جراحی زیبایی

بهترین جراح لیفت سینه در تجریش【سال1403】❤️+لیست5تایی

در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح لیفت سینه در تجریش آشنا کنیم. با بالا رفتن سن و گذشت زمان تغییرات فیزیکی متعددی در بدن رخ می دهد. از جمله این تغییرات در بانوان شل شدن و افتادگی سینه می باشد و ممکن است برای بانوان عزیز ناخوشایند باشد، اما امروز با پیشرفت دانش پزشکی و با انجام جراحی لیفت سینه این مشکل قابل حل است. لیفت سینه روشی برای خوش فرم شدن و بالارفتن سینه می باشد. از این رو لیستی از بهترین جراح لیفت سینه در تجریش را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم، پس تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

جراحی لیفت سینه چیست؟

جراحی لیفت سینه از جمله مرسوم ترین جراحی زیبایی بین بانوان می باشد که باعث زیبایی و خوش فرم شدن سینه می شود. امروزه بسیاری از بانوان به دلایل متعددی از جمله شیردهی، افزایش سن، تغییر سایز بدن و … سینه آن ها دچار شل شدگی و افتادگی می شود که این اتفاق باعث ایجاد ظاهر ناخوشایند در سینه و اندام می شود. در این روش با برش های کوچک در نواحی سینه، پوست اضافی سینه برداشته می شود و سینه ها به سمت بالا کشیده می شود که در نتیجه باعث جوانسازی و زیبایی سینه ها می شود و در زیبایی اندام تاثیر زیادی می گذارد.

لازم به ذکر است در این روش در بافت اساسی سینه تغییری ایجاد نمی شود و فقط سینه ها به سمت بالا کشیده می شود. در صورتی که از فرم سینه های خود راضی نیستید و سینه شما دچار افتادگی شده، می توانید برای انجام این جراحی اقدام کنید. تجربه، تخصص و دانش پزشک در فرآیند و نتیجه این جراحی تاثیر بسزایی خواهد داشت. بهترین جراح لیفت سینه در تجریش از این موارد برخوردار است و به شما در کسب نتیجه رضایت بخش از انجام این عمل کمک می کند، در صورت نیاز می توانید به ایشان مراجعه کنید.

جراحی لیفت سینه چیست؟

کاندیدای مناسب جراحی لیفت سینه

همانطور که گفته شد جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی از جمله جراحی های زیبایی سینه است که باعث خوش فرم شدن و بالا رفتن سینه می شود. این جراحی با بی هوشی عمومی انجام می شود و در فرآیند آن، تنها سینه به سمت بالا کشیده می شود و باعث افزایش حجم آن نمی شود، لازم به ذکر است افرادی که از کوچک بودن سینه های خود رنج می برند، می توانند روش پروتز سینه را انجام دهند. پروتز سینه از جمله روش های بزرگ کردن و حجیم کردن سینه است که آن را می توانید نزد بهترین جراح پروتز سینه در تهران انجام دهید. در ادامه به کاندیدهای مناسب جراحی لیفت سینه اشاره می کنیم:

 • کسانی که نوک سینه آن ها به سمت پایین است.
 • بانوانی که از حالت سینه خود راضی نیستند.
 • افرادی که سینه آن ها حالت آویزان داشته باشد.
 • کسانی که در پوست سینه خود کشیدگی مشاهده کنند.
 • در صورتی که سینه ها با هم تقارن نداشته باشند و یکی از سینه ها از دیگری بالاتر باشد.

بهترین جراح لیفت سینه در تجریش را بشناسید!

دکتر شعبانعلی علی زاده

دکتر شعبانعلی علی زاده

دکتر شعبانعلی علی زاده متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان استاد یار جراحی با سابقه سال ها فعالیت اموزشی پژوهشی می باشند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیفت سینه در تجریش می باشند.

خدمات :

 • لیفت سینه
 • جراحی شکم
 • معاینه
 • جراحی معده

آدرس : تجریش، نبش ایستگاه مترو، کوچه مهنا یک، پلاک ۹، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۷۵۴۱۰۹

دکتر مهدی اریانا

دکتر مهدی اریانا

دکتر مهدی اریانا مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان عضو هیات علمی دانشگاه می باشد همچنین ایشان یکی از جراحان دارای مهارت در زمینه جراحی های زیبایی سینه، شکم، صورت و اندام ها می باشند و دارای مدرک فوق تخصصی جراحی پستان و استاد دانشگاه نیز می باشند و به عنوان یک جراح بین المللی در این زمینه شناخته شده اند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند و برای ارائه خدمات از بهترین و بروز ترین تجهیزات استفاده می کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیفت سینه در تجریش می باشند.

خدمات :

 • لیفت سینه
 • پیکرتراشی
 • معاینه
 • لیفت صورت

آدرس : تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو غربی، جنب اداره مخابرات، پلاک ۳۳، واحد۶

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۳۵۲۰۹۲

دکتر پروانه منصوری

دکتر پروانه منصوری

دکتر پروانه منصوری مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان متخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی بابل می باشند و ایشان دارنده 18 سال سابقه در زمینه تخصص خود می باشند و ایشان در سال ۱۳۷۳ مدرک دکترای پزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند و برای ارائه خدمات از بهترین و بروز ترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیفت سینه در تجریش می باشند.

