دندانپزشکی

بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد【سال1403】❤️ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد آشنا کنیم. امروزه افراد توجه بسیاری به ظاهر خود دارند. همه افراد دوست دارند دندان های سفید و یکدست داشته باشند. افرادی که از دندان های خود رضایت ندارند می توانند با مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی از خدمات زیبایی دندان استفاده کنند و به ظاهری جذاب دست یابند. ما در این مقاله لیستی از بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

دندانپزشکی زیبایی

افراد همواره به فکر ظاهری زیباتر می باشند. دندان ها جزء مهم ترین اعضا در صورت به شمار می روند. افرادی که دارای دندان های زرد و کج هستند زیبایی چهره شان به درستی دیده نمی شود. چنین افرادی می توانند با مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران و بهترین دندانپزشک زیبایی از خدمات زیبایی استفاده کنند. کسانی که دارای دندان های زرد و لکه دار هستند می توانند از خدمات زیبایی دندان مانند بلیچینگ دندان استفاده کنند. این روش موجب سفیدی دندان ها می شود و در ظاهر افراد تاثیر بسیاری دارد. همچنین افرادی که دارای دندان های فاصله دار هستند می توانند از روش ارتودنسی استفاده کنند. روش ارتودنسی فاصله بین دندان های افراد را از بین خواهد برد و ظاهری بسیار خوب به افراد می بخشد.

دندانپزشکی زیبایی

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد

خدمات زیبایی دندان به تبحر و دقت بسیاری نیاز دارند پس باید سعی کنید بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران را انتخاب نمایید. ما در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد را در اختیار شما قرار داده ایم، برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

مدرک و تخصص دندانپزشک: اولین و مهم ترین ویژگی بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد مدرک و تخصص ایشان می باشد. به دندانپزشکی مراجعه نمایید که دارای مدرک و تخصص در زمینه فعالیت خود باشد. همچنین دندانپزشک باید مدرکی معتبر از دانشگاهی معتبر داشته باشد.

برخورد مناسب دندانپزشک: یکی از ویژگی های بهترین دندانپزشک برخورد مناسب و محترمانه ایشان می باشد. بهترین دندانپزشک دارای رفتاری بسیار مناسب با مراجعین خود می باشد و سعی می کند به تمامی سوالات آنان به خوبی و با صبر پاسخ دهد.

تجهیزات مناسب: تجهیزات کلینیکی که بهترین دندانپزشک در آن فعالیت دارد از ویژگی های بسیار مهم دندانپزشک می باشد. به دندانپزشکی مراجعه نمایید که در کلینیک خود دارای تجهیزات مناسب و پیشرفته ای می باشد.

تجربه و سابقه: بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد دارای تجربه کافی و سابقه بسیار زیاد در زمینه فعالیت خود می باشد. به با تجربه ترین دندانپزشک مراجعه نمایید زیرا با تجربه ترین دندانپزشک خدمات را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار افراد قرار می دهد.

5 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر غزال آرش راد

دکتر غزال آرش راد

دکتر غزال آرش راد دندانپزشک زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد به شمار می روند. دکتر آرش راد در سال 1382 مدرک عمومی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت نمودند و از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند و همچنین تحصیلات تخصصی خود را در رشته پروتزهای دندانی و ایمپلنت در دانشگاه شهید بهشتی در سال 89 سپری کردند و توانستند بورد تخصصی خود را دریافت نمایند. دکتر غزال آرش عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی می باشند. ایشان سخنرانی های متعدد در کنگره های علمی دندانپزشکی و مقالات علمی تحقیقی در مجله های معتبر دندانپزشکی تا کنون داشته اند.

خدمات دکتر غزال آرش راد:

 • جرم گیری
 • ایمپلنت دندان
 • ترمیم یا پر کردن دندان ها
 • لمینت کامپوزیتی و سرامیکی
 • انواع پروتزهای ثابت متکی بر دندان

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربى، خیابان بخشایش، خیابان پانزده غربی، رو به روی بیمارستان عرفان، ساختمان پزشکان سینام، طبقه سوم، واحد یازده

شماره تماس: 02126760580

دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی جراح دندانپزشک به شماره نظام پزشکی ۱۲۷۹۳۸ می باشند ایشان بعد از فارغ التحصیلی در سال ۱۳۸۹ به منظور افزایش دانش و تخصص خود در اکثر دروه های زیبایی و ایمپلنت دندانی شرکت نموده اند.
ایشان دارای مدرک فلوشیپ زیبایی از دانشگاه Genova ایتالیا می باشند و عضو ITI(international team for implantology) می باشند و همچنین در حال حاضر دوره فلوشیپ لیزر (Laser) دندانپزشکی از دانشگاه Aachen آلمان را می گذراند. درمان های دندانپزشکی در محیط آرام وبدون درد و با رعایت اصول استریلیزاسیون انجام می شود

خدمات دکتر مهدی کریمی:

 • طراحی لبخند
 • درمان زیبایی لثه
 • ترمیم های کامپوزیتی
 • ایمپلنت دندان 
 • لمینت های  سرامیکی
 • لمینت های کامپوزیتی

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، پایین تر از بیمارستان عرفان ،ساختمان افتخار، پلاک 56، طبقه 4، واحد 402

شماره تماس: 02122080090

دکتر زهرا زندیه

دکتر زهرا زندیه

دکتر زهرا زندیه متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی و یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد هستند. ایشان تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کردند. دکتر زندیه جزء پزشکان با تجربه در زمینه فعالیت خود هستند. ایشان همچنین دارای 15 سال سابقه در زمینه فعالیت خود می باشند. دکتر زندیه عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند. ایشان توانستند بورد تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی را با موفقیت دریافت نمایند.

خدمات دکتر زهرا زندیه:

 • ترمیم های پیچیده
 • روکش دندان
 • لمینت سرامیکی
 • فلورایدتراپی
 • کامپوزیت ونیر
 • ترمیم های ساده
 • درمان دندان های حساس
 • ترمیم تاج دندان های اندو شده
 • بستن فضاهای بین دندانی (دیاستم)
 • اسپلینت دندان های لق

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای بلوار سرو غربی، جنب ایستگاه اتوبوس، پلاک 11، ساختمان پزشکان سینا، طبقه سوم، واحد 21

شماره تماس: 02122365472

دکتر روژین طلیعی

دکتر روژین طلیعی

دکتر روژین طلیعی متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان و یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد می باشند. ایشان مدرک عمومی خود را دریافت نمودند و بعد از آن توانستند دوره تخصص را نیز پشت سر بگذارند و موفق به کسب بورد تخصصی خود از دانشگاه شهید بهشتی شدند. دکتر طلیعی جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود می باشند. ایشان در بنیاد ملی نخبگان و همچنین انجمن پریودنتولوژی ایران عضو هستند.

خدمات دکتر روژین طلیعی:

 • درمان تحلیل لثه
 • پیوند لثه
 • اصلاح خط لبخند
 • جراحی لیفت لثه
 • پیوند و بازسازی ابعاد استخوان
 • جراحی کاشت پیشرفته ایمپلنت
 • درمان انواع عفونت های لثه ای

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، بعد از خیابان مروارید، پلاک 35، مجتمع نگین سرو، طبقه 5، زنگ 28

شماره تماس: 02122366233

دکتر محسن پور حقیقی

دکتر محسن پور حقیقی

دکتر محسن پور حقیقی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد به شمار می روند. دکتر پور حقیقی جزء با تجربه ترین پزشکان با 20 سال سابقه در زمینه ترمیمی و زیبایی به شمار می روند. ایشان مدرک عمومی خود را دریافت نمودند و بعد از آن دوره تخصص خود را با موفقیت سپری کردند و موفق به کسب بورد تخصصی در زمینه فعالیت خود شدند. دکتر پور حقیقی در سال 1375 مدرک دکترای دندانپزشکی را از دانشگاه تهران دریافت نمودند. ایشان در سال 1379 دوره تخصصی ترمیمی و زیبایی را در همان دانشگاه به اتمام برسانند. دکتر پور حقیقی در سال 1394 توانستند فلوشیپ لیزر را با همکاری دانشگاه تهران و دانشگاه جنوای ایتالیا دریافت نمایند.

خدمات دکتر محسن پور حقیقی:

 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • عصب کشی
 • کامپوزیت

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، انتهای بخشایش، ساختمان افتخار

شماره تماس: 02126763314

خدمات دندانپزشکی زیبایی

اصلاح طرح لبخند

مجموعه‌ ای از درمان ‌های دندانپزشکی که موجب زیباتر شدن لبخند می ‌شود، اصلاح طرح لبخند نام دارد. اصلاح طرح لبخند به معنای زیباتر کردن لبخند و همچنین اصلاح ظاهر دندان‌ هایی که هنگام خندیدن مشخص هستند، می باشد. داشتن لبخندی زیبا به معنی داشتن دندان‌ هایی سفید و مرتب بدون پوسیدگی یا فرم نامناسب است.

لمینت دندان

لمینت دندان لایه ‌ای نازک از جنس سرامیک یا کامپوزیت است که بر روی دندان ‌ها قرار می ‌گیرد و دارای محبوبیت بسیاری می باشد. افرادی که قصد دارند دندان های سفید و یکدست داشته باشند می توانند از این روش استفاده کنند. برای انجام لمینت دندان باید بهترین دکتر لمینت در تهران را انتخاب کنید.  

کامپوزیت ونیر

کامپوزیت ونیر روشی برای یکدست کردن دندان ها و سفیدی آن ها می باشد. این روش بدون دخالت نرم‌ افزار و بدون نیاز به لابراتوار در مطب و به ‌صورت دستی در یک جلسه انجام می ‌شود. افراد بسیاری برای انجام این روش به کلینیک دندانپزشکی مراجعه می کنند.

بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها

یکی از رایج ترین خدمات دندانپزشکی سفید کردن دندان ها یا بلیچینگ دندان می باشد. افرادی که دارای لکه هایی روی دندان هستند و دندان های آنان زرد شده است می توانند با مراجعه به بهترین دندانپزشک از این روش استفاده کنند. ممکن است با گذشت زمان دندان های افراد به دلیل استفاده از برخی مواد غذایی مانند زعفران، قهوه، چای و … تغییر رنگ دهد که با مراجعه به دندانپزشک و استفاده از این روش دندان ها سفید می شوند و ظاهری جذاب به فرد می دهند.

خدمات دندانپزشکی زیبایی

هزینه خدمات زیبایی

هزینه خدمات زیبایی دندان به عوامل بسیاری بستگی دارد. برخی از عوامل تاثیرگذار در هزینه تجربه و مهارت دندانپزشک، موقعیت مکانی کلینیک، تجهیزات کلینیک، مواد مورد استفاده و … می باشد. باید سعی کنید به بهترین و با تجربه ترین دندانپزشک جهت انجام خدمات زیبایی مراجعه نمایید. اگر دندانپزشک شما دارای مهارت و تجربه بسیاری باشد قطعا شما را به نتایج بسیار خوبی خواهد رساند. در بهترین و معتبرترین کلینیک های دندانپزشکی از مرغوب ترین مواد برای ارائه خدمات به افراد استفاده می شود. سعی کنید بهترین دندانپزشک و همچنین بهترین کلینیک دندانپزشکی را انتخاب کنید و به آن مراجعه نمایید.

کلام آخر

افرادی که دارای دندان های زرد و کج هستند زیبایی چهره شان به درستی دیده نمی شود. چنین افرادی می توانند با مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران و بهترین دندانپزشک زیبایی از خدمات زیبایی استفاده کنند. کسانی که دارای دندان های زرد و لکه دار هستند می توانند از خدمات زیبایی دندان مانند بلیچینگ دندان استفاده کنند. این روش موجب سفیدی دندان ها می شود و در ظاهر افراد تاثیر بسیاری دارد.

از شما بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد وارد سایت شوید و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نفیسه باباخانی

سلام، من نفیسه هستم. 3 ساله که به کار محتوا نویسی مطالب پزشکی در سایت جراحتو مشغول هستم، امیدوارم بهره ی کافی را برده باشید، پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در کامنت ها می باشم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا