پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح زیبایی زنان در کرج【سال1402】❤️ + لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح زیبایی زنان در کرج آشنا کنیم؛ امروزه، روش های جراحی زیبایی زنان بسیار محبوب شده اند، زیرا به زنان کمک می کنند تا اثرات زایمان و پیری را کاهش دهند. در واقع، جراحی زیبایی زنان، نه تنها یک روش مؤثر برای بهبود ظاهر فیزیکی ساختار اندام تناسلی است؛ بلکه، بر جوانسازی و بهبود عملکرد آن ها نیز مؤثر است. از آن جایی که نتایج این جراحی، دائمی و غیر قابل بازگشت است، پس باید قبل از انجام، اطلاعات و آگاهی کافی را درباره جراحی زیبایی زنان کسب کنید.

جراحی زیبایی زنان چیست؟

گذشت زمان، افزایش سن و رویدادهایی مانند بارداری و زایمان می تواند بر ساختار داخلی و خارجی واژن تأثیر بگذارد و باعث تغییراتی در ظاهر و پاسخ فیزیکی اندام تناسلی زنان، به محرک ها شود. جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان، به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین، جراحی انتخابی در میان زنان است. هدف از جراحی زیبایی زنان، بهبود در ظاهر یا عملکرد واژن و لابیا است؛ البته، در بسیاری از موارد، هر دو هدف به طور همزمان دنبال می شود.

جراحی زیبایی زنان چیست؟

به بیان دیگر، جراحی زیبایی زنان، شامل روش های زیبایی برای کمک به بهبود ظاهر دستگاه تناسلی خارجی زنان (فرج خارجی) یا ناحیه واژن است. نتایج حاصل از این روش های جراحی می تواند، لذت بردن از فعالیت های جنسی را بهبود بخشد، در حالی که همزمان اثر جوان کننده‌ نیز، بر اندام تناسلی دارد؛ از این نظر که بدن را جوان تر یا از نظر زیبایی شناختی، دلپذیرتر نشان می دهد.

انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در کرج

جراح زیبایی زنان، متخصص زنان و زایمانی است که به جای تمرکز بر زایمان، بر دستگاه تناسلی زنان، تمرکز دارد. در واقع، وی قصد دارد روش هایی را که بر ظاهر دستگاه تناسلی زنان تأثیر می گذارد، به کار گیرد. اگر چه بسیاری از زنان به دلایل زیبایی شناسی تحت جراحی های زیبایی زنان قرار می گیرند؛ اما، برای درمان زنانی که نیازهای پزشکی جدی دارند، مانند قربانیان سوختگی، ورزشکاران و … نیز از جراحی زیبایی استفاده می شود.

اگر قصد دارید برای انجام یکی از روش های جراحی زیبایی، اقدام کنید؛ قبل از هر چیز، باید پزشکان دارای صلاحیت علمی و عملی لازم را از طریق جستجو در صفحات وب مانند گوگل یا سایت جراحتو یا با استفاده از پیشنهاد دوستان و آشنایان که تجربه ی مثبت درمان و جراحی زیبایی را داشته اند، پیدا کنید و بعد از تحقیق درباره ی سابقه و تحصیلات، مجوز فعالیت و … با تعیین وقت قبلی، از خدمات پزشک مورد نظر، بهره مند شوید.

بعد از یافتن بهترین جراح زیبایی زنان در کرج، وی روش های استاندارد مختلفی را با توجه به هدف و انگیزه شما از انجام جراحی زیبایی، ارائه می دهد. بهترین جراح زیبایی زنان در کرج، این روش ها را همراه با مزایا، معایب و هزینه ها برای شما شرح خواهد داد، تا انتخاب آگاهانه تری داشته باشید. فراموش نکنید نتایج حاصل از این نوع جراحی ها، دائمی است؛ پس، در جلسه ی ملاقات با بهترین جراح زیبایی زنان در کرج سؤالات و نگرانی های خود را بدون نگرانی بپرسید.

در مرحله ی بعد، بهترین جراح زیبایی زنان در کرج، ضمن دریافت اطلاعات مربوط به سابقه ی پزشکی، داروهایی که مصرف می کنید و …، با انجام معاینه فیزیکی و استفاده از روش های تصویربرداری مانند سونوگرافی، به بررسی و ارزیابی ناحیه دستگاه تناسلی، دیواره واژن و … می پردازد و در نهایت بهترین روش جراحی را برای رفع مشکلات شما تجویز و عملی خواهد کرد. ما در ادامه فهرستی از بهترین جراح زیبایی زنان در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. در صورت سکونت در تهران مطالعه مقاله بهترین جراح زیبایی زنان در تهران را به شما پیشنهاد می کنیم.

10 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در کرج را بشناسید!

انواع رایج جراحی زیبایی زنان

اگر به فکر انجام یکی از روش های جراحی زیبایی زنان هستید، اما، درباره ی انجام آن مطمئن نیستید، می توانید با آگاهی از این روش ها، تصمیم گیری عاقلانه تری داشته باشید؛ در ادامه برخی از رایج ترین جراحی های زیبایی زنان شرح داده می شود:

 • لابیاپلاستی: لابیاپلاستی (کاهش لابیا)، محبوب ترین جراحی زیبایی زنان، در عصر حاضر است. لابیاپلاستی به بررسی اندازه و شکل لابیا مینور می پردازد. لابیا، چین های پوستی هستند که دهانه واژن را در بر گرفته و قاب می کنند. اگر چه تفاوت قابل توجهی در ظاهر لابیاها از زنی به زن دیگر، وجود دارد؛ اما، بسیاری از زنان به دلیل داشتن پوست اضافی طبیعی در نزدیکی واژن خود، به دنبال استفاده از این روش هستند. این پوست اضافه، اگرچه طبیعی است، اما ممکن است باعث ایجاد ناراحتی شود و یا حتی ممکن است رابطه جنسی را دشوار کند. عمل لابیاپلاستی پوست اضافی را از هر دو طرف لابیا برداشته تا اندازه کلی آن ها کاهش یابد؛ همچنین، این روش می تواند عدم وجود تقارن را در صورت لزوم، اصلاح کند.
انواع رایج جراحی زیبایی زنان
 • واژینوپلاستی: یکی دیگر از روش های رایج جراحی زیبایی زنان، واژینوپلاستی نام دارد. این روش بر کاهش عرض واژن و تنگ کردن آن، تمرکز دارد. اگر چه واژن به طور طبیعی برای کشش، در حین مقاربت و زایمان طراحی شده است؛ اما، بافت های واژن نیز می توانند به مرور زمان خاصیت ارتجاعی خود را از دست بدهند، به خصوص در زنانی که در مدت زمان کوتاهی، چندین بار زایمان کرده اند. این کشش دائمی می تواند بر لذت و تحریک زنان در طول رابطه ی جنسی تأثیر بگذارد. در واژینوپلاستی بر ترمیم و سفت کردن دیواره واژن و کاهش عرض کلی یا تنگ کردن واژن اقدام می شود تا با افزایش اصطکاک و تماس، رابطه جنسی را لذت بخش کند. اگرچه تصور می شود واژینوپلاستی یک جراحی زیبایی است؛ اما، می توان از آن به عنوان یک روش ترمیمی برای رفع نقایص بافتی که در حین یا بعد از زایمان رخ داده اند، نیز استفاده کرد.
 • روش های Thermiva و Viveve: این دو روش، جدیدترین روش ها در زمینه ی جراحی زیبایی زنان هستند و از روش های غیر جراحی محسوب می شوند. در روش های Thermiva و Viveve، از فرکانس رادیویی برای درمان بافت های درونی لابیا و واژن استفاده می شود. در واقع، این روش بافت نرم واژن و لابیا را سفت می کند و می تواند حساسیت و تحریک را افزایش داده و در عین حال، درد را در حین مقاربت کاهش دهد. این روش، یک عمل ایده آل برای زنانی است که می خواهند ظاهر این قسمت های ظریف از بدن خود را بهبود بخشند و تجربیات جنسی خود را بدون نیاز به انجام عمل جراحی افزایش دهند.

خطرات و عوارض جراحی زیبایی زنان

مانند هر جراحی دیگری، جراحی زیبایی زنان از هر نوعی، باید زیر نظر افراد متخصص و با تجربه مانند بهترین جراح زیبایی زنان در کرج انجام شود تا خطر بروز عوارض احتمالی را به صفر کاهش داد. مراجعه به افرادی که واجد شرایط لازم نیستند، عواقب خطرناکی را به دنبال خواهد داشت. بنابراین ضروری است قبل از هر اقدامی، نسبت به انتخاب بهترین جراحی زیبایی زنان در کرج دقت لازم را داشته باشید.

خطرات و عوارض جراحی زیبایی زنان

برخی از عوارض ناشی از انجام جراحی زیبایی زنان عبارتند از:

 • بدشکل شدن
 • تغییر رنگ دائمی
 • بی اختیاری ادراری
 • ماندگاری جای زخم
 • کاهش عملکرد جنسی
 • خطرات مرتبط با بیهوشی
 • درد در هنگام آمیزش جنسی
 • دالبری شدن (اسکالوپ) لبه لابیا
 • اختلال در عملکرد عضلات کف لگن
 • آسیب عصبی و از دست دادن حس
 • ناهمواری و عدم یکنواختی در پوست
 • نیاز به جراحی های بیشتر برای رفع عوارض
 • آسیب به دستگاه تناسلی و نواحی مجاور آن
 • خطرات مرتبط با جراحی شامل خونریزی و عفونت
 • هماتوم (یا جمع شدن خون بیرون از رگ های خونی) و …

کلام آخر

امروزه، انجام جراحی زیبایی زنان در حال افزایش است؛ بنابراین ضروری است درباره ی روش ها، چگونگی انجام و خطرات احتمالی این نوع از جراحی ها، اطلاعات لازم را کسب کنید. از سوی دیگر، با انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در کرج و دریافت مشاوره از وی، می توانید با درک بهتر آناتومی و ساختار اندام تناسلی خود، نسبت به انجام جراحی زیبایی تصمیم آگاهانه تری بگیرید. نتایج حاصل از این جراحی دائمی و غیر قابل بازگشت است؛ پس به پزشک معتبر و مجرب مراجعه کنید.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین جراح زیبایی زنان در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.6/5 - (16 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا