پزشکاندندانپزشکی

10 تا از بهترین دندانپزشک در ستارخان❤️【سال1403】⚡

آیا به دنبال بهترین دندانپزشک در ستارخان هستید؟ اگر پاسخ شما به این پرسش مثبت است این مقاله فرصت بسیار مناسبی است تا با بهترین دندانپزشک‌های ستارخان آشنا شوید. دندان عضو مهمی از بدن است که اهمیت زیادی در زیبایی صورت دارد، بنابراین لازم است تا مسائل بهداشتی مربوط به دندان را رعایت شود تا از مشکلات ناشی از بیماری‌های مربوط به دندان جلوگیری شود، اما اگر بنابر دلایلی دندان آسیب ببیند لازم است که فرد با مراجعه به دندانپزشک مشکلات مربوط به آسیب دندان را برطرف کند. در این مقاله با ما همراه باشید تا با بهترین دندانپزشک‌های ستارخان همراه آدرس و شماره تماس آن ها آشنا شوید.

بهترین دندانپزشک در ستارخان کیست؟

برای این که بهترین نتیجه را از مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران دریافت کنید لازم است که در قدم اول ویژگی‌های بهترین دندانپزشک را بشناسید. مسلماً هدف شما از مراجعه به کلینیک دندانپزشک این است که بهترین نتیجه را از دندانپزشک خود دریافت کنید، بنابراین لازم است که متخصص دندانپزشک در قدم اول مدرک معتبر در حوزه دندانپزشکی داشته باشد تا قادر باشد با توجه به تحصیلات و تجربه خود به بهترین شکل ممکن خدمات دندانپزشکی را به شما ارائه دهد. 

توجه داشته باشید که علاوه بر مدرک تحصیلی معتبر و تجربه متخصص استفاده از بهترین مواد برای ترمیم دندان و درمان مشکلات مربوط به سلامت دندان از مولفه مهم انتخاب بهترین دندانپزشک در ستارخان محسوب می شود. توجه داشته باشید که مواد نقش مهمی در رابطه با ارائه خدمات دندانپزشکی دارد و در صورتی که هنگام ارائه خدمات دندانپزشکی مواد از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد ممکن است شما با عوارض بسیار نامطلوبی در رابطه با دریافت این خدمات روبرو شوید، بنابراین قبل از مراجعه به بهترین دندانپزشک ابتدا این اطمینان را حاصل کنید که پزشک متخصص از بهترین مواد برای خدمات دندانپزشکی خود استفاده می کند.

از دیگر موارد بسیار مهم در رابطه با انتخاب یک دندانپزشک کاربلد بهره‌مندی از تکنولوژی و امکانات پیشرفته است. علاوه بر مواد امکانات و تکنولوژی پیشرفته و به روز از دیگر موارد لازم هنگام ارائه بهترین خدمات دندانپزشکی محسوب می شود، بنابراین لازم است که کلینیکی را در رابطه با ارائه خدمات دندانپزشکی انتخاب کنید که در قدم اول از امکانات و تکنولوژی پیشرفته برخوردار باشد و در قدم دوم موقعیت مکانی مناسبی داشته باشد تا شما قادر باشید به راحتی با استفاده از وسایل نقلیه عمومی و خصوصی به کلینیک مورد نظر خود مراجعه کنید.

بهترین دندانپزشک در ستارخان کیست؟

مهمترین خدمات بهترین دندانپزشک در ستارخان

خدمات دندانپزشکی در حالت کلی در دو دسته خدمات درمانی و خدمات ترمیمی به بیماران گرامی عرضه می شود، اما این که چه نوع خدمات دندانپزشکی از سوی بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران به شما ارائه شود با توجه به نیاز شما از مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی متفاوت است، بنابراین لازم است که ابتدا پزشک متخصص دندان های شما را به خوبی بررسی کند تا مشخص شود که دندان های شما به چه نوع خدماتی نیاز دارد. از مهم‌ترین خدمات بهترین دندانپزشک در ستارخان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

معاینات دندانپزشکی: معاینات دندانپزشکی اهمیت زیادی در سلامت دندان ها دارد به طوری که بسیاری از دندانپزشکان توصیه می کنند که همه افراد در بازه زمانی 6 ماه تا یک سال دندان های خود را برای جلوگیری از بروز مشکلات مختلف معاینه کنند. در این نوع خدمات پزشک متخصص تمامی دندان ها را با استفاده از ابزارهای مختلف بررسی می کند تا مسائل و مشکلاتی مثل بیماری‌های لثه و پوسیدگی دندان تشخیص داده شود. معاینات پزشکی برای جلوگیری از بیماری‌های مربوط به لثه دندان و جلوگیری از سرطان دهان از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است.

تمیز کردن و جرم‌گیری دندان: یکی از رایج‌ترین و پرطرفدارترین خدمات بهترین دندانپزشک در ستارخان تمیز کردن و جرم‌گیری دندان است. جرم‌گیری دندان ها شامل حذف مواد زائد از دندان ها است. این مواد زائد می‌تواند پلاک‌های نرم، ذرات غذا یا جرم سخت باشد که می تواند ظاهر دندان ها را نامطلوب کند. توجه داشته باشید که جرم و پلاک از عوامل اصلی انواع بیماری‌های لثه و دندان بوده و لازم است که جهت مشاهده پلاک و جرم در دندان خود هرچه سریع‌تر به دندانپزشک مراجعه کرده و اقدام به جرم‌گیری و تمیز کردن دندان کنید.

پر کردن دندان: پر کردن دندان یکی دیگر از خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی محسوب می شود که در این روش درزها و شکاف بین دندان پر می شود. البته در روش درمانی، پر کردن دندان به منظور از بین بردن پوسیدگی دندان صورت می‌گیرد، در حالی که در روش ترمیمی در بسیاری از مواقع پر کردن فاصله‌های بین دندان برای ایجاد ظاهر زیبا در دندان صورت می‌گیرد.

عصب کشی دندان: عصب کشی دندان که به آن درمان ریشه نیز گفته می شود یکی دیگر از خدمات دندانپزشکی توسط بهترین دندانپزشک در ستارخان می‌باشد. در این روش درمانی ریشه عفونی یا آسیب دیده پالپ با پر کردن ترمیم می شود پالپ که به آن عصب دندان نیز گفته می شود بافت بسیار حساسی است که مواد مغذی و اکسیژن را برای دندان فراهم می کند. پالپ در محفظه عصب قرار دارد که همراه با اعصاب و عروق خونی می‌باشد. در این روش پالپ آسیب دیده به طور کامل از دندان خارج می شود و سپس با استفاده از فایل‌های کوچک کانال‌های ریشه به طور کامل تمیز می شود.

خدمات دندانپزشکی در سطح بسیار گسترده‌ای ارائه می شود و موارد فوق تنها بخشی از خدمات دندانپزشکی توسط بهترین دندانپزشک در ستارخان محسوب می شود. در واقع خدمات دندانپزشکی شامل مواردی مثل تاج گذاشتن در دندان، استفاده از دندان مصنوعی، کشیدن دندان، روکش دندان، باندینگ دندان، بریج دندان، نصب محافظ دندان و دهان، ایمپلنت‌های دندان، ارتودنسی دندان، پیوند لثه و فلورایدتراپی نیز می شود. هر کدام از این خدمات دندانپزشکی با توجه به نیاز بیمار و تشخیص پزشک متخصص به بیمار ارائه داده می شود.

5 تا از بهترین دندانپزشک در ستارخان را بشناسید!

دکتر مجید هاشمی پناه

دکتر هاشمی پناه

دکتر هاشمی پناه با داشتن سابقه کاری درخشان در حوزه دندانپزشکی یکی از بهترین دندانپزشکان تهران محسوب می شود. ایشان با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بهترین مواد توانسته است رضایت بسیاری از بیماران را در خصوص ارائه انواع خدمات دندانپزشکی از جمله دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی به دست آورده است.

خدمات:

 • عصب کشی دندان
 • جراحی  ایمپلنت 
 • تمیز کردن و جرم گیری دندان
 • بلیچینگ دندان

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، خیابان باقرخان، پلاک 127

 شماره تماس: 02166941622

دکتر فاطمه لبافی

دکتر فاطمه لبافی

دکتر فاطمه لبافی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران بوده و یکی از متخصصان حرفه‌ای و با تجربه در حوزه دندانپزشکی می‌باشد. در واقع دکتر لبافی با سابقه کاری درخشان در حوزه انواع خدمات دندانپزشکی ترمیمی و درمانی جزو بهترین دندانپزشک در ستارخان محسوب می شود.

خدمات:

 • کامپوزیت و لمینت دندان
 • درمان ریشه و عصب کشی
 • ایجاد طرح لبخند
 • بلیچینگ دندان
 • ارتودنسی دندان

 آدرس: تهران، خیابان ستارخان، خیابان تهران ویلا، خیابان رئیس‌زاده، پلاک 62، واحد سوم

 شماره تماس: 02166516704

دکتر پیوند پورحیدر

دکتر پیوند پورحیدر

دکتر پیوند پورحیدر دارای مدرک دکترای حرفه‌ای رشته دندانپزشکی بوده و فارغ التحصیل دانشگاه  AMU می باشد. دکتر پیوند پورحیدر جدیدترین روش‌های دندانپزشکی را شناخته و همواره خدمات دندانپزشکی خود را با استفاده از بهترین تجهیزات و بهترین مواد به بیماران خود ارائه می دهد و توانسته است کارنامه درخشانی را در حوزه خدمات دندانپزشکی درمانی و ترمیمی به خود اختصاص دهد.

خدمات:

 • ترمیم و زیبایی دندان
 • جراحی دندان عقل
 • ارتودنسی دندان
 •  ایجاد طرح لبخند
 • کامپوزیت و لمینت دندان
 • بلیچینگ دندان

 آدرس: تهران، خیابان ستارخان، خیابان خسرو شمالی، خیابان سازمان آب غربی، پلاک 242

شماره تماس: 02144219341

دکتر نسرین محقق فر

دکتر نسرین محقق فر

دکتر محقق فر فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی بوده و با داشتن سابقه کاری درخشان در حوزه خدمات دندانپزشکی از بهترین دندانپزشک‌های تهران محسوب می شود. ایشان خدمات دندانپزشکی خود را در یک محیط مدرن با تجهیزات پیشرفته ارائه می دهد.

خدمات:

 • جراحی ریشه
 • ارتودنسی دندان و ایجاد طرح لبخند
 • خدمات ترمیمی و زیبایی دندانپزشکی
 • کامپوزیت و لمینت دندان

 آدرس: تهران، ابتدای خیابان ستارخان، خیابان کوثر دوم

شماره تماس: 022166938712

دکتر رحیم آیتی

دکتر رحیم آیتی

دکتر رحیم آیتی دارای فلوشیپ ایمپلنت بوده و جزو بهترین دندانپزشک در ستارخان محسوب می شود. ایشان سابقه کاری فوق العاده درخشانی را در رابطه با انواع خدمات دندانپزشکی دارد و توانسته است رضایت بسیاری از افراد را در دریافت این خدمات به دست آورد.

خدمات:

 • بلیچینگ دندان
 • دندانپزشکی کودکان
 • عصب کشی و درمان ریشه
 • ارتودنسی دندان

 آدرس: تهران، ستارخان، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نرسیده به پل رسالت، ساختمان اردلان، طبقه اول

شماره تماس: 02144233594

هزینه خدمات بهترین دندانپزشک در ستارخان

هنگام دریافت خدمات دندانپزشکی یکی از موارد مهم هزینه خدمات دندانپزشکی می‌باشد، بنابراین بسیار مهم است که قبل از مراجعه به بهترین دندانپزشک ابتدا هزینه‌های خدمات دندانپزشکی را در نظر بگیرید. در رابطه با هزینه این خدمات باید بدانید که با توجه به نوع خدمات، تجربه و مهارت دندانپزشک، کیفیت و برند مواد، تجهیزات و امکانات کلینیک دندانپزشک و موقعیت کلینیک دندانپزشک هزینه خدمات دندانپزشکی متغیر بوده و نمی‌توان برای تمامی خدمات دندانپزشکی هزینه یکسانی را در نظر گرفت، بنابراین اگر می خواهید از هزینه دقیق در رابطه با خدمات دندانپزشکی اطلاع حاصل کنید، بهتر است با پزشک متخصص ارتباط برقرار کرده و درخواست خود را از این خدمات مطرح کنید.

هزینه خدمات بهترین دندانپزشک در ستارخان

کلام آخر

خدمات دندانپزشکی برای سلامت و ترمیم دندان از اهمیت زیادی برخوردار است، بنابراین لازم است که شما خدمات دندانپزشکی را بسیار جدی بگیرید و برای این که بتوانید بهترین نتیجه را از دریافت این خدمات به دست آورید به یک پزشک کاربلد و متخصص در این زمینه مراجعه کنید. ما در این مقاله از وب سایت جراحتو به معرفی بهترین دندانپزشک در ستارخان پرداختیم، شما می‌توانید با مراجعه به این دندانپزشک‌ها از خدمات دندانپزشکی مورد نظر خود بهره‌مند شوید.

چه امتیازی به این مقاله میدهید

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا