پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج ❤️【سال1402】+ لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج آشنا کنیم. با افزایش سن علائم مختلفی در بدن انسان ظاهر می شوند؛ برای مثال، تغییر شکل چانه و فک که از نشانه های پیری است. در واقع، با افزایش سن و در پی روند پیر شدن، پوست، شکل و بافت چانه و فک به دلیل کاهش چربی و ضعف عضلانی تغییر پیدا می کند. اولین نشانه های تغییر شکل فک و چانه معمولا در آغاز 30 سالگی دیده می شود؛ حتی برخی افراد این نشانه ها را قبل از 30 سالگی تجربه می کنند. تزریق فیلر برای زاویه سازی فک و چانه، راه حل بسیار خوبی است.

زاویه سازی صورت با فیلر

امروزه زاویه دهی به صورت از عناصر کلیدی و فاکتورهای مهم زیبایی محسوب می شود. داشتن فکی با خط مشخص و صورتی با زاویه مناسب، می تواند جوانی و زیبایی را به صورت شما برگرداند. زاویه سازی صورت در بین زنان بسیار محبوب است؛ اما، مردان نیز از این امر مستثنی نبوده و برای افزایش حالت مردانه به صورت خود و جذابیت بیشتر به روش های زاویه سازی صورت علاقمند هستند. تکنیک های مختلفی برای زاویه سازی صورت وجود دارد که می توانید برای آشنایی بیشتر با این روش ها مقاله بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج را مطالعه کنید. تمرکز اصلی ما در این مقاله زاویه سازی صورت با فیلر می باشد.

فیلر، ماده ای ژل مانند، به عنوان یکی از پر کننده های تزریقی، برای جوانسازی و رفع چین و چروک های صورت کاربرد دارد. اما مزیت فیلر تزریقی، تنها به رفع چروک های پوستی، محدود نمی شود و کاربردهای فراوانی دارد. فیلر، علاوه بر رفع آثار منفی افزایش سن بر حالت چهره، می تواند برای افرادی که نگران چانه عقب رفته، گودی عمیق در چانه یا چین و چروک های خفیف تا متوسط در صورت خود هستند، نیز مفید باشد.

زاویه سازی صورت با فیلر

برخی از مهم ترین کاربردهای تزریق فیلر عبارتند از:

 • رفع خط خنده
 • زاویه سازی و ایجاد تقارن در صورت
 • افزایش حجم و برجسته کردن لب ها
 • از بین بردن خطوط عمودی روی لب ها
 • بازیابی حجم از دست رفته چربی در شقیقه و گونه ها.

زاویه سازی صورت با فیلر، در کنار برجسته کردن گونه ها می تواند هارمونی و کانتور مناسب را در چهره ی شما ایجاد کند. البته، این روش با توجه به حالت صورت هر شخص، به صورت منحصر به فرد و خاص انجام می شود؛ زیرا، آناتومی چهره و استخوان بندی هر فرد با دیگری متفاوت است. برای مثال فردی که دارای غبغب است، نمی تواند با تزریق فیلر به زاویه دلخواه برسد؛ این افراد باید با روش های جراحی زیبایی مانند لیپوساکشن نسبت به زاویه سازی صورت خود اقدام کنند.

فیلرها با توجه به ماده ی سازنده خود طبقه بندی می شوند و می توانند یکی از انواع فیلرهای مبتنی بر هیالورونیک اسید، پلی متیل متاکریلات، کلسیم هیدروکسیل اپاتایت باشند؛ هر کدام از این فیلرها خصوصیات، کاربرد و ماندگاری متفاوتی دارند؛ وجه مشترک همه ی آن ها برخوردار بودن از تأییدیه سازمان غذا و داروی امریکاست. در زاویه سازی صورت و فک، معمولا از فیلر رستیلین، بلوترو (ژوویدرم) استفاده می شود. ماندگاری آن بین حدودا 9 تا یک ماه خواهد بود.

انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج

امروزه کلینیک ها و پزشکان زیادی وجود دارند که خدمات تزریقات زیبایی مانند: فیلر، بوتاکس و … را انجام می دهند. قطعا، نمی توان بدون تحقیق و بررسی لازم سلامت و زیبایی خود را با عدم انتخاب شایسته، در معرض آسیب قرار داد. از آن جایی که، زاویه سازی صورت با فیلر نسبت به روش های جراحی کم هزینه تر است و به صورت سرپایی و بدون نیاز به بستری و سپری کردن دوره ی نقاهت انجام می شود، طرفداران زیادی دارد. اما، هستند افرادی که از تمایل روزافزون افراد سوء استفاده کرده و با فیلرهای نامرغوب و مهارت و دانش ناکافی، تنها به دنبال سود و پول بیشتر هستند.

انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج

بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، معمولا در بهترین کلینیک زیبایی در کرج و یا مطب شخصی خود، خدمات تزریق فیلر را ارائه می دهد. برخی از مهم ترین ویژگی های وی عبارتند از:

 •  بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، دارای مدارک دانشگاهی معتبر و گواهینامه های مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. وی، دانش و مهارت لازم را درباره ی آناتومی صورت و پوست دارد. مهارت و تجربه ی او در تزریق فیلر تضمین کننده ی دستیابی شما به نتیجه دلخواهتان است.
 •  بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، با برخورد مناسب و زبانی ساده، سؤالات و ابهامات ذهنی شما را پیرامون زاویه سازی صورت با فیلر پاسخ خواهد داد. همچنین، توضیح مزایا، معایب و هزینه ی تزریق نیز از دیگر اطلاعاتی است که در اختیار شما قرار می دهد تا با آگاهی کامل تصمیم گیری کنید.
 •  بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، سابقه ی پزشکی و حساسیت های دارویی و پوستی شما را بررسی می کند و با توجه به حالت چهره ی شما و ایده آلی که در ذهن دارید، نقاط تزریق را برای دستیابی به تعادل، تناسب و زاویه مناسب در چهره ی شما مشخص خواهد کرد. او میزان استانداردی از فیلر را برای تزریق در نظر می گیرد، زیرا تزریق بیش از حد فیلر، علاوه بر نامتوازن کردن حالت چهره، صورت را مردانه و بدون ظرافت خواهد کرد.

انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج

 •  بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، با ارائه ی درمان های رضایت بخش به مراجعین قبلی، توانسته است در طول مدت فعالیت خود نظرات مثبت و حسن شهرت لازم را کسب کند. او در اولین جلسه ی مشاوره، نمونه کارهای خود را در اختیارتان قرار می دهد تا با شیوه ی کار و نتایج آن بیشتر آشنا شوید.
 • بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، از بهترین و مرغوب ترین فیلرهای موجود استفاده می کند. فیلرهایی که دارای تأییدیه های لازم از سازمان غذا و دارو هستند و استانداردهای لازم را دارند. در واقع، بهره گیری از بهترین فیلرها، نتایج ماندگار و بدون عارضه را به دنبال خواهد داشت و آرامش خاطر شما را فراهم می کنند. استفاده از فیلرهای نامرغوب سبب می شود، اصطلاحا صورت ذوزنقه ای شکل شود.
 •  بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، هزینه های منصفانه را همزمان با بالاترین کیفیت در نظر می گیرد. از آن جایی که، زوایه سازی صورت با فیلر جزء روش های زیبایی است، مشمول بیمه نمی شود؛ از طرف دیگر، برای ماندگار ماندن نتایج نیاز است در دوره های زمانی مشخص، تکرار شود، بنابراین هزینه های آن باید معقول و عادلانه باشد.

ما در ادامه فهرستی از بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

10 تا از بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج را بشناسید!

زاویه سازی صورت با فیلر چگونه انجام می شود؟

زاویه دهی به صورت از طریق تزریق فیلر، مشابه سایر روش های استفاده از پرکننده های پوستی است. این تزریق توسط بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، به صورت سرپایی و بدون نیاز به بستری انجام می شود. ابتدا، بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، پوست ناحیه ی تزریق را ضد عفونی می کند.

تزریق فیلر در فک و چانه برای ایجاد زاویه صورت دردناک است، اما بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج اقداماتی را برای کاهش این درد انجام خواهد داد. وی این کار را با استفاده از یک بی حس کننده موضعی مانند لیدوکائین انجام می دهد و یا قبل از شروع تزریق فیلر، داروی بی حسی را به شما تزریق می کند. در برخی موارد، بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج  لیدوکائین را از قبل در سرنگ، با پرکننده پوستی (فیلر) مخلوط کرده است.

زاویه سازی صورت با فیلر چگونه انجام می شود؟

در طول فرایند تزریق، بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، از شما می خواهد بدون حرکت در جای خود بنشینید. در این روش، چندین تزریق در چانه و خط فک شما انجام می شود. در محل تزریق احتمالا تا چند روز بعد احساس درد خواهید داشت. بعد از آن، ممکن است بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج از شما بخواهد برای تزریق های اضافی و ترمیم تا رسیدن به نتیجه دلخواه، به وی مراجعه کنید.

با در نظر گرفتن زمان آماده سازی، انجام تزریق فیلر برای زاویه سازی صورت، حدودا بین 30 تا 60 دقیقه زمان می برد. نتایج بلافاصله بعد از تزریق فیلر، قابل مشاهده است؛ به جز در تزریق فیلر رستیلین که معمولا چند روز طول می کشد، تا نتایج را مشاهده کنید. نتایج زاویه سازی صورت با فیلر موقتی است و برخی از انواع فیلرها تا 2 سال ماندگاری دارند.

مراقبت های لازم بعد از زاویه سازی صورت با فیلر

بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج توصیه می کند، پس از تزریق فیلر و پایان فرایند زاویه سازی صورت با فیلر، حتماً به مدت 24 تا 48 ساعت از قرار گرفتن در مقابل تابش نور خورشید، انجام ورزش شدید و فعالیت های بدنی سنگین، خودداری کنید. به محل های تزریق دست نزنید و حتما پوست خود را در ناحیه ی درمان تمیز نگه دارید.

طبق توصیه بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج می توانید احساس ناراحتی و درد خود را با استفاده از کمپرس یخ یا استامینوفن آرام کنید. اگر از زاویه ی صورت خود ناراضی هستید، در تزریق فیلرهای مبتنی بر هیالورونیک اسید، نتایج به راحتی قابل برگشت است. اما، برای از بین بردن اثرات فیلر رستیلین، ممکن است نیاز به جراحی داشته باشید.

مراقبت های لازم بعد از زاویه سازی صورت با فیلر

کلام آخر

اگر چه تزریق فیلر برای زاویه سازی صورت جزء روش های زیبایی کم تهاجمی و غیر جراحی است؛ اما، برای انجام آن به مهارت و دانش پزشکی نیاز است. از این رو، قبل از هر اقدامی، جهت دریافت مشاوره باید به پزشکی کاربلد و با تجربه مراجعه کرد. درست است که عوارض فیلر جزئی و معمولا نادر است؛ اما، اگر توسط پزشکان متخصص و با استفاده از فیلرهای مرغوب و دارای تأییدیه سازمان غذا و دارو انجام نشود، عوارض غیرقابل جبرانی خواهد داشت.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.8/5 - (18 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا