پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران【سال 1402】❤️+ لیست 10تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران آشنا سازیم تا با خیالی آسوده نزد ایشان بروید و از تخصص و سابقه وی اطمینان خاطر داشته باشید. تعداد کمی از افراد وجود دارند که چال گونه(چال لپ) به صورت طبیعی در صورت خود دارند و هنگام خنده و یا در برخی موارد هنگام صحبت کردن نمایان می شوند، در صورتی که اکثر افراد از این ویژگی بی بهره مانده اند و در تلاش جراحی های زیبایی برای داشتن چال خنده یا چال گونه می باشند که این عمل را توسط بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران انجام می دهند.

چال گونه چیست؟

فرورفتگی موجود در یک طرف لپ یا هردو طرف لپ را چال گونه یا چال لپ می گویند. این چال گونه یکی از زیباترین نواقص در صورت می باشد که افراد زیادی در آرزوی آن می باشند و در پی عمل های زیبایی برای داشتن این نقص عضو می باشند. چال گونه یکی از جراحی های زیبایی است که نیازی به بیهوشی ندارد و بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران به کمک بی حسی موضعی این عمل را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

ویژگی های بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران

 1. داشتن مدرک تخصصی: بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران جراحی می باشد که تخصص و مهارت وی با رشته خود و نیز جراحی انجام داده یکی باشد و مدرک تحصیلی خود را از معتبر ترین دانشگاه های کشور اخذ نماید.
 2. داشتن تجربه و سابقه کاری بالا: جراحی را می توان جزء بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران نامید که در کارنامه نمونه کاری خویش بیشترین و موفقیت آمیزترین جراحی ها را ثبت نموده باشد و مراجعین ایشان رضایت کامل را از عمل خود داشته باشند.
 3. به روز بودن و شرکت در سمینارهای مختلف: این امر سبب می شود تا بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران همواره علم و مهارت خود را به روز نماید و جدید ترین روش ها را برای این جراحی به ارمغان بیاورد.
 4. داشتن مناسب ترین اخلاق و رفتار: جراحی را بهترین تلقی می نمایند که دارای اخلاق و رفتار صمیمی و صبورانه با مراجعین خود داشته باشد و مشاوره های لازم را با صبوری هر چه تمام تر با بیماران خود بگذارد و سوالات آن ها را به خوبی پاسخ دهد. چنین جراحی را می توان بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران به حساب آورد.

اقدامات پیش  از جراحی

روش ایجاد چال گونه توسط بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران

بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران قبل از عمل با شما صحبت هایی می نماید و شما را از هرگونه اضطراب و نگرانی ایمن می سازد و توضیحاتی راجع به این عمل به شما می گوید. جراحی ایجاد چال گونه یک عمل بسیار ساده با زمان کم( به طور تقریبی 20 دقیقه) می باشد و به کمک بی حسی موضعی صورت می گیرد. مراحل این جراحی به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا بی حسی موضعی را به شما می زنند.
 2. بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران ساختار کلی صورت شما را مورد ارزیابی قرار می دهد تا موقعیت چال گونه را تعیین نماید.
 3. پس از مشخص نمودند مکان چال گونه، داخل لپ(گونه) را یک برش نسبتا کوچک می زنند.
 4. در مرحله بعدی، از داخل گونه یک بخیه قابل جذب عبور می دهند و باعث پوشش سطح زیرین پوستی که قرار است چال گونه را ایجاد کند، می گیرد.
 5. در انتها بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران بخیه را محکم می نماید تا سبب ایجاد چال گونه در پوست روی لپ شود.

10 تا از بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران را بشناسید!

مزایای جراحی چال گونه

جراحی ایجاد چال گونه توسط بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران صورت می گیرد و دارای مزایای بسیاری می باشد از جمله این مزایا و ویژگی ها به شرح زیر می باشد:

 1. باعث جذابیت هر چه بیشتر شما و نیز داشتن ظاهری زیبا می باشد.
 2. روشی بسیار کوتاه و در عین حال بدون درد و خونریزی می باشد.
 3. نیازی به بیهوشی ندارد و در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.
 4. ایمن است و نیازی به دوران نقاهت ندارد.
 5. در صورتی که از جراحی خود ناراضی بودید می توانید به حالت اولیه خود باز گردید.
 6. افزایش اعتماد به نفس در شما می گردد.
 7. احتمال عفونت در این جراحی بسیار کم وجود دارد.
 8. کبودی و تورم ناچیز می باشد.

مزایای جراحی چال گونه

اقدامات پیش و پس از جراحی چال گونه

از جمله اقدامات پیش از جراحی عبارتند از:

 • بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران به شما توصیه می نماید تا از داروهایی چون آسپیرین، موترین، ادویل یا هر نوع داروی غیر استروئیدی و یا روغن ماهی به مدت یک هفته اجتناب نمایید.
 • از قرص هایی مثل آرنیکا به مدت دو الی سه روز قبل از عمل پرهیز کنید.
 • بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران از شما می خواهد تا به مدت 6 الی 7 ساعت پیش از جراحی از خوردن و آشامیدن جلوگیری نمایید.
 • پرهیز از سیگار کشیدن و مصرف مشروبات الکلی طی یک بازه زمانی
 • بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران مکمل ها و ویتامین هایی را به شما تجویز می نماید و بهتر است شما آن ها را سر زمان خود استفاده کنید.

بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران به شما پیشنهاد می دهد به منظور بهبودی هر چه بیشتر و نیز موفقیت آمیز بودن جراحی، اقداماتی را پس از جراحی انجام دهید، از جمله این موارد به شرح زیر می باشد:

 • رعایت بهداشت دهان و شست و شوی دهان به صورت منظم با دهانشویه یا محلول ضدعفونی کننده
 • بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران آنتی بیوتیک هایی را به شما تجویز می نماید و بهتر است آن ها سر موقع مصرف نمایید.
 • به منظور کاهش تورم، کبودی و ناراحتی بهتر است از کمپرس سرد یا کیسه ی یخ استفاده کنید.
 • از غذاهای آبکی و نرم مثل سوپ استفاده کنید.
 • بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران برای کاهش درد ناشی از جراحی به شما پیشنهاد می نماید در صورت تمایل از بستنی های یخی استفاده نمایید.
 • بهتر است به مدت چند روز از انجام فعالیت های سنگین اجتناب نمایید.
 • دوره بهبود به طور تقریبی 7 الی 10 روز می باشد و پس از آن به راحتی می توانید به زندگی روزمره خود بازگردید.
 • پس از یک هفته بخیه ها به صورت کامل جذب می شوند.

عوارض جراحی چال گونه

جراحی چال گونه نیز همانند دیگر جراحی ها ممکن است احتمال خونریزی، عفونت، جراحت و دیگر عوارض ناچیز را داشته باشد اما این عوارض بسیار کم مشاهده می شود و سریعا از بین می روند. در ادامه چند مورد دیگر از عوارض جراحی ایجاد چال گونه را با شما در میان می گذاریم از جمله این موارد به شرح زیر می باشند:

 • درصد بسیار کمی وجود دارد که این جراحی نتیجه بخش نباشد و اثر جراحی ایجاد چال گونه پس از مدتی از بین برود و نیاز باشد تا یک بار دیگر جراحی ترمیمی صورت گیرد.
 • به دلیل این که این جراحی نسبتا جدید می باشد، تاثیرات طولانی مدت آن هنوز قابل شناسایی نمی باشد.
 • ایجاد چال گونه بدون حرکت عضلات صورت فرد

هزینه جراحی ایجاد چال گونه

از آن جا که جراحی چال گونه، عمل بسیار ساده ای می باشد و از پیچیدگی خاصی برخوردار نمی باشد و هم چنین نیازی به بیهوشی و تجهیزات خاصی ندارد، نسبت به بسیاری از جراحی های زیبایی قیمت بسیار کمتری دارد. لازم به ذکر است که جراحی ایجاد چال گونه با توجه به یک چال یا هردو چال هزینه متغیری دارد و هم چنین دستمزد بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران و نیز بیمارستان یا کلینیکی که در آن جا جراحی صورت می گیرد نیز دارای هزینه های متفاوتی می باشند.

هزینه جراحی ایجاد چال گونه

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح ایجاد چال گونه در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره می توانید با شماره های ذکر شده در مقاله تماس حاصل فرمایید.

4.8/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا