پزشکان

بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران【سال1403】⭐+ لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران آشنا کنیم. یکی از کم تهاجمی‌ ترین روش‌ ها برای رفع چین و چروک‌ ها در مدت زمان کوتاه‌ لیفت با نخ می باشد. در روش لیفت با نخ پزشک متخصص از نخ استفاده می کند و پوست شما را به سمت بالا می کشد و نخ‌ ها را محکم می‌ کند تا ظاهری سفت و جوان به پوست بدهد. برای انجام این روش باید به بهترین و با تجربه ترین متخصص مراجعه کنید. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

لیفتینگ صورت با نخ چیست؟

لیفت صورت با نخ یکی از کم تهاجمی‌ ترین روش‌ ها برای رفع چین و چروک‌ ها در مدت زمان کوتاه‌ می‌ باشد. در روش لیفت با نخ پزشک متخصص از نخ استفاده می کند و پوست شما را به سمت بالا می کشد و نخ‌ ها را محکم می‌ کند تا ظاهری سفت و جوان به پوست بدهد. در روش لیفت صورت با نخ، از مواد بخیه‌ ای درجه یک پزشکی جهت بخیه زدن پوست و همچنین بالا نگه داشتن آن استفاده می‌ کنند. لیفت با نخ یکی از بهترین روش ها برای جایگزین کردن جراحی لیفت می باشد. روش لیفت با نخ یکی از روش های بسیار پر طرفدار برای لیفت صورت می باشد. در روش لیفت با نخ از بخیه‌ های بسیار ظریف به صورت موقت یا دائمی برای از بین بردن چین و چروک‌ ها و افتادگی پوست استفاده می‌ کنند. لیفت صورت با نخ پیری پوست افراد را از بین می برد. در این روش از نخ‌ های متفاوتی استفاده می‌ کنند که شامل موارد زیر می‌ باشد:

لیفت صورت با نخ غیر قابل جذب: نخ غیر قابل جذب با استفاده از نخ طلا و فیبرهای سنتتیک ساخته می‌ شوند. این گونه نخ ها جذب بدن افراد نمی شوند. نخ‌ های غیرقابل جذب زیر پوست افراد باقی می‌ مانند و کاربرد درمانی نیز برای پوست دارند. نخ های غیر قابل جذب به جای تحریک کلاژن روی لیفت و کشیدن پوست تمرکز می‌ کنند.

لیفت صورت با نخ جذبی: نخ‌ های جذبی که در روش لیفت استفاده می شوند از یک ماده زیست سازگار به نام PDO ساخته می‌ شوند. این گونه نخ ها به طور مخصوص برای جذب ایمن توسط بدن طراحی شده‌ اند. نخ های جذبی به مدت 4 الی 6 ماه در محل بخیه می مانند و بعد به آرامی جذب بدن افراد می‌ شوند. نخ‌ های جذبی سبب تحریک کلاژن‌ سازی پوست می شوند و لیفتینگ توسط این نخ ها 30 الی 45 دقیقه طول خواهد کشید.

لیفت صورت با نخ ترکیبی: نوع دیگری نخ برای لیفت وجود دارد که به آن نخ ترکیبی می گویند. استفاده از نخ‌ های جذبی و غیرقابل جذب به طور همزمان با نخ ترکیبی می باشد. در این روش نخ‌ های قابل جذب بعد از گذشت مدتی از بین می روند و نخ‌ های غیرقابل جذب به طور تکه‌ های ریز و قابل مشاهده در زیر پوست افراد باقی خواهند ماند.

لیفتینگ صورت با نخ چیست؟

ویژگی های بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران

برای انجام لیفت با نخ باید سعی کنید به بهترین کلینیک زیبایی در تهران مراجعه نمایید. با مراجعه به بهترین دکتر لیفت با نخ از این روش استفاده کنید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران داشتن تخصص و مدرک می باشد. سعی کنید به پزشکی مراجعه کنید که در حیطه پوست، مو و زیبایی تخصص داشته باشد و دارای مدرک معتبری باشد.
 • از دیگر ویژگی هایی که دارای اهمیت است، تجربه کافی پزشک و مهارت ایشان می باشد. سعی کنید به پزشکی مراجعه کنید که از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود باشد. در این صورت به نتایج بسیار مطلوبی در پایان خواهید رسید.
 • از دیگر ویژگی ها اولویت قرار دادن سلامت بیماران می باشد. بهترین دکتر لیفت با نخ باید همواره سلامت بیماران خود را اولویت قرار دهد. به پزشکی مراجعه کنید که سلامت بیماران خود را همیشه اولویت قرار دهد.
 • بهترین دکتر لیفت با نخ در کلینیکی فعالیت می کند که دارای تجهیزات بسیار پیشرفته و مناسب برای ارائه خدماتی با کیفیت به افراد باشد.
 • بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران دارای برخورد بسیار مناسبی با مراجعه کنندگان می باشد و تمام تلاش خود را می ‌کند تا نکات لازم را برای آن ها بیان نماید.

5 تا از بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران را بشناسید!

دکتر مرتضی جلالی فخر

دکتر مرتضی جلالی فخر

دکتر مرتضی جلالی فخر، یکی از بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران به شمار می روند. ایشان بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز سپری کنند. دکتر جلالی فخر جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود می باشند. ایشان بورد تخصص خود را با موفقیت دریافت نمودند. دکتر جلالی فخر جزء پر سابقه ترین پزشکان ایرانی در زمینه لیفت و جوانسازی با نخ هستند. دکتر جلالی فخر خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار افراد مراجعه کننده قرار می دهند.

خدمات دکتر مرتضی جلالی فخر:

 • لیفت با نخ
 • جوانسازی
 • بوتاکس
 • لیفت صورت
 • تزریق مزوژل
 • مزوتراپی
 • کربوکسی تراپی

آدرس: سعادت آباد، بلوار پاكنژاد پایین تر از سرو غربی، خيابان 18متری مطهری، پلاك 28، طبقه اول واحد اول

شماره تماس: 02177201075

دکتر میرمصطفی کلانی

دکتر میرمصطفی کلانی

دکتر میرمصطفی کلانی متخصص پوست و مو می باشند. ایشان بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران به شمار می روند. دکتر میرمصطفی کلانی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی و اخذ مدرک دوره تخصص خود را با موفقیت سپری نمودند و بورد تخصص خود را کسب کردند. دکتر میرمصطفی کلانی جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند.

خدمات دکتر میرمصطفی کلانی:

 • ژل لب روسی تخصصی
 • تزریق انزیم
 • بوتاکس
 • زاویه فک
 • مزوتراپی
 • مزوژل

آدرس: سعادت آباد ،بلوار دریا، بالای طباخی آهو، پلاک 240، طبقه 4

شماره تماس: 09366300158

دکتر محمدرضا ادهمی مجرد

دکتر محمد رضا ادهمی مجرد

دکتر محمدرضا ادهمی مجرد متخصص پوست و مو و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران به شمار می روند. دکتر محمدرضا ادهمی بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت بگذرانند و بورد تخصص خود را دریافت نمایند. ایشان مدرک عمومی خود را دریافت کردند و دوره تخصص خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذراندند و مدرک خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. دکتر ادهمی دوره های مختلفی را در اسپانیا و دبی سپری کردند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود می باشند.

خدمات دکتر محمدرضا ادهمی مجرد:

 • هایفوتراپی
 • فیلر
 • معاینه
 • ژل لب

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، جنب بانک آینده، پلاک 104، واحد 48

شماره تماس: 02122133798

دکتر حنانه عظیمی

دکتر حنانه عظیمی

دکتر حنانه عظیمی متخصص پوست و مو و زیبایی می باشند. دکتر عظیمی یکی از بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران به شمار می روند. دکتر عظیمی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی و اخذ مدرک توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصص خود را دریافت کنند. دکتر عظیمی یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان تمام تلاش خود را می کنند تا با کیفیت ترین خدمات را به افراد مراجعه کننده ارائه دهند.

خدمات دکتر حنانه عظیمی:

 • هایفوتراپی
 • جراحی بینی
 • لیزر
 • معاینه

آدرس: سعادت آباد، چهارراه سرو، سرو غربی، جنب بانک آینده، مجتمع نگین سرو، طبقه چهارم

شماره تماس: 092110472946

سن مناسب لیفت صورت با نخ

در سنین خاصی لیفت با نخ می تواند بهتر عمل کند. این روش برای آقایان و خانم ها در سنین 30 تا 50 سال برای رفع چین و چروک های سطح پوست صورت و گردن مناسب می باشد. افرادی که دارای سن بالایی هستند می توانند از این روش به جای جراحی های سنگین استفاده کنند. این روش برای کسانی که جراحی لیفتینگ به روش های دیگر انجام داده اند و پوستشان دچار افتادگی شده است بسیار مناسب می باشد. همچنین افرادی که دچار خطوط و چین و چروک شده اند و افتادگی خفیف و ملایم دارند می توانند با مراجعه به بهترین دکتر لیفت با نخ مراجعه نمایند.

سن مناسب لیفت صورت با نخ

چگونگی انجام لیفت با نخ

در صورت افزایش سن، کلاژن و الاستین موجود در پوست کاهش می یابد. با از دست رفتن کلاژن و الاستین، پوست شل و پژمرده می شود و سبب ایجاد چین و چروک در صورت می شود. لیفت صورت با نخ سبب کشیدگی و استحکام پوست می شود و افراد به پوستی صاف دست می یابند. در این روش نواحی که نیاز به لیفت دارند توسط متخصص پوست مشخص می شوند و سوراخ های کوچکی در پوست ایجاد می شود و بعد از آن نخ و سوزن وارد بافت زیرین پوست می شود. بعد از انجام این کار پوست به سمت بالا کشیده می شود.

کلام آخر

لیفت صورت با نخ یکی از کم تهاجمی‌ ترین روش‌ ها برای رفع چین و چروک‌ ها در مدت زمان کوتاه‌ می‌ باشد. در روش لیفت با نخ پزشک متخصص از نخ استفاده می کند و پوست شما را به سمت بالا می کشد و نخ‌ ها را محکم می‌ کند تا ظاهری سفت و جوان به پوست بدهد. در روش لیفت صورت با نخ، از مواد بخیه‌ ای درجه یک پزشکی جهت بخیه زدن پوست و همچنین بالا نگه داشتن آن استفاده می‌ کنند.

از شما عزیزان بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد به سایت مراجعه نمایید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نفیسه باباخانی

سلام، من نفیسه هستم. 3 ساله که به کار محتوا نویسی مطالب پزشکی در سایت جراحتو مشغول هستم، امیدوارم بهره ی کافی را برده باشید، پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در کامنت ها می باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا