی لیپوماتیک دارای مزیت های بسیاری می باشد که برخی از این مزایا شامل: کوتاه بودن دوره بهبودی و نقاهت، استفاده از بی حسی موضعی به جای بیهوشی، ایمنی بالای لیپوماتیک در مقایسه با سایر اعمال، یکپارچه سازی چربی های زیر پوست، بدون درد و خونریزی، کم بودن تورم و ترشحات، در این نوع جراحی شکل دادن پوست به درستی صورت می گیرد و نیازی به بستری شدن ندارد.

انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران

همانطور که اشاره کردیم جراحی زیبایی لیپوماتیک در راستای تناسب اندام و از بین بردن چربی های نواحی مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد؛ بنابراین نتیجه این عمل بسیار حائز اهمیت می باشد و در سلامتی افراد تاثیر گذار است.  از این رو نمی‌ توان آن را توسط هر جراحی انجام داد و الزامی است جراح خبره ای را برای اقدام به این عمل انتخاب کنید.

در این مقاله لیستی از بهترین جراحان لیپوماتیک خانم در شهر تهران را ارائه داده ایم تا به کمک آن ها به هدف خویش دست یابید. در صورتی که ساکن شهر دیگری هستید و نمی توانید به جراحان ذکر شده در این مقاله مراجعه نمایید معیارهایی را برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک بیان می‌کنیم تا به کمک این معیارها بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

برخی از ملاک ها و معیارهای مورد نیاز برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک عبارتند از:

 • در صورتی پزشک یا جراحی را جزء بهترین ها می دانیم که دارای مدرک تخصصی مرتبط با انجام جراحی لیپوماتیک باشد و این مدرک تخصصی را از معتبر ترین دانشگاه ها اخذ نموده باشد و تحت نظر وزارت بهداشت و درمان به فعالیت درمانی و انجام جراحی ها بپردازد.
 • بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران جراحی می باشد که در زمینه تخصصی خویش مهارت های لازم را کسب کرده باشد و نمونه کارهای متعددی را در کارنامه عملی خود به ثبت رسانده باشد.
 • جراح لیپوماتیک بهتر است که در سمینار های مختلفی در خارج و داخل از کشور شرکت کند و همواره دانش خود را بروز نماید و از روش های متنوع در انجام جراحی ها بهره جوید.
 • در برخی مواقع توصیه می شود که جراح لیپوماتیک جزء بهترین جراح پلاستیک در ایران نیز باشد تا روند جراحی اصولی تر پیش رود.
 • از اخلاق و رفتار صبورانه و صمیمانه‌ ای در برخورد با مراجعه‌ کنندگان بهره جوید و سلامتی افراد را به مسائل مالی ترجیح دهد.
 • جراحی لیپوماتیک نیز مانند سایر جراحی ها، در صورتی که با اصول بهداشتی همراه باشد، عواقبی را به همراه نخواهد داشت، بنابراین بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران باید اصول بهداشتی را جزء اولویت‌ های کاری خویش بداند تا مشکلی پیش نیاید.

هزینه جراحی لیپوماتیک

معمولاً جراحی های زیبایی به نوع روش انتخابی و محل قرارگیری کلینیک پزشک معالج بستگی دارد، با این وجود در این مقاله به بررسی دقیق تر هزینه جراحی لیپوماتیک می پردازیم تا دیدی بازتر راجع به هزینه های این عمل داشته باشید.

به طور دقیق باید گفت که هزینه جراحی لیپوماتیک ابتدا به حجم چربی های انباشته شده در بدن بستگی دارد، از این رو هر چه چربی های انباشته شده بیشتر باشد، فعالیت پزشک برای استخراج آن نیز بیشتر است و زمان بیشتری را باید برای استخراج آن به کار ببرد؛ بنابراین هزینه جراحی لیپوماتیک رابطه مستقیمی با حجم چربی های انباشته شده دارد.

مورد بعدی که در هزینه جراحی تاثیر گذار است، سابقه و مهارت جراح انتخابی و همچنین محل قرارگیری مطب و کلینیک ایشان می باشد، به این سبب که هر چه مطب ایشان در مکان مناسب تری قرار داشته باشد و از امکانات و تجهیزات پزشکی به روزتری برخوردار باشد؛ هزینه عمل نیز بیشتر خواهد بود.

10 تا از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران را بشناسید!

دکتر راضیه جعفری

دکتر راضیه جعفری

دکتر راضیه جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی به اتمام رساندند. دکتر جعفری در سال 1389 به منظور اخذ مدرک تخصصی وارد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شدند و در سال 1393 مدرک تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان کسب کردند. دکتر جعفری دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در سال 1396 شروع نمودند و در سال 1399 با کسب رتبه هفتم کشوری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شدند. دکتر راضیه جعفری بیش از سیزده سال سابقه تخصصی در زمینه درمان و جراحی دارند.

دکتر راضیه جعفری یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران محسوب می شوند که برخی از مهم ترین فعالیت های علمی و آکادمیک ایشان شامل: عضویت رسمی در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی بین المللی آمریکا و … می باشد. ایشان خدمات بسیار مفیدی را در زمینه انواع جراحی های پلاستیک و زیبایی در اختیار عموم مردم قرار می دهند و از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • عمل ژنیکوماستی
 • لیفت پیشانی و ابرو، جراحی پیکرتراشی
 • لیپوساکشن، لیفت شکم و لیفت بازو
 • ماموپلاستی، جراحی پروتز سینه و پروتز باسن
 • ابدومینوپلاستی، جراحی زیبایی و ترمیمی بینی

آدرس: تهران، خیابان آذربایجان، خوش جنوبی، کلینیک جراحی پلاستیک بیمارستان لولاگر، طبقه پنجم

شماره تماس: 09391010168

دکتر فاطمه حسینی زادگان

دکتر فاطمه حسینی زادگان

دکتر فاطمه حسینی زادگان فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و عضو انجمن جامعه جراحان ایران و در جامعه جراحان پلاستیک ایران می باشند. ایشان تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران می باشند.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • لیفت سینه
 • معاینه
 • ابدومینوپلاستی

آدرس: فرمانیه، اندرزگو، بعد از وطن پور شمالی، بن بست سالاری، واحد 302

شماره تماس: 02122399403

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی جراح عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و دارای 20 سال سابقه در حیطه تخصص خود می باشند. ایشان تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران می باشند.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • لیپوماتیک شکم
 • معاینه
 • لیپوماتیک بازو

آدرس: جردن، بالاتر از چهار راه جهان کودک، برج نگین، طبقه 3، واحد 301

شماره تماس: 02188662276

دکتر کامبیز ایزد پناه

دکتر کامبیز ایزد پناه

دکتر کامبیز ایزد پناه فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و عضو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی بیمارستان 15 خرداد و ،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران بیمارستان سینا می باشند. ایشان تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران می باشند.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • ابدومینوپلاستی
 • معاینه
 • لیفت باسن

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، تقاطع مروارید، مجتمع مروارید سعادت، طبقه چهارم

شماره تماس: 09026059532

دکتر محمدرضا ترحمی

دکتر محمدرضا ترحمی

دکتر محمدرضا ترحمی فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران می باشند. ایشان تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران می باشند.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • ابدومینوپلاستی

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان ریاضی بخشایش، روبروی بیمارستان عرفان، ساختمان افتخار، واحد 601

شماره تماس: 26761574-021

دکتر احمدعلی رجب پور

دکتر احمدعلی رجب پور

دکتر احمدعلی رجب پور فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و تخصص بالایی در زمینه تخلیه بوکال فت و ابدومینوپلاستی دارند وعضو بنیاد ملی نخبگان ایران می‌ باشند. ایشان تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران می باشند.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • ابدومینوپلاستی
 • معاینه
 • بوکال فت

آدرس: تهران، آزادگان، به سمت جنوب شهرک استقلال، بلوار دکتر عبیدی، مرکز جراحی صنیع خانی

شماره تماس: 91035830-021

دکتر طناز فخیم

دکتر طناز فخیم

دکتر طناز فخیم متخصص و جراح پوست، مو می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و کی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه تخصص خود می باشند. ایشان تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران می باشند.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • پیکرتراشی
 • معاینه
 • هایفوتراپی

آدرس: تهران، پونک، اشرفی اصفهانی، نرسیده به نیایش، جنب درمانگاه پیامبر، کوچه آزاده، پلاک 4، طبقه 4، کلینیک پاسارگاد

شماره تماس: 02146017359

دکتر نفیسه جوادی

دکتر نفیسه جوادی

دکتر نفیسه جوادی متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و دوره تخصصی لیفت پوست با نخ را در کشور اسپانیا گذرانده اند. ایشان تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران می باشند.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • پروتز سینه
 • معاینه
 • پیکرتراشی

آدرس: خیابان دولت، چهار راه کاوه، بیست متری به سمت پاسداران، ساختمان الماس، جنب بانک صادرات، طبقه 5، واحد 20

شماره تماس: 02122767395

دکتر جعفر علوی

دکتر جعفر علوی

دکتر جعفر علوی متخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و دارای بیش از 15 سال سابقه موفق هستند و توانسته اند که تا امروز برای ارائه خدمات از بهترین امکانات و تکنیک های روز دنیا استفاده کنند. ایشان تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران می باشند.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • بلفاروپلاستی
 • معاینه
 • ابدومینوپلاستی

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، کوچه نهم (شهید شعبانی)، پلاک 24، طبقه 3

شماره تماس: 09331306020

دکتر فتانه ضیایی

دکتر فتانه ضیایی

دکتر فتانه ضیایی ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه تخصص خود می باشند و از بهترین تجهیزات استفاده می کنند. ایشان تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران می باشند.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • پیکرتراشی
 • معاینه
 • پروتز سینه

آدرس: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، خیابان بخشایش، کوچه هفدهم

شماره تماس: 02166266176

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک

پس از این که بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران را شناسایی کردید و به صورت حضوری به ایشان مراجعه نمودید، ابتدا جراح مورد نظر روند جراحی را برای شما شرح می‌ دهد و توصیه های قبل و بعد را نیز بیان می‌ کند تا نتیجه عمل به بهترین شکل ممکن دست یابد. ایشان در رابطه با نحوه انجام لیپوماتیک بیان می دارد که عمل لیپوماتیک روشی تقریباً مشابه لیپوساکشن است، تنها با این تفاوت که لیپوماتیک به‌ روزتر بوده و نیازی به بستری شدن و مراقبت های ویژه ندارد.

در عمل لیپوماتیک به کمک فناوری صدای مادون صوت، ارتعاش و نوتاسیون سلول های چربی را در بخش های مختلف بدن می شکنند و سپس لوله کانولا را به داخل بافت چربی وارد می کنند و توسط حرکات چرخشی ارتعاشات، شکستن بافت های چربی را سرعت می بخشند.

نکته که بسیار حائز اهمیت است؛ این است که حرکات ایجاد شده هیچ گونه آسیبی به سلول های چربی و عروق وارد نمی کنند و عمل لیپوماتیک به این خاطر مورد تایید همگان قرار گرفته چون جراح معالج می تواند از چربی های استخراج شده به عنوان پر کننده سایر بخش های بدن همچون سینه، لگن، صورت و … استفاده نماید.

بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران متذکر می شود که این اقدام زیبایی با خون و اسکار همراه نیست و همچنین دوره ریکاوری بسیار کوتاهی دارد. لازم به ذکر سات برخلاف سایر اعمال زیبایی، نیازی نیست در بیمارستان بستری شوید.

توصیه های مهم پیش از لیپوماتیک

بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران نکات و توصیه هایی را پیش از اقدام به جراحی به شما متذکر می‌ شود و الزامی است که کلیه نکات را طبق دستور پزشک انجام دهید تا روند بهبودی به درستی پیش رود.

برخی از این توصیه ها و نکات مراقبتی پیش از عمل لیپوماتیک عبارتند از:

 • استعمال دخانیات و مشروبات الکلی را به مدت دو هفته پیش از عمل کنار بگذارید.
 • یکی از نکات اساسی در روند درست جراحی این است که پزشک معالج خود را از تاریخچه بیماری خود و یا داروهای مصرفی مطلع سازید و در صورتی که به داروی خاصی حساسیت دارید پیش از عمل با ایشان در میان بگذارید.
 • در برنامه غذایی خود بهتر است که مصرف نمک را تا حد امکان کاهش دهید و همچنین مصرف گیاهان دارویی و ویتامین ها را متوقف سازید.
 • بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران خاطر نشان می‌ کند که دو هفته پیش از جراحی از مصرف قرص های آسپرین و ایبوپروفن جلوگیری به عمل آورید و بهتر است که در 24 ساعت اول همراه با خود داشته باشید تا مشکلی پیش نیاید.

توصیه های مهم پس از لیپوماتیک

پس از پایان یافتن عمل لیپوماتیک؛ برای این که تلاش جراح لیپوماتیک و سایر موارد نتیجه بخش باشند، ضروری است که توصیه های مراقبتی پس از عمل را به دقت انجام دهید تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری به عمل آورید.

برخی از این توصیه های مراقبتی پس از عمل لیپوماتیک به شرح زیر می باشد:

 • در صورتی که عمل لیپوماتیک برای بخش های پایین تنه انجام شود، جراح معالج از شما می خواهد تا برای مدت زمانی از جوراب مخصوص استفاده کنید.
 • استفاده از از گن مخصوص لیپوماتیک پس از عمل لیپوماتیک بسیار تاکید شده است و باید آن را حتما بپوشید.
 •  بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران دوش گرفتن را به مدت سه روز پس از عمل ممنوع می دارد و توصیه می کند تا حد امکان این اقدام را انجام ندهید تا روند بهبودی به خوبی پیش رود.
 • جراح معالج پمادهایی را تجویز می کند تا محل زخم با سرعت بیشتری ترمیم شوند.
 • برای مدت زمانی ورزش کردن و فعالیت های سنگین را کنار بگذارید.
 • به طور تقریبی باید گن های مخصوص لیپوماتیک را به مدت سه الی شش ماه استفاده نمایید. بنابراین گن را تنها برای زمان بسیار کوتاهی در آورید و سپس آن را بپوشید.
 • از مصرف داروهای رقیق کننده خون جداً خودداری نمایید.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح لیپوماتیک خانم در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما عزیزان مفید و سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های مذکور تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که جویای بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران هستید؛ به شما توصیه می کنیم به مقاله ما با چنین عنوانی مراجعه نمایید و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

4.8/5 - (6 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.
دکمه بازگشت به بالا