خدمات :

 • لیفت سینه
 • پروتز سینه
 • معاینه
 • لیپوساکشن

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، پلاک ۷۸، طبقه ۴، واحد ۳۰

شماره تماس: ۰۹۱۹۵۵۰۵۹۰۰

دکتر علی حجت

دکتر علی حجت

دکتر علی حجت مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان دوره های جراحی های پستان را زیر نظر اساتید برتر خود در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذرانده اند و سوابق بسیار زیادی از جمله اولین پیوند کامل دست قطع شده، اولین عمل برداشت بافت های سرطانی پستان دارند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند و برای ارائه خدمات پزشکی از بهترین و بروز ترین تجهیزات پزشکی بروز استفاده می کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیفت سینه در تجریش می باشند.

خدمات :

 • لیفت سینه
 • بازسازی سینه
 • معاینه
 • پروتز سینه

آدرس : تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای خیابان سرو غربی، جنب دبستان حکمت، پلاک هفتم، ساختمان میلان پرواز، طبقه اول، پلاک ۸

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۳۸۶۷۱۸

دکتر فتانه ضیائی

دکتر فتانه ضیائی

دکتر فتانه ضیائی مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان دوره پزشکی تخصصی خود را در دانشگاه اصفهان به اتمام رساندند و ایشان دوره تکمیلی سرطان و بازسازی پستان را در پاریس گذراندند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند و برای ارائه خدمات از بهترین و بروز ترین تجهیزات پزشکی بروز استفاده می کنند و به بهداشت مطب خود بسیار اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیفت سینه در تجریش می باشند.

خدمات :

 • لیفت سینه
 • انکوپلاستی
 • معاینه
 • پروتز سینه

آدرس : تهران، سعادت آباد، چهارراه سرو، خیابان بخشایش، کوچه هفدهم، پلاک پنجم، ساختمان تجاری اداری عرفان، طبقه سوم، واحد ۳۰۶

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۱۳۳۹۳۲

روش های لیفت سینه توسط بهترین جراح لیفت سینه در تجریش

این جراحی علاوه بر بالا بردن سینه، باعث سفت شدن سینه هم می شود و به دو صورت جراحی و غیر جراحی انجام می شود. در روش غیر جراحی برشی روی سینه انجام نمی شود و احتیاج به بی هوشی نیست، از این رو بسیاری از افراد روش غیر جراحی را به دلیل عوارض و دوره نقاهت کمتر انتخاب می کنند. برای انتخاب روش مناسب می توانید با بهترین جراح لیفت سینه در تهران مشورت کنید و انتظار خود را از انجام این جراحی مطرح کنید. در ادامه به برخی از روش های لیفت سینه اشاره می کنیم:

 • لیفت سینه با نخ: در این روش با استفاده از نخ های مخصوصی به نام آپتوس در زیر پوست، نواحی سینه به سمت بالا کشیده می شود. این روش با بدن سازگار است و بعد از 2 سال نخ ها تجزیه می شوند و سینه ها به فرم اول خود بر می گردند.
 • لیفت سینه با لیزر درمانی: این روش برای افرادی که افتادگی جزئی دارند مناسب است و در این روش بوسیله پرتو، سلول های مرده پوست از بین می رود و تولید کلاژن را افزایش می دهد. تولید کلاژن می تواند باعث استحکام بافت پوست شود. بهترین جراح لیفت سینه در تجریش از این روش در جهت لیفت سینه، تقویت بافت پوست و سفت شدن آن استفاده می کند.
 • لیفت سینه با جراحی: در این روش پزشک پوست اضافی سینه را حذف می کند و بافت نواحی پستان را لیفت و سفت می کند، در نتیجه سینه ها خوش فرم می شوند. روش جراحی در برخی مواقع با بی هوشی و در مواردی با بی حسی موضعی انجام می شود، همچنین لازم به ذکر است محل برش در این تکنیک متفاوت است. جراحی لیفت سینه در سراسر جهان شایع است و معمولا 2 تا 3 ساعت طول می کشد.
روش های لیفت سینه توسط بهترین جراح لیفت سینه در تجریش

توصیه مراقبتی بهترین جراح لیفت سینه در تجریش

جراحی لیفت سینه از جمله روش هایی است که بعد از انجام آن نیاز به مراقبت دارید، چرا که مراقبت بعد از جراحی در جهت پیشگیری از ایجاد مشکل بعد از جراحی و در جهت رسیدن به نتیجه رضایت بخش از جراحی کمک می کند. در ادامه به توصیه های بهترین جراح لیفت سینه در تجریش اشاره می کنیم:

 • از تحت فشار قرار دادن سینه خودداری کنید.
 • بعد از جراحی بایستی حداقل تا 4 هفته از سوتین های گنی و مخصوص استفاده کنید.
 • در جهت کاهش و بهبود تورم و درد می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید.
 • داروهای تجویز شده بهترین جراح لیفت سینه در تجریش را مرتبا مصرف کنید.
 • بعد از جراحی بایستی تا 48 ساعت از استحمام خودداری کنید.
 • هنگام خوابیدن به روی شکم و یا پهلو نخوابید، زیرا باعث می شود سینه ها تحت فشار قرار بگیرند.

کلام آخر

لیفت سینه از جمله جراحی های زیبایی می باشد که در جهت خوش فرم شدن و سفت شدن سینه انجام می شود. این جراحی مناسب بانوانی است که سینه هایشان دچار افتادگی و شل شدگی شده است. لیفت سینه به روش های مختلفی انجام می شود و در نتیجه سینه را به سمت بالا می کشد. برای انجام این جراحی می توانید به بهترین جراح لیفت سینه در تجریش مراجعه کنید.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما عزیزان را با بهترین جراح لیفت سینه در تجریش آشنا کند. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (6 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